#LIVELIFENOW™ ŚMIECHOJOGA

Live Life Now Śmiechojoga to event pełen inspiracji, wsparcia, motywacji i śmiechu!Nasi Trenerzy czerpią z twardej wiedzy akademickiej, z empirycznie potwierdzonych badań i z dorobku naukowego czołowych uniwersytetów. Dzięki naszemu eventowi podniesiesz jakość swojego życia osobistego, a także zwiększysz efektywność swoich działań biznesowych. 

Na Live Life Now Twój pesel nie ma znaczenia. Inspirujemy zarówno młode osoby z pokolenia Y, jak i te bardziej doświadczone. Na pozytywną zmianę w życiu zawsze jest odpowiednia pora. Nikt nie będzie Cię oceniał, ani wypytywał o sprawy osobiste. Odwiedź nas, będąc uzbrojonym jedynie w otwarty umysł i gotowość do przełomowych zmian w Twoim życiu. Resztę zostaw naszym doświadczonym Trenerom.

 

 

KALENDARZ SZKOLEŃ JBB:

Akademia Mówców JBB™ 

Zdobądź zawód, który wnosi wartość. Zawód, na który jest olbrzymi popyt. Zawód, który łączy ludzi i daje im wiedzę, siłę i nadzieję. Zostań mówcą motywacyjnym pod okiem Jakuba B. Bączka – mówcy nr 1 w Polsce! 

UCZ SIĘ OD PRAKTYKA! AUTORA BESTSELLERÓW, PRZEDSIĘBIORCY Z REALNYMI SUKCESAMI, ZDOBYWCY ZŁOTEGO MEDALU MISTRZOSTW ŚWIATA W SIATKÓWCE. UCZ SIĘ OD NIEKWESTIONOWANEGO MÓWCY NR 1 W POLSCE. UCZ SIĘ OD JAKUBA B. BĄCZKA!

 

MIEJSCA NA AKADEMII WYPRZEDANE – ZOSTAŃ UCZESTNIKIEM NA EVENCIE!

Zarabiaj Ze Sceny™!

Każdy mówca marzy o tym, by jego wystąpienie publiczne zapadło w pamięć. Podczas jednego wystąpienia istnieje szereg elementów które mają wpław na to, czy Twoje wystąpienie będzie niezwykłe a Twój speech niezapomniany. My już wiemy co to za elementy i chcemy nauczyć tego także Ciebie! Poznaj sekrety wystąpień publicznych i dowiedz się na co warto zwrócić uwagę. Uniknij miesięcy, a może i kilku lat popełniania błędów na scenie. Wyprzedź konkurencję i bądź na scenie ZAWODOWCEM! Dołącz do Ekstraklasy mówców!

OSTATNIE MIEJSCE!

ODWAŻ SIĘ BYĆ SOBĄ

Trening autentyczności z Pawłem Cieślakiem. W codziennym pośpiechu, stresie zaczynamy zatracać pewność wyrażania siebie. Autorski program szkolenia Pawła Cieślaka „Odważ się być sobą” to warsztat mający na celu przyswojenie narzędzi niezbędnych szczęśliwej, pewnej siebie osobie, która swoją autentycznością tworzy rzeczywistość na własnych zasadach. W programie korzystanie z erystyki i retoryki, czyli lingwistyki, która robi różnicę. Pewność siebie, a kontrola sytuacji. Wizerunek (mowa ciała), jako Twoja wizytówka. Wizerunek w praktyce (warsztaty wydobywające Twoją atrakcyjność). Autentyczność i szczerość przekazu – bądź sobą! Zasady asertywnego życia. Autoradość codzienna. Dystans do siebie zbliża do innych.

#MENTALCAMP™ LOŻA EKSPERTÓW… czyli Urlop z Rozwojem Osobistym™

To niesamowite, ale większość ludzi po urlopie deklaruje, że… nie wypoczęła! Często bowiem korzystamy z nawyków „pracowych” i chcemy odpocząć na „czas: START!”. Niestety to tak nie działa. Korzystając więc z naszego doświadczenia z poprzednich edycji i z wyników badań naukowych, opracowaliśmy nowatorski program wczasów #MentalCamp, który jest jednocześnie bardzo głębokim i relaksującym urlopem, a także mocno praktycznym szkoleniem psychologiczno-biznesowym. Dwa w jednym! Odpoczywasz i się uczysz! Poznajesz kochanych ludzi i zdobywasz narzędzia do swoich sukcesów. Zamiast zaliczać na czas zabytki lub nudzić się na balkonie, zadbamy o Twój wzrost! #MentalCamp to coś dla Ciebie!

