dla biznesu

Twój biznes mógłby rozwijać się lepiej. Nie wiesz, w jaki sposób zmotywować swoich podwładnych do wydajniejszej pracy i lepszych wyników? Jako manager chcesz pobudzić swój zespół do efektywniejszej współpracy, ale brakuje Ci pomysłów na skuteczny doping? Pomożemy.

Power Speech (TAKŻE ONLINE)

To niezwykłe, nieszablonowe wystąpienie, będące ogromną dawką motywacji, praktycznych wskazówek i ciekawej wiedzy dla pracowników, całych zespołów czy drużyn sportowych. Ten rodzaj szkolenia jest bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej – teraz również w Polsce możesz skorzystać z jego genialnych efektów.

Mentoring Biznesowy (także OnLINE)

Może zdarzyć się tak, że ty i Twój biznes potrzebujecie unikalnego, skrojonego na miarę produktu. Może się okazać, że będzie trzeba najpierw pomóc w diagnozie wyzwania, a potem stworzyć unikalne rozwiązanie, tak abyś Ty, Twój zespół i Wasza firma weszła na kolejny poziom rozwoju. Odezwij się do nas i opowiedz w czym możemy Ci pomóc.

Zasługuje Pan na uznanie i powodzenie, bo Pana przekaz jest zarówno prosty, atrakcyjny, odważny, jak spójny i wartościowy, prawdziwie pomaga Pan ludziom realizować marzenia.

Jacek Santorski

Akademia Psychologii Przywództwa

Jakub to perfekcyjne połączenie biznesowego umysłu z filantropijnym sercem. Doceniam jego zaangażowanie i profesjonalizm we wszystkim co robi, szczególnie w zakresie promocji Śmiechojogi.
dr Madan Kataria

Lekarz z Indii

Najpierw rozmawiałam z Jakubem dla jednej z gazet. Później rozmawialiśmy na jego LIVE. Teraz rozmawiamy o dalszej współpracy. Skąd tyle tych rozmów? A stąd, że to profesjonalista w każdym calu. Sportowiec biznesu.”

Monika Richardson

Dziennikarka, autorka

Polecam Kubę, bo to praktyk, który wie o czym mówi. Jeśli mówi o biznesie to dlatego, że sam zbudował od zera dużą firmę, a jeśli mówi o treningu mentalnym to dlatego, że pomaga ludziom osiągać sukcesy.

Paweł Zagumny

Siatkarz Reprezentacji Polski, Mistrz Świata 2014

Łączy głęboką wiedzę psychologiczną z ogromnym doświadczeniem praktycznym. Wszystko to jest udokumentowane nie tylko certyfikatami, ale także złotym medalem Mistrzostw Świata. Kuba jest też wspaniałym mówcą potrafiącym porwać tłumy, a kiedy trzeba, wzruszyć do łez.

prof. Rafał Ohme

Jeden z pionierów neuronauki

Kuba pokazuje i uczy jak żyć życiem pełnym pasji.
Motywuje aż do bólu (ale warto!).

Tomasz Kammel

Dziennikarz telewizyjny, producent, scenarzysta i trener.

power speech (TAKŻE ONLINE)

Postaw na power speech w naszym wykonaniu, który pobudzi słuchaczy do działania! Tej metodzie zaufały już największe polskie firmy (takie jak Orange, Bank Millenium, Orlen, ING, Polsat, PZU, Link4, BOSCH, L’Oreal, Ferrero, Ernst & Young, BZ WBK, Plus, YAMAHA i wiele innych). Twoja kolej!

Czym jest power speech?

To niezwykłe, nieszablonowe wystąpienie na żywo lub online, będące ogromną dawką motywacji, praktycznych wskazówek i ciekawej wiedzy dla pracowników, całych zespołów czy drużyn sportowych. Ten rodzaj szkolenia jest bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej – teraz również w Polsce możesz skorzystać z jego genialnych efektów.

