OGÓLNE WYTYCZNE DLA UCZESTNIKÓW SZKOLEŃ W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCĄ PANDEMIĄ Kliknij tutaj

WCZASY Z WOLNOŚCIĄ FINANSOWĄ™… I ROZWOJEM OSOBISTYM

EDYCJA IX – luty 2021! Jak najlepiej zrozumieć mechanizmy wolności finansowej? Przebywając z kimś, kto do niej sam doszedł w polskich warunkach! Jak doświadczyć wyższej jakości swojego życia? Przebywając z kimś, kto jest szczęśliwy! Na tej podstawie stworzyliśmy unikalną propozycję wyjazdu z Anetą Moniuszko na wspólne wczasy, połączone ze szkoleniem i inspirującymi doświadczeniami. Tylko jedna edycja w 2021 roku!

Szkolenie zaczyna się za...

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

WCZASY Z WOLNOŚCIĄ FINANSOWĄ – to wyjątkowy tygodniowy program dla tych, którzy chcą osiągnąć wolność finansową i zyskać wiecej czasu dla siebie! Zajęcia Wczasów z Wolnością Finansową przeplatać się będą z aktywnościami animacyjnymi. Oprócz zajęć nastawionych na dobry humor, Animator prowadzić będzie również zajęcia rozwojowe takie jak: Muzykoterapia, 5 Pozycji Tybetańskich, Masaż Shiatsu czy trening kondycyjny. Jeśli więc chcesz połączyć rozwój biznesowy z rozwojemosobistym, to jesteś w idealnym miejscu! Już w lutym możesz przekonać się, że życie osobiste i zawodowe mogą występować w harmonii. Zastanawiasz, się czy to dla Ciebie?

Jeśli jesteś…

– kierownikiem, managerem, szefem lub dyrektorem firmy,
– osobą prowadzącą własną działalność gospodarczą,
– osobą planującą otworzyć własną firmę,
– lekarzem/lekarzem dentystą prowadzącym własną dzialalność,
– prawnikiem /radcą prawnym /notariuszem z własną kancelarią,
– osobą działającą w marketingu sieciowym,
– osobą zarządzającą innymi na dowolnym szczeblu,
– osobą, która ma wyzwanie z pracoholizmem we własnej firmie,
– osobą, która stanęła w miejscu we wzrostach finansowych,
– osobą, która pracuje za dużo, zarabia nieproporcjonalnie mało,
– osobą, która potrzebuje skutecznych rozwiązań marketingowych,
– osobą, która chce usamodzielnić i rozwinąć swoją firmę,
– osobą pragnącą wolności finansowej i przychodów pasywnych,
– osobą, która chce wynieść swoje życie i firmę na wyższy poziom,

to szkolenie jest dla Ciebie!

Jeśli chcesz nauczyć się jak pracować mniej, zarabiać więcej i mieć więcej czasu dla siebie i bliskich, to koniecznie dołącz do najbliższej edycji tego szkolenia.

WCZASY SPĘDZISZ Z:

Aneta Moniuszko – trener mentalny i wykładowca na Akademii Trenerów Mentalnych™ Jakuba B. Bączka, przedsiębiorca. Od 2011 roku już kilkukrotnie powiększyła swoją firmę odnotowując rok rocznie ze swoim zespołem wzrost zysków. Jej firma Sypialnioland.pl jest  liderem w sprzedaży łóżek i materacy w całej Polsce, wśród firm sprzedających łóżka i materace renomowanych producentów. Wykładała  ponadto na Uniwersytecie Opolskim oraz Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, przedstawiając kluczowe aspekty strategicznego zarządzania w duchu wolności finansowej. Z wykształcenia prawnik i administratywista, podyplomowo absolwentka MBA Przedsiębiorczość i Marketing. Z pasji Instruktorka golfa warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Autorka szeregu ciekawych publikacji z zakresu biznesu, psychologii i aspektów mentalnej gry w golfa. Na co dzień współpracuje z ludźmi biznesu, lekarzami, golfistami oraz wszystkimi, którzy pragną zmiany.

