mp-close
mss-mapa

  MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS E-MAIL

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych


  dane kontaktowe:

  JBB INTERNATIONAL
  ul. Jagiellońska 6/5a
  41-500 Chorzów

  Szkolenia otwarte:
  Zadzwoń: +48 727 707 074
  Napisz e-mail: szkolenia@JakubBBaczek.pl

  E-commerce (sklep, zamówienia)
  Zadzwoń: +48 535 155 488
  Napisz e-mail: sklep@JakubBBaczek.pl

  Szkolenia zamknięte (Power Speech):
  Zadzwoń: +48 791 999 222
  Napisz e-mail: biuro@JakubBBaczek.pl

  Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

  Dodaj mnie na swoich ulubionych stronach:

  Poznaj JBB Team!

  Klaudia Jakubowska

  Klaudia Jakubowska

  Dyrektor Szkoleń

  Klaudia w JBB dba o to, by koordynowane w jej dziale eventy (m.in. Roadshow, Live Life Now) oraz szkolenia (m.in. Akademia Mówców JBB, Wczasy z Wolnością Finansową, Wyższe Ja, Szkoła Liderów Wyższego Ja) były utrzymane na najwyższym poziomie organizacyjnym. Jest miłośniczką wdrażania nowych technologii do firmy. Zawsze też chętnie i z uśmiechem na twarzy odpowie na Twoje pytanie. Jeśli potrzebujesz biletów indywidualnych lub grupowych na którekolwiek nasze szkolenie lub masz pytania  – skontaktuj się z Klaudią!

  Kontakt do Klaudii:
  tel.: +48 727 707 074
  email: szkolenia@jakubbbaczek.pl

  Daniel Janik

  Daniel Janik

  Dyrektor #MentalPower

  Daniel szerzy misję #MentalPower i rozwija trening mentalny w Polsce. Jest Dyrektorem Akademii Trenerów Mentalnych stworzonej przez Jakuba B. Bączka. Jego sportowe doświadczenie pozwala mu nie tylko efektywnie prowadzić zespół #MentalPower, ale także współpracować ze sportowcami Superligi piłki ręcznej, PlusLigi siatkówki, Basket Ligi Kobiet, tenisistami, skoczkami, szermierzami. Jeśli czujesz, że trening mentalny jest dla Ciebie lub poszukujesz trenera – niezwłocznie skontaktuj się z Danielem!

  Kontakt do Daniela:
  tel.: +48 733 858 858
  e-mail: biuro@mental-power.pl

  Natalia Zakolska

  Natalia Zakolska

  Koordynator #MentalPower i Wolontariuszy

  Natalia na co dzień wspiera #MentalPower w zakresie koordynacji wszystkimi edycjami stacjonarnymi Akademii Trenerów Mentalnych oraz specjalizacjami (Biznes, Junior, Sport). Nadzoruje także comiesięczne Superwizje dla Absolwentów naszej Akademii. Natalia jest także koordynatorką cudownych Wolontariuszy. Jeśli chcesz dołączyć do ATM, Superwizji lub naszego zespołu jako wolontariusz na jednym z naszych eventów – zgłoś się do Natalii, a przedstawi Ci możliwości nawiązania współpracy.

  Kontakt do Natalii:
  tel.: +48 508 366 844
  e-mail: koordynator@mental-power.pl

  Dagna Siemaszko

  Dagna Siemaszko

  Koordynator projektów

  Dagna aktywnie wspiera Klaudię w organizacji eventów i samodzielnie przygotowuje dla Was coroczny event w Łodzi: Życie Pełne Pasji. A jeśli szukasz rozwoju osobistego na najwyższym poziomie w polskich górach – Dagna zorganizuje dla Ciebie nasz słynny #MentalCamp. Nie mieszkasz w Polsce? To koniecznie spotkaj się z nami na zagranicznym Roadshow Jakuba. Dagna lubi, gdy dużo się dzieje, ale też z boku pilnuje, by wszystkie tematy były dopięte na ostatni guzik, a uczestnicy mogli w 100% skupić się na przeżywaniu wydarzenia. 

