OGÓLNE WYTYCZNE DLA UCZESTNIKÓW SZKOLEŃ W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCĄ PANDEMIĄ Kliknij tutaj

 

 

WCZASY Z WOLNOŚCIĄ FINANSOWĄ™

Jak najlepiej zrozumieć mechanizmy wolności finansowej? Przebywając z kimś, kto do niej sam doszedł w polskich warunkach! Jak doświadczyć wyższej jakości swojego życia? Przebywając z kimś, kto jest szczęśliwy! Na tej podstawie stworzyliśmy unikalną propozycję wyjazdu z Anetą Moniuszko na wspólne wczasy, połączone ze szkoleniem i inspirującymi doświadczeniami. Tylko jedna edycja w 2021 roku!

KALENDARZ WYDARZEŃ JBB TEAM:

Przejrzyj nasz kalendarz i sprawdź, które terminy szkoleń Ci odpowiadają

Lub wybierz jedną z poniższych kategorii, by przejść do listy szkoleń:

Jesli interesują Cię szkolenia zamknięte dla pracowników Twojej firmy, Power Speech lub szkolenia 1:1 – skontaktuj się z nami na biuro@jbbteam.pl oraz sprawdź zakładkę Dla biznesu

Wybierz interesującą Cię formę szkoleń:

SZKOLENIA STACJONARNE:

30-31.01.2021 Warszawa
6-7.02.2021 Kraków
20-21.02.2021 Gdańsk
6-7.03.2021 Warszawa

TRENER Śmiechojogi (2-dniowy kurs certyfikowany)

Trener Śmiechojogi to warsztat dla każdego, kto pragnie poznać nową, wyjątkową ideę. Jej założeniem jest, że każdy może śmiać się bez powodu, bez polegania ani na żartach, ani na komedii. Chcesz wprowadzić w życie bezwarunkową radość taką z jaką śmieją się dzieci – mistrzowie śmiechu bez powodu?  Śmiech to zdrowie to znane powiedzenie.. Dzięki szkoleniu poznasz wiele dowodów na jego potwierdzenie, a dodatkowo nauczysz się stosować tę praktykę z życiu. Szkolenie potrzebne jest dla każdego, kto chce prowadzić społeczny klub śmiechu, czy sesje dla korporacji, uczniów, seniorów czy osób o specjalnych potrzebach.

AKADEMIA TRENERÓW MENTALNYCH JUNIORÓW™

Czujesz, że praca z dziećmi i młodzieżą to Twoje powołanie? Świetnie trafiłeś/-aś! Poznaj specyfikę pracy z dziećmi i młodzieżą. Dowiedz się, jak do nich mówić, by chciały słuchać i jak słuchać, by chciały dzielić się swoimi przemyśleniami i uczuciami. Poznaj sposoby i narzędzia do tego, by pomóc im budować zdrowe poczucie własnej wartości, wysoki poziom pewności siebie, radzić sobie z presją i oczekiwaniami (swoimi, grupy rówieśniczej i otaczającego je świata) i pracować nad koncentracją w przebodźcowanej rzeczywistości u progu trzeciej dekady XXI wieku.

AKADEMIA TRENERÓW MENTALNYCH™

Akademia Trenerów Mentalnych™ to pół roczny program, który kompleksowo i dogłębnie zajmuje się tematem Treningu Mentalnego – w oparciu o najnowsze badania psychologiczne, wieloletnie doświadczenie na polu biznesowym i sportowym oraz… filozofię Wschodu! To niesamowite połączenie, scalone w jedno przez nietuzinkowego Jakuba B. Bączka, gwarantuje, że po przejściu tego programu już nic nie będzie takie samo. Zdobądź wiedzę certyfikowaną przez trenera mentalnego Mistrzów Świata i Olimpijczyków – Jakuba B. Bączka. Zdobądź zawód, który zmienia świat.

WCZASY Z WOLNOŚCIĄ FINANSOWĄ™ luty 2021

EDYCJA IX – luty 2021! Jak najlepiej zrozumieć mechanizmy wolności finansowej? Przebywając z kimś, kto do niej sam doszedł w polskich warunkach! Jak doświadczyć wyższej jakości swojego życia? Przebywając z kimś, kto jest szczęśliwy! Na tej podstawie stworzyliśmy unikalną propozycję wyjazdu z Anetą Moniuszko na wspólne wczasy, połączone ze szkoleniem i inspirującymi doświadczeniami. Tylko jedna edycja w 2021 roku!

JA+

Świat podąża w stronę „ja”, dlatego zapraszam Cię w podróż dookoła siebie. Przygodę 360⁰ od „Ja+Świadomość” do „Ja+Inni” i znów „Ja+Świadomość”. To szkolenie to odpowiedź na zapotrzebowanie współczesnych ludzi: na wsparcie, mentoring, a czasem po prostu konsultacje w kryzysowym momencie życia. Praca na trzech poziomach: ja – trener mentalny, ja – grupa i najwyższym: ja – ja. W nowatorskiej formule szkoleniowej w okręgach i z dodatkową wartością: możliwością przeglądania się w oczach innych i poznawania siebie w projekcjach innych. Program, który odmieni Twoje życie raz na zawsze. Bądź ze mną na „JA +” i odmień swoje życie!

Życie Pełne Pasji 2.0™

Poznaj życie, w którym wstawanie z łóżka nie sprawia problemu. Naucz się robić to, co kochasz i na tym zarabiać. Wykształć w sobie szczęście i pewność siebie. Żyj życiem pełnym pasji! To wszystko brzmi tak prosto, łatwo, przyjemne i piękne. Czy to w ogóle możliwe? Jeszcze się nie obudzimy, a już biegniemy! Do pracy i na spotkania. Gonią nas wskaźniki, KPI, wyniki. Czasu brakuje na wszystko! Nie potrafimy zwolnić. Boimy się porażki. Mamy problemy z zasypianiem. Żyjemy, martwiąc się jutrem, rozpamiętując wczoraj. A nie ma nas dziś, tu, teraz. Podczas szkolenia Życie Pełne Pasji 2.0™ zdobędziesz narzędzia, dzięki którym odnajdziesz swoją pasję, zaczniesz budować szczęście oraz podniesiesz pewność siebie!

#MENTALCAMP™… czyli Urlop z Rozwojem Osobistym™

To niesamowite, ale większość ludzi po urlopie deklaruje, że… nie wypoczęła! Często bowiem korzystamy z nawyków „pracowych” i chcemy odpocząć na „czas: START!”. Niestety to tak nie działa. Korzystając więc z naszego doświadczenia z poprzednich edycji i z wyników badań naukowych, opracowaliśmy nowatorski program wczasów #MentalCamp, który jest jednocześnie bardzo głębokim i relaksującym urlopem, a także mocno praktycznym szkoleniem psychologiczno-biznesowym. Dwa w jednym! Odpoczywasz i się uczysz! Poznajesz kochanych ludzi i zdobywasz narzędzia do swoich sukcesów. Zamiast zaliczać na czas zabytki lub nudzić się na balkonie, zadbamy o Twój wzrost! #MentalCamp to coś dla Ciebie!

SZKOLENIA ONLINE

DNI OTWARTE AKADEMII TRENERÓW MENTALNYCH

Zapraszamy Cię do naszego świata, w którym marzenia się nie spełniają – marzenia się… SPEŁNIA, a Mistrzem się STAJE, nie rodzi. Miejsca, gdzie poznasz sprawdzony system pracy zgodny z naszą Metodyką #MentalPower, stosowany m.in. podczas pracy z reprezentacjami Polski w siatkówce i piłce ręcznej, największymi spółkami w naszym kraju i znanymi na całym świecie markami.

Trening Mentalny to uniwersalna odpowiedź na potrzeby wszystkich tych, którzy otwierają się na możliwości tkwiące w każdym z nas. To zawód przyszłości, a jego praktyczne zastosowanie jest potrzebne wszędzie tam, gdzie liczy się człowiek. Przyjdź na Dni Otwarte i sprawdź, czy to dla Ciebie!

SZKOLENIE ŚMIECHOJOGA – KURS ONLINE Z DR KATARIĄ

Biorąc udział w tym szkoleniu dowiesz się jak dzięki codziennej praktyce śmiechojogi zapewnić sobie potężną dawkę radości w życiu, zredukować stres, wzmocnić układ odpornościowy i zapewnić pozytywne myślenie w trudnych chwilach. Podczas szkolenia dowiesz się, jak praktykować śmiech w domowym zaciszu, samemu lub z bliskimi, a także uczestniczyć w codziennych internetowych sesjach śmiechojogi na platformie Zoom.

Śmiechojogia to wyjątkowy program ćwiczeń, który opracował doktor Madan Kataria. Metoda zakłada, że można śmiać się bez konieczności odwoływania się do żartów czy innych elementów humoru. Badania naukowe dowiodły, że ciało nie odróżnia śmiechu naturalnego od śmiechu udawanego, pod warunkiem, że jest on dobrowolny. Oba rodzaje dają podobne korzyści.

Zarabiaj Ze Sceny™!

Każdy mówca marzy o tym, by jego wystąpienie publiczne zapadło w pamięć. Podczas jednego wystąpienia istnieje szereg elementów które mają wpław na to, czy Twoje wystąpienie będzie niezwykłe a Twój speech niezapomniany. My już wiemy co to za elementy i chcemy nauczyć tego także Ciebie! Poznaj sekrety wystąpień publicznych i dowiedz się na co warto zwrócić uwagę. Uniknij miesięcy, a może i kilku lat popełniania błędów na scenie. Wyprzedź konkurencję i bądź na scenie ZAWODOWCEM! Dołącz do Ekstraklasy mówców!

VOD JBB TEAM

Praktyczna wiedza na wyciągnięcie ręki! Nie możesz być na szkoleniu, a może nie chcesz dłużej czekać? Jakakolwiek jest Twoja odpowiedź – mamy na to rozwiązanie! Odwiedź naszą platformę VOD i znajdź potężną dawkę inspiracji za niewielką cenę! Tysiące minut bezcennej wiedzy, już w kilka minut po zakupie na ekranie Twojego komputera! Dołącz do świata wolności finansowej, świata biznesu i sportu a także poznaj techniki i moc Treningu Mentalnego, która odmieni Twoje życie!

CO TYDZIEŃ NOWE FILMY!

7 I PÓŁ KROKU DO WOLNOŚCI FINANSOWEJ

To szkolenie odmieni Twoje podejście do finansów odmieni Twoje podejście do wolności, odmieni Twoje podejście do czasu, pracy i życia. Stworzyłem je dla wszystkich spragnionych sukcesu, dla tych, którzy chcą sięgać wyżej: po niezależność finansoa, wpo wiedzę, jak i gdzie inwestować, po realizację swoich pasji, po większą satysfakcję z pracy, po więcej wolnego czasu – na miłość, na zabawę, na smakowanie życia. Jeśli należysz do tej grupy, dołącz do listy uczestników tego szkolenia, a nauczę Cię, jak szybko, łatwo i przyjemnie zarabiać pieniądze, opierając swój biznes na pasji bliskiej Twojemu sercu.

7 I PÓŁ KROKU DO SKUTECZNEJ MARKI OSOBISTEJ

7 i pół kroku do skutecznej marki osobistej to kompleksowy program szkoleń, które pozwolą Ci stworzyć markę eksperta, a w konsekwencji sprawić, że zaczniesz zarabiać więcej i w niedługim czasie osiągniesz wolność finansową. Przez 8 tygodni krok po kroku przejdziesz przez wszystkie etapy budowania skutecznej marki osobistej. To pigułka wiedzy i doświadczenia, które Jakub B. Bączek zdobywał przez ponad 10 lat. Jeżeli Twój biznes i Twoje zarobki stoją w miejscu, ten program sprawi, że w ciągu kilku tygodni wzniosą się na wyższy poziom.

