MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS E-MAIL

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych


dane kontaktowe:

JBB INTERNATIONAL
ul. Jagiellońska 6/5a
41-500 Chorzów

Szkolenia otwarte:
Zadzwoń: +48 450 088 022
Napisz e-mail: szkolenia@jakubbbaczek.pl

E-commerce (sklep, zamówienia)
Zadzwoń: +48 535 155 488
Napisz e-mail: sklep@jakubbbaczek.pl

Szkolenia zamknięte (Power Speech):
Zadzwoń: +48 791 999 222
Napisz e-mail: biuro@jakubbbaczek.pl

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

Dodaj mnie na swoich ulubionych stronach:

Poznaj JBB Team!

Klaudia Jakubowska

Klaudia Jakubowska

Dyrektor Szkoleń

Klaudia w JBB dba o to, by koordynowane przez nią wydarzenia, szkolenia zamknięte i eventy były utrzymane na najwyższym poziomie organizacyjnym. Prywatnie żeglarka i miłośniczka podróży. Wierzy, podobnie jak Jakub, że Marzenia się SPEŁNIA! Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, więc z uśmiechem na twarzy odpowie na każde Twoje pytanie. Jeśli potrzebujesz biletów indywidualnych lub grupowych na którekolwiek nasze szkolenie lub masz pytania dot. szkoleń otwartych  – skontaktuj się z Klaudią!

Kontakt do Klaudii:
tel.: +48 450 088 022
email: szkolenia@JakubBBaczek.pl

Jola Cieślak

Jola Cieślak

Manager E-Commerce

Jolanta zajmuje się całościową obsługą Sklepu JBB wraz z dystrybucją produktów. Chcesz kupić pakiet produktów Jakuba B. Bączka, którego nie ma w sklepie? Skontaktuj się z Jolą, a Ona stworzy go dla Ciebie! Jej priorytetem jest szybkość realizacji zamówienia i pełna satysfakcja zamawiającego. Prywatnie bardzo lubi podróżować i poznawać historię zwiedzanych miejsc.

Kontakt do Joli:
tel.: +48 535 155 488
e-mail: sklep@JakubBBaczek.pl

Daniel Janik

Daniel Janik

Dyrektor Akademii Trenerów Mentalnych

Daniel jest odpowiedzialny za spółkę Mental Power, której misją jest szerzenie treningu mentalnego w Polsce w sporcie, biznesie i życiu osobistym. Znany ze współpracy ze sportowcami Superligi piłki ręcznej, PlusLigi siatkówki, Basket Ligi Kobiet, tenisistami, skoczkami, szermierzami. Były zawodowy sportowiec, pasjonat sportu i psychologii osiągnięć, tropiciel Strategii Najlepszych Sportowców. Rozwija działania zw. z indywidualnymi sesjami treningu mentalnego, wystąpieniami oraz szkoleniami nt. przygotowania mentalnego w sporcie lub biznesie. Dyrektor Akademii Trenerów Mentalnych.

Kontakt do Daniela:
tel.: +48 733 858 858
e-mail: biuro@mental-power.pl

Filip Herma

Filip Herma

Road Manager

Filip jest Road Managerem Jakuba. Dba o niego w trasie i podczas wystąpień. Odpowiada także za techniczny aspekt wszystkich wystąpień Jakuba. Jest dokładny i skrupulatny, ale pełnię swoich możliwości prezentuje w sytuacjach kryzysowych – gdy trzeba gasić pożar, zachowuje zimną krew i szuka najlepszych rozwiązań. Filipa spotkacie podczas niemalże każdego wystąpienia Jakuba, ale jeśli chcecie go dojrzeć, musicie być czujni – lubi pracować w cieniu..

Kontakt do Filipa:
tel.: +48 600 201 892
e-mail: roadmanager@JakubBBaczek.pl

Paweł Cieślak

Paweł Cieślak

Dyrektor Operacyjny

Paweł jest Dyrektorem Operacyjnym w holdingu Jakuba (Stageman, JBB International, Mental-Power). Oprócz tworzenia strategii zajmuje się także największymi projektami związanymi z eventami inspiracyjnymi, wyjazdami incentive oraz szkoleniami biznesowymi. Ambitne perfomance jego autorstwa można zobaczyć podczas najlepszego eventu inspiracyjnego w Polsce – „Live life now”. Każdy punkt programu ma wywołać refleksję i przypomnieć uczestnikom jakie wartości w życiu są najważniejsze.

