mp-close
mss-mapa

JBB TEAM

Nasz zespół to grupa starannie wyselekcjonowanych ekspertów. Naszą „mapą” jest Metodyka #MentalPower, a naszą misją podnoszenie przychodów i jakości życia Klientów. Sprawdź, co mówią o nas znani i lubiani…

Zasługuje Pan na uznanie i powodzenie, bo Pana przekaz jest zarówno prosty, atrakcyjny, odważny, jak spójny i wartościowy, prawdziwie pomaga Pan ludziom realizować marzenia.

Jacek Santorski

Akademia Psychologii Przywództwa

Najpierw rozmawiałam z Jakubem dla jednej z gazet. Później rozmawialiśmy na jego LIVE. Teraz rozmawiamy o dalszej współpracy. Skąd tyle tych rozmów? A stąd, że to profesjonalista w każdym calu. Sportowiec biznesu.

Monika Richardson

dziennikarka, autorka

Jakub to perfekcyjne połączenie biznesowego umysłu z filantropijnym sercem. Doceniam jego zaangażowanie i profesjonalizm we wszystkim co robi, szczególnie w zakresie promocji Śmiechojogi.
dr Madan Kataria

Lekarz z Indii

Daniel to wojownik z krwi i kości. Siła spokoju, wnikliwa obserwacja, pozytywne usposobienie i pasja. Teraz dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą z innymi. Podczas Akademii Trenerów Mentalnych wydobywa z Uczestników to, co w nich najlepsze.

Iwona Guzowska

polska bokserka i kick-bokserka, mistrzyni świata, Europy i Polski

Daniel to prawdziwy profesjonalista. Nasza współpraca wiele wniosła w moje nastawienie do sportu, samoświadomość oraz postrzeganie zdarzeń wokół mnie i bardzo szybko zacząłem widzieć oczekiwane efekty. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Danielem.

Piotr Orczyk

polski siatkarz

Daniel Janik to wspaniały trener mentalny. Zawsze wyciągnie pomocną dłoń i podniesie poziom mentalny na wyżyny naszych możliwości. Na skoczni liczy się każdy metr, a na progu każda sekunda. Daniel pomaga mi zapanować nad emocjami i skupić się na najważniejszych rzeczach podczas skoku.

Aleksander Zniszczoł

polski skoczek narciarski

REFERENCJE

TOMASZ KAMMEL O JAKUBIE:

prof. JACEK SANTORSKI O JAKUBIE:

IWONA GUZOWSKA O JAKUBIE:

KAROL KŁOS O JAKUBIE:

PAWEŁ ZAGUMNY O JAKUBIE:

BEATA KAPCEWICZ O JAKUBIE:

Spotkaj się ze swoimi wartościami i odnajdź satysfakcję z życia, spełnienie oraz poczucie sensu. Odkryj swoją duchowość: zadaj sobie pytania, która poprowadzą Cię do nowych odkryć. Odnajdź swoje Wyższe Ja!

ZOBACZ, JAK ZMIENIŁO SIĘ ŻYCIE OSÓB, KTÓRE UCZESTNICZYŁY W SZKOLENIACH JBB TEAM:

DANIEL:

ARTUR:

KAROL:

ANETA:

JĘDRZEJ:

KAROLINA:

UCZESTNICY SZKOLENIA:

DIANA:

JUSTYNA:

IWONA:

IZABELA:

JOANNA:

Kuba pokazuje i uczy jak żyć życiem pełnym pasji.
Motywuje aż do bólu (ale warto!).

Tomasz Kammel

Dziennikarz telewizyjny, producent, scenarzysta i trener.

Oprócz wielkich umiejętności
i wartościowego doświadczenia emanuje z niego piękna prawda.
To jest coś co osobiście cenię najbardziej. Przebywanie w towarzystwie Kuby to czysta, inspirująca przyjemność.
Polecam z całego serca.

Maja Tokarska

Siatkarka Reprezentacji Polski

Do każdego celu można dojść różnymi ścieżkami. Na każdej ścieżce spotkają nas dobre i złe doświadczenia. To od nas samych zależy czy z nich wyciągniemy na tyle dużo pozytywnej energii, żeby ten cel znacznie przybliżyć, a później go osiągnąć.

Mariusz Wlazły

Mistrz Świata w Siatkówce