MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS E-MAIL

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych


dane kontaktowe:

JBB INTERNATIONAL
ul. Jagiellońska 6/5a
41-500 Chorzów

Szkolenia otwarte:
Zadzwoń: +48 450 088 022
Napisz e-mail: szkolenia@jbbteam.pl

E-commerce (sklep, zamówienia)
Zadzwoń: +48 535 155 488
Napisz e-mail: sklep@jbbteam.pl

Szkolenia zamknięte (Power Speech):
Zadzwoń: +48 791 999 222
Napisz e-mail: biuro@jakubbbaczek.pl

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

Dodaj mnie na swoich ulubionych stronach:

Poznaj JBB Team!

Klaudia Jakubowska

Klaudia Jakubowska

Dyrektor Szkoleń

Klaudia w JBB dba o to, by koordynowane przez nią wydarzenia, szkolenia zamknięte i eventy były utrzymane na najwyższym poziomie organizacyjnym. Prywatnie żeglarka i miłośniczka podróży. Wierzy, podobnie jak Jakub, że Marzenia się SPEŁNIA! Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, więc z uśmiechem na twarzy odpowie na każde Twoje pytanie. Jeśli potrzebujesz biletów indywidualnych lub grupowych na którekolwiek nasze szkolenie lub masz pytania dot. szkoleń otwartych  – skontaktuj się z Klaudią!

Kontakt do Klaudii:
tel.: +48 450 088 022
email: szkolenia@JBBteam.pl

Jola Cieślak

Jola Cieślak

Koordynator Magazynu

Jolanta zajmuje się całościową obsługą Sklepu JBB wraz z dystrybucją produktów. Chcesz kupić pakiet produktów Jakuba B. Bączka, którego nie ma w sklepie? Skontaktuj się z Jolą, a Ona stworzy go dla Ciebie! Potrzebujesz informacji odnośnie Twojego zamówienia? Zadzwoń do Joli Jej priorytetem jest szybkość realizacji zamówienia i pełna satysfakcja zamawiającego. Prywatnie bardzo lubi podróżować i poznawać historię zwiedzanych miejsc.


Kontakt do Joli:

tel.: +48 535 155 488
e-mail: sklep@JBBteam.pl

Daniel Janik

Daniel Janik

Dyrektor Akademii Trenerów Mentalnych

Daniel szerzy w Polsce misję #MentalPower. Swoje działania prowadzi zarówno w sporcie, biznesie i życiu osobistym. Znany ze współpracy ze sportowcami Superligi piłki ręcznej, PlusLigi siatkówki, Basket Ligi Kobiet, tenisistami, skoczkami, szermierzami. Były zawodowy sportowiec, pasjonat sportu i psychologii osiągnięć, tropiciel Mistrzowskich Strategii. Jeśli chcesz dołączyć do Akademii Trenerów Mentalnych – skontaktuj się z Danielem!


Kontakt do Daniela:

tel.: +48 733 858 858
e-mail: biuro@mental-power.pl

Michał Cioch

Michał Cioch

Social Media Specialist

Michał zajmuje się mediami społecznościowymi JBB i ATM. Dba o to, by promocja wydarzeń była skuteczna, a jednocześnie nienachalna i przyjazna dla odbiorców. Ponadto pomaga członkom zespołu w sprawnym przeprowadzaniu transmisji LIVE. Michała spotkacie także na szkoleniach, gdzie nagrywa Insta stories oraz Facebook Stories z naszych eventów. Prywatnie uzależniony od sportu oraz miłośnik zwierząt.


Kontakt do Michała:

e-mail: socialmedia@JakubBBaczek.pl

KARIN LESIAK

KARIN LESIAK

Koordynatorka ds. Śmiechojogi

Karin od 2013 r. prowadzi warsztaty wprowadzając radość w życie osobiste i zawodowe wielu osób. Do JBB dołączyła niedawno, jako koordynatorka ds. Śmiechojogi. Spotkacie ją na eventach i w ramach specjalnych akcji Śmiechojogi (po więcej informacji zapraszamy na nasz profil na FB!). Karin wierzy, że radosne emocje mają ogromny wpływ na zdrowie człowieka, dlatego nie pozostawia ich przypadkowi i trenuje śmiechojogę pomagając również innym w potrzebie. 

Kontakt do Karin:
e-mail: smiechojoga@JakubBBaczek.pl

GREG Wesołowski

GREG Wesołowski

Szef e-marketingu

Greg od 12 lat związany z szerokopojętym marketingiem. Growth hacker. Producent filmowy. Prywatnie – minimalista, esteta, digital nomad, miłośnik muzyki, twórca. W JBB dba o to by działania e-marketingowe były dobrze skoordynowane i przygotowane na najwyższym poziomie. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych, a stawiane mu coraz wyższe cele zarówno przez zespół, jak i samego Jakuba traktuje jako kolejne ekscytujące wyzwania i najwyższy priorytet.

