Zamknij Okienko
Potrzebujemy Twojej Zgody!
Aby kontynuować zakupy zaakceptuj regulamin
oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych zaznaczając pola poniżej przycisków "Kupuj".

Dziękujemy serdecznie!

Witam na mojej stronie!

Chcesz spełniać marzenia i realizować swoje plany zawodowe? Czujesz, że możesz wycisnąć ze swojego życia jeszcze więcej? Apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale poziom mistrzowski wymaga innego podejścia niż do tej pory. A może nie potrafisz zmotywować siebie lub swoich pracowników do pracy, a zarządzanie sobą w czasie sprawia Ci problemy? Dobrze trafiłeś!

Nazywam się Jakub B. Bączek i poziom mistrzowski jest moją specjalnością. Nauczę Cię jak odnaleźć w sobie siłę do działania i być hiperproduktywnym.

Dlaczego warto skorzystać z mojej wiedzy?

jbb-zpp

Ustalmy jedno. Hiperproduktywność to nie jest zaharowanie się na śmierć! Sukces w życiu i w biznesie to maraton, nie sprint. Hiperproduktywność to umiejętne zachowanie równowagi między zarządzaniem swoimi zadaniami i umiejętnością „odpuszczania” tego, co nie jest ważne. Wiem to, bo sam na pewnym etapie życia wprowadziłem zasady, dzięki którym dziś potrafię działać efektywnie, kierować kilkoma dużymi projektami jednocześnie, a przy tym zachować równowagę.

Jeśli więc chcesz odnosić sukcesy w pracy, nie wypalając się zawodowo i zachowując czas na spełnianie marzeń, skorzystaj z mojej pomocy. Mnóstwo osób ze świata sportu, biznesu, polityki i sztuki – takich, które osiągnęły sukces – zaufało mi i przekonało się o skuteczności moich metod. Wielu z nich pomogłem dojść do poziomu mistrzowskiego, nawet w dosłownym tego słowa znaczeniu – z moją pomocą polscy siatkarze zdobyli Mistrzostwo Świata w 2014 roku! Czas, abyś i Ty zawalczył o swoje mistrzostwo!

Co możesz zyskać biorąc udział w moich szkoleniach?

Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu możesz zmienić swoje życie zawodowe i osobiste na lepsze – pracować wydajniej, lepiej zarządzać sobą w czasie, racjonalnie planować przyszłość, znajdując jednocześnie czas na przyjemności i spełnianie marzeń. Wydaje się niemożliwe do osiągnięcia? Brakuje Ci motywacji, by zacząć?

Moje szkolenia oparte są na technice treningu mentalnego, która w połączeniu z dużą dawką energii i dobrego humoru pomoże Ci znaleźć siłę i impuls do zmian. Motywacyjny kop, którego otrzymasz pozwoli Ci odnaleźć wiarę w siebie i przełamać niewidoczne gołym okiem bariery, uniemożliwiające Ci realizację niespełnionych pomysłów i powstrzymujące Cię w dążeniu do celu. Chcesz – jak ja – spełniać swoje najskrytsze marzenia? Zaufaj mojej wiedzy i naukowym badaniom, które potwierdzają skuteczność treningu mentalnego, wykorzystywanego przeze mnie podczas szkoleń.

LiveLifeNow_424

POLECAJĄ JAKUBA

Galeria Zdjęć

Najbliższe Szkolenia

zzs-min

Marzenia Się SpełniaTM
10 polskich miast – już od 28.12.2017

Kolejny rok obiecujesz sobie że schudniesz, rzucisz palenie, nauczysz się języka? A może już zupełnie straciłeś wiarę w swoją silną wolę i nawet nie próbujesz nic postanawiać?
STOP!
W tym roku spełnisz swoje postanowienia, bo pokażę Ci, jak osiągać swoje cele.

ATM-2017-min

AKADEMIA TRENERÓW MENTALNYCHTM EDYCJA III – START 13-14.01.2018

Akademia Trenerów MentalnychTM to całoroczny program, który kompleksowo i dogłębnie zajmuje się tematem Treningu Mentalnego – w oparciu o najnowsze badania psychologiczne, wieloletnie doświadczenie na polu biznesowym i sportowym oraz… filozofię Wschodu! To niesamowite połączenie, scalone w jedno przez nietuzinkowego Jakuba B. Bączka, gwarantuje, że po przejściu tego programu już nic nie będzie takie samo.

WZWF-2017-min

Urlop z Wolnością FinansowąTM
luty 2018 – VI Edycja

Jak najlepiej zrozumieć mechanizmy wolności finansowej? Przebywając z kimś, kto do niej sam doszedł w polskich warunkach! Jak doświadczyć wyższej jakości swojego życia? Przebywając z kimś, kto jest szczęśliwy! Na tej podstawie stworzyliśmy unikalną propozycję wyjazdu z Jakubem B. Bączkiem na wspólne wczasy, połączone ze szkoleniem i inspirującymi doświadczeniami. Tylko 15 wolnych miejsc! Program wart 16 000 zł teraz w atrakcyjnej cenie!

Napisanych Książek

Słuchaczy w 2016

na wakacjach 

 w 2016 roku

Facebook - Polub Mój Profil