MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS E-MAIL

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych


  dane kontaktowe:

  JBB INTERNATIONAL
  ul. Jagiellońska 6/5a
  41-500 Chorzów

  Szkolenia otwarte:
  Zadzwoń: +48 727 707 074
  Napisz e-mail: szkolenia@jbbteam.pl

  E-commerce (sklep, zamówienia)
  Zadzwoń: +48 535 155 488
  Napisz e-mail: sklep@jbbteam.pl

  Szkolenia zamknięte (Power Speech):
  Zadzwoń: +48 791 999 222
  Napisz e-mail: biuro@jakubbbaczek.pl

  Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

  Dodaj mnie na swoich ulubionych stronach:

  Poznaj JBB Team!

  Klaudia Jakubowska

  Klaudia Jakubowska

  Dyrektor Szkoleń

  Klaudia w JBB dba o to, by koordynowane przez nią wydarzenia, szkolenia zamknięte i eventy były utrzymane na najwyższym poziomie organizacyjnym. Prywatnie  miłośniczka podróży i puzzli. Wierzy, podobnie jak Jakub, że Marzenia się SPEŁNIA! Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, więc z uśmiechem na twarzy odpowie na każde Twoje pytanie. Jeśli potrzebujesz biletów indywidualnych lub grupowych na którekolwiek nasze szkolenie lub masz pytania dot. szkoleń otwartych  – skontaktuj się z Klaudią!

  Kontakt do Klaudii:
  tel.: +48 727 707 074
  email: szkolenia@JBBteam.pl

  Daniel Janik

  Daniel Janik

  Dyrektor Akademii Trenerów Mentalnych

  Daniel szerzy w Polsce misję #MentalPower. Swoje działania prowadzi zarówno w sporcie, biznesie i życiu osobistym. Znany ze współpracy ze sportowcami Superligi piłki ręcznej, PlusLigi siatkówki, Basket Ligi Kobiet, tenisistami, skoczkami, szermierzami. Były zawodowy sportowiec, pasjonat sportu i psychologii osiągnięć, tropiciel Mistrzowskich Strategii. Jeśli chcesz dołączyć do Akademii Trenerów Mentalnych – skontaktuj się z Danielem!


  Kontakt do Daniela:

  tel.: +48 733 858 858
  e-mail: biuro@mental-power.pl

  Natalia Zakolska

  Natalia Zakolska

  Koordynator ATM i Superwizji

  Natalia na co dzień wspiera #MentalPower w zakresie koordynacji wszystkimi edycjami stacjonarnymi Akademii Trenerów Mentalnych. Nadzoruje także Superwizje prowadzone co miesiąc przez Jakuba B. Bączka dla uczestników i absolwentów naszej Akademii. Jeśli chcesz jako Superwizora w swojej pracy współpracować z Jakubem B. Bączkiem (Trenerem Mentalnym #1 w Polsce) – zgłoś się do Natalii, a przedstawi Ci możliwości nawiązania współpracy.

   

  Kontakt do Natalii:
  e-mail: koordynator@mental-power.pl

  Paulina Biernat

  Paulina Biernat

  Trenerka Wyższego Ja

  Paulina jest z wykształcenia psychologiem i certyfikowanym coachem, trenerem rozwoju osobistego i mówcą motywacyjnym. Swoje doświadczenie zawodowe jak i sceniczne wykorzystuje podczas prowadzenia warsztatów Wyższe Ja. Jej wrodzona empatia, ciekawość drugiego człowieka i wiara w jego nieskończone możliwości sprawiają, że jest idealnym wsparciem i drogowskazem dla swoich klientów w drodze do osiągnięcia sukcesu i wyznaczonych celów.


  Kontakt do Pauliny:

  Przez szkolenia: szkolenia@jbbteam.pl

  Michał Cioch

  Michał Cioch

  Social Media Specialist

  Michał zajmuje się mediami społecznościowymi JBB i ATM. Dba o to, by promocja wydarzeń była skuteczna, a jednocześnie nienachalna i przyjazna dla odbiorców. Ponadto pomaga członkom zespołu w sprawnym przeprowadzaniu transmisji LIVE oraz kwestiach technicznych. Michała spotkacie także na szkoleniach, gdzie nagrywa Insta stories oraz Facebook Stories z naszych eventów. Prywatnie uzależniony od sportu oraz miłośnik zwierząt.


  Kontakt do Michała:

  e-mail: socialmedia@JakubBBaczek.pl

  Jola Cieślak

  Jola Cieślak

  Koordynator Magazynu

  Jolanta zajmuje się całościową obsługą Sklepu JBB wraz z dystrybucją produktów. Chcesz kupić pakiet produktów Jakuba B. Bączka, którego nie ma w sklepie? Skontaktuj się z Jolą, a Ona stworzy go dla Ciebie! Potrzebujesz informacji odnośnie Twojego zamówienia? Zadzwoń do Joli Jej priorytetem jest szybkość realizacji zamówienia i pełna satysfakcja zamawiającego. Prywatnie bardzo lubi podróżować i poznawać historię zwiedzanych miejsc.


