SZKOŁA LIDERÓW
WYŻSZEGO JA (2 dni)

Drodzy Liderzy – wszystko, czego nauczyliście się w ostatnich latach o przywództwie może się okazać już nieaktualne. Świat po pandemii nie jest już bowiem taki sam i potrzebuje nowych Liderów, którzy nie boją się pracy ze sobą. Dla Absolwentów 2-dniowego warsztatu „Wyższe Ja” przygotowaliśmy Szkołę, która pogłębia dostęp do zdrowej i rozsądnej duchowości Liderów Przyszłości. Zdobądź narzędzia do inspirowania z głębi serca, a także do zmiany świata wokół Ciebie. Wyjątkowy warsztat, prowadzony przez Jakuba B. Bączka.

Najbliższa edycja:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Prowadzący

Jakub B. Bączek – ambasador Kongresu Zdrowia Psychicznego, wykładowca MBA. Autor ponad 20. książek i artykułów nt. psychologii, biznesu, turystyki, socjologii, oligofrenopedagogiki i treningu mentalnego. Jego publikacje ukazały się w takich czasopismach, jak: Harvard Business Review, Wysokie Obcasy, Manager, Personel i Zarządzanie czy Benefit. Jest także autorem jednego z trzech najlepszych podcastów w EMPIK. Człowiek odpowiadający za przygotowanie mentalne piłkarzy, siatkarzy, skoczków i olimpijczyków, którym kibicujecie. Prowadzi gościnne wykłady dla PZU, Toyoty, Orlenu, Alior Banku, KGHM, Samsung, T-Mobile, Polpharma, KGHM, Coca-Cola i wielu innych czołowych organizacji świata. Współpracuje z profesorami psychologii, ludźmi sukcesu i korzysta z wyników najnowszych badań naukowych.  Twórca Akademii Trenerów Mentalnych™, która przez Klientów jest uznawana za najgłębszy kurs rozwojowy w Polsce (98,7% respondentów). Mówca numer 1 w Polsce i przedsiębiorca, który udowodnił swoją skuteczność między innymi w takich projektach jak STAGEMAN, Akademia Stewardess, JBB, Wakacje w Sarandzie, Szkoła Tańca Dakini czy #MentalPower.

Opinie o Jakubie

Zasługuje Pan na uznanie i powodzenie, bo Pana przekaz jest zarówno prosty, atrakcyjny, odważny, jak spójny i wartościowy, prawdziwie pomaga Pan ludziom realizować marzenia.

Jacek Santorski

Akademia Psychologii Przywództwa

Najpierw rozmawiałam z Jakubem dla jednej z gazet. Później rozmawialiśmy na jego LIVE. Teraz rozmawiamy o dalszej współpracy. Skąd tyle tych rozmów? A stąd, że to profesjonalista w każdym calu. Sportowiec biznesu.

Monika Richardson

dziennikarka, autorka

PROGRAM:

 • Osiągnięcie satysfakcji z własnego życia – pierwszy stopień wtajemniczenia

   

 • Ugruntowanie autentyczności i odwagi – drugi stopień wtajemniczenia

   

 • Lekkie przewodzenie najbliższym – trzeci stopień wtajemniczenia

   

 • Narzędzia do głębokiego inspirowania – czwarty stopień wtajemniczenia

   

 • Czy 1 osoba może zmienić świat? – piąty stopień wtajemniczenia

   

 • Propozycja współpracy z Jakubem B. Bączkiem

Zobacz, co o szkoleniu mówią uczestnicy pierwszej edycji Szkoły Liderów Wyższego Ja! 

Dla kogo jest ten warsztat?

Wyłącznie dla Absolwentów warsztatu „Wyższe Ja”, którzy chcą pracować i przewodzić z sensem.

3 powody, żeby nie zwlekać z decyzją:

 1. Jest to jedyna „Szkoła Liderów”, którą Jakub B. Bączek poprowadzi w 100% osobiście, a więc i jedyna okazja, by skorzystać z jego wiedzy i pracy mentalnej (także sesje 1:1 w trakcie warsztatu).
 2. To nie jest wiedza teoretyczna. To nie jest rozwój osobisty. To nie jest szkolenie motywacyjne. To nie jest wystąpienie „guru”. To jest coś, czego jeszcze nikt z Was nie doświadczył w tej formie. Transformacja.
 3. Ilość wolnych miejsc na szkolenia prowadzone osobiście przez Jakub B. Bączka szybko topnieje. Zachęcamy by nie zastanawiać się zbyt długo bo może braknąc miejsc (zazwyczaj tworzymy też listy rezerwowe, ale bez gwarancji udziału).

Uwagi:

 1. Pełna efektywność tak głębokiej pracy wymaga 100% obecności = od 10:00 w sobotę, do 18:00 w niedziele. Prosimy nie rezerwować pociągów lub lotów powrotnych, które sprawią, że trzeba wyjść wcześniej z sali.
 2. Na tego typu warsztatach regularnie pojawiają się takie tematy jak: depresja, molestowanie seksualne, traumy z dzieciństwa itp. Obowiązuje absolutny zakaz nagrywania video i audio oraz zasada pełnej dyskrecji.
 3. Pod koniec warsztatu będzie możliwość nawiązania stałej współpracy z Jakubem B. Bączkiem i uczestnictwa w misji tworzenia nowych liderów. Dla wielu może to być szansa na zarabianie z poczuciem sensu.

MIEJSCE:

WARSZAWA

DATA:

08-09.10.2022 – zapisy otwarte

GODZINY SZKOLENIA:

Sobota 10:00 – 18:00
Niedziela 10:00 – 18:00

PROWADZĄCY:

Jakub B. Bączek

CENA SZKOLENIA: 4 900 zł

Preferujesz płatność przelewem? Żaden problem!
Dokonaj przelewu na poniższe konto,
wpisując w tytule przelewu: „Szkoła Liderów Wyższe Ja – (Imię i Nazwisko Uczestnika)”.
JBB International Sp. z o. o. Sp. k. mBank 38 1140 2004 0000 3902 7759 8494
a następnie wyślij do nas potwierdzenie na maila: szkolenia@jakubbbaczek.pl

Dokonując zakupu potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką PrywatnościRegulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń i zapytaj Klaudię o szczegóły 🙂
TEL.: +48 727 707 074
E-MAIL: szkolenia@jbbteam.pl