POWER SPEECH – NIESZABLONOWE WYSTĄPIENIA Z DUŻĄ DAWKĄ MOTYWACJI

Postaw na power speech w naszym wykonaniu, który pobudzi słuchaczy do działania! Tej metodzie zaufały już największe polskie firmy (takie jak Orange, Bank Millenium, Orlen, ING, Polsat, PZU, Link4, BOSCH, L’Oreal, Ferrero, Ernst & Young, BZ WBK, Plus, YAMAHA i wiele innych). Twoja kolej!

Power Speech to wystąpienie przed publicznością, którego celem jest poruszenie słuchaczy. Kluczem do dobrego przemówienia jest energetyczna, pełna humoru i lekkostrawna forma oraz zaskakujące, nowatorskie podejście do wystąpień publicznych. Ktoś, kto myśli, że Power Speech jest zwykłym przemówieniem, szybko wyjdzie z błędu po wysłuchaniu jednego z mówców. Dzięki nawiązaniu do osobistych przeżyć i doświadczeń znanych osób oraz realnych wydarzeń, które miały miejsce w przeszłości, mówca podnosi temperaturę na sali i momentami doprowadza publiczność do skrajnych emocji.

KLUCZ DO POWERSPEECH – ŚWIETNE PRZYGOTOWANIE MÓWCY

Powerspeech zawsze zawiera merytoryczne, pełne pozytywnego przekazu oraz humoru historie, opowiedziane w sposób dostosowany do grona słuchaczy. Lekka, bezpośrednia forma zaciera dystans między mówcą a publicznością, dzięki czemu treści docierają do odbiorcy znacznie lepiej niż niejedno konwencjonalne przemówienie. Klucz leży w doskonałym przygotowaniu i zaplanowaniu, jakiego rodzaju przekaz ma popłynąć do słuchaczy ze sceny. Mówca zawsze starannie dobiera słowa, które zapadną w pamięci odbiorców po zakończeniu Powerspeech i jeszcze długo będą wybrzmiewać w ich świadomości. Publiczność nie zapamiętuje wszystkiego – to naturalne, ale treści, które pozostają w pamięci, są świetnie przemyślane i podane w takiej formie, która otwiera umysły i serca. Swoboda i lekkość wypowiedzi wynika z dobrego przygotowania mówcy. Wplatając w wypowiedź zaplanowane wcześniej motywujące treści, można sobie pozwolić na bezpośrednią formę i luz.

JAK STWORZYĆ POWER SPEECH I ZDOBYĆ ZAINTERESOWANIE?

Świetny Power Speech, który porywa publiczność, wymaga przygotowania i doświadczenia mówcy w umiejętnym dozowaniu emocji. Zabawne historyjki, szczególnie te, które przytrafiły się znanym osobom – gwiazdom sportu czy dziennikarzom – budzą zaciekawienie, ale to tylko przerywniki. Napełniona pozytywną energią, a nawet pełna humoru mowa dociera do słuchaczy lepiej niż suche przemówienie. Jednym z ważniejszych aspektów Powerspeech jest wiedza, o czym do publiczności mówić tak, by faktycznie słuchali i obdarzali mówcę zainteresowaniem. Każde wystąpienie jest przygotowane indywidualnie. Nawet niedługa, ale doskonale zaplanowana mowa motywacyjna może wiele zdziałać. Cele, jakie osiąga mówca, są precyzyjnie określone i realizowane w lekkiej formie, która podoba się publiczności i wywołuje wiele emocji.

POWER SPEECH – POPULARNY RODZAJ SZKOLENIA DLA PRACOWNIKÓW

To niezwykłe, nieszablonowe wystąpienie, będące ogromną dawką motywacji, praktycznych wskazówek i ciekawej wiedzy dla pracowników, całych zespołów czy drużyn sportowych. Ten rodzaj szkolenia jest bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej. Powerspeech również w Polsce zdobywa coraz większą popularność jako narzędzie motywacyjne i jest chętnie wykorzystywane przez liderów w swoich branżach.

Teraz każda firma może skorzystać ze szkolenia opartego o Powerspeech online i zobaczyć genialne efekty. Wystąpienia są nieszablonowym urozmaiceniem każdej konferencji czy spotkania firmowego i dodają im więcej wyrazu oraz pozytywnego przekazu. Przykładowa tematyka wystąpień została opracowana na podstawie potrzeb szefów zespołów:

  • Power Speech osadzony w temacie zmian – jak zmienić opór w motywację, a bezsilność w siłę do działania;
  • Power Speech dotyczący sprzedaży – jak zwiększyć efektywność sprzedaży i determinację w realizowaniu celów;
  • Power Speech poświęcony tematowi motywacji – jak przekuć motywację zewnętrzną na determinację w działaniu na przykładzie narzędzi, z których korzystają wybitni sportowcy;
  • Teambuilding to tematyka Powerspeech, która mówi jak wzmocnić zespół i sprawić, że będzie „grał do jednej bramki”;
  • Power Speech Wellbeing – jak wzmocnić balans i nauczyć pracowników efektywnie odpoczywać.

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli czujesz, że Twoja firma może być zainteresowana współpracą z nami, ale czujesz, że potrzebujesz więcej informacji, to z radością, cierpliwością i uwagą z Tobą porozmawiamy i dopasujemy nasze rozwiązania do potrzeb Twojej firmy. Jaka forma kontaktu będzie najlepsza? Kliknij „Mam dodatkowe pytania” i wybierz najlepszą dla Ciebie opcję.