mp-close
mss-mapa

Mentoring biznesowy skrojony na miarę

Potrzebujesz do swojego zespołu kogoś, kto ma narzędzia, wiedzę i doświadczenie? Zgłoś się na mentoring #JBBTeam, z którego korzystają najwybitniejsi sportowcy i managerowie w tym kraju.

MENTORING BIZNESOWY z jakubem b. bączkiem


– 12 sesji (rok współpracy, średnio 1 spotkanie w miesiącu) x 60 minut – na żywo lub na SKYPE z Jakubem B. Bączkiem

– Komplet 5 książek Jakuba w prezencie, wysyłany tuż po zapisaniu się

– Wszystkie otwarte 1-dniowe eventy Jakuba bezpłatnie w czasie trwania współpracy

– 3 konkretne, przetestowane i nastawione na skuteczność ścieżki tematyczne mentoringu:

a) „Droga po złoty medal w Twoim sporcie” (dla sportowców)

b) „Twój sukces w branży rozwoju osobistego” (dla trenerów)

c) „Wolność finansowa krok po kroku” (dla przedsiębiorców)

– Prywatny adres e-mail do Jakuba B. Bączka i stały kontakt między sesjami

– Raporty z postępów i testy psychologiczne dla Uczestnika mentoringu

CENA: 100 000 zł brutto

 

Powyższa opłata dotyczy zwrotnej zaliczki 10 000 zł z całej kwoty 100 000 zł i upoważnia do wzięcia udziału w rekrutacji na mentoring. Z ustaleniem reszty płatności będziemy kontaktować się indywidualnie.

Mentoring biznesowy to wsparcie, które pozwala znacznie skrócić czas uczenia się na własnych błędach. W każdej firmie może zdarzyć się sytuacja, w której biznes będzie potrzebował unikalnego, skrojonego na miarę produktu – pozwalającego ruszyć do przodu. Mentoring biznesowy – szkolenie zaczyna się od diagnozy, a potem płynnie przechodzi do wsparcia w tworzeniu unikalnego rozwiązania.

MENTORING BIZNESOWY NIE TYLKO DLA REKINÓW BIZNESU

Mentoring biznesowy online pomaga w prowadzeniu firmy niezależnie od skali, w jakiej działa przedsiębiorca. Każde szkolenie jest skrojone na miarę i dzięki temu znacznie przewyższa dostępną dla wszystkich wiedzę ogólną. Treści zawarte w książkach, mimo tego, że opisują doświadczenia ludzi biznesu, mogą być przekazywane tylko na płaszczyźnie teoretycznej. A w tym przypadku liczy się kontekst i indywidualne podejście do rozwiązywania problemów. Dopiero wówczas, gdy teorię przełoży się na praktykę i konkretną sytuację, przychodzą prawdziwe efekty i zauważalne stają się ogromne szanse na dalszy rozwój.
Mentoring biznesowy przynosi korzyści każdej firmie bez względu na ilość zatrudnianych pracowników – nie tylko rekinom biznesu. Dzięki odpowiedniej diagnozie można zastosować wskazówki mentora podczas podejmowania decyzji, a z błędów i pomyłek wyciągnąć wnioski. Spektakularne cele osiągają tylko nieliczni, ponieważ kierują się wyczuciem i miękkimi umiejętnościami – jak np. intuicja. Mentoring biznesowy pozwala na włączenie do biznesu tego, co unikatowe – osobowości, sposobu myślenia, nawyków i emocji każdego, sfokusowanego na osiągnięcie sukcesu menadżera.
Zbalansowana mieszanka wiedzy, umiejętności oraz różnych cech osobowości, pozwala także stworzyć nowy biznes i zarządzać nim z satysfakcją oraz w zgodzie z samym sobą.

MENTORING BIZNESOWY ONLINE – WYBÓR DROGI NA SKRÓTY

Wielu przedsiębiorców sięga po mentoring biznesowy online, by uniknąć żmudnego procesu nauki, polegającej na stąