JBB TEAM

Nasz zespół to grupa starannie wyselekcjonowanych ekspertów. Naszą „mapą” jest Metodyka #MentalPower, a naszą misją podnoszenie przychodów i jakości życia Klientów. Sprawdź, co mówią o nas znani i lubiani…

Zasługuje Pan na uznanie i powodzenie, bo Pana przekaz jest zarówno prosty, atrakcyjny, odważny, jak spójny i wartościowy, prawdziwie pomaga Pan ludziom realizować marzenia.

Jacek Santorski

Akademia Psychologii Przywództwa

Wolność finansowa? Zawsze myślałem, że to poza moim zasięgiem. Dopóki nie poznałem Kuby Bączka… Jakub uczy, inspiruje, wzmacnia i prowokuje do ciężkiej pracy…

Kacper Kuszewski

Aktor teatralny i filmowy

Jakub na scenie? A gdzież miałby być, jak nie tam? Wiem, co mówię. Merytoryczny, wiarygodny i skuteczny, bo osiąga to, o czym inni tylko opowiadają. Łamie z wdziękiem zasadę, że milczenie jest złotem.

Piotr Szwedes

Aktor teatralny i filmowy

Daniel to wojownik z krwi i kości. Siła spokoju, wnikliwa obserwacja, pozytywne usposobienie i pasja – to pierwsze, co z niego „wyczytałam”. Musi też być nieustępliwy i pokorny zarazem, skoro tak świetnie grał w niezwykle trudną piłkę ręczną. A teraz dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą z innymi. Podczas Akademii Trenerów Mentalnych wydobywa z Uczestników to, co w nich najlepsze.

Iwona Guzowska

polska bokserka i kick-bokserka, mistrzyni świata, Europy i Polski

Daniel Janik to wspaniały trener mentalny. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie oraz poświęcenie, aby pomóc stać się mocniejszym i bardziej doświadczonym sportowcem. Zawsze wyciągnie pomocną dłoń i podniesie poziom mentalny na wyżyny naszych możliwości. Na skoczni liczy się każdy metr, a na progu każda sekunda. Daniel pomaga mi zapanować nad emocjami i skupić się na najważniejszych rzeczach podczas skoku.

Aleksander Zniszczoł

polski skoczek narciarski

Daniel to prawdziwy profesjonalista. Nasza współpraca wiele wniosła w moje nastawienie do sportu, samoświadomość oraz postrzeganie zdarzeń wokół mnie i bardzo szybko zacząłem widzieć oczekiwane efekty. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Danielem.

Piotr Orczyk

polski siatkarz

REFERENCJE

BEATA KAPCEWICZ O JAKUBIE:

prof. JACEK SANTORSKI O JAKUBIE:

KAROL KŁOS O JAKUBIE:

IWONA GUZOWSKA O JAKUBIE:

PAWEŁ ZAGUMNY O JAKUBIE:

KLIENCI O JAKUBIE:

ZOBACZ, JAK ZMIENIŁO SIĘ ŻYCIE OSÓB, KTÓRE UCZESTNICZYŁY W SZKOLENIACH JBB TEAM:

DANIEL:

ARTUR:

KAROL:

ANETA:

JĘDRZEJ:

KAROLINA:

JOANNA:

DIANA:

JUSTYNA:

IWONA:

IZABELA:

JOANNA:

Kuba pokazuje i uczy jak żyć życiem pełnym pasji.
Motywuje aż do bólu (ale warto!).

Tomasz Kammel

Dziennikarz telewizyjny, producent, scenarzysta i trener.

Oprócz wielkich umiejętności
i wartościowego doświadczenia emanuje z niego piękna prawda.
To jest coś co osobiście cenię najbardziej. Przebywanie w towarzystwie Kuby to czysta, inspirująca przyjemność.
Polecam z całego serca.

Maja Tokarska

Siatkarka Reprezentacji Polski

Do każdego celu można dojść różnymi ścieżkami. Na każdej ścieżce spotkają nas dobre i złe doświadczenia. To od nas samych zależy czy z nich wyciągniemy na tyle dużo pozytywnej energii, żeby ten cel znacznie przybliżyć, a później go osiągnąć.

Mariusz Wlazły

Mistrz Świata w Siatkówce