Kontakt do Grega:
przez szkolenia: szkolenia@JBBteam.pl

 

Filip Herma

Filip Herma

Road Manager

Filip jest Road Managerem Jakuba. Dba o niego w trasie i podczas wystąpień. Odpowiada także za techniczny aspekt wszystkich wystąpień Jakuba. Jest dokładny i skrupulatny, ale pełnię swoich możliwości prezentuje w sytuacjach kryzysowych – gdy trzeba gasić pożar, zachowuje zimną krew i szuka najlepszych rozwiązań. Filipa spotkacie podczas niemalże każdego wystąpienia Jakuba, ale jeśli chcecie go dojrzeć, musicie być czujni – lubi pracować w cieniu..

Kontakt do Filipa:
e-mail: roadmanager@JBBteam.pl

Paweł Cieślak

Paweł Cieślak

Dyrektor Operacyjny

Paweł jest Dyrektorem Operacyjnym w JBB. Oprócz tworzenia strategii zajmuje się także największymi projektami związanymi z eventami inspiracyjnymi, wyjazdami incentive oraz szkoleniami biznesowymi. Ambitne perfomance jego autorstwa można zobaczyć podczas najlepszego eventu inspiracyjnego w Polsce – „Live Life Now”. Każdy punkt programu ma wywołać refleksję i przypomnieć uczestnikom jakie wartości w życiu są najważniejsze.


Kontakt do Pawła:

tel.: +48 506 116 644
e-mail: pawel.cieslak@stageman.pl

Basia Ligocka

Basia Ligocka

Dyrektor Administracyjny

Basia w JBB zajmuje się zarządzaniem administracyjnym, zapleczem firmy oraz biura JBB. Dba o to, by każda z komórek firmy funkcjonowała prawidłowo pod kątem formalnym oraz w przyjaznej atmosferze realizowała swoje zadania. Przeszła w JBB wszystkie szczeble kariery – od koordynatorki szkoleń, aż po stanowisko dyrektora administracyjnego. Prywatnie spędza czas podróżując, chodząc na koncerty i rekreacyjnie uprawiając sport.


Kontakt do Basi:

tel.: +48 796 666 609
e-mail: biuro@JakubBBaczek.pl

JADZIA WIERCIPIĘTKA
Specjalista ds. Rozwoju
Nasz zespół powiększył się ostatnio o Jadwigę, której celem będzie rozwój naszej spółki w sektorze treningu mentalnego czworonogów. Jadzia jest specjalistką w zakresie budowania psich społeczności i sprzedaży chrupek beztłuszczowych z mięskiem. Jej stanowisko pracy znajduje się tuż obok biurka naszego Prezesa. Wierzymy, że rozmowy pomiędzy Prezesem a Jadwigą zaowocują nowymi pomysłami na ekspansję naszych działań. Jadwiga jest też miłośniczką śmiechojogi. Jej ulubionymi ćwiczeniami są: merdanie ogonkiem w rytm piosenek Krzysztofa Krawczyka i lizanie po mordzie. Na 2021 rok planowana jest premiera książki Jadzi, napisanej wspólnie z Jakubem B. Bączkiem, pod tytułem: „Piesiojoga, czyli 25 mini-spacerów”.

Jakub B. Bączek

Prawdopodobnie najpopularniejszy trener mentalny w kraju. Jest wykładowcą biznesowym i akademickim (studia MBA), właścicielem kilku firm oraz podróżnikiem. Ceniony w branży rozwoju, motywacji i psychologii jako mówca inspiracyjny i determinacyjny – występował z Nickiem Vujcicem, Prof. Robertem Cialdinim, Jackiem Canfieldem, Erickiem Thomasem, Johnem Maxwellem, Brianem Tracy, czy Dalai Lamą. Często zapraszany na wykłady zagraniczne (np. przez Oxford University czy University of Vienna), do takich krajów jak Brazylia, RPA, UK, Tanzania, Słowacja czy Tajwan. Misją życiową Jakuba jest podnosić przychody i jakość życia Polaków. W 2014 roku pomagał Stephanowi Antidze w zdobyciu Mistrzostwa Świata kadry narodowej siatkarzy. Ceni sobie prywatność, nie stroni od podróży, golfa, neuronauki i jazzu.

Kontakt do Jakuba:
Przez biuro: biuro@JakubBBaczek.pl