  Kontakt do Dagny:
  tel.: +48 504 222 559
  e-mail: Dagna@JakubBBaczek.pl

   

  Sebastian Padula

  Sebastian Padula

  Koordynator Szkoleń

  Sebastian, na co dzień zajmuje się organizacją szkoleń z zakresu Animacji Czasu Wolnego. Ma ogromną wiedzę w tej dziedzinie turystyki, a doświadczenie zdobywał na licznych eventach oraz pracując jako animator w Egipcie, Albanii, Hiszpanii czy Grecji. Jest Nauczycielem Jogi Śmiechu, a wiedzę zdobywał pod okiem samego Madana Katarii – twórcy Jogi Śmiechu na świecie. Uwielbia pracę z ludźmi. Spotkasz go też na dużych eventach i szkoleniach. Z pewnością “zarazi Cię” swoją energią i ogromnym poczuciem humoru.


  Kontakt do Sebastiana:

  tel.: +48 536 008 003
  e-mail: sebastian.padula@stageman.pl

  Jola Cieślak

  Jola Cieślak

  Koordynator Magazynu

  Jola zajmuje się całościową obsługą Sklepu JBB wraz z dystrybucją produktów. Jesteś dystrybutorem i chcesz zakupić nasze produkty w hurtowych ilościach? A może poszukujesz pakietu produktów Jakuba B. Bączka na specjalną okazję, bo wybierasz się na urodziny do przyjaciela? Nic trudnego! Skontaktuj się z Jolą, a Ona stworzy pakiet naszych produktów specjalnie dla Ciebie! Potrzebujesz informacji odnośnie Twojego zamówienia? Zadzwoń do Joli – Jej priorytetem jest szybkość realizacji zamówienia i Twoja satysfakcja.


  Kontakt do Joli:

  tel.: +48 535 155 488
  e-mail:sklep@JakubBBaczek.pl

  Paweł Cieślak

  Paweł Cieślak

  Manager Animacji

  Paweł jest Managerem Animacji w STAGEMAN. Oprócz zatrudniania animatorów na nasze projekty, zajmuje się także oprawą i muzyką na naszych eventach inspiracyjnych, a także wyjazdami incentive dla Klientów biznesowych JBB. Ambitne perfomance jego autorstwa można zobaczyć podczas najlepszego eventu inspiracyjnego w Polsce – „Live Life Now” oraz na wybranych projektach zagranicznych. Artystyczne punkty programu przygotowane przez Pawła Cieślaka mają na celu wywołać refleksję i przypomnieć Uczestnikom, jakie wartości są dla nich najważniejsze.

  Kontakt do Pawła:
  tel.: +48 504 222 488
  e-mail: pawel.cieslak@JakubBBaczek.pl

  Paulina Biernat

  Paulina Biernat

  Trenerka Wyższego Ja

  Paulina jest z wykształcenia psychologiem i certyfikowanym coachem, trenerem rozwoju osobistego i mówcą motywacyjnym. Swoje doświadczenie zawodowe jak i sceniczne wykorzystuje podczas prowadzenia warsztatów Wyższe Ja. Jej wrodzona empatia, ciekawość drugiego Człowieka i wiara w Jego nieskończone możliwości sprawiają, że jest idealnym wsparciem i drogowskazem dla każdego Uczestnika. Wszystko po to, byś osiągnęła/osiągnął swoje Wyższe Ja!


  Kontakt do Pauliny:

  Przez szkolenia: szkolenia@JakubBBaczek.pl

  Filip Herma

  Filip Herma

  Road Manager

  Filip jest Road Managerem Jakuba. Dba o niego w trasie i podczas wystąpień. Odpowiada także za techniczny aspekt wszystkich wystąpień Jakuba. Jest dokładny i skrupulatny, ale pełnię swoich możliwości prezentuje w sytuacjach kryzysowych – gdy trzeba gasić pożar, zachowuje zimną krew i szuka najlepszych rozwiązań. Filipa spotkacie podczas niemalże każdego wystąpienia Jakuba, ale jeśli chcecie go dojrzeć, musicie być czujni – lubi pracować w cieniu..

   

  Kontakt do Filipa:
  e-mail: roadmanager@JBBteam.pl

  Agnieszka Janicka-Maj

  Agnieszka Janicka-Maj

  Prezes Fundacji JBB

  Agnieszka jest Prezeską Fundacji JBB.  Dba o to, by wszystkie jej działania były dobrze skoordynowane, a fundacja realizowała swoją misję. Chcemy bowiem, by 10 milionów Polaków otrzymało dobro dzięki działaniom naszej Fundacji. Wierzymy w naszych liderów, wierzymy w dobre i zaangażowane serca, wierzymy w synergię. Wierzymy w Was i wierzymy w siebie. Nasz najnowszy projekt skupia się na działaniach charytatywnych Trenerów Mentalnych.  Jeśli chcesz nawiązać współpracę, wesprzeć nasze działania – napisz do Agi!

