mp-close
mss-mapa

Jak zacząć?

Nazywam się Jakub B. Bączek. Jestem trenerem mentalnym i biznesowym, właścicielem kilku firm, autorem kilkunastu książek, sprzedawanych w 17 krajach! Najważniejsze jednak, że mam dla Ciebie narzędzia, które pomogą Ci podnieść poziom szczęścia, jakość życia i przychody.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z rozwojem i chcesz dowiedzieć się o mnie i o moim zespole więcej, pigułkę informacji znajdziesz pod linkiem: Zobacz stronę

Doskonale zdaję sobie sprawę, że ilość informacji w Internecie jest przytłaczająca. Ci, którzy mnie znają, doskonale wiedzą jak bardzo w życiu cenię skuteczność! Dlatego postanowiłem napisać dla Ciebie mini „przewodnik” o tym, co mogę Ci konkretnie dać. Bo taka lista z pewnością zaoszczędzi Ci masę czasu!

Moje social media – bezpłatna dawka energii i inspiracji na co dzień!

Facebook

Od inspirujących grafik, po transmisję LIVE z najnowszą wiedzą psychologiczną. Tutaj też możemy porozmawiać na żywo. Przedstawię Ci moje narzędzia, które wykorzystuję przy pracy ze sportowcami, biznesmenami, rodzicami oraz… samym sobą! 

Instagram

Piękne widoki, podróże i pozytywni ludzie to tylko tło do prawdziwej energii, którą czerpię zza granicy. Znajdziesz tam dużo treści, które dadzą Ci #MentalPower!

Linkedin

Tutaj znajdziesz tematy związane bezpośrednio z biznesem. Od rzeczy, które mnie inspirują, poprzez krótkie materiały wideo: od biznesu, aż do treningu mentalnego w tym obszarze. 

Narzędzia za darmo!

Skorzystaj i sprawdź efekty!

Zapisz się na newsletter z pigułkami wiedzy:

Tworzymy tutaj osobne treści. Dajemy wiele narzędzi, które zadziałają w Twoim życiu. Często też tworzymy dla Ciebie infografiki lub krótkie filmy, by móc jeszcze bardziej przyśpieszyć oraz uprościć Ci proces uczenia się! Psssst… Często tutaj znacznie wcześniej informujemy o wszelakich zniżkach lub wydarzeniach:) Warto od razu się zapisać!

Dołącz do grupy na Facebooku:

Mamy specjalną grupę, poprzez którą nie tylko masz pewność, że dostaniesz powiadomienia z LIVE, ale również będziesz dostawać specjalne materiały, niedostępne nigdzie indziej! Dołączysz?

Czytaj Bloga:

Na blogu piszę o swoich przemyśleniach przez pryzmat doświadczenia. Znajdziesz tutaj zarówno inspirację, jak i narzędzia. Są także inspirujące wpisy Trenerów JBBTeam! Zapisz sobie ten link w czytelni swojego komputera!

SPRAWDŹ NASZĄ PLATFORMĘ VOD:

Oferujemy tu w większości szkolenia płatne, jednak znajdziesz także dostępne darmowe nagrania, dzięki którym poszerzysz wiedzę i horyzonty. 

E-booki

Mikro inwestycja, która da Ci natychmiastowy efekt!

#25MiniEmerytur:

Chciałbyś pracować dużo mniej, a mimo to robić więcej i jeszcze mieć czas na podróże? To możliwe! Wyrusz w podróż geograficzną od Bali, przez Nowy Jork czy Rio de Janeiro, po podróż mentalną, przez nawyki skutecznego działania i szczęśliwego życia! 

Wszystkie E-booki:

Tutaj masz dostęp do wszystkich e-booków. Jestem pewien, że znajdziesz coś dla siebie, zarówno jeśli jesteś sportowcem, jak i przedsiębiorcą.

JBB TV

Fragmenty moich szkoleń, za mniej niż 10% ceny!

WSZYSTKIE VIDEO:

Twój prywatny Netflix, dzięki któremu zwiększysz swoją efektywność o minimum 30%! Za kilkadziesiąt złotych, poznasz konkretne metody, które Cię teraz interesują.

Twoja Wolność Finansowa:

Pozwól, że wywrócę Twoją firmę do góry nogami. Oglądając ten warsztat, poznasz tajniki prowadzenia biznesu od zera, do wartości firmy większej niż 1 000 000 €! Jeśli prowadzisz firmę, jest to pozycja obowiązkowa.

Książki

Czyli wiedza z moich bestsellerów, warta MILION za niecałe 40 zł!

Wszystkie książki:

Znajdziesz tutaj wszystkie książki, które pomogą Ci osiągnąć wolność finansową, rozwinąć firmę oraz żyć w zgodzie ze sobą i w szczęściu! Zobacz, czy nie znajdziesz tam rozwiązania swoich problemów!

TACY SAMI – SZCZERZE O SAMOTNOŚCI:

Zyskaj dostęp do inspiracji i praktycznych wskazówek, które pomogą Ci zrozumieć i radzić sobie z samotnością. Stwórz silniejsze relacje z innymi, zbuduj pewność siebie i czerp radość z życia! Nie pozwól, aby samotność była stałym stanem w Twoim życiu.

