WYŻSZE JA

 

 „Uważam, że osiągnięcie głębokiego spokoju i pogodzenie się z przeszłością jest możliwe, ale nie wystarczy do tego sama psychologia. Nie wystarczy też filozofia, bo dzisiejszy świat jest pełen stresorów i bezsensownych bodźców.” Słowa trenera mentalnego najlepszych polskich sportowców dają do myślenia. Pora jednak na rozwiązania, nie obawy. To właśnie dlatego powstał wyjątkowy warsztat „Wyższe Ja”.

Wybierz interesującą Cię formę szkoleń:

SZKOLENIA STACJONARNE:

AKADEMIA TRENERÓW MENTALNYCH BIZNES™

Jeśli liczy się dla Ciebie nie tylko praktyczna wiedza, ale przede wszystkim doświadczenie poparte latami praktyki – Akademia Trenerów Mentalnych Biznes to właściwy wybór. Bądź pewna/pewien, że ATMB da Ci skuteczne narzędzia, które od razu będziesz mogła/mógł wykorzystać w swojej pracy oraz w tworzeniu zespołu marzeń. Nasi Trenerzy to doświadczeni przedsiębiorcy, którzy od lat budują dream team’y. Doskonale znają problemy z jakimi borykają się właściciele firm czy liderzy. Koniecznie sprawdź program i poznaj naszych prowadzących!

JA+ (OSTATNIA EDYCJA!)

Świat podąża w stronę „ja”, dlatego zapraszam Cię w podróż dookoła siebie. Przygodę 360⁰ od „Ja+Świadomość” do „Ja+Inni” i znów „Ja+Świadomość”. To szkolenie to odpowiedź na zapotrzebowanie współczesnych ludzi: na wsparcie, mentoring, a czasem po prostu konsultacje w kryzysowym momencie życia. Praca na trzech poziomach: ja – trener mentalny, ja – grupa i najwyższym: ja – ja. W nowatorskiej formule szkoleniowej w okręgach i z dodatkową wartością: możliwością przeglądania się w oczach innych i poznawania siebie w projekcjach innych. Program, który odmieni Twoje życie raz na zawsze. Bądź ze mną na „JA +” i odmień swoje życie!

 

AKADEMIA TRENERÓW MENTALNYCH JUNIORÓW™

Czujesz, że praca z dziećmi i młodzieżą to Twoje powołanie? Świetnie trafiłeś/-aś! Poznaj specyfikę pracy z dziećmi i młodzieżą. Dowiedz się, jak do nich mówić, by chciały słuchać i jak słuchać, by chciały dzielić się swoimi przemyśleniami i uczuciami. Poznaj sposoby i narzędzia do tego, by pomóc im budować zdrowe poczucie własnej wartości, wysoki poziom pewności siebie, radzić sobie z presją i oczekiwaniami (swoimi, grupy rówieśniczej i otaczającego je świata) i pracować nad koncentracją w przebodźcowanej rzeczywistości u progu trzeciej dekady XXI wieku.

AKADEMIA TRENERÓW MENTALNYCH™

Akademia Trenerów Mentalnych™ to pół roczny program, który kompleksowo i dogłębnie zajmuje się tematem Treningu Mentalnego – w oparciu o najnowsze badania psychologiczne, wieloletnie doświadczenie na polu biznesowym i sportowym oraz… filozofię Wschodu! To niesamowite połączenie, scalone w jedno przez nietuzinkowego Jakuba B. Bączka, gwarantuje, że po przejściu tego programu już nic nie będzie takie samo. Zdobądź wiedzę certyfikowaną przez trenera mentalnego Mistrzów Świata i Olimpijczyków – Jakuba B. Bączka. Zdobądź zawód, który zmienia świat.

WYŻSZE JA

„Uważam, że osiągnięcie głębokiego spokoju i pogodzenie się z przeszłością jest możliwe, ale nie wystarczy do tego sama psychologia. Nie wystarczy też filozofia, bo dzisiejszy świat jest pełen stresorów i bezsensownych bodźców.” Słowa trenera mentalnego najlepszych polskich sportowców dają do myślenia. Pora jednak na rozwiązania, nie obawy.
To właśnie dlatego powstał wyjątkowy warsztat „Wyższe Ja”.

