Jak zacząć?

Nazywam się Jakub B. Bączek. Jestem trenerem mentalnym i biznesowym, właścicielem kilku firm, autorem kilkunastu książek, sprzedawanych w 17 krajach! Najważniejsze jednak, że mam dla Ciebie narzędzia, które pomogą Ci podnieść poziom szczęścia, jakość życia i przychody.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z rozwojem i chcesz dowiedzieć się o mnie więcej, pigułkę informacji znajdziesz pod linkiem: Zobacz stronę

Doskonale zdaję sobie sprawę, że ilość informacji w Internecie jest przytłaczająca. Ci, którzy mnie znają, doskonale wiedzą jak bardzo w życiu cenię skuteczność! Dlatego postanowiłem napisać dla Ciebie mini „przewodnik” o tym, co mogę Ci konkretnie dać. Bo taka lista z pewnością zaoszczędzi Ci masę czasu!

Moje social media – bezpłatna dawka energii i inspiracji na co dzień!

Facebook

Od inspirujących grafik, po transmisję LIVE z najnowszą wiedzą psychologiczną. Tutaj też możemy porozmawiać na żywo. Przedstawię Ci moje narzędzia, które wykorzystuję przy pracy ze sportowcami, biznesmenami, rodzicami oraz… samym sobą! 

Instagram

Piękne widoki, podróże i pozytywni ludzie to tylko tło do prawdziwej energii, którą czerpię zza granicy. Znajdziesz tam dużo treści, które dadzą Ci #MentalPower!

Linkedin

Tutaj znajdziesz tematy związane bezpośrednio z biznesem. Od rzeczy, które mnie inspirują, poprzez krótkie materiały wideo: od biznesu, aż do treningu mentalnego w tym obszarze. 

Narzędzia za darmo!

Skorzystaj i sprawdź efekty!

Zapisz się na newsletter z pigułkami wiedzy:

Tworzymy tutaj osobne treści. Dajemy wiele narzędzi, które zadziałają w Twoim życiu. Często też tworzymy dla Ciebie infografiki lub krótkie filmy, by móc jeszcze bardziej przyśpieszyć oraz uprościć Ci proces uczenia się! Psssst… Często tutaj znacznie wcześniej informujemy o wszelakich zniżkach lub wydarzeniach:) Warto od razu się zapisać!

Dołącz do grupy na Facebooku:

Mamy specjalną grupę, poprzez którą nie tylko masz pewność, że dostaniesz powiadomienia z LIVE, ale również będziesz dostawać specjalne materiały, niedostępne nigdzie indziej! Dołączysz?

Czytaj Bloga:

Na blogu piszę o swoich przemyśleniach przez pryzmat doświadczenia. Znajdziesz tutaj zarówno inspirację, jak i narzędzia. Zapisz sobie ten link w czytelni swojego komputera!

E-booki

Mikro inwestycja, która da Ci natychmiastowy efekt!

Wszystkie E-booki:

Tutaj masz dostęp do wszystkich e-booków. Jestem pewien, że znajdziesz coś dla siebie, zarówno jeśli jesteś sportowcem, jak i przedsiębiorcą.

Pakiet: Trening mentalny w sporcie:

Na pewno wiesz, jak wielką rolę przykładają sportowcy do przygotowania mentalnego. Jeśli uprawiasz sport, to koniecznie przeczytaj i podnieś swoją efektywność!

Jeśli jesteś w biznesie, również przeczytaj. Dzięki zdobytej wiedzy podniesiesz swoją skuteczność oraz zdobędziesz przewagę na rynku!

#25MiniEmerytur:

Chciałbyś pracować dużo mniej, a mimo to robić więcej i jeszcze mieć czas na podróże? To możliwe! Wyrusz w podróż geograficzną od Bali, przez Nowy Jork czy Rio de Janeiro, po podróż mentalną, przez nawyki skutecznego działania i szczęśliwego życia! 

Zarobić milion, idąc pod prąd:

Bestseller roku 2015 działu biznes w Polsce według Empik. Przygotuj się, na dużą dawkę wiedzy i zmiany w swoim życiu! Jak autor w Polskich warunkach odniósł sukces w kilku branżach? Jak możesz zrobić to Ty?

JBB TV

Fragmenty moich szkoleń, za mniej niż 10% ceny!

