mp-close
mental-power-popup-image

 

WYŻSZE JA

 

 „Uważam, że osiągnięcie głębokiego spokoju i pogodzenie się z przeszłością jest możliwe, ale nie wystarczy do tego sama psychologia. Nie wystarczy też filozofia, bo dzisiejszy świat jest pełen stresorów i bezsensownych bodźców.” Słowa trenera mentalnego najlepszych polskich sportowców dają do myślenia. Pora jednak na rozwiązania, nie obawy. To właśnie dlatego powstał wyjątkowy warsztat „Wyższe Ja”.

Wybierz interesującą Cię formę szkoleń:

SZKOLENIA STACJONARNE:

WYŻSZE JA, edycja 5

„Uważam, że osiągnięcie głębokiego spokoju i pogodzenie się z przeszłością jest możliwe, ale nie wystarczy do tego sama psychologia. Nie wystarczy też filozofia, bo dzisiejszy świat jest pełen stresorów i bezsensownych bodźców.” Słowa trenera mentalnego najlepszych polskich sportowców dają do myślenia. Pora jednak na rozwiązania, nie obawy.
To właśnie dlatego powstał wyjątkowy warsztat „Wyższe Ja”.

START: 07-08.01.2023
11-12.02.2023
04-05.03.2023

WARSZAWA

AKADEMIA TRENERÓW MENTALNYCH BIZNES™

Jeśli liczy się dla Ciebie nie tylko praktyczna wiedza, ale przede wszystkim doświadczenie poparte latami praktyki – Akademia Trenerów Mentalnych Biznes to właściwy wybór. Bądź pewna/pewien, że ATMB da Ci skuteczne narzędzia, które od razu będziesz mogła/mógł wykorzystać w swojej pracy oraz w tworzeniu zespołu marzeń. Nasi Trenerzy to doświadczeni przedsiębiorcy, którzy od lat budują dream team’y. Doskonale znają problemy z jakimi borykają się właściciele firm czy liderzy. Koniecznie sprawdź program i poznaj naszych prowadzących!

LIVE LIFE NOW

„Live Life Now” to jedyny 3-dniowy event, prowadzony w całości przez Jakuba B. Bączka – trenera mentalnego gwiazd sportu i biznesu. Ostatnia edycja „na żywo” odbyła się w 2019 roku, a Jakub postanowił odsunąć się wtedy od biznesu i skupić na innych priorytetach.

Po kilku latach przerwy, „Live Life Now” powraca do Polski, by wzmocnić Twoją motywację, pomóc Ci podnieść jakość Twojego życia i wyklarować, co jest dla Ciebie najważniejsze! Włącz swoją MOC – dołącz do „Live Life Now” już teraz!

Zjazd 1: 04-05 lutego 2023
Zjazd 2: 04-05 marca 2023
Zjazd 3: 01-02 kwietnia 2023
Zjazd 4: 06-07 maja 2023
Zjazd 5: 03-04 czerwca 2023
Zjazd 6: 01-02 lipca 2023

WARSZAWA

AKADEMIA TRENERÓW MENTALNYCH™

Akademia to nie są nudne wykłady… to jedyne w swoim rodzaju Studium Treningu Mentalnego, które łączy twardą wiedzę akademicką, empirycznie potwierdzone badania i dorobek naukowy czołowych uniwersytetów.

Zajęcia prowadzone są w atrakcyjnej formie przez naszych Trenerów i Gości Specjalnych (takich, jak Vital Heynen) – ekspertów w swoich dziedzinach. Odbywają się w kameralnej grupie (do 25 osób) i w sposób praktyczny pozwalają poczuć zmianę „na własnej skórze”.

Skorzystaj z doświadczenia Trenerów, którzy mają na swoim koncie Mistrzostwa Świata, wystąpienia na 30 000 osób i regularne wystąpienia w mediach ogólnopolskich.

Zjazd 1: 11-12.02.2023
Zjazd 2: 11-12.03.2023
Zjazd 3: 15-16.04.2023

WARSZAWA

AKADEMIA TRENERÓW MENTALNYCH JUNIORÓW™

Czujesz, że praca z dziećmi i młodzieżą to Twoje powołanie? Świetnie trafiłeś/-aś! Poznaj specyfikę pracy z dziećmi i młodzieżą. Dowiedz się, jak do nich mówić, by chciały słuchać i jak słuchać, by chciały dzielić się swoimi przemyśleniami i uczuciami. Poznaj sposoby i narzędzia do tego, by pomóc im budować zdrowe poczucie własnej wartości, wysoki poziom pewności siebie, radzić sobie z presją i oczekiwaniami (swoimi, grupy rówieśniczej i otaczającego je świata) i pracować nad koncentracją w przebodźcowanej rzeczywistości u progu trzeciej dekady XXI wieku.

