SZKOŁA LIDERÓW
„WYŻSZE JA” (2 dni)

Drodzy Liderzy – wszystko, czego nauczyliście się w ostatnich latach o przywództwie może się okazać już nieaktualne. Świat po pandemii nie jest już bowiem taki sam i potrzebuje nowych Liderów, którzy nie boją się pracy ze sobą. Dla Absolwentów 2-dniowego warsztatu „Wyższe Ja” przygotowaliśmy Szkołę, która pogłębia dostęp do zdrowej i rozsądnej duchowości Liderów Przyszłości. Zdobądź narzędzia do inspirowania z głębi serca, a także do zmiany świata wokół Ciebie. Wyjątkowy warsztat, tylko raz do roku, prowadzony przez Jakuba B. Bączka.

JEDYNY TERMIN W 2022 ROKU: 23-24.04.2022

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Prowadzący

Jakub B. Bączek – ambasador Kongresu Zdrowia Psychicznego, wykładowca MBA, autor bestsellerów i człowiek odpowiadający za przygotowanie mentalne piłkarzy, siatkarzy, skoczków i olimpijczyków, którym kibicujecie. Prowadzi gościnne zajęcia dla PZU, Toyotu, Orlen, Alior Banku, KGHM, Coca-Cola i wielu innych czołowych organizacji świata. Współpracuje z profesorami psychologii, ludźmi sukcesu i korzysta z wyników najnowszych badań naukowych. Stworzył „Akademię Trenerów Mentalnych”, która przez Klientów jest uznawana za najgłębszy kurs rozwojowy w Polsce (98,7% respondentów). Od 2019 roku wycofuję się stopniowo z prowadzenia szkoleń. „Wyższe Ja” to być może jedyny weekend w 2021 roku, kiedy będzie można skorzystać z interdyscyplinarnej wiedzy Jakuba.

Jego motto brzmi: Marzenia się nie spełniają… marzenia się SPEŁNIA!

Opinie o Jakubie

Zasługuje Pan na uznanie i powodzenie, bo Pana przekaz jest zarówno prosty, atrakcyjny, odważny, jak spójny i wartościowy, prawdziwie pomaga Pan ludziom realizować marzenia.

Jacek Santorski

Akademia Psychologii Przywództwa

Najpierw rozmawiałam z Jakubem dla jednej z gazet. Później rozmawialiśmy na jego LIVE. Teraz rozmawiamy o dalszej współpracy. Skąd tyle tych rozmów? A stąd, że to profesjonalista w każdym calu. Sportowiec biznesu.

Monika Richardson

dziennikarka, autorka

PROGRAM:

 • Osiągnięcie satysfakcji z własnego życia – pierwszy stopień wtajemniczenia

   

 • Ugruntowanie autentyczności i odwagi – drugi stopień wtajemniczenia

   

 • Lekkie przewodzenie najbliższym – trzeci stopień wtajemniczenia

   

 • Narzędzia do głębokiego inspirowania – czwarty stopień wtajemniczenia

   

 • Czy 1 osoba może zmienić świat? – piąty stopień wtajemniczenia

   

 • Propozycja współpracy z Jakubem B. Bączkiem

Dla kogo jest ten warsztat:

Wyłącznie dla Absolwentów warsztatu „Wyższe Ja”,
którzy chcą pracować i przewodzić z sensem.

3 powody, żeby nie zwlekać z decyzją:

 1. Jest to jedyna „Szkoła Liderów”, którą w 2022 roku Jakub B. Bączek poprowadzi w 100% osobiście, a więc i jedyna okazja by skorzystać z jego wiedzy i pracy mentalnej (także sesje 1:1 w trakcie warsztatu).
 2. To nie jest wiedza teoretyczna. To nie jest rozwój osobisty. To nie jest szkolenie motywacyjne. To nie jest wystąpienie „guru”. To jest coś, czego jeszcze nikt z Was nie doświadczył w tej formie. Transformacja.
 3. Ilość wolnych miejsc na szkolenia prowadzone osobiście przez Jakub B. Bączka szybko topnieje. Kolejna szansa na ten warsztat będzie dopiero w 2023 roku. Zachęcamy by nie zastanawiać się zbyt długo bo może braknąc miejsc (zazwyczaj tworzymy też listy rezerwowe, ale bez gwarancji udziału).

Uwagi:

 1. Pełna efektywność tak głębokiej pracy wymaga 100% obecności = od 10:00 w sobotę, do 18:00 w niedziele. Prosimy nie rezerwować pociągów lub lotów powrotnych, które sprawią, że trzeba wyjść wcześniej z sali.
 2. Na tego typu warsztatach regularnie pojawiają się takie tematy jak: depresja, molestowanie seksualne, traumy z dzieciństwa itp. Obowiązuje absolutny zakaz nagrywania video i audio oraz zasada pełnej dyskrecji.
 3. Pod koniec warsztatu będzie możliwość nawiązania stałej współpracy z Jakubem B. Bączkiem i uczestnictwa w misji tworzenia nowych liderów. Dla wielu może to być szansa na zarabianie z poczuciem sensu.

MIEJSCE:

WARSZAWA

DATA:

23-24.04.2022 – zapisy otwarte

GODZINY SZKOLENIA:

Sobota 10:00 – 18:00
Niedziela 10:00 – 18:00

PROWADZĄCY:

Jakub B. Bączek

CENA SZKOLENIA: 4 900 zł

Ostatnie 49 miejsc!

Preferujesz płatność przelewem? Żaden problem!
Dokonaj przelewu na poniższe konto,
wpisując w tytule przelewu: „Szkoła Liderów Wyższe Ja – (Imię i Nazwisko Uczestnika)”.
JBB International Sp. z o. o. Sp. k. mBank 38 1140 2004 0000 3902 7759 8494
a następnie wyślij do nas potwierdzenie na maila: szkolenia@jakubbbaczek.pl

Dokonując zakupu potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką PrywatnościRegulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń i zapytaj Klaudię o szczegóły 🙂
TEL.: +48 727 707 074
E-MAIL: szkolenia@jbbteam.pl