AUTOMATYZACJA I MARKETING FIRMY 4.0™ – Edycja VIII

Wielu przedsiębiorców posiadając swoją firmę odczuwa zmęczenie z powodu nadmiaru obowiązków. Codzienne telefony, maile i spotkania sprawiają, że zamiast radości i satysfakcji, odczuwają frustrację i poczucie braku kontroli nad swoim życiem oraz życiem swojej firmy. NIE MUSI TAK BYĆ! Zadaj sobie pytanie, czy to ty masz firmę, czy firma ma ciebie? Jeśli czujesz, że to firma ma Ciebie, weź udział w szkoleniu i zautomatyzuj swoją firmę.

AKADEMIA TRENERÓW MENTALNYCH™

Akademia Trenerów Mentalnych™ Warszawa to całoroczny program, który kompleksowo i dogłębnie zajmuje się tematem Treningu Mentalnego – w oparciu o najnowsze badania psychologiczne, wieloletnie doświadczenie na polu biznesowym i sportowym oraz… filozofię Wschodu! To niesamowite połączenie, scalone w jedno przez nietuzinkowego Jakuba B. Bączka, gwarantuje, że po przejściu tego programu już nic nie będzie takie samo. Zdobądź wiedzę certyfikowaną przez trenera mentalnego Mistrzów Świata i Olimpijczyków – Jakuba B. Bączka. Zdobądź zawód, który zmienia świat.

MISTRZOWSKIE STRATEGIE™ – Edycja V

Dowiedz się, jak działa #UmysłMistrza i wykorzystaj mistrzowskie strategie do podniesienia swojej EFEKTYWNOŚCI w dowolnym obszarze – biznesie, sporcie i życiu osobistym! Jeśli czujesz, że nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału to wiedz, czas najwyższy coś z tym zrobić! Jak zrobić to najlepiej i najszybciej? Korzystając ze sprawdzonych rozwiązań tych, którzy osiągają wybitne rezultaty! Jeśli zależy Ci na wynikach, PRAWDZIWYCH wynikach – musisz przestać „próbować”. Konkretne wyniki da tylko konkretne działanie. Najlepiej takie, które już przyniosło oczekiwane efekty. Wierz lub nie, ale tym, co różni MISTRZÓW od reszty jest tak naprawdę mentalność i siła psychiczna. To z jednej strony zwykli ludzie, z drugiej mają w sobie to coś, co sprawia, że wybili się ponad przeciętność!

#LiveLifeNow™ Śmiechojoga

Live Life Now Śmiechojoga to event pełen inspiracji, wsparcia, motywacji i śmiechu! Nasi Trenerzy czerpią zarówno z twardej wiedzy akademickiej, jak i z psychologii pozytywnej i treningu mentalnego. Dzięki naszemu eventowi podniesiesz jakość swojego życia osobistego i prywatnego, a także zwiększysz efektywność swoich działań. Na Live Life Now Twój pesel nie ma znaczenia. Inspirujemy zarówno młode osoby z pokolenia Y, jak i te bardziej doświadczone. Na pozytywną zmianę w życiu zawsze jest odpowiednia pora. Nikt nie będzie Cię oceniał ani wypytywał o sprawy osobiste. Odwiedź nas, będąc uzbrojonym jedynie w otwarty umysł i gotowość do przełomowych zmian w Twoim życiu. Resztę zostaw naszym doświadczonym Trenerom.

WCZASY Z WOLNOŚCIĄ FINANSOWĄ™ EGIPT luty 2021

EDYCJA IX – luty 2021! Jak najlepiej zrozumieć mechanizmy wolności finansowej? Przebywając z kimś, kto do niej sam doszedł w polskich warunkach! Jak doświadczyć wyższej jakości swojego życia? Przebywając z kimś, kto jest szczęśliwy! Na tej podstawie stworzyliśmy unikalną propozycję wyjazdu z Anetą Moniuszko na wspólne wczasy, połączone ze szkoleniem i inspirującymi doświadczeniami. Tylko jedna edycja w 2021 roku!

SZKOLENIA ONLINE

DROGA DO 2 MILIONÓW – SZKOLENIE ONLINE!

Jak wiele był w stanie osiągnąć jeden człowiek – Jakub B. Bączek w ciągu zaledwie 4 lat? Co się stanie gdy przekaże to doświadczenie Tobie? Poznaj dokładny proces “kumulacji” efektów w biznesie. Dołącz do Jakuba B. Bączka prawdopodobnie jednego z najmłodszych w tym kraju „emerytów”, który osiągnął to dzięki misternie określonemu planowi i jego realizacji.A wszystko zaczęło się… Dzięki decyzji i właściwym krokom. Ale zanim do nich dojdziemy, posłuchaj proszę.