Sebastian Padula – Absolwent Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne o specjalności kryminologia i kryminalistyka oraz absolwent Prywatnej Szkoły Aktorskiej w Krakowie. Z animacją związany od kilku lat, a z firmą STAGEMAN współpracuje od obozu animacyjnego w Zakopanym w 2017 roku. Wiedzę i doświadczenie animacyjne zdobył na licznych eventach w Polsce oraz pracując jako animator czasu wolnego w Egipcie. Uwielbia pracę z ludźmi, na warsztatach zaraża energią i poczuciem humoru. Wyznaje zasadę: „nie ma rzeczy niemożliwych”. Miał nawet gadającą papużkę falistą, którą sam nauczył powtarzać mnóstwo zwrotów, m.in. logo firmy – „Jesteśmy dumni z naszych Animatorów”. Na codzień aktywnie spędza czas wolny podróżując lub trenując tenis ziemny. Miłośnik sportu i wierny kibic polskich sportowców.

GOŚĆ SPECJALNY

Ogłosimy wkrótce!

 

Paweł Cieślak – rezydent i opiekun grupy. Od 8 lat zajmuje się animacją i pedagogiką zabawy w kraju oraz za granicą. Swoje umiejętności animacyjne realizuje w trakcie eventów dla znanych polskich firm, na wyjazdach incentive a także w zagranicznych hotelach. Jako wszechstronny animator wyspecjalizował się we wszystkich najważniejszych dziedzinach animacji: od animacji dziecięcej, sportowej po show wieczorne. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i pasji, prowadzi szkolenia z zakresu Animacji czasu wolnego oraz inne warsztaty praktyczne. Skutecznie dzieli się swoją wiedzą na temat tego nowoczesnego działu turystyki. Paweł jest także autorem unikatowych płyt DVD z choreografiami animacyjnymi dla dzieci i dorosłych.
Michał Gutowski – Członek Zarządu i współwłaściciel ogólnopolskiego biura pośrednictwa nieruchomości GUT.PL. Od czterech lat jest Dyrektorem Marketingu i Sprzedaży w spółce WIWN.pl. Razem z Wojtkiem Orzechowskim realizuje projekty inwestycyjne i deweloperskie. Dwa razy w roku organizuje największą konferencję dotyczącą inwestowania na rynku nieruchomości w Polsce MARATONWIWN.pl. Stworzył spółkę inwestycyjną i pozyskał kapitał poprzez emisję obligacji w trybie prywatnym. Przez lata zarządzał projektami w międzynarodowych korporacjach i razem z Bratem rozwijał swój biznes internetowy tuż po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Łódzkim. Od najmłodszych lat pracował w rodzinnym biznesem, jego mentorem był Tata, który pokazywał jak skutecznie, etycznie i z sukcesem budować biznes. Wyznaje zasadę  „nie krytykuj tylko inspiruj”. Każdego dnia robi pompki. Przejeżdża tysiące kilometrów na rowerze górskim i szosowym w ciągu roku. Gdy przychodzi zima, morsuje.
Daniel Janik – Trener Mentalny. Sportowiec (były profesjonalny piłkarz ręczny). Pasjonat sportu. Autor (m.in. współautor razem z Jakubem B. Bączkiem książki „Trening mentalny w piłce ręcznej”). Publicysta (jego artykuły ukazały się m.in. w magazynach Asystent Trenera, Benefit oraz na portalu Handballnews.pl). Współpracownik Jakuba B. Bączka oraz menedżer i wykładowca na Akademii Trenerów Mentalnych™. Pasjonat rozwoju osobistego.

Tropiciel Strategii Najlepszych Sportowców. Współpracuje z piłkarzami ręcznymi, piłkarzami nożnymi, siatkarzami, skoczkami narciarskimi i innymi. Twórca autorskiego szkolenia „Strategie Najlepszych Sportowców„. Jego motto brzmi: Nieważne skąd pochodzisz, ważne dokąd zmierzasz!

PROGRAM WYJAZDU

1. Program wczasów – część z rozwojem osobistym i relaksem

Piękna zimowa plaża i dużo uśmiechów – to czeka na nas. Oprócz warsztatów, inspiracji i pracy poprzez doświadczenie, możesz spodziewać się głębokiego relaksu, czasu z interesującymi ludźmi, którzy mają podobne pasje. Spodziewaj się także humoru, radości i dobrej zabawy. Pomiędzy dobrowolnymi warsztatami na pewno przygotuj się na:

