WYŻSZE JA

„Osiągnięcie głębokiego spokoju i pogodzenie się z przeszłością jest możliwe, ale nie wystarczy do tego sama psychologia. Nie wystarczy też filozofia, bo dzisiejszy świat jest pełen stresorów i bezsensownych bodźców.” Słowa trenera mentalnego najlepszych polskich sportowców dają do myślenia. Pora jednak na rozwiązania, nie obawy. To właśnie dlatego powstał wyjątkowy warsztat „Wyższe Ja”. Zapraszamy do doświadczenia swojej duchowości.

EDYCJA 4: 10-11.09.2022 (Dostępne)

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

EDYCJA 5: 03-04.12.2022 (dostĘpne)

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Prowadzący

Paulina BiernatPsycholog i certyfikowany coach, Trener rozwoju osobistego i mówca motywacyjny. Ekspert w dziedzinie psychologii, programu Dzień dobry TVN. Prowadząca i łącząca rolę psychologa w programie „Para do poprawy” na antenie DDTVN. Prowadząca swój autorski program „Taniec życia” w Onet.pl. Promotorka świadomego stylu życia. Jej wrodzona empatia, ciekawość drugiego człowieka i wiara w jego nieskończone możliwości sprawiają, że jest idealnym wsparciem i drogowskazem dla swoich klientów w drodze do osiągnięcia sukcesu i wyznaczonych celów. Paulina jest autorem programów pomocowych i rozwojowych dla kobiet. Stworzyła cykl warsztatów SelfCare. Popularność i sympatię widzów zdobyła jako tancerka w znanym show telewizyjnym Taniec z Gwiazdami. W 2011 roku zdobyła mistrzostwo Europy reprezentując Polskę w parze ze Stefano Terrazzino w show dance. Paulina daje narzędzia i pokazuje jak osiągać wytyczone cele, ale przede wszystkim uczy w jaki sposób postawić na siebie i zacząć żyć w autentyczności i w szczęściu, harmonii i prawdzie.  Zaszczepia chęć do działania i zaprasza na ścieżkę świadomego, jakościowego życia.

Jakub B. Bączek – ambasador Kongresu Zdrowia Psychicznego, wykładowca MBA. Autor ponad 20. książek i artykułów nt. psychologii, biznesu, turystyki, socjologii, oligofrenopedagogiki i treningu mentalnego. Jego publikacje ukazały się w takich czasopismach, jak: Harvard Business Review, Wysokie Obcasy, Manager, Personel i Zarządzanie czy Benefit. Jest także autorem jednego z trzech najlepszych podcastów w EMPIK. Człowiek odpowiadający za przygotowanie mentalne piłkarzy, siatkarzy, skoczków i olimpijczyków, którym kibicujecie. Prowadzi gościnne wykłady dla PZU, Toyoty, Orlenu, Alior Banku, KGHM, Samsung, T-Mobile, Polpharma, KGHM, Coca-Cola i wielu innych czołowych organizacji świata. Współpracuje z profesorami psychologii, ludźmi sukcesu i korzysta z wyników najnowszych badań naukowych.  Twórca Akademii Trenerów Mentalnych™, która przez Klientów jest uznawana za najgłębszy kurs rozwojowy w Polsce (98,7% respondentów). Mówca numer 1 w Polsce i przedsiębiorca, który udowodnił swoją skuteczność między innymi w takich projektach jak STAGEMAN, Akademia Stewardess, JBB, Wakacje w Sarandzie, Szkoła Tańca Dakini czy #MentalPower.

Opinie o Jakubie

Zasługuje Pan na uznanie i powodzenie, bo Pana przekaz jest zarówno prosty, atrakcyjny, odważny, jak spójny i wartościowy, prawdziwie pomaga Pan ludziom realizować marzenia.

Jacek Santorski

Akademia Psychologii Przywództwa

Najpierw rozmawiałam z Jakubem dla jednej z gazet. Później rozmawialiśmy na jego LIVE. Teraz rozmawiamy o dalszej współpracy. Skąd tyle tych rozmów? A stąd, że to profesjonalista w każdym calu. Sportowiec biznesu.

Monika Richardson

Dziennikarka, autorka

Dlaczego warto zapisać się na Wyższe Ja?

 • Zdobędziesz informacje w Twoim mózgu, do których nie masz dostępu… jeszcze.

 • Poznasz metody pracy ze stresem.

 • Odkryjesz autentyczność, która daje wolność, moc sprawczą i szacunek do siebie.

 • Pozbędziesz się kołowrotu negatywnych myśli.

 • Odnajdziesz integralność: ciało – emocje – rozsądna duchowość.

 • Pozbędziesz się „Mentalnych kamieni” – zbadasz ich wpływ na Twoje „dzisiaj”.

 • Poznasz warstwy Twojej tożsamości i przestrzeń na zmianę przekonań.

 • Dowiesz się jak pracować z lękiem i wstyd, by się od nich uwolnić.

 • Nauczysz się świadomej obecność w ciele, w rodzinie, w świecie…

 • Stworzysz własną „mapę” lub „przepis”, na lepsze życie.

Dla kogo jest ten warsztat?

Dla osób zestresowanych i żyjących w pośpiechu.
Dla osób szukających głębszej pracy i czegoś więcej niż „jesteś zwycięzcą”.
Dla tych, którzy czują, że w życiu czegoś Im brakuje.
Dla Absolwentów ATM, ATMJ, ATMO.

3 powody, żeby nie zwlekać z decyzją:

 1. Dotychczasowy sukces warsztatu pokazuje, że podczas udziału otrzymasz realne wskazówki i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dot. duchowości.
 2. Przedpremierowa informacja o pierwszej edycji na grupach zamkniętych „Akademii Trenerów Mentalnych Online” poskutkowała wyprzedażą około 80% biletów. Zainteresowanie jest duże, a ilość miejsc ograniczona.
 3. Już teraz można wpłacić zaliczkę 1 000 zł, żeby zarezerwować sobie miejsce na tym warsztacie i nie stracić możliwości odnalezienia Wyższego Ja. Następnie – dopłatę do ceny 3 900 zł można rozłożyć sobie na raty (z ostatnią ratą PRZED szkoleniem).

Uwagi:

 1. Pełna efektywność tak głębokiej pracy wymaga 100% obecności = od 10:00 w sobotę, do 18:00 w niedziele. Prosimy nie rezerwować pociągów lub lotów powrotnych, które sprawią, że trzeba wyjść wcześniej z sali.
 2. Na tego typu warsztatach regularnie pojawiają się takie tematy jak: depresja, molestowanie seksualne, traumy z dzieciństwa itp. Obowiązuje absolutny zakaz nagrywania video i audio oraz zasada pełnej dyskrecji.
 3. Przed warsztatem każdy Uczestnik zostanie poproszony o wypełnienie ankiety do wyłącznej wiadomości Trenera. Wypełnienie ankiety jest obowiązkowe.

Opinie uczestników szkolenia

DATA:

10-11.09.2022 – DOSTĘPNE

03-04.12.2022 – DOSTĘPNE

GODZINY SZKOLENIA:

Sobota 10:00 – 18:00
Niedziela 10:00 – 18:00

MIEJSCE:

COURTYARD BY MARRIOTT WARSAW AIRPORT, ul. Żwirki i Wigury 1J, 00-906 Warszawa

CENA SZKOLENIA: 3 900 zł

Preferujesz płatność przelewem? Żaden problem!
Dokonaj przelewu na poniższe konto,
wpisując w tytule przelewu: „Wyższe Ja – Imię i Nazwisko”.
JBB International Sp. z o. o. Sp. k. mBank 38 1140 2004 0000 3902 7759 8494
a następnie wyślij do nas potwierdzenie na maila: szkolenia@jakubbbaczek.pl

Dokonując zakupu potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką PrywatnościRegulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń i zapytaj Klaudię o szczegóły 🙂
TEL.: +48 727 707 074
E-MAIL: szkolenia@jbbteam.pl