SZKOŁA LIDERÓW „WYŻSZE JA”

Drodzy Liderzy – wszystko, czego nauczyliście się w ostatnich latach o przywództwie może się okazać już nieaktualne. Świat po pandemii nie jest już bowiem taki sam i potrzebuje nowych Liderów, którzy nie boją się pracy ze sobą. Dla Absolwentów 2-dniowego warsztatu „Wyższe Ja” przygotowaliśmy Szkołę, która pogłębia dostęp do zdrowej i rozsądnej duchowości Liderów Przyszłości. Zdobądź narzędzia do inspirowania z głębi serca, a także do zmiany świata wokół Ciebie. Wyjątkowy warsztat, prowadzony przez Jakuba B. Bączka.

ROADSHOW „MARZENIA SIĘ SPEŁNIA” POWRACA! 

Po niespełna trzech latach, Jakub B. Bączek wraca do Twojego miasta z Roadshow. Zmotywowany silniej niż kiedykolwiek i z zupełnie nowym programem, odpowiadającym na potrzeby Polek i Polaków w obecnych czasach. Spotkaj na żywo trenera mentalnego wybitnych sportowców i gwiazd biznesu oraz mediów. Przekonaj się, jak działają narzędzia #MentalPower i podnieś jakość swojego życia. Zapisz się na inspirujące warsztaty w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania. Póki są jeszcze wolne bilety…

SZKOLENIA ONLINE

VOD JBB TEAM

Praktyczna wiedza na wyciągnięcie ręki! Nie możesz być na szkoleniu, a może nie chcesz dłużej czekać? Jakakolwiek jest Twoja odpowiedź – mamy na to rozwiązanie! Odwiedź naszą platformę VOD i znajdź potężną dawkę inspiracji za niewielką cenę! Tysiące minut bezcennej wiedzy, już w kilka minut po zakupie na ekranie Twojego komputera! Dołącz do świata wolności finansowej, świata biznesu i sportu a także poznaj techniki i moc Treningu Mentalnego, która odmieni Twoje życie!

7 I PÓŁ KROKU DO WOLNOŚCI FINANSOWEJ

To szkolenie odmieni Twoje podejście do finansów, odmieni Twoje podejście do wolności, odmieni Twoje podejście do czasu, pracy i życia. Stworzyłem je dla wszystkich spragnionych sukcesu, dla tych, którzy chcą sięgać wyżej: po niezależność finansową, po wiedzę, jak i gdzie inwestować, po realizację swoich pasji, po większą satysfakcję z pracy, po więcej wolnego czasu – na miłość, na zabawę, na smakowanie życia. Jeśli należysz do tej grupy, dołącz do listy uczestników tego szkolenia, a nauczę Cię, jak szybko, łatwo i przyjemnie zarabiać pieniądze, opierając swój biznes na pasji bliskiej Twojemu sercu.

7 I PÓŁ KROKU DO SKUTECZNEJ MARKI OSOBISTEJ

7 i pół kroku do skutecznej marki osobistej to kompleksowy program szkoleń, które pozwolą Ci stworzyć markę eksperta, a w konsekwencji sprawić, że zaczniesz zarabiać więcej i w niedługim czasie osiągniesz wolność finansową. Przez 8 tygodni krok po kroku przejdziesz przez wszystkie etapy budowania skutecznej marki osobistej. To pigułka wiedzy i doświadczenia, które Jakub B. Bączek zdobywał przez ponad 10 lat. Jeżeli Twój biznes i Twoje zarobki stoją w miejscu, ten program sprawi, że w ciągu kilku tygodni wzniosą się na wyższy poziom.

Potężne rezultaty

Powierzone mi zespoły osiągają światowy poziom mistrzowski w sporcie, w biznesie i w życiu. Ludzie łatwiej osiągają spokój i szczęście w życiu codziennym.

Potężna wiedza

Merytoryczna, empiryczna, udowodniona i aktualna wiedza. Jestem w stałym kontakcie ze światowymi autorytetami psychologii i osiągania celów.

Potężna energia

Wyobraź sobie, jakie to uczucie, kiedy uświadamiasz sobie, ile potrafisz i do czego jesteś zdolny. A teraz wyobraź sobie, ile mi to daje frajdy!