  Kontakt do Joli:

  tel.: +48 535 155 488
  e-mail: sklep@JBBteam.pl

  Filip Herma

  Filip Herma

  Road Manager

  Filip jest Road Managerem Jakuba. Dba o niego w trasie i podczas wystąpień. Odpowiada także za techniczny aspekt wszystkich wystąpień Jakuba. Jest dokładny i skrupulatny, ale pełnię swoich możliwości prezentuje w sytuacjach kryzysowych – gdy trzeba gasić pożar, zachowuje zimną krew i szuka najlepszych rozwiązań. Filipa spotkacie podczas niemalże każdego wystąpienia Jakuba, ale jeśli chcecie go dojrzeć, musicie być czujni – lubi pracować w cieniu..

  Kontakt do Filipa:
  e-mail: roadmanager@JBBteam.pl

  Basia Ligocka

  Basia Ligocka

  Dyrektor Administracyjny

  Basia w JBB zajmuje się zarządzaniem administracyjnym, zapleczem firmy oraz biura JBB. Dba o to, by każda z komórek firmy funkcjonowała prawidłowo pod kątem formalnym oraz w przyjaznej atmosferze realizowała swoje zadania. Przeszła w JBB wszystkie szczeble kariery – od koordynatorki szkoleń, aż po stanowisko dyrektora administracyjnego. Prywatnie spędza czas podróżując, chodząc na koncerty i rekreacyjnie uprawiając sport.


  Kontakt do Basi:

  tel.: +48 796 666 609
  e-mail: biuro@JakubBBaczek.pl

  Paweł Cieślak

  Paweł Cieślak

  Dyrektor Operacyjny

  Paweł jest Dyrektorem Operacyjnym w JBB. Oprócz tworzenia strategii zajmuje się także największymi projektami związanymi z eventami inspiracyjnymi, wyjazdami incentive oraz szkoleniami biznesowymi. Ambitne perfomance jego autorstwa można zobaczyć podczas najlepszego eventu inspiracyjnego w Polsce – „Live Life Now”. Każdy punkt programu ma wywołać refleksję i przypomnieć uczestnikom jakie wartości w życiu są najważniejsze.


  Kontakt do Pawła:

  tel.: +48 504 222 488
  e-mail: pawel.cieslak@stageman.pl

  JADZIA WIERCIPIĘTKA
  Specjalista ds. Rozwoju
  Nasz zespół powiększył się ostatnio o Jadwigę, której celem będzie rozwój naszej spółki w sektorze treningu mentalnego czworonogów. Jadzia jest specjalistką w zakresie budowania psich społeczności i sprzedaży chrupek beztłuszczowych z mięskiem. Jej stanowisko pracy znajduje się tuż obok biurka naszego Prezesa. Wierzymy, że rozmowy pomiędzy Prezesem a Jadwigą zaowocują nowymi pomysłami na ekspansję naszych działań. Jadwiga jest też miłośniczką śmiechojogi. Jej ulubionymi ćwiczeniami są: merdanie ogonkiem w rytm piosenek Krzysztofa Krawczyka i lizanie po mordzie. Na 2021 rok planowana jest premiera książki Jadzi, napisanej wspólnie z Jakubem B. Bączkiem, pod tytułem: „Piesiojoga, czyli 25 mini-spacerów”.

  Jakub B. Bączek

  Prawdopodobnie najpopularniejszy trener mentalny w kraju. Jest wykładowcą biznesowym i akademickim (studia MBA), właścicielem kilku firm oraz podróżnikiem. Ceniony w branży rozwoju, motywacji i psychologii jako mówca inspiracyjny i determinacyjny – występował z Nickiem Vujcicem, Prof. Robertem Cialdinim, Jackiem Canfieldem, Erickiem Thomasem, Johnem Maxwellem, Brianem Tracy, czy Dalai Lamą. Często zapraszany na wykłady zagraniczne (np. przez Oxford University czy University of Vienna), do takich krajów jak Brazylia, RPA, UK, Tanzania, Słowacja czy Tajwan. Misją życiową Jakuba jest podnosić przychody i jakość życia Polaków. W 2014 roku pomagał Stephanowi Antidze w zdobyciu Mistrzostwa Świata kadry narodowej siatkarzy. Ceni sobie prywatność, nie stroni od podróży, golfa, neuronauki i jazzu.

  Kontakt do Jakuba:
  Przez biuro: biuro@JakubBBaczek.pl

  Spotkaj się ze swoimi wartościami i odnajdź satysfakcję z życia, spełnienie oraz poczucie sensu. Odkryj swoją duchowość: zadaj sobie pytania, która poprowadzą Cię do nowych odkryć. Odnajdź swoje Wyższe Ja!