Power speech może być nie tylko źródłem energii i siły dla Ciebie i Twoich pracowników, ale także rewelacyjnym i bardzo oryginalnym urozmaiceniem każdej konferencji czy firmowego spotkania. Przekonaj się o jego niezwykłym działaniu! 

przykładowa tematyka wystąpień

  • Zmiana – jak zmienić opór w motywację, a bezsilność w siłę do działania? (power spech: „Umysł jak spadochron”).
  • Sprzedaż – jak zwiększyć efektywność działań sprzedażowych i determinację do realizacji targetów (power speech: „Sprzedaż zaczyna się w głowie”).
  • Motywacja – jak przekuć motywację zewnętrzną na determinację, korzystając z narzędzi wybitnych sportowców (power speech: „Marzenia się nie spełniają!”).
  • Teambuilding – jak wzmocnić zespół i sprawić, że będzie „grał do jednej bramki” (power speech: „Drużyna Mistrzów Świata”).
  • Wellbeing – jak wzmocnić balans i nauczyć pracowników głęboko odpoczywać (power speech: „Mindpuzzles”).

SZKOLENIA PRACOWNIKÓW W CZASIE KORONAWIRUSA

Jeśli Twój zespół odczuwa niepokój związany z obecną sytuacją pandemiczną możesz temu zaradzić. Dostarcz swoim pracownikom szkolenie online, które sprawi, że przestaną się zamartwiać, zaczną działać efektywnie i utrzymają motywację do realizacji zadań.

Zamawiając szkolenie wspierasz Fundację Jakuba B. Bączka.

Mówcy:

Naszą specjalnością jest trening mentalny i hiperproduktywność. Wszystko, czego uczymy podczas naszych szkoleń czy wystąpień, znamy z doświadczenia. Dodatkowo, prezentujemy tylko uznaną i sprawdzoną akademicko wiedzę.

Wśród naszych mówców znajdziesz takie osoby sukcesu jak Iwona Guzowska, Krzysztof „Igła” Ignaczak, Olga Kozierowska czy dr Madan Kataria, jak i oddanych swojej pracy Trenerów jak: Aneta Moniuszko, Daniel Janik, Tomasz Misztal czy Jakub B. Bączek (Jakub nie występuje już komercyjnie, jeśli widzisz go na scenie, całe wynagrodzenie Jakuba przekazywanie jest na rzecz Fundacji JBB).

Szczegóły:

Czy Power Speech sprawdzi się w przypadku Twojej firmy czy zespołu? Ta metoda jest świetna zarówno w przypadku niewielkich grup (ok. 10 osób), jak i tych bardzo licznych (nawet 25 tysięcy osób). Każde wystąpienie dostosowujemy do odbiorców pod względem ich danych demograficznych oraz zawodowych.

Prowadzimy je tak, aby uczestnicy byli cały czas skupieni i chętnie angażowali się w jego przebieg. Przecież o to chodzi, o podjęcie inicjatywy! Power speech w naszym wykonaniu trwa od 30 do 90 minut i jest naszpikowany praktyczną wiedzą oraz pomocnymi radami. Podczas szkolenia nie zabraknie też humoru, inspiracji i energii, którymi z chęcią dzielimy się z naszymi słuchaczami. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem B2B.

Terminy i ceny:

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi power speech, koniecznie skontaktuj się mailowo lub telefonicznie w celu ustalenia szczegółów. Termin warto zarezerwować z kilkutygodniowym wyprzedzeniem (wyjątkiem są miesiące wakacyjne). Zdecydowanie łatwiej trafić na wolny termin w ciągu tygodnia niż w weekend. Prowadzimy też szkolenia i wystąpienia w formie on-line i mamy w tym zakresie największe doświadczanie w Polsce.

Ile to kosztuje? Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od postawionego celu, Twoich wymagań czy tematyki. Płatność odbywa się dwuetapowo: 50% kwoty w formie przedpłaty po podpisaniu umowy, a 50% po naszym wystąpieniu. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, kliknij “INTERESUJE NAS POWER SPEECH”.

NASI MÓWCY:

TOMASZ KAMMEL:

Specjalność: WYSTĄPIENIA PUBLICZNE, AUTOPREZENTACJA, KOMUNIKACJA.