16-19.02.2023

WARSZAWA

 

Akademia Mówców JBB

Każdy mówca marzy o tym, by jego wystąpienie publiczne zapadło w pamięć. Podczas jednego wystąpienia istnieje szereg elementów, które mają wpław na to, czy Twoje wystąpienie będzie niezwykłe a Twój speech niezapomniany. My już wiemy, co to za elementy i chcemy nauczyć tego także Ciebie! Poznaj sekrety wystąpień publicznych i dowiedz się, na co warto zwrócić uwagę. Uniknij miesięcy, a może i kilku lat popełniania błędów na scenie. Wyprzedź konkurencję i bądź na scenie ZAWODOWCEM! Dołącz do Ekstraklasy mówców!

WYŻSZE JA, edycja 6

„Uważam, że osiągnięcie głębokiego spokoju i pogodzenie się z przeszłością jest możliwe, ale nie wystarczy do tego sama psychologia. Nie wystarczy też filozofia, bo dzisiejszy świat jest pełen stresorów i bezsensownych bodźców.” Słowa trenera mentalnego najlepszych polskich sportowców dają do myślenia. Pora jednak na rozwiązania, nie obawy.
To właśnie dlatego powstał wyjątkowy warsztat „Wyższe Ja”.

WCZASY Z WOLNOŚCIĄ FINANSOWĄ

Jak najlepiej zrozumieć mechanizmy wolności finansowej? Przebywając z kimś, kto do niej sam doszedł w polskich warunkach! Jak doświadczyć wyższej jakości swojego życia? Przebywając z kimś, kto jest szczęśliwy! Na tej podstawie stworzyliśmy unikalną propozycję wyjazdu z Jakubem B. Bączkiem na wspólne wczasy, połączone ze szkoleniem i inspirującymi doświadczeniami. Liczba miejsc ograniczona – nie czekaj!

AKADEMIA TRENERÓW MENTALNYCH SPORT™, edycja 2

Dowiedz się, jak pracować ze sportowcami, stosować najlepsze techniki treningu mentalnego, a dodatkowo – stań się rozchwytywanym specjalistą w sporcie zawodowym! Ponad 40 godzin warsztatów o dialogu motywującym, wyznaczaniu celów, technikach koncentracji oraz cała masa narzędzi do praktycznego zastosowania z Twoimi Klientami (by byli zachwyceni współpracą).

SZKOŁA LIDERÓW “WYŻSZE JA”, edycja 3

Drodzy Liderzy – wszystko, czego nauczyliście się w ostatnich latach o przywództwie może się okazać już nieaktualne. Świat po pandemii nie jest już bowiem taki sam i potrzebuje nowych Liderów, którzy nie boją się pracy ze sobą. Dla Absolwentów 2-dniowego warsztatu „Wyższe Ja” przygotowaliśmy Szkołę, która pogłębia dostęp do zdrowej i rozsądnej duchowości Liderów Przyszłości. Zdobądź narzędzia do inspirowania z głębi serca, a także do zmiany świata wokół Ciebie. Wyjątkowy warsztat, prowadzony przez Jakuba B. Bączka.

Spotkaj się ze swoimi wartościami i odnajdź satysfakcję z życia, spełnienie oraz poczucie sensu. Odkryj swoją duchowość: zadaj sobie pytania, która poprowadzą Cię do nowych odkryć. Odnajdź swoje Wyższe Ja!

Potężne rezultaty

Powierzone mi zespoły osiągają światowy poziom mistrzowski w sporcie, w biznesie i w życiu. Ludzie łatwiej osiągają spokój i szczęście w życiu codziennym.

Potężna wiedza

Merytoryczna, empiryczna, udowodniona i aktualna wiedza. Jestem w stałym kontakcie ze światowymi autorytetami psychologii i osiągania celów.

Potężna energia

Wyobraź sobie, jakie to uczucie, kiedy uświadamiasz sobie, ile potrafisz i do czego jesteś zdolny. A teraz wyobraź sobie, ile mi to daje frajdy!