Kontakt do Pawła:
tel.: +48 506 116 644
e-mail: pawel.cieslak@stageman.pl

Basia Ligocka

Basia Ligocka

Dyrektor Administracyjny

Basia w JBB zajmuje się zarządzaniem administracyjnym zapleczem firmy oraz biura JBB. Dba, aby każda z komórek firmy funkcjonowała prawidłowo pod kątem formalnym oraz w przyjaznej atmosferze realizowała swoje zadania. Basia oprócz tego kieruje firmą STAGEMAN, w której pracuje niemal od początku jej istnienia. Przeszła wszystkie szczeble kariery – od koordynatorki szkoleń stając się dyrektorem. Prywatnie spędza czas podróżując, chodząc na koncerty i rekreacyjnie uprawiając sport.

Kontakt do Basi:
tel.: +48 796 666 609
e-mail: biuro@JakubBBaczek.pl

Dagna Siemaszko

Dagna Siemaszko

Koordynator ATM

Dagna w #MentalPower zajmuje się koordynowaniem zjazdów Akademii Trenerów Mentalnych. Dodatkowo sprawnie poruszą się po social mediach, więc jeśli masz jakieś interesujące treści, którymi chciałbyś się podzielić z naszym zespołem możesz do niej napisać. Spotkasz ją również podczas naszych eventów na stoiskach sprzedażowych.

 

Kontakt do Dagny:
tel.: +48 790 30 66 87
e-mail: dagna@mental-power.pl

Karolina Puchrowicz

Karolina Puchrowicz

Koordynator ATM

Karolina w MENTAL POWER zajmuje się prawidłowym funkcjonowaniem Akademii Trenerów Mentalnych. Koordynuje również organizację szkoleń takich jak Strategie Najlepszych Sportowców, Automatyzacja i marketing firmy 4.0, Siła Spokoju oraz Zostaw stare, zbuduj nowe. Spotkasz ją również podczas naszych eventów na stoiskach sprzedażowych. Z przyjemnością doradzi i odpowie na Twoje pytania.

Kontakt do Karoliny:
tel: + 48 504 188 599
e-mail: kontakt@mental-power.pl

Paweł Kłoda

Paweł Kłoda

Specjalista ds. TV

Paweł odpowiedzialny jest za obsługę medialną firm JBB, Mental Power oraz STAGEMAN. Dba także o materiały video i całość serwisu VOD. Pojawia się zawsze tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Szkolenia, speeche czy eventy? Paweł stworzy z nich genialne produkcje, które możecie znaleźć na naszych kanałach i social media. Prywatnie i biznesowo: miłośnik kina i fotografii!

Kontakt do Pawła:
tel.: +48 450 011 077
e-mail: jbbtv@JakubBBaczek.pl

Jakub B. Bączek

Prawdopodobnie najpopularniejszy trener mentalny w kraju. Jest wykładowcą biznesowym i akademickim (studia MBA), właścicielem kilku firm oraz podróżnikiem. Ceniony w branży rozwoju, motywacji i psychologii jako mówca inspiracyjny i determinacyjny – występował z Nickiem Vujcicem, Prof. Robertem Cialdinim, Jackiem Canfieldem, Erickiem Thomasem, Johnem Maxwellem czy Brianem Tracy. Często zapraszany na wykłady zagraniczne (np. przez Oxford University czy University of Vienna), do takich krajów jak Brazylia, RPA, UK, Tanzania, Słowacja czy Tajwan. Misją życiową Jakuba jest podnosić przychody i jakość życia Polaków. W 2014 roku pomagał Stephanowi Antidze w zdobyciu Mistrzostwa Świata kadry narodowej siatkarzy. Ceni sobie prywatność, nie stroni od podróży, golfa, neuronauki i jazzu.

Kontakt do Jakuba:
Przez management: manager@JakubBBaczek.pl