Determinacja:

Zderzenie temperamentów i perspektyw autorów powoduje wyłonienie się nowych paradygmatów szczęścia i sukcesu, w którym poczucie celu i motywacji umacniamy przez determinację, twórcze i elastyczne, lecz zarazem zdyscyplinowane i oparte na prostych zasadach – działanie oraz współdziałanie. Wewnętrzna moc, zewnętrzny sukces!

Szkolenia

dowiedz się, co sprawia, że z moich szkoleń korzystają  tysiące ludzi!

WYŻSZE JA

„Uważam, że osiągnięcie głębokiego spokoju i pogodzenie się z przeszłością jest możliwe, ale nie wystarczy do tego sama psychologia. Nie wystarczy też filozofia, bo dzisiejszy świat jest pełen stresorów i bezsensownych bodźców.” Słowa trenera mentalnego najlepszych polskich sportowców dają do myślenia. Pora jednak na rozwiązania, nie obawy.
To właśnie dlatego powstał wyjątkowy warsztat „Wyższe Ja”.

SZKOŁA LIDERÓW WYŻSZEGO JA

„Uważam, że osiągnięcie głębokiego spokoju i pogodzenie się z przeszłością jest możliwe, ale nie wystarczy do tego sama psychologia. Nie wystarczy też filozofia, bo dzisiejszy świat jest pełen stresorów i bezsensownych bodźców.” Słowa trenera mentalnego najlepszych polskich sportowców dają do myślenia. Pora jednak na rozwiązania, nie obawy.
To właśnie dlatego powstał wyjątkowy warsztat „Wyższe Ja”.

LIVE LIFE NOW”

Kolejna edycja najbardziej inspirującego eventu w Polsce! Jakub B. Bączek poprowadzi Cię przez trzy intensywne dni, które odmienią Twój sposób myślenia i podejścia do życia. „Live Life Now” to niezwykłe doświadczenie, stworzone po to, aby wzmocnić Twoją motywację, zwiększyć jakość Twojego życia i pomóc Ci odkryć, co jest dla Ciebie naprawdę istotne

Wszystkie:

Znajdziesz tutaj kalendarz szkoleń naszych Trenerów. Mamy nadzieję, że wkrótce na jednym z nich będziemy mogli się poznać bliżej! A co ważniejsze, że po naszych szkoleniach odczujesz od razu wzrost swoich zysków (szkolenie biznesowe) i podniesiesz jakość Twojego życia (szkolenia inspiracyjne). Do zobaczenia!

Spotkaj się ze swoimi wartościami i odnajdź satysfakcję z życia, spełnienie oraz poczucie sensu. Odkryj swoją duchowość: zadaj sobie pytania, która poprowadzą Cię do nowych odkryć. Odnajdź swoje Wyższe Ja!

Dziękuję Ci za zaufanie.

Wierzę, że skorzystasz z mojej wiedzy tak samo, jak Mistrzowie Świata w siatkówce, Ula Radwańska, skoczkowie, golfiści, piłkarze ręczni, managerowie licznych korporacji i rodzice. Nie zapominam też o studentach, marzycielach, przedsiębiorcach i osobach szukających rozwoju. Zacznij od bezpłatnych subskrypcji, a jak przekonasz się o wartości moich narzędzi – wierzę, że wkrótce przybijemy „piątkę” i zobaczymy się osobiście!

Trzymam za Ciebie kciuki
Jakub B. Bączek

Zasługuje Pan na uznanie i powodzenie, bo Pana przekaz jest zarówno prosty, atrakcyjny, odważny, jak spójny i wartościowy, prawdziwie pomaga Pan ludziom realizować marzenia.

Jacek Santorski

Akademia Psychologii Przywództwa

Jakub to perfekcyjne połączenie biznesowego umysłu z filantropijnym sercem. Doceniam jego zaangażowanie i profesjonalizm we wszystkim co robi, szczególnie w zakresie promocji Śmiechojogi.
dr Madan Kataria

Lekarz z Indii

Najpierw rozmawiałam z Jakubem dla jednej z gazet. Później rozmawialiśmy na jego LIVE. Teraz rozmawiamy o dalszej współpracy. Skąd tyle tych rozmów? A stąd, że to profesjonalista w każdym calu. Sportowiec biznesu.”

Monika Richardson

Dziennikarka, autorka

Polecam Kubę, bo to praktyk, który wie o czym mówi. Jeśli mówi o biznesie to dlatego, że sam zbudował od zera dużą firmę, a jeśli mówi o treningu mentalnym to dlatego, że pomaga ludziom osiągać sukcesy.

Paweł Zagumny

Siatkarz Reprezentacji Polski, Mistrz Świata 2014

Łączy głęboką wiedzę psychologiczną z ogromnym doświadczeniem praktycznym. Wszystko to jest udokumentowane nie tylko certyfikatami, ale także złotym medalem Mistrzostw Świata. Kuba jest też wspaniałym mówcą potrafiącym porwać tłumy, a kiedy trzeba, wzruszyć do łez.

prof. Rafał Ohme

Jeden z pionierów neuronauki

Kuba pokazuje i uczy jak żyć życiem pełnym pasji.
Motywuje aż do bólu (ale warto!).

Tomasz Kammel

Dziennikarz telewizyjny, producent, scenarzysta i trener.