Wszystkie nagrania:

Twój prywatny Netflix, dzięki któremu zwiększysz swoją efektywność o minimum 30%! Za kilkadziesiąt złotych, poznasz konkretne metody, które Cię teraz interesują.

5 Zasad Życia Pełnego Pasji:

Jak określić swoją pasję? Jak nauczyć się na niej zarabiać? Jak zadbać o bezpieczeństwo finansowe? To wideo da Ci odpowiedź na te pytania. Sprawdź!

Misja: Firma warta milion euro:

Pozwól, że wywrócę Twoją firmę do góry nogami. Oglądając ten warsztat, poznasz tajniki prowadzenia biznesu od zera, do wartości firmy większej niż 1 000 000 €! Jeśli prowadzisz firmę, jest to pozycja obowiązkowa.

Książki

Czyli wiedza z moich bestsellerów, warta MILION za niecałe 40 zł!

Wszystkie książki:

Znajdziesz tutaj wszystkie książki, które pomogą Ci osiągnąć wolność finansową, rozwinąć firmę oraz żyć w zgodzie ze sobą i w szczęściu! Zobacz, czy nie znajdziesz tam rozwiązania swoich problemów!

EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA I BIZNESOWA:

Efektywność osobista i biznesowa decydują w dużej mierze o realizacji dwóch, pozornie sprzecznych, marzeń: by zarówno odnieść sukces i być szczęśliwym człowiekiem. Tą książką chcemy udowodnić, że sukces i szczęście są możliwe równolegle. Chcemy Cię zainspirować do zastosowania narzędzi treningu mentalnego w polepszaniu jakości życia.

Determinacja:

Zderzenie temperamentów i perspektyw autorów powoduje wyłonienie się nowych paradygmatów szczęścia i sukcesu, w którym poczucie celu i motywacji umacniamy przez determinację, twórcze i elastyczne, lecz zarazem zdyscyplinowane i oparte na prostych zasadach – działanie oraz współdziałanie. Wewnętrzna moc, zewnętrzny sukces!

Szkolenia

dowiedz się, co sprawia, że na moje wydarzenia przychodzą tłumy ludzi!

Wszystkie:

Znajdziesz tutaj kalendarz moich szkoleń. Mam nadzieję, że wkrótce na jednym z nich będziemy mogli się poznać osobiście! A co ważniejsze, że po moim szkoleniu odczujesz od razu wzrost swoich zysków (szkolenie biznesowe) i podniesienie jakości Twojego życia (szkolenia inspiracyjne). Do zobaczenia!

Live Life Now

3-dniowy event pełen inspiracji, wsparcia i motywacji. Otrzymasz dawkę rzetelnej i sprawdzonej wiedzy oraz zestaw narzędzi do jej natychmiastowego wykorzystania. Podniesiesz jakość swojego życia osobistego i prywatnego, a także zwiększysz efektywność swoich działań.

Ja+:

Czasem w życiu jest tak, że nic nam się nie chce. Wszystko, dosłownie wszystko zaczyna działać przeciw nam. Bardzo często mamy wrażenie, że na czynniki zewnętrzne nie mamy wpływu. BŁĄD! Na tym szkoleniu poznasz metody naukowe na lepszą sprawczość, akceptację, pewność siebie i cierpliwość. Poznaj siebie i żyj swoim życiem!

Money breakthrough:

Jedni chcą sporo podróżować. Inni chcą być niezależni. Jeszcze inni, chcą stworzyć coś, co zmieni świat. Kolejni natomiast, chcą jak najmniej pracować i odpocząć. Niezależnie od tego, czego Ty chcesz, prawdopodobnie odpowiedzią będzie wolność finansowa. Odkryj tajniki wolności finansowej i spełniaj swoje marzenia!

Dziękuję Ci za zaufanie.

Wierzę, że skorzystasz z mojej wiedzy tak samo, jak Mistrzowie Świata w siatkówce, Ula Radwańska, skoczkowie, golfiści, piłkarze ręczni, managerowie licznych korporacji i rodzice. Nie zapominam też o studentach, marzycielach, przedsiębiorcach i osobach szukających rozwoju. Zacznij od bezpłatnych subskrypcji, a jak przekonasz się o wartości moich narzędzi – wierzę, że wkrótce przybijemy „piątkę” i zobaczymy się osobiście!

Trzymam za Ciebie kciuki
Jakub B. Bączek