#LIVE LIFE NOW

3-dniowy event pełen inspiracji, wsparcia i motywacji: otrzymasz dawkę rzetelnej i sprawdzonej wiedzy oraz zestaw narzędzi do jej natychmiastowego wykorzystania. Podniesiesz jakość swojego życia osobistego i prywatnego, a także zwiększysz efektywność swoich działań.

KALENDARZ SZKOLEŃ JBB:

25.06.2019
KATOWICE

27.06.2019
WROCŁAW

28.06.2019
WARSZAWA

 

ROADSHOW “Mistrzem się STAJE!” ™

Pragniesz zwiększyć swoją efektywność? Chcesz podnieść jakość swojej gry, biznesu lub życia w ogóle? Masz wielkie marzenia i działasz, jednak brakuje Ci konkretnych rezultatów na miarę swoich możliwości? Poznaj sprawdzone metody Jakuba B. Bączka oraz mistrzowskie strategie najlepszych sportowców Daniela Janika i dowiedz się, jak zostać mistrzem!

Nasz czas jest mocno ograniczony. Jeśli jesteś sportowcem, to jeszcze bardziej ograniczony niż u “zwykłego” człowieka. Nie ma czasu na to, by popełniać wszystkie możliwe błędy – trzeba działać na tym, co sprawdzone! Pracując ze sportowcami czołowych polskich lig, reprezentantami kraju i olimpijczykami wiemy, że kilka prostych technik psychologicznych i ćwiczeń z zakresu treningu mentalnego może wznieść naszą skuteczność za zupełnie nowy poziom! A sukces – jakkolwiek rozumiany – jest w zasięgu każdego z nas. Wszystko jednak zaczyna się w głowie. Nic nie ma prawa mieć miejsca, jeśli zabraknie #MentalPower! Dowiedz się, co „siedzi” w głowach najlepszych, czym charakteryzuje się umysł mistrza i zdobądź swój Everest.

NOWY PROGRAM w 3 MIASTACH: KATOWICE, WROCŁAW, WARSZAWA

ODWAŻ SIĘ BYĆ SOBĄ

Trening autentyczności z Pawłem Cieślakiem. W codziennym pośpiechu, stresie zaczynamy zatracać pewność wyrażania siebie. Autorski program szkolenia Pawła Cieślaka „Odważ się być sobą” to warsztat mający na celu przyswojenie narzędzi niezbędnych szczęśliwej, pewnej siebie osobie, która swoją autentycznością tworzy rzeczywistość na własnych zasadach. W programie korzystanie z erystyki i retoryki, czyli lingwistyki, która robi różnicę. Pewność siebie, a kontrola sytuacji. Wizerunek (mowa ciała), jako Twoja wizytówka. Wizerunek w praktyce (warsztaty wydobywające Twoją atrakcyjność). Autentyczność i szczerość przekazu – bądź sobą! Zasady asertywnego życia. Autoradość codzienna. Dystans do siebie zbliża do innych.

3x W POLSKICH WARUNKACH™

Podróżuj częściej, zarabiaj więcej, żyj bardziej! – dla jednych będzie to tylko marzenie, dla innych szansa, by wziąć sprawy w swoje ręce. Jakub B. Bączek nie rzuca słów na wiatr. Twierdzi, że marzenia się nie spełniają, ale marzenia się SPEŁNIA! I właśnie jako spełniony przedsiębiorca, nałogowy podróżnik i wolny finansowo inspirator, chce pomóc Ci w stworzeniu strategii na potrojenie zysków i podróży! Wchodzisz w to? Ten niezwykle praktyczny warsztat, poprowadzi Cię krok po kroku przez największe tajemnice biznesowe Jakuba, który doprowadził takie firmy jak: STAGEMAN, #MentalPower, JBB czy „Wakacje w Sarandzie” do pozycji liderów w swoich branżach.

Czas pokazać Ci jak Ty możesz to osiągnąć!

#MENTALCAMP™… czyli Urlop z Rozwojem Osobistym™

#MentalCamp to wczasy podczas których zdobędziesz pewność siebie i zwiększysz wiarę w siebie! To wyjazd dla osób świadomych, gotowych do zmian, poszukujących odpowiedzi i chcących poszerzyć swoją strefę komfortu. Podczas wspólnego urlopu w pięknym Ustroniu popracujemy nad rozwojem osobistym i w pięknych warunkach przyrody przeżyjemy warsztat, jakiego w Polsce jeszcze nie było! Z Iwoną Guzowską, doświadczonymi żołnierzami i Jakubem B. Bączkiem, z otwartymi ludźmi i z widokiem na las… to będzie niezapomniane przeżycie!