Gwiazda telewizji, a także specjalista w dziedzinie komunikacji międzyludzkiej. Urok osobisty, uśmiech i dobre maniery sprawiają, że jest uwielbianym prezenterem.
Autor i prowadzący: The Voice of Poland, The Voice Kids, Pytanie na Śniadanie, Dance Dance Dance, Kocham Cię Polsko, a kiedyś Randka w ciemno i wiele, wiele innych.
Człowiek, który o sztuce występowania przed publicznością wie wszystko. W Internecie zdradza tajniki skutecznej komunikacji na autorskim kanale „Kammel Czanel” na YouTube. Autor książek: „Jak występować publicznie … nie tylko w telewizji” oraz „Moc w gębie. Jak gadać, żeby się dogadać.”

DANIEL JANIK:

Specjalność: MOTYWACJA, PRACA ZESPOŁU 
Trener Mentalny. Sportowiec (były profesjonalny piłkarz ręczny). Pasjonat sportu. Autor, publicysta, menedżer i wykładowca na Akademii Trenerów Mentalnych™. Współpracuje z piłkarzami ręcznymi, piłkarzami nożnymi, siatkarzami, skoczkami narciarskimi i innymi. Słynie z tropienia Mistrzowskich Strategii, które mają odzwierciedlenie zarówno w sporcie, jak i w biznesie.

MONIKA RICHARDSON:

Specjalność: KOMUNIKACJA, WYSTĄPIENIA PUBLICZNE, TRENING ASERTYWNOŚCI

Pracuje w grupach do 6 osób oraz indywidualnie, również w formie on-line. Najczęściej z firmami przez kilka miesięcy, szkoląc różne grupy pracowników, od asystentów w Biurze Obsługi Klienta, po międzynarodowe zarządy spółek działających na terenie kraju. Szkolenia mają charakter praktyczny. Ćwiczenia zawierają elementy treningu asertywności, pracę z oddechem, ćwiczenia artykulacyjne i dykcyjne a także elementy teorii komunikacji.

Monika prowadzi również konwersacje w języku angielskim i hiszpańskim na każdym poziomie trudności i w dowolnej formule. Jest właścicielką agencji PR i współpracuje z najlepszymi specjalistami w dziedzinie mediów.

DR MADAN KATARIA:

Specjalność: ŚMIECHOJOGA

dr Madan Kataria – lekarz z Bombaju w Indiach. Przy wsparciu żony Madhuri Kataria, nauczycielki jogi, w 1995 roku założył pierwszy klub jogi śmiechu. Obecnie joga śmiechu jest ruchem ogólnoświatowym obejmujacym swoim zasięgiem tysiące klubów śmiechu w ponad 100 krajach. Ta nowa koncepcja, zyskująca popularność w Stanach Zjednoczonych, Europie, Australii, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Afryce, została szeroko omówiona w prestiżowych mediach, takich jak magazyn TIME, National Geographic i Wall Street Journal, a także w CNN, BBC, sieciach amerykańskich i programie Oprah Winfrey Show. Dr Kataria poświecił całe swoje życie promowaniu zdrowia, szczęścia i pokoju na świecie poprzez śmiech. Jest częstym gościem w programach telewizyjnych i radiowych na całym świecie. Kojarzony jest z wieloma projektami badawczymi mającymi na celu ocenę korzyści płynących ze śmiechu. Jego motto brzmi: “Laugh, Love and Live!”

ANETA OPAŁA:

Specjalność: BUDOWANIE ZESPOŁÓW Z PASJĄ, MOTYWACJA

Trener mentalny przedsiębiorców i sportowców, mówca inspiracyjny, przedsiębiorca od ponad 20 lat, podróżniczka. Prowadzi  treningi i szkolenia zarówno dla kadry zarządzającej dużych firm, jak i dla developerów, lekarzy, właścicieli salonów optycznych, fryzjerskich jak i ich zespołów. Na swoim koncie ma wystąpienia przed dużą publicznością m.in. na Stadionie Narodowym podczas eventu „Polko, bądź zdrowsza”. Pracuje z zespołami siatkarskimi kobiet i mężczyzn. Prowadzi treningi mentalne dla pierwszoligowych drużyn siatkówki mężczyzn, trener na Volleyball Power Camp i Campie dla aktywnych ludzi (też sportowców) po amputacjach. Propaguje akcje #przytulAnie oraz #smartfoncienieprzytuli wierząc, że człowiek i relacje pomiędzy ludźmi są podstawą dobrego biznesu i sukcesu w sportach zespołowych.

PIOTR MATULKA:

Specjalność: MOTYWACJA, SPRZEDAŻ, ZARZĄDZANIE ZESPOŁAMI

Trener Mentalny, Trener Biznesu, Mówca Inspiracyjny. Twórca Klubów Treningu Mentalnego dla młodych sportowców. Autor artykułów i publikacji dotyczących motywacji i determinacji. Uczy menadżerów osiągać lepsze rezultaty w międzynarodowych i polskich korporacjach (m. in. Douglas, Leroy Merlin, ING Bank Śląski, PZU, Capital Service). Prowadzi treningi mentalne dla reprezentantów Polski, Mistrzów Polski, Europy i Świata. Specjalizuje się w piłce nożnej, tenisie i sportach walki. Uwielbia wydobywać ze sportowców i menadżerów ich ukryty potencjał. Wierny idei, że każdy może „Wychować (w sobie) Mistrza”.

KRZYSZTOF IGNACZAK:

Specjalność: DETERMINACJA, MOTYWACJA

Jeden z najbardziej znanych i utytułowanych polskich siatkarzy ostatnich lat. Multimedalista Mistrzostw Polski, srebrny medalista Ligi Mistrzów. Zwycięzca Ligi Światowej, Mistrz Europy i Świata z reprezentacją Polski. Zakończył już karierę sportową. Obecnie komentator i ekspert telewizyjny. To również ambasador akcji zachęcających dzieci i młodzież do uprawiania sportu.

IWONA GUZOWSKA:

Specjalność: BUDOWANIE RELACJI Z OTOCZENIEM
Trener biznesowy i mentor rozwoju, certyfikowany szkoleniowiec Bazy Usług Rozwojowych, autorka, mistrzyni świata i Europy w boksie i kick-boxingu. Zorientowana na dążenie do celu, ale zawsze trzymająca się zasad fair play i budowania relacji z otoczeniem. Skupia się na budowaniu dobrych relacji, pielęgnowaniu skupienia i uważności, a także radzeniu sobie z emocjami oraz ekstremalnym stresem, który w pracy zespołowej zawsze, w pewnym momencie realizacji projektu bierze górę.

Stephane ANTIGA:

Specjalność: TEAM-BUILDING, MOTYWACJA, KIEROWANIE GRUPĄ
Mistrz Świata w Siatkówce. Były francuski siatkarz, obecnie trener. Zdobywca wielu trofeów w obu tych rolach. W 2014 roku sięgnął razem z reprezentacją Polski po wyczekane Mistrzostwo Świata podczas turnieju rozgrywanego w naszym kraju. Obecnie trener jednej z drużyn Plus Ligi, jest również selekcjonerem męskiej drużyny siatkówki Kanady. W 2014 roku odznaczony Krzyżem Kawalerskim za wybitne zasługi dla rozwoju polskiego sportu, za osiągnięcia w pracy szkoleniowej. O swoich doświadczeniach i umiejętnościach opowiada podczas autorskich spotkań na temat team-buildingu, motywacji i kierowania grupą na przykładzie siatkówki.

JAKUB B. BĄCZEK:

Specjalność: MOTYWACJA I BUDOWANIE ZESPOŁÓW, ZARZĄDZANIE ZMIANĄ, ZARZĄDZANIE W KRYZYSIE, SPRZEDAŻ

Twórca Akademii Trenerów Mentalnych™, trener mentalny olimpijczyków i złotych siatkarzy, mówca numer 1 w Polsce i przedsiębiorca, który udowodnił swoją skuteczność między innymi w takich projektach jak STAGEMAN, Akademia Stewardess, JBB, Wakacje w Sarandzie, Szkoła Tańca Dakini czy #MentalPower. Były zawodowy siatkarz. Autor ponad 20. książek i artykułów nt. psychologii, biznesu, turystyki, socjologii, oligofrenopedagogiki i treningu mentalnego. Jego publikacje ukazały się w takich czasopismach, jak: Harvard Business Review, Wysokie Obcasy, Manager, Personel i Zarządzanie czy Benefit. Jest także autorem jednego z trzech najlepszych podcastów w EMPIK. Występował ze swoimi inspirującymi wykładami dla takich firm jak PZU, Toyota, KGHM, Cyfrowy Polsat, ING, Samsung, Bank Millennium, T-Mobile, L’Oreal, Alior Bank, AEGON czy Polpharma. 

Całość wpłat za wystąpienia realizowane przez Jakuba B. Bączka, zostanie przekazana na rzecz Fundacji JBB.

REFERENCJE

DZIAŁANIA PR
DLA BIZNESU

JBB to firma zajmująca się także budowaniem marki osobistej. Napisz do nas i zapytaj o naszą ofertę: od działań na Twoich social mediach, przez wydanie Twojej książki, aż po wystąpienie na jednej scenie z Jakubem B. Bączkiem!

Zasługuje Pan na uznanie i powodzenie, bo Pana przekaz jest zarówno prosty, atrakcyjny, odważny, jak spójny i wartościowy, prawdziwie pomaga Pan ludziom realizować marzenia.

Jacek Santorski

Akademia Psychologii Przywództwa

Jakub to perfekcyjne połączenie biznesowego umysłu z filantropijnym sercem. Doceniam jego zaangażowanie i profesjonalizm we wszystkim co robi, szczególnie w zakresie promocji Śmiechojogi.
dr Madan Kataria

Lekarz z Indii

Najpierw rozmawiałam z Jakubem dla jednej z gazet. Później rozmawialiśmy na jego LIVE. Teraz rozmawiamy o dalszej współpracy. Skąd tyle tych rozmów? A stąd, że to profesjonalista w każdym calu. Sportowiec biznesu.”

Monika Richardson

Dziennikarka, autorka

Polecam Kubę, bo to praktyk, który wie o czym mówi. Jeśli mówi o biznesie to dlatego, że sam zbudował od zera dużą firmę, a jeśli mówi o treningu mentalnym to dlatego, że pomaga ludziom osiągać sukcesy.

Paweł Zagumny

Siatkarz Reprezentacji Polski, Mistrz Świata 2014

Łączy głęboką wiedzę psychologiczną z ogromnym doświadczeniem praktycznym. Wszystko to jest udokumentowane nie tylko certyfikatami, ale także złotym medalem Mistrzostw Świata. Kuba jest też wspaniałym mówcą potrafiącym porwać tłumy, a kiedy trzeba, wzruszyć do łez.

prof. Rafał Ohme

Jeden z pionierów neuronauki

Kuba pokazuje i uczy jak żyć życiem pełnym pasji.
Motywuje aż do bólu (ale warto!).

Tomasz Kammel

Dziennikarz telewizyjny, producent, scenarzysta i trener.

Mentoring Biznesowy
(TAKŻE ONLINE)

Potrzebujesz do swojego zespołu kogoś, kto ma narzędzia, wiedzę i doświadczenie. Zgłoś się na mentoring #JBBTeam, z którego korzystają najwybitniejsi sportowcy i managerowie w tym kraju.

Jeśli czujesz, że Twoja firma może być zainteresowana współpracą z nami, ale czujesz, że potrzebujesz więcej informacji, to z radością, cierpliwością i uwagą z Tobą porozmawiamy i dopasujemy nasze rozwiązania do potrzeb Twojej firmy.

Napisz lub zadzwoń do nas:

BARBARA LIGOCKA
TEL.: +48 791 999 222
E-MAIL: biuro@JBBteam.pl