  Kontakt do Agnieszki:

  tel.: +48 450 088 022
  e-mail: biuro@fundacjajbb.pl

  Elżbieta Krawczyk

  Elżbieta Krawczyk

  Koordynatorka projektów

  Ela jest energiczną koordynatorką projektów w naszym zespole, która zajmuje się organizacją i realizacją różnego rodzaju inicjatyw. Posiadająca doświadczenie w zarządzaniu projektami, Ela efektywnie łączy różne dziedziny wiedzy, aby osiągnąć najlepsze wyniki. Dodatkowo, jako miłośniczka nowych technologii wspiera nasze działania w mediach społecznościowych, promując naszą markę i angażując społeczność. Wspiera także Basię w jej codziennych zadaniach. Ela jest zawsze uśmiechnięta, otwarta i chętnie podejmuje nowe wyzwania.

  Kontakt do Elżbiety:

  tel.: +48 455 445 044
  e-mail: logistyka@JakubBBaczek.pl

  Basia Ligocka

  Basia Ligocka

  Dyrektor Administracyjny

  Basia w JBB zajmuje się zarządzaniem administracyjnym, zapleczem firmy oraz biura JBB. Dba o to, by każda z komórek firmy funkcjonowała prawidłowo pod kątem formalnym oraz w przyjaznej atmosferze realizowała swoje zadania. Przeszła w JBB wszystkie szczeble kariery – od koordynatorki szkoleń, aż po stanowisko dyrektora administracyjnego. Jeśli potrzebujesz Power Speech do swojej firmy, to koniecznie napisz do Basi. Sprawdzi dostępność naszych Trenerów, przedstawi Ci warunki i z precyzją dopnie wszystko na ostatni guzik.

  Kontakt do Basi:
  tel.: +48 796 666 609
  e-mail: biuro@JakubBBaczek.pl

  JADZIA WIERCIPIĘTKA
  Specjalista ds. Rozwoju
  Nasz zespół powiększył się ostatnio o Jadwigę, której celem będzie rozwój naszej spółki w sektorze treningu mentalnego czworonogów. Jadzia jest specjalistką w zakresie budowania psich społeczności i sprzedaży chrupek beztłuszczowych z mięskiem. Jej stanowisko pracy znajduje się tuż obok biurka naszego Prezesa. Wierzymy, że rozmowy pomiędzy Prezesem a Jadwigą zaowocują nowymi pomysłami na ekspansję naszych działań. Jadwiga jest też miłośniczką śmiechojogi. Jej ulubionymi ćwiczeniami są: merdanie ogonkiem w rytm piosenek Krzysztofa Krawczyka i lizanie po mordzie. Na 2021 rok planowana jest premiera książki Jadzi, napisanej wspólnie z Jakubem B. Bączkiem, pod tytułem: „Piesiojoga, czyli 25 mini-spacerów”.

  Jakub B. Bączek

  Prezes

  Jakub to Trener Mentalny #1 w Polsce. Jest wykładowcą biznesowym i akademickim (studia MBA), właścicielem kilku firm oraz podróżnikiem. Ceniony w branży rozwoju i psychologii jako charyzmatyczny mówca inspiracyjny. Misją życiową Jakuba jest podnosić dochody i jakość życia Polaków. W 2014 roku był trenerem w kadrze Stephana Antigi i zdobył Mistrzostwo Świata z kadrą narodową siatkarzy. Jego Klienci zdobyli w sumie ponad 100 medali w imprezach najwyższej światowej rangi.

   

  Kontakt do Jakuba:
  Przez biuro: biuro@JakubBBaczek.pl

  JESTEŚMY EKO!

  W JBB Team wierzymy, że ochrona środowiska to fundamentalne wyzwanie XXI wieku. Uważamy, że każdy z nas może i powinien zaczynać zmiany od siebie. Kropla drąży skałę, a ponieważ specjalizujemy się w treningu mentalnym (i robimy to najlepiej na świecie!) zmieniliśmy nasze małe codzienne nawyki, by zadbać o nasz dom – Ziemię! 

  Spotkaj się ze swoimi wartościami i odnajdź satysfakcję z życia, spełnienie oraz poczucie sensu. Odkryj swoją duchowość: zadaj sobie pytania, która poprowadzą Cię do nowych odkryć. Odnajdź swoje Wyższe Ja!