Zarabiaj Ze Sceny™ – OSTATNIA EDYCJA Z JAKUBEM!

Pewnego dnia zadzwoniła do mnie uczelnia z Warszawy i zaproponowała wygłoszenie mowy. Choć robiłem to juz wcześniej i mówiłem o animacji czasu wolnego m.in. na Uczelniach z Austrii, Czech, Słowacji, Węgier i Polski, tym razem chodziło o wiedzę biznesową. Organizatorzy chcieli bym zainspirował właścicieli firm. Choć nigdy się tego nie uczyłem, nie byłem nawet na żadnym kursie z wystąpień publicznych, zrobiłem swoje i… dostałem standing ovation. To był prawdziwy przełom w moim życiu. Od tamtego czasu występowałem już na scenie z wieloma autorytetami. Dziś chcę podzielić się wiedzą i moim doświadczeniem z Tobą! Pokażę Ci jak Ty możesz otrzymać swoje standing ovation!

#LiveLifeNow 2019

Live Life Now to 3-dniowy event pełen inspiracji, wsparcia i motywacji. Jakub B. Bączek czerpie zarówno z twardej wiedzy akademickiej (teoria perspektywy D. Kahnemanna, teoria P. Lencioniego, piramida potrzeb A. Maslowa, koncepcja wywierania wpływu R. Cialdiniego czy koncepcja Czarnego Łabędzia N. Taleba), jak i z psychologii pozytywnej i treningu mentalnego (inspirowanych własnymi obserwacjami oraz koncepcjami T. Robbinsa, T. Ferrisa czy B. Tracy’ego). Otrzymasz dawkę rzetelnej i sprawdzonej wiedzy oraz zestaw narzędzi do jej natychmiastowego wykorzystania. Podniesiesz jakość swojego życia osobistego i prywatnego, a także zwiększysz efektywność swoich działań.

Ja+™ – OSTATNIA EDYCJA Z JAKUBEM!

Świat podąża w stronę „ja”, dlatego zapraszam Cię w podróż dookoła siebie. Przygodę 360⁰ od „Ja+Świadomość” do „Ja+Inni” i znów „Ja+Świadomość”. Mój autorski projekt to odpowiedź na zapotrzebowanie współczesnych ludzi: na wsparcie, mentoring, a czasem po prostu konsultacje w kryzysowym momencie życia. Praca na trzech poziomach: ja – trener mentalny, ja – grupa i najwyższym: ja – ja. W nowatorskiej formule szkoleniowej, w okręgach i tak głęboko jak na moich sesjach treningu mentalnego 1 na 1, ale z dodatkową wartością: możliwością przeglądania się w oczach innych i poznawania siebie w projekcjach innych. Program, który odmieni Twoje życie raz na zawsze. Bądź ze mną na „JA +” i odmień swoje życie!

Money Breakthrough™ – OSTATNIA EDYCJA Z JAKUBEM!

Dla każdego wolność finansowa oznacza co innego – dla jednych będzie to możliwość podróżowania, dla innych jak najmniej pracy, a kto inny powie: “niezależność”. I bez względu na to jak Ty ją postrzegasz – większość z nas do niej dąży. Do tej sytuacji w której dysponujesz odpowiednią ilością czasu i środkami finansowymi by spełniać swoje marzenia. Brzmi jak amerykański film, a Ty zastanawiasz się czy w Polsce to możliwe? Tak! W polskich warunkach to jest możliwe! Jestem Prezesem kilku firm, pół roku spędzam w pracy, a pół roku na wakacjach. Osiągnąłem wolność finansową i i każdego roku wyjeżdżam na 25 miniemerytur do bliskich i najbardziej odległych miejsc na Ziemi! Chcę pokazać Ci jak Ty możesz to osiągnąć!

