mp-close
mss-mapa

dla biznesu

Twój biznes mógłby rozwijać się lepiej. Nie wiesz, w jaki sposób zmotywować swoich podwładnych do wydajniejszej pracy i lepszych wyników? Jako manager chcesz pobudzić swój zespół do efektywniejszej współpracy, ale brakuje Ci pomysłów na skuteczny doping?

Power Speech

To niezwykłe, nieszablonowe wystąpienie, będące ogromną dawką motywacji, praktycznych wskazówek i ciekawej wiedzy dla pracowników, całych zespołów czy drużyn sportowych. Ten rodzaj szkolenia jest bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej – teraz również w Polsce możesz skorzystać z jego genialnych efektów.

Działania PR

Budowanie marki osobistej, produktu, firmy rodzinnej czy korporacji pełni w dzisiejszych czasach kluczową rolę komunikacji biznesowej. Dzięki odpowiednim działaniom i skutecznym narzędziom możesz osiągnąć maksymalne efekty “na już”. Nasi eksperci pomogą Ci nie tylko osiągnąć rozpoznawalność, ale także wystąpić w mediach i przedstawić Cię szerszemu gronu odbiorców.

Mentoring Biznesowy

Może się zdażyć tak, że ty i Twój biznes potrzebujecie unikalnego, skrojonego na miarę produktu. Może się okazać, że będzie trzeba najpierw pomóc w diagnozie wyzwania, a potem stworzyć unikalne rozwiązanie, tak abyś Ty, Twój zespół i Wasza firma weszła na kolejny poziom rozwoju. Nie czekaj – odezwij się do nas i opowiedz w czym możemy Ci pomóc.

Zasługuje Pan na uznanie i powodzenie, bo Pana przekaz jest zarówno prosty, atrakcyjny, odważny, jak spójny i wartościowy, prawdziwie pomaga Pan ludziom realizować marzenia.

Jacek Santorski

Akademia Psychologii Przywództwa

Jakub to perfekcyjne połączenie biznesowego umysłu z filantropijnym sercem. Doceniam jego zaangażowanie i profesjonalizm we wszystkim co robi, szczególnie w zakresie promocji Śmiechojogi.
dr Madan Kataria

Lekarz z Indii

Najpierw rozmawiałam z Jakubem dla jednej z gazet. Później rozmawialiśmy na jego LIVE. Teraz rozmawiamy o dalszej współpracy. Skąd tyle tych rozmów? A stąd, że to profesjonalista w każdym calu. Sportowiec biznesu.”

Monika Richardson

Dziennikarka, autorka

Polecam Kubę, bo to praktyk, który wie o czym mówi. Jeśli mówi o biznesie to dlatego, że sam zbudował od zera dużą firmę, a jeśli mówi o treningu mentalnym to dlatego, że pomaga ludziom osiągać sukcesy.

Paweł Zagumny

Siatkarz Reprezentacji Polski, Mistrz Świata 2014

Łączy głęboką wiedzę psychologiczną z ogromnym doświadczeniem praktycznym. Wszystko to jest udokumentowane nie tylko certyfikatami, ale także złotym medalem Mistrzostw Świata. Kuba jest też wspaniałym mówcą potrafiącym porwać tłumy, a kiedy trzeba, wzruszyć do łez.

prof. Rafał Ohme

Jeden z pionierów neuronauki

Kuba pokazuje i uczy jak żyć życiem pełnym pasji.
Motywuje aż do bólu (ale warto!).

Tomasz Kammel

Dziennikarz telewizyjny, producent, scenarzysta i trener.