To nie jest zwykły kurs online, to jest zapis drogi i kluczowych działań Jakuba B. Bączka, które pomogły mu się stać bardzo majętnym człowiekiem, prekursorem Treningu Mentalnego w Polsce, najchętniej wybieraną marką wśród korporacji do wystąpień, autorem kilku bestsellerów, wolnym finansowo inwestorem, niekwestionowanym Mówcą nr 1 w Polsce. Dzisiaj Jakub rzuca wyzwanie Tobie – dołącz do niego stosując zawartą w tym programie kwintesencję jego efektów i doświadczenia.

INWESTOWANIE W ALBANII™ – szkolenie online!

Szukasz idealnego na świecie miejsca w którym zainwestujesz w nieruchomości? Polecam Sarandę w Albanii! Albański rynek nieruchomości to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów gospodarki. Dodatkowo rozkwit branży turystycznej otwiera przed inwestorami nowe możliwości, których nie zapewni żaden inny kraj bałkański. Saranda zgodnie uznawana jest za najpiękniejsze miasto rozwijającej się Albanii. Rynek pełen jest okazji, a inwestowanie daje 50% stopy zwrotu z zakupionych mieszkań! Jeśli nie wiesz od czego zacząć swoje inwestycje, a chcesz skorzystać z mojej wiedzy – doświadczonego inwestora zakup 10-cio modułowy kurs „Inwestycje w Albanii”.

BIZNESOLOGIA™ – szkolenie online!

To wyjątkowa okazja spotkać w jednym miejscu dwójkę mistrzów budowania mistrzowskich strategii i tworzenia mistrzowskich zespołów – Jakuba B. Bączka i Beatę Kapcewicz. Wiemy o tym, że książkowa, podręcznikowa wiedza jest przydatna. Także i my tego doświadczyliśmy. Nie ma jednak cenniejszej lekcji niż osobiste doświadczenie i wnioski wyciągnięte z porażek i spektakularnych sukcesów, indywidualnie i zespołowo. Wykorzystaj nasze doświadczenie! Skorzystaj ze sprawdzonej w warunkach biznesowych i sportowych wiedzy praktycznej. Rozpocznij, twórz i ulepszaj swoją firmę z łatwością, czerpiąc od nas praktyczną wiedzę podaną w wygodny sposób. Dobrze i w zgodzie z Tobą, przygotowana strategia jest najlepszą metodą budowania trwałego biznesu, którego cel jest precyzyjnie sformułowany. Jasność celu ułatwia sprawne, szybkie i innowacyjne działanie.

MISTRZOWSKI ZESPÓŁ W 90 DNI™ – szkolenie online!

Jakub B. Bączek i Beata Kapcewicz – dwójka mistrzów w obszarze budowania postaw liderskich i tworzenia mistrzowskich zespołów. Postanowili połączyć bogatą, sprawdzoną w warunkach biznesowych wiedzę. Tak powstał kurs online – Mistrzowski Zespół w 90 dni. Dowiedz się jak w obliczu nieustannej pogoni za terminami, przeciążeniem pracowników, różnicami międzypokoleniowymi czy ciągle zmieniającymi się warunkami pracy zbudować Mistrzowski Zespół, Twój własny Dream Team!

VOD JAKUBA B. BĄCZKA

Praktyczna wiedza na wyciągnięcie ręki! Nie możesz być na szkoleniu, a może nie chcesz dłużej czekać? Jakakolwiek jest Twoja odpowiedź – mamy na to rozwiązanie! Odwiedź naszą platformę VOD i znajdź potężną dawkę inspiracji za niewielką cenę! Tysiące minut bezcennej wiedzy, już w kilka minut po zakupie na ekranie Twojego komputera! Dołącz do świata wolności finansowej, świata biznesu i sportu a także poznaj techniki i moc Treningu Mentalnego, która odmieni Twoje życie!

Potężne rezultaty

Powierzone mi zespoły osiągają światowy poziom mistrzowski w sporcie, w biznesie i w życiu. Ludzie łatwiej osiągają spokój i szczęście w życiu codziennym.

Potężna wiedza

Merytoryczna, empiryczna, udowodniona i aktualna wiedza. Jestem w stałym kontakcie ze światowymi autorytetami psychologii i osiągania celów.

Potężna energia

Wyobraź sobie, jakie to uczucie, kiedy uświadamiasz sobie, ile potrafisz i do czego jesteś zdolny. A teraz wyobraź sobie, ile mi to daje frajdy!