WCZASY Z WOLNOŚCIĄ FINANSOWĄ™ EGIPT luty 2020

EDYCJA VIII – luty 2020! Jak najlepiej zrozumieć mechanizmy wolności finansowej? Przebywając z kimś, kto do niej sam doszedł w polskich warunkach! Jak doświadczyć wyższej jakości swojego życia? Przebywając z kimś, kto jest szczęśliwy! Na tej podstawie stworzyliśmy unikalną propozycję wyjazdu z Anetą Moniuszko na wspólne wczasy, połączone ze szkoleniem i inspirującymi doświadczeniami. Tylko jedna edycja w 2020 roku!

SZKOLENIA ONLINE

INWESTOWANIE W ALBANII™ – szkolenie online!

Szukasz idealnego na świecie miejsca w którym zainwestujesz w nieruchomości? Polecam Sarandę w Albanii! Albański rynek nieruchomości to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów gospodarki. Dodatkowo rozkwit branży turystycznej otwiera przed inwestorami nowe możliwości, których nie zapewni żaden inny kraj bałkański. Saranda zgodnie uznawana jest za najpiękniejsze miasto rozwijającej się Albanii. Rynek pełen jest okazji, a inwestowanie daje 50% stopy zwrotu z zakupionych mieszkań! Jeśli nie wiesz od czego zacząć swoje inwestycje, a chcesz skorzystać z mojej wiedzy – doświadczonego inwestora zakup 10-cio modułowy kurs „Inwestycje w Albanii”.

BIZNESOLOGIA™ – szkolenie online!

To wyjątkowa okazja spotkać w jednym miejscu dwójkę mistrzów budowania mistrzowskich strategii i tworzenia mistrzowskich zespołów – Jakuba B. Bączka i Beatę Kapcewicz. Wiemy o tym, że książkowa, podręcznikowa wiedza jest przydatna. Także i my tego doświadczyliśmy. Nie ma jednak cenniejszej lekcji niż osobiste doświadczenie i wnioski wyciągnięte z porażek i spektakularnych sukcesów, indywidualnie i zespołowo. Wykorzystaj nasze doświadczenie! Skorzystaj ze sprawdzonej w warunkach biznesowych i sportowych wiedzy praktycznej. Rozpocznij, twórz i ulepszaj swoją firmę z łatwością, czerpiąc od nas praktyczną wiedzę podaną w wygodny sposób. Dobrze i w zgodzie z Tobą, przygotowana strategia jest najlepszą metodą budowania trwałego biznesu, którego cel jest precyzyjnie sformułowany. Jasność celu ułatwia sprawne, szybkie i innowacyjne działanie.

MISTRZOWSKI ZESPÓŁ W 90 DNI™ – szkolenie online!

Jakub B. Bączek i Beata Kapcewicz – dwójka mistrzów w obszarze budowania postaw liderskich i tworzenia mistrzowskich zespołów. Postanowili połączyć bogatą, sprawdzoną w warunkach biznesowych wiedzę. Tak powstał kurs online – Mistrzowski Zespół w 90 dni. Dowiedz się jak w obliczu nieustannej pogoni za terminami, przeciążeniem pracowników, różnicami międzypokoleniowymi czy ciągle zmieniającymi się warunkami pracy zbudować Mistrzowski Zespół, Twój własny Dream Team!

VOD JAKUBA B. BĄCZKA

Praktyczna wiedza na wyciągnięcie ręki! Nie możesz być na szkoleniu, a może nie chcesz dłużej czekać? Jakakolwiek jest Twoja odpowiedź – mamy na to rozwiązanie! Odwiedź naszą platformę VOD i znajdź potężną dawkę inspiracji za niewielką cenę! Tysiące minut bezcennej wiedzy, już w kilka minut po zakupie na ekranie Twojego komputera! Dołącz do świata wolności finansowej, świata biznesu i sportu a także poznaj techniki i moc Treningu Mentalnego, która odmieni Twoje życie!

Potężne rezultaty

Powierzone mi zespoły osiągają światowy poziom mistrzowski w sporcie, w biznesie i w życiu. Ludzie łatwiej osiągają spokój i szczęście w życiu codziennym.

Potężna wiedza

Merytoryczna, empiryczna, udowodniona i aktualna wiedza. Jestem w stałym kontakcie ze światowymi autorytetami psychologii i osiągania celów.

Potężna energia

Wyobraź sobie, jakie to uczucie, kiedy uświadamiasz sobie, ile potrafisz i do czego jesteś zdolny. A teraz wyobraź sobie, ile mi to daje frajdy!