1.1. Wspólne kolacje z długimi rozmowami o rozwoju osobistym
1.2. Wspólne smakowanie polskiej kuchni (odkryjesz smaki na nowo!)
1.3. Spacery brzegiem morza
1.4. Współprzebywanie w ciszy, medytacjach i pomiędzy zajęciami

2. Program wczasów – część z wolnością finansową i warsztatami

Po smacznym śniadaniu w pięknym hotelu, spotkamy się na warsztatach i będziemy pogłębiać zarówno kwestie biznesowe, jak i tematy związane z wolnością finansową i rozwojem osobistym. To będzie czas przyjemnej pracy, inspirowania się nawzajem i odkrywania swojego potencjału i swoich zasobów. Przygotuj się na pewno na takie tematy jak:

2.1. Budowanie przychodów pasywnych z czterech źródeł
2.2. Tworzenie produktu, który uczyni Cię bogatym
2.3. Rekrutacja, motywowanie i szkolenie super zespołu
2.4. Automatyzowanie swojej firmy
2.5. Zakup nieruchomości
2.6. Automatyzowanie wynajmu nieruchomości
2.7. Wzmacnianie poczucia własnej wartości
2.8. Budowanie spokoju i ćwiczenie zdrowych reakcji na stres
2.9. Przygotowanie do mini-emerytury
2.10. Systemy podwajania motywacji ludzi i podwajania dochodów
2.11. Szczęśliwe życie w praktyce
2.12. Samorealizacja i określenie misji

Zobacz opinie uczestników i sprawdź jak na Wczasach z Wolnością Finansową było podczas POPRZEDNICH edycji!

KIEDY?

20-27.02.2021

GDZIE?

Hotel Aqua Sopot
ul. Zamkowa Góra 35
81-713 Sopot

CHCESZ ROZŁOŻYĆ PŁATNOŚĆ NA RATY?

ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE JUŻ DZIŚ WPŁACAJĄC ZALICZKĘ (1000 zł),
A MY SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ CELEM USTALENIA SZCZEGÓŁÓW!

Preferujesz płatność przelewem? Żaden problem!

Dokonaj przelewu na poniższe konto wpisując w tytule przelewu: „WZWF – data szkolenia – Imię i Nazwisko”.

JBB International Sp. z o. o. Sp. k. MBank 38 1140 2004 0000 3902 7759 8494

a następnie wyślij do nas potwierdzenie na maila: szkolenia@jbbteam.pl

Dokonując zakupu szkolenia potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności, Regulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.
Istnieje możliwość opłacenia zaliczki w wysokości 1 000 zł od osoby za rezerwacje miejsca – reszta płatna w późniejszym terminie. Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia rat.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń i zapytaj Klaudię o szczegóły 🙂
TEL.: +48 450 088 022,
E-MAIL: szkolenia@jbbteam.pl

CENA ZAWIERA:

a) Pobyt w pięknym Hotelu co najmniej 3***
b) Wyżywienie
c) warsztaty z Anetą Moniuszko 
d) Udział w Animacjach czasu wolnego (m.in. masaż Shiatsu, Muzykoterapia)
e) zniżkę na sesje indywidualne z Anetą Moniuszko
f) Unikalną możliwość bycia sobą, wśród dużej grupy pogodnych ludzi 24/7 – bezcenne!!!
g) Ubezpieczenie turystyczne NNW

CENA NIE ZAWIERA:

a) Dojazdu z i do hotelu
b) Własnych zakupów i wstępów na imprezy płatne
c) Wycieczek oferowanych przez rezydentów i pracowników hotelu
d) Ewentualnych opłat za Internet w hotelu

SPRAWY ORGANIZACYJNE:

a) Płatność: 1 000 zł, aby zarezerwować sobie miejsce + pozostałą część wpłaty w ciągu 2 miesięcy od zgłoszenia.
b) Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych (nie ma możliwości wykupienia jedynki).
c) Zajęcia nie są obowiązkowe, aczkolwiek na pewno warto być na wszystkich.
d) Organizator zastrzega sobie prawo odmówienia udziału w imprezie bez podania przyczyn.
e) Zaliczka może być zwrócona przez organizatora po podaniu ważnych przyczyn do 30.11.2020.
f) Po 30.10.2020 nie ma możliwości rezygnacji bez poniesienia kosztów wyjazdu.
g) Dokonując zapłaty za szkolenie Uczestnik akceptuje REGULAMIN  i Politykę Prywatności.