WYSTĄPIENIA PUBLICZNE Z JAKUBEM B. BĄCZKIEM

Zdobądź wiedzę od jednego z najlepszych mówców w Polsce, trenera mentalnego Mistrzów Świata w Siatkówce – Jakuba B. Bączka. Jeśli marzysz o wielkiej scenie – to trafiłeś w idealne miejsce! Dołącz do kursu i stań się jednym z najlepszych mówców! Dowiedz się co robić, by ludzie Cię uwielbiali, jak perfekcyjnie przygotować się do wystąpienia, a w konsekwencji jak uzyskać wolność finansową zarabiając na scenie! Wiedza i doświadczenie Jakuba z 5 lat – już teraz na wyciągnięcie ręki!

DROGA DO 2 MILIONÓW – SZKOLENIE ONLINE!

Jak wiele był w stanie osiągnąć jeden człowiek – Jakub B. Bączek w ciągu zaledwie 4 lat? Co się stanie gdy przekaże to doświadczenie Tobie? Poznaj dokładny proces „kumulacji” efektów w biznesie. Dołącz do Jakuba B. Bączka prawdopodobnie jednego z najmłodszych w tym kraju „emerytów”, który osiągnął to dzięki misternie określonemu planowi i jego realizacji.A wszystko zaczęło się… Dzięki decyzji i właściwym krokom. Ale zanim do nich dojdziemy, posłuchaj proszę.

To nie jest zwykły kurs online, to jest zapis drogi i kluczowych działań Jakuba B. Bączka, które pomogły mu się stać bardzo majętnym człowiekiem, prekursorem Treningu Mentalnego w Polsce, najchętniej wybieraną marką wśród korporacji do wystąpień, autorem kilku bestsellerów, wolnym finansowo inwestorem, niekwestionowanym Mówcą nr 1 w Polsce. Dzisiaj Jakub rzuca wyzwanie Tobie – dołącz do niego stosując zawartą w tym programie kwintesencję jego efektów i doświadczenia.

BIZNESOLOGIA™ 

To wyjątkowa okazja spotkać w jednym miejscu dwójkę mistrzów budowania mistrzowskich strategii i tworzenia mistrzowskich zespołów – Jakuba B. Bączka i Beatę Kapcewicz. Wiemy o tym, że książkowa, podręcznikowa wiedza jest przydatna. Także i my tego doświadczyliśmy. Nie ma jednak cenniejszej lekcji niż osobiste doświadczenie i wnioski wyciągnięte z porażek i spektakularnych sukcesów, indywidualnie i zespołowo. Wykorzystaj nasze doświadczenie! Skorzystaj ze sprawdzonej w warunkach biznesowych i sportowych wiedzy praktycznej. Rozpocznij, twórz i ulepszaj swoją firmę z łatwością, czerpiąc od nas praktyczną wiedzę podaną w wygodny sposób. Dobrze i w zgodzie z Tobą, przygotowana strategia jest najlepszą metodą budowania trwałego biznesu, którego cel jest precyzyjnie sformułowany. Jasność celu ułatwia sprawne, szybkie i innowacyjne działanie.

MISTRZOWSKI ZESPÓŁ W 90 DNI™

Jakub B. Bączek i Beata Kapcewicz – dwójka mistrzów w obszarze budowania postaw liderskich i tworzenia mistrzowskich zespołów. Postanowili połączyć bogatą, sprawdzoną w warunkach biznesowych wiedzę. Tak powstał kurs online – Mistrzowski Zespół w 90 dni. Dowiedz się jak w obliczu nieustannej pogoni za terminami, przeciążeniem pracowników, różnicami międzypokoleniowymi czy ciągle zmieniającymi się warunkami pracy zbudować Mistrzowski Zespół, Twój własny Dream Team!

Potężne rezultaty

Powierzone mi zespoły osiągają światowy poziom mistrzowski w sporcie, w biznesie i w życiu. Ludzie łatwiej osiągają spokój i szczęście w życiu codziennym.

Potężna wiedza

Merytoryczna, empiryczna, udowodniona i aktualna wiedza. Jestem w stałym kontakcie ze światowymi autorytetami psychologii i osiągania celów.

Potężna energia

Wyobraź sobie, jakie to uczucie, kiedy uświadamiasz sobie, ile potrafisz i do czego jesteś zdolny. A teraz wyobraź sobie, ile mi to daje frajdy!