mp-close
mss-mapa

POWER SPEECH – NIESZABLONOWE WYSTĄPIENIA Z DUŻĄ DAWKĄ MOTYWACJI

Postaw na power speech w naszym wykonaniu, który pobudzi słuchaczy do działania! Tej metodzie zaufały już największe polskie firmy (takie jak Orange, Bank Millenium, Orlen, ING, Polsat, PZU, Link4, BOSCH, L’Oreal, Ferrero, Ernst & Young, BZ WBK, Plus, YAMAHA i wiele innych). Twoja kolej!

Power Speech to wystąpienie przed publicznością, którego celem jest poruszenie słuchaczy. Kluczem do dobrego przemówienia jest energetyczna, pełna humoru i lekkostrawna forma oraz zaskakujące, nowatorskie podejście do wystąpień publicznych. Ktoś, kto myśli, że Power Speech jest zwykłym przemówieniem, szybko wyjdzie z błędu po wysłuchaniu jednego z mówców. Dzięki nawiązaniu do osobistych przeżyć i doświadczeń znanych osób oraz realnych wydarzeń, które miały miejsce w przeszłości, mówca podnosi temperaturę na sali i momentami doprowadza publiczność do skrajnych emocji.

KLUCZ DO POWERSPEECH – ŚWIETNE PRZYGOTOWANIE MÓWCY

Powerspeech zawsze zawiera merytoryczne, pełne pozytywnego przekazu oraz humoru historie, opowiedziane w sposób dostosowany do grona słuchaczy. Lekka, bezpośrednia forma zaciera dystans między mówcą a publicznością, dzięki czemu treści docierają do odbiorcy znacznie lepiej niż niejedno konwencjonalne przemówienie. Klucz leży w doskonałym przygotowaniu i zaplanowaniu, jakiego rodzaju przekaz ma popłynąć do słuchaczy ze sceny. Mówca zawsze starannie dobiera słowa, które zapadną w pamięci odbiorców po zakończeniu Powerspeech i jeszcze długo będą wybrzmiewać w ich świadomości. Publiczność nie zapamiętuje wszystkiego – to naturalne, ale treści, które pozostają w pamięci, są świetnie przemyślane i podane w takiej formie, która otwiera umysły i serca. Swoboda i lekkość wypowiedzi wynika z dobrego przygotowania mówcy. Wplatając w wypowiedź zaplanowane wcześniej motywujące treści, można sobie pozwolić na bezpośrednią formę i luz.

Przykładowa tematyka wystąpień

(opracowana na podstawie potrzeb szefów zespołów)

  • Power Speech osadzony w temacie zmian – jak zmienić opór w motywację, a bezsilność w siłę do działania;
  • Power Speech dotyczący sprzedaży – jak zwiększyć efektywność sprzedaży i determinację w realizowaniu celów;
  • Power Speech poświęcony tematowi motywacji – jak przekuć motywację zewnętrzną na determinację w działaniu na przykładzie narzędzi, z których korzystają wybitni sportowcy;
  • Teambuilding to tematyka Powerspeech, która mówi jak wzmocnić zespół i sprawić, że będzie „grał do jednej bramki”;
  • Power Speech Wellbeing – jak wzmocnić balans i nauczyć pracowników efektywnie odpoczywać.
  • Power Speech dla ambitnych liderów – jak osiągnąć hiperproduktywność.
mowa motywacyjna na scenie Jakub Bączek

Szkolenia Pracowników w trudnych czasach

Jeśli Twój zespół odczuwa niepokój związany z obecną sytuacją możesz temu zaradzić. Dostarcz swoim pracownikom szkolenie, które sprawi, że przestaną się zamartwiać, zaczną działać efektywnie i utrzymają motywację do realizacji zadań.

Mówcy:

Naszą specjalnością jest trening mentalny i hiperproduktywność. Wszystko, czego uczymy podczas naszych szkoleń czy wystąpień, znamy z doświadczenia. Dodatkowo, prezentujemy tylko uznaną i sprawdzoną akademicko wiedzę.

Wśród naszych mówców znajdziesz takie osoby sukcesu jak Iwona Guzowska, Krzysztof „Igła” Ignaczak, Olga Kozierowska czy dr Madan Kataria, jak i oddanych swojej pracy Trenerów jak: Aneta Moniuszko, Daniel Janik, Tomasz Misztal czy Jakub B. Bączek (Jakub nie występuje już komercyjnie, jeśli widzisz go na scenie, całe wynagrodzenie Jakuba przekazywanie jest na rzecz Fundacji JBB).

Szczegóły:

Czy Power Speech sprawdzi się w przypadku Twojej firmy czy zespołu? Ta metoda jest świetna zarówno w przypadku niewielkich grup (ok. 10 osób), jak i tych bardzo licznych (nawet 25 tysięcy osób). Każde wystąpienie dostosowujemy do odbiorców pod względem ich danych demograficznych oraz zawodowych.

Prowadzimy je tak, aby uczestnicy byli cały czas skupieni i chętnie angażowali się w jego przebieg. Przecież o to chodzi, o podjęcie inicjatywy! Power speech w naszym wykonaniu trwa od 30 do 90 minut i jest naszpikowany praktyczną wiedzą oraz pomocnymi radami. Podczas szkolenia nie zabraknie też humoru, inspiracji i energii, którymi z chęcią dzielimy się z naszymi słuchaczami. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem B2B.

Terminy i ceny:

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi power speech, koniecznie skontaktuj się mailowo lub telefonicznie w celu ustalenia szczegółów. Termin warto zarezerwować z kilkutygodniowym wyprzedzeniem (wyjątkiem są miesiące wakacyjne). Zdecydowanie łatwiej trafić na wolny termin w ciągu tygodnia niż w weekend. Prowadzimy też szkolenia i wystąpienia w formie on-line i mamy w tym zakresie największe doświadczanie w Polsce.

Ile to kosztuje? Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od postawionego celu, Twoich wymagań czy tematyki. Płatność odbywa się dwuetapowo: 50% kwoty w formie przedpłaty po podpisaniu umowy, a 50% po naszym wystąpieniu. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, kliknij “INTERESUJE NAS POWER SPEECH”.

NASI MÓWCY:

Tomasz Kammel - power speech

TOMASZ KAMMEL

Specjalność: WYSTĄPIENIA PUBLICZNE, AUTOPREZENTACJA, KOMUNIKACJA.

Czytaj więcej

Tomasz Kammel – Gwiazda telewizji, a także specjalista w dziedzinie komunikacji międzyludzkiej. Urok osobisty, uśmiech i dobre maniery sprawiają, że jest uwielbianym prezenterem.
Autor i prowadzący: The Voice of Poland, The Voice Kids, Pytanie na Śniadanie, Dance Dance Dance, Kocham Cię Polsko, a kiedyś Randka w ciemno i wiele, wiele innych.
Człowiek, który o sztuce występowania przed publicznością wie wszystko. W Internecie zdradza tajniki skutecznej komunikacji na autorskim kanale „Kammel Czanel” na YouTube. Autor książek: „Jak występować publicznie … nie tylko w telewizji” oraz „Moc w gębie. Jak gadać, żeby się dogadać.”

Daniel Janik - power speech

DANIEL JANIK

Specjalność: MOTYWACJA, PRACA ZESPOŁU 

Czytaj więcej

Daniel Janik – Trener Mentalny. Sportowiec (były profesjonalny piłkarz ręczny). Pasjonat sportu. Autor, publicysta, menedżer i wykładowca na Akademii Trenerów Mentalnych™. Współpracuje z piłkarzami ręcznymi, piłkarzami nożnymi, siatkarzami, skoczkami narciarskimi i innymi. Słynie z tropienia Mistrzowskich Strategii, które mają odzwierciedlenie zarówno w sporcie, jak i w biznesie.

Monika Richardson - power speech

Monika Richardson

Specjalność: KOMUNIKACJA, WYSTĄPIENIA PUBLICZNE, TRENING ASERTYWNOŚCI
Czytaj więcej

Pracuje w grupach do 6 osób oraz indywidualnie, również w formie on-line. Najczęściej z firmami przez kilka miesięcy, szkoląc różne grupy pracowników, od asystentów w Biurze Obsługi Klienta, po międzynarodowe zarządy spółek działających na terenie kraju. Szkolenia mają charakter praktyczny. Ćwiczenia zawierają elementy treningu asertywności, pracę z oddechem, ćwiczenia artykulacyjne i dykcyjne a także elementy teorii komunikacji.

Monika prowadzi również konwersacje w języku angielskim i hiszpańskim na każdym poziomie trudności i w dowolnej formule. Jest właścicielką agencji PR i współpracuje z najlepszymi specjalistami w dziedzinie mediów.

dr Kataria - power speech

DR MADAN KATARIA

Specjalność: ŚMIECHOJOGA

Czytaj więcej

dr Madan Kataria – lekarz z Bombaju w Indiach. Przy wsparciu żony Madhuri Kataria, nauczycielki jogi, w 1995 roku założył pierwszy klub jogi śmiechu. Obecnie joga śmiechu jest ruchem ogólnoświatowym obejmujacym swoim zasięgiem tysiące klubów śmiechu w ponad 100 krajach. Ta nowa koncepcja, zyskująca popularność w Stanach Zjednoczonych, Europie, Australii, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Afryce, została szeroko omówiona w prestiżowych mediach, takich jak magazyn TIME, National Geographic i Wall Street Journal, a także w CNN, BBC, sieciach amerykańskich i programie Oprah Winfrey Show. Dr Kataria poświecił całe swoje życie promowaniu zdrowia, szczęścia i pokoju na świecie poprzez śmiech. Jest częstym gościem w programach telewizyjnych i radiowych na całym świecie. Kojarzony jest z wieloma projektami badawczymi mającymi na celu ocenę korzyści płynących ze śmiechu. Jego motto brzmi: “Laugh, Love and Live!”

Aneta Opała - power speech

ANETA OPAŁA

Specjalność: BUDOWANIE ZESPOŁÓW Z PASJĄ, MOTYWACJA

 

Czytaj więcej

Aneta Opała – Trener mentalny przedsiębiorców i sportowców, mówca inspiracyjny, przedsiębiorca od ponad 20 lat, podróżniczka. Prowadzi  treningi i szkolenia zarówno dla kadry zarządzającej dużych firm, jak i dla developerów, lekarzy, właścicieli salonów optycznych, fryzjerskich jak i ich zespołów. Na swoim koncie ma wystąpienia przed dużą publicznością m.in. na Stadionie Narodowym podczas eventu „Polko, bądź zdrowsza”. Pracuje z zespołami siatkarskimi kobiet i mężczyzn. Prowadzi treningi mentalne dla pierwszoligowych drużyn siatkówki mężczyzn, trener na Volleyball Power Camp i Campie dla aktywnych ludzi (też sportowców) po amputacjach. Propaguje akcje #przytulAnie oraz #smartfoncienieprzytuli wierząc, że człowiek i relacje pomiędzy ludźmi są podstawą dobrego biznesu i sukcesu w sportach zespołowych.

Piotr Matulka - power speech

PIOTR MATULKA

Specjalność: MOTYWACJA, SPRZEDAŻ, ZARZĄDZANIE ZESPOŁAMI

 

Czytaj więcej
Piotr Matulka – Trener Mentalny, Trener Biznesu, Mówca Inspiracyjny. Twórca Klubów Treningu Mentalnego dla młodych sportowców. Autor artykułów i publikacji dotyczących motywacji i determinacji. Uczy menadżerów osiągać lepsze rezultaty w międzynarodowych i polskich korporacjach (m. in. Douglas, Leroy Merlin, ING Bank Śląski, PZU, Capital Service). Prowadzi treningi mentalne dla reprezentantów Polski, Mistrzów Polski, Europy i Świata. Specjalizuje się w piłce nożnej, tenisie i sportach walki. Uwielbia wydobywać ze sportowców i menadżerów ich ukryty potencjał. Wierny idei, że każdy może „Wychować (w sobie) Mistrza”.
Aneta Moniuszko - wystąpienia publiczne

ANETA MONIUSZKO

Specjalność: AUTOMATYZACJA, MARKETING FIRMY 4.0

Czytaj więcej

Aneta Moniuszko – Trener mentalny, wykładowca, mówca, przedsiębiorca oraz autor wielu publikacji. Pięć lat temu rozpoczeła budowanie swojej firmy od minusa, dziś cieszy się wspaniałym zespołem oraz w pełni zautomatyzowaną i szczęśliwą firmą. Wspiera przedsiębiorców, biznesmenów, managerów oraz wszystkich, którzy tego potrzebują. Jest praktykiem. Rozumie wiecej, bo sama przeszła tę drogę. Jej pasją jest pomaganie innym, a misją: “lepsze życie, lepszy biznes – tu i teraz”.

KRZYSZTOF IGNACZAK

Specjalność: DETERMINACJA, MOTYWACJA

 

Czytaj więcej

Jeden z najbardziej znanych i utytułowanych polskich siatkarzy ostatnich lat. Multimedalista Mistrzostw Polski, srebrny medalista Ligi Mistrzów. Zwycięzca Ligi Światowej, Mistrz Europy i Świata z reprezentacją Polski. Zakończył już karierę sportową. Obecnie komentator i ekspert telewizyjny. To również ambasador akcji zachęcających dzieci i młodzież do uprawiania sportu.

IWONA GUZOWSKA

Specjalność: BUDOWANIE RELACJI Z OTOCZENIEM
Czytaj więcej
Trener biznesowy i mentor rozwoju, certyfikowany szkoleniowiec Bazy Usług Rozwojowych, autorka, mistrzyni świata i Europy w boksie i kick-boxingu. Zorientowana na dążenie do celu, ale zawsze trzymająca się zasad fair play i budowania relacji z otoczeniem. Skupia się na budowaniu dobrych relacji, pielęgnowaniu skupienia i uważności, a także radzeniu sobie z emocjami oraz ekstremalnym stresem, który w pracy zespołowej zawsze, w pewnym momencie realizacji projektu bierze górę.

STEPHANE ANTIGA

Specjalność: TEAM-BUILDING, MOTYWACJA, KIEROWANIE GRUPĄ

Czytaj więcej

Mistrz Świata w Siatkówce. Były francuski siatkarz, obecnie trener. Zdobywca wielu trofeów w obu tych rolach. W 2014 roku sięgnął razem z reprezentacją Polski po wyczekane Mistrzostwo Świata podczas turnieju rozgrywanego w naszym kraju. Obecnie trener jednej z drużyn Plus Ligi, jest również selekcjonerem męskiej drużyny siatkówki Kanady. W 2014 roku odznaczony Krzyżem Kawalerskim za wybitne zasługi dla rozwoju polskiego sportu, za osiągnięcia w pracy szkoleniowej. O swoich doświadczeniach i umiejętnościach opowiada podczas autorskich spotkań na temat team-buildingu, motywacji i kierowania grupą na przykładzie siatkówki.

AGNIESZKA KOBUS-ZAWOJSKA

Specjalność: MOTYWACJA, ZDROWIE, TEAM-BUILDING

 

Czytaj więcej

Mistrzyni Świata i Mistrzyni Europy.

Dwukrotna medalistka olimpijska z Rio 2016 i Tokio 2020. Laureatka 87. Plebiscytu Sportowego Przeglądu Sportowego. Odznaczona Kawalerskim Orderem Odrodzenia Polski. Prowadząca audycję Magazyn Sportowy RDC.

Motywuje do działania opowiadając o sukcesach i porażkach 20-letniej kariery wyczynowego sportowca. Propaguje zdrowy styl życia. Mówi o konieczności zadbania o zdrowie psychiczne na podstawie osobistych zmagań z depresją. Zaraża optymizmem i radością życia.

JAKUB B. BĄCZEK

Specjalność: MOTYWACJA I BUDOWANIE ZESPOŁÓW, ZARZĄDZANIE ZMIANĄ, ZARZĄDZANIE W KRYZYSIE, SPRZEDAŻ 

 

Czytaj więcej

Twórca Akademii Trenerów Mentalnych™, trener mentalny olimpijczyków i złotych siatkarzy, mówca numer 1 w Polsce i przedsiębiorca, który udowodnił swoją skuteczność między innymi w takich projektach jak STAGEMAN, Akademia Stewardess, JBB, Wakacje w Sarandzie, Szkoła Tańca Dakini czy #MentalPower. Były zawodowy siatkarz. Autor ponad 20. książek i artykułów nt. psychologii, biznesu, turystyki, socjologii, oligofrenopedagogiki i treningu mentalnego. Jego publikacje ukazały się w takich czasopismach, jak: Harvard Business Review, Wysokie Obcasy, Manager, Personel i Zarządzanie czy Benefit. Jest także autorem jednego z trzech najlepszych podcastów w EMPIK. Występował ze swoimi inspirującymi wykładami dla takich firm jak PZU, Toyota, KGHM, Cyfrowy Polsat, ING, Samsung, Bank Millennium, T-Mobile, L’Oreal, Alior Bank, AEGON czy Polpharma. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych Mówcach – pobierz katalog Trenerów #MentalPower:

Aby sprawdzić dostępność Trenerów, dopytać o szczegóły i dokonać wstępnej rezerwacji skontaktuj się z nami:

REFERENCJE

Zasługuje Pan na uznanie i powodzenie, bo Pana przekaz jest zarówno prosty, atrakcyjny, odważny, jak spójny i wartościowy, prawdziwie pomaga Pan ludziom realizować marzenia.

Jacek Santorski

Akademia Psychologii Przywództwa

Jakub to entuzjastyczny i bardzo merytoryczny mówca, na którego publiczność reaguje owacjami na stojąco. Inspiracja na światowym poziomie – polecam serdecznie!

Hubert Urbański

Aktor, dziennikarz, prezenter telewizyjny i radiowy

Łączy głęboką wiedzę psychologiczną z ogromnym doświadczeniem praktycznym. Wszystko to jest udokumentowane nie tylko certyfikatami, ale także złotym medalem Mistrzostw Świata. Kuba jest też wspaniałym mówcą potrafiącym porwać tłumy, a kiedy trzeba, wzruszyć do łez.

prof. Rafał Ohme

Jeden z pionierów neuronauki

JAK STWORZYĆ POWER SPEECH I ZDOBYĆ ZAINTERESOWANIE?

Świetny Power Speech, który porywa publiczność, wymaga przygotowania i doświadczenia mówcy w umiejętnym dozowaniu emocji. Zabawne historyjki, szczególnie te, które przytrafiły się znanym osobom – gwiazdom sportu czy dziennikarzom – budzą zaciekawienie, ale to tylko przerywniki. Napełniona pozytywną energią, a nawet pełna humoru mowa dociera do słuchaczy lepiej niż suche przemówienie. Jednym z ważniejszych aspektów Powerspeech jest wiedza, o czym do publiczności mówić tak, by faktycznie słuchali i obdarzali mówcę zainteresowaniem. Każde wystąpienie jest przygotowane indywidualnie. Nawet niedługa, ale doskonale zaplanowana mowa motywacyjna może wiele zdziałać. Cele, jakie osiąga mówca, są precyzyjnie określone i realizowane w lekkiej formie, która podoba się publiczności i wywołuje wiele emocji.

POWER SPEECH – POPULARNY RODZAJ SZKOLENIA DLA PRACOWNIKÓW

To niezwykłe, nieszablonowe wystąpienie, będące ogromną dawką motywacji, praktycznych wskazówek i ciekawej wiedzy dla pracowników, całych zespołów czy drużyn sportowych. Ten rodzaj szkolenia jest bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej. Powerspeech również w Polsce zdobywa coraz większą popularność jako narzędzie motywacyjne i jest chętnie wykorzystywane przez liderów w swoich branżach.

Teraz każda firma może skorzystać ze szkolenia opartego o Powerspeech online i zobaczyć genialne efekty. Wystąpienia są nieszablonowym urozmaiceniem każdej konferencji czy spotkania firmowego i dodają im więcej wyrazu oraz pozytywnego przekazu.

Nasi Mówcy mają najlepsze przygotowanie techniczne i merytoryczne do przeprowadzenia Power Speech dla Twojego zespołu! Przekonaj się już teraz i skorzystaj z naszej oferty!

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych Mówcach – pobierz katalog Trenerów #MentalPower:

Aby sprawdzić dostępność Trenerów, dopytać o szczegóły i dokonać wstępnej rezerwacji skontaktuj się z nami:

Jeśli czujesz, że Twoja firma może być zainteresowana współpracą z nami, ale czujesz, że potrzebujesz więcej informacji, to z radością, cierpliwością i uwagą z Tobą porozmawiamy i dopasujemy nasze rozwiązania do potrzeb Twojej firmy.

Napisz lub zadzwoń do nas:

BARBARA LIGOCKA
TEL.: +48 791 999 222
E-MAIL: biuro@JBBteam.pl

Spotkaj się ze swoimi wartościami i odnajdź satysfakcję z życia, spełnienie oraz poczucie sensu. Odkryj swoją duchowość: zadaj sobie pytania, która poprowadzą Cię do nowych odkryć. Odnajdź swoje Wyższe Ja!