MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS E-MAIL

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych


  dane kontaktowe:

  JBB INTERNATIONAL
  ul. Jagiellońska 6/5a
  41-500 Chorzów

  Szkolenia otwarte:
  Zadzwoń: +48 727 707 074
  Napisz e-mail: szkolenia@jbbteam.pl

  E-commerce (sklep, zamówienia)
  Zadzwoń: +48 535 155 488
  Napisz e-mail: sklep@jbbteam.pl

  Szkolenia zamknięte (Power Speech):
  Zadzwoń: +48 791 999 222
  Napisz e-mail: biuro@jakubbbaczek.pl

  Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

  Dodaj mnie na swoich ulubionych stronach:

  Poznaj JBB Team!

  Klaudia Jakubowska

  Klaudia Jakubowska

  Dyrektor Szkoleń

  Klaudia w JBB dba o to, by koordynowane przez nią wydarzenia, szkolenia zamknięte i eventy były utrzymane na najwyższym poziomie organizacyjnym. Prywatnie żeglarka i miłośniczka podróży. Wierzy, podobnie jak Jakub, że Marzenia się SPEŁNIA! Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, więc z uśmiechem na twarzy odpowie na każde Twoje pytanie. Jeśli potrzebujesz biletów indywidualnych lub grupowych na którekolwiek nasze szkolenie lub masz pytania dot. szkoleń otwartych  – skontaktuj się z Klaudią!

  Kontakt do Klaudii:
  tel.: +48 727 707 074
  email: szkolenia@JBBteam.pl

  Daniel Janik

  Daniel Janik

  Dyrektor Akademii Trenerów Mentalnych

  Daniel szerzy w Polsce misję #MentalPower. Swoje działania prowadzi zarówno w sporcie, biznesie i życiu osobistym. Znany ze współpracy ze sportowcami Superligi piłki ręcznej, PlusLigi siatkówki, Basket Ligi Kobiet, tenisistami, skoczkami, szermierzami. Były zawodowy sportowiec, pasjonat sportu i psychologii osiągnięć, tropiciel Mistrzowskich Strategii. Jeśli chcesz dołączyć do Akademii Trenerów Mentalnych – skontaktuj się z Danielem!


  Kontakt do Daniela:

  tel.: +48 733 858 858
  e-mail: biuro@mental-power.pl

  Jola Cieślak

  Jola Cieślak

  Koordynator Magazynu

  Jolanta zajmuje się całościową obsługą Sklepu JBB wraz z dystrybucją produktów. Chcesz kupić pakiet produktów Jakuba B. Bączka, którego nie ma w sklepie? Skontaktuj się z Jolą, a Ona stworzy go dla Ciebie! Potrzebujesz informacji odnośnie Twojego zamówienia? Zadzwoń do Joli Jej priorytetem jest szybkość realizacji zamówienia i pełna satysfakcja zamawiającego. Prywatnie bardzo lubi podróżować i poznawać historię zwiedzanych miejsc.


  Kontakt do Joli:

  tel.: +48 535 155 488
  e-mail: sklep@JBBteam.pl

  Michał Cioch

  Michał Cioch

  Social Media Specialist

  Michał zajmuje się mediami społecznościowymi JBB i ATM. Dba o to, by promocja wydarzeń była skuteczna, a jednocześnie nienachalna i przyjazna dla odbiorców. Ponadto pomaga członkom zespołu w sprawnym przeprowadzaniu transmisji LIVE. Michała spotkacie także na szkoleniach, gdzie nagrywa Insta stories oraz Facebook Stories z naszych eventów. Prywatnie uzależniony od sportu oraz miłośnik zwierząt.


  Kontakt do Michała:

  e-mail: socialmedia@JakubBBaczek.pl

  Filip Herma

  Filip Herma

  Road Manager

  Filip jest Road Managerem Jakuba. Dba o niego w trasie i podczas wystąpień. Odpowiada także za techniczny aspekt wszystkich wystąpień Jakuba. Jest dokładny i skrupulatny, ale pełnię swoich możliwości prezentuje w sytuacjach kryzysowych – gdy trzeba gasić pożar, zachowuje zimną krew i szuka najlepszych rozwiązań. Filipa spotkacie podczas niemalże każdego wystąpienia Jakuba, ale jeśli chcecie go dojrzeć, musicie być czujni – lubi pracować w cieniu..

  Kontakt do Filipa:
  e-mail: roadmanager@JBBteam.pl

  Paweł Cieślak

  Paweł Cieślak

  Dyrektor Operacyjny

  Paweł jest Dyrektorem Operacyjnym w JBB. Oprócz tworzenia strategii zajmuje się także największymi projektami związanymi z eventami inspiracyjnymi, wyjazdami incentive oraz szkoleniami biznesowymi. Ambitne perfomance jego autorstwa można zobaczyć podczas najlepszego eventu inspiracyjnego w Polsce – „Live Life Now”. Każdy punkt programu ma wywołać refleksję i przypomnieć uczestnikom jakie wartości w życiu są najważniejsze.


  Kontakt do Pawła:

  tel.: +48 506 116 644
  e-mail: pawel.cieslak@stageman.pl

  Basia Ligocka

  Basia Ligocka

  Dyrektor Administracyjny

  Basia w JBB zajmuje się zarządzaniem administracyjnym, zapleczem firmy oraz biura JBB. Dba o to, by każda z komórek firmy funkcjonowała prawidłowo pod kątem formalnym oraz w przyjaznej atmosferze realizowała swoje zadania. Przeszła w JBB wszystkie szczeble kariery – od koordynatorki szkoleń, aż po stanowisko dyrektora administracyjnego. Prywatnie spędza czas podróżując, chodząc na koncerty i rekreacyjnie uprawiając sport.


  Kontakt do Basi:

  tel.: +48 796 666 609
  e-mail: biuro@JakubBBaczek.pl

  Jakub B. Bączek

  Jakub B. Bączek

  Prezes

  Prawdopodobnie najpopularniejszy trener mentalny w kraju. Jest wykładowcą biznesowym i akademickim (studia MBA), właścicielem kilku firm oraz podróżnikiem. Ceniony w branży rozwoju, motywacji i psychologii jako mówca inspiracyjny i determinacyjny. Misją życiową Jakuba jest podnosić przychody i jakość życia Polaków. W 2014 roku pomagał Stephanowi Antidze w zdobyciu Mistrzostwa Świata kadry narodowej siatkarzy. Ceni sobie prywatność, nie stroni od podróży, golfa, neuronauki i jazzu.

  Kontakt do Jakuba:
  Przez biuro: biuro@JakubBBaczek.pl

  JADZIA WIERCIPIĘTKA
  Specjalista ds. Rozwoju
  Nasz zespół powiększył się ostatnio o Jadwigę, której celem będzie rozwój naszej spółki w sektorze treningu mentalnego czworonogów. Jadzia jest specjalistką w zakresie budowania psich społeczności i sprzedaży chrupek beztłuszczowych z mięskiem. Jej stanowisko pracy znajduje się tuż obok biurka naszego Prezesa. Wierzymy, że rozmowy pomiędzy Prezesem a Jadwigą zaowocują nowymi pomysłami na ekspansję naszych działań. Jadwiga jest też miłośniczką śmiechojogi. Jej ulubionymi ćwiczeniami są: merdanie ogonkiem w rytm piosenek Krzysztofa Krawczyka i lizanie po mordzie. Na 2021 rok planowana jest premiera książki Jadzi, napisanej wspólnie z Jakubem B. Bączkiem, pod tytułem: „Piesiojoga, czyli 25 mini-spacerów”.