2-dniowy warsztat
z Jakubem B. Bączkiem

„Uważam, że osiągnięcie głębokiego spokoju i pogodzenie się z przeszłością jest możliwe, ale nie wystarczy do tego sama psychologia. Nie wystarczy też filozofia, bo dzisiejszy świat jest pełen stresorów i bezsensownych bodźców.” Słowa trenera mentalnego najlepszych polskich sportowców dają do myślenia. Pora jednak na rozwiązania, nie obawy.
To właśnie dlatego powstał wyjątkowy warsztat „Wyższe Ja”. Po wielkim sukcesie pierwszej edycji, Jakub B. Bączek znów zaprasza do doświadczenia swojej duchowości.

EDYCJA 2: 02-03.04.2022 (wyprzedane)

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

EDYCJA 3: 14-15.05.2022 (Dostępne)

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Prowadzący

Jakub B. Bączek – ambasador Kongresu Zdrowia Psychicznego, wykładowca MBA, autor bestsellerów i człowiek odpowiadający za przygotowanie mentalne piłkarzy, siatkarzy, skoczków i olimpijczyków, którym kibicujecie. Prowadzi gościnne zajęcia dla PZU, Toyotu, Orlen, Alior Banku, KGHM, Coca-Cola i wielu innych czołowych organizacji świata. Współpracuje z profesorami psychologii, ludźmi sukcesu i korzysta z wyników najnowszych badań naukowych. Stworzył „Akademię Trenerów Mentalnych”, która przez Klientów jest uznawana za najgłębszy kurs rozwojowy w Polsce (98,7% respondentów). Od 2019 roku wycofuję się stopniowo z prowadzenia szkoleń. „Wyższe Ja” to jednak wyjątek. 2 razy do roku będzie można skorzystać z interdyscyplinarnej wiedzy Jakuba i poznać go osobiście.

Jego motto brzmi: Marzenia się nie spełniają… Marzenia się SPEŁNIA!

Opinie o Jakubie

Zasługuje Pan na uznanie i powodzenie, bo Pana przekaz jest zarówno prosty, atrakcyjny, odważny, jak spójny i wartościowy, prawdziwie pomaga Pan ludziom realizować marzenia.

Jacek Santorski

Akademia Psychologii Przywództwa

Najpierw rozmawiałam z Jakubem dla jednej z gazet. Później rozmawialiśmy na jego LIVE. Teraz rozmawiamy o dalszej współpracy. Skąd tyle tych rozmów? A stąd, że to profesjonalista w każdym calu. Sportowiec biznesu.

Monika Richardson

Dziennikarka, autorka

PROGRAM:

 • Informacje w Twoim mózgu, do których nie masz dostępu… jeszcze.
 • Stres jako reakcja na coś, co nie istnieje. Metody pracy ze stresem.
 • Autentyczność, która daje wolność, moc sprawczą i szacunek do siebie.
 • Jak pozbyć się kołowrotu negatywnych myśli w praktyce?
 • Integralność: ciało – emocje – rozsądna duchowość.
 • „Mentalne kamienie” – pora zbadać ich wpływ na Twoje „dzisiaj”.
 • Warstwy Twojej tożsamości i przestrzeń na zmianę przekonań.
 • Głęboka, uwalniająca i twórcza praca z lękiem i wstydem.
 • Świadoma obecność w ciele, w rodzinie, w świecie…
 • „Mapka” lub „Przepis”, który wypracujemy razem na warsztacie.

Dla kogo jest ten warsztat:

 1. Dla Absolwentów i Studentów ATM, ATMJ i ATMO
 2. Dla osób zestresowanych i żyjących w pośpiechu
 3. Dla szukających głębszej pracy niż „jesteś zwycięzcą!”

3 powody, żeby nie zwlekać z decyzją:

 1. Jest to jeden z ostatnich warsztatów, który Jakub B. Bączek poprowadzi w 100% osobiście.. To okazja, by skorzystać z jego wiedzy i pracy mentalnej z Jakubem 1:1 (w trakcie warsztatu).
 2. Przedpremierowa informacja o tym warsztacie na grupach zamkniętych „Akademii Trenerów Mentalnych Online” poskutkowała wyprzedażą około 70% biletów. Spodziewamy się, że reszta z nich rozejdzie się szybko.
 3. Już teraz można wpłacić zaliczkę 1 000 zł, żeby zarezerwować sobie miejsce na tym warsztacie i nie stracić możliwości pracy z Jakubem na żywo. Następnie – dopłatę do ceny 3 900 zł można rozłożyć sobie na raty (z ostatnią ratą PRZED 31.03.2022).

Uwagi:

 1. Pełna efektywność tak głębokiej pracy wymaga 100% obecności = od 10:00 w sobotę, do 18:00 w niedziele. Prosimy nie rezerwować pociągów lub lotów powrotnych, które sprawią, że trzeba wyjść wcześniej z sali.
 2. Na tego typu warsztatach regularnie pojawiają się takie tematy jak: depresja, molestowanie seksualne, traumy z dzieciństwa itp. Obowiązuje absolutny zakaz nagrywania video i audio oraz zasada pełnej dyskrecji.
 3. Przed warsztatem każdy Uczestnik zostanie poproszony o wypełnienie ankiety do wyłącznej wiadomości Jakuba B. Bączka. Wypełnienie ankiety jest obowiązkowe.

Opinie uczestników szkolenia

MIEJSCE:

WARSZAWA

DATA:

02-03.04.2022 – wyprzedane

14-15.05.2022dostępne

GODZINY SZKOLENIA:

Sobota 10:00 – 18:00
Niedziela 10:00 – 18:00

PROWADZĄCY:

Jakub B. Bączek

CENA SZKOLENIA: 3 900 zł

Preferujesz płatność przelewem? Żaden problem!
Dokonaj przelewu na poniższe konto,
wpisując w tytule przelewu: „Wyższe Ja – Imię i Nazwisko”.
JBB International Sp. z o. o. Sp. k. mBank 38 1140 2004 0000 3902 7759 8494
a następnie wyślij do nas potwierdzenie na maila: szkolenia@jakubbbaczek.pl

Dokonując zakupu potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką PrywatnościRegulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń i zapytaj Klaudię o szczegóły 🙂
TEL.: +48 727 707 074
E-MAIL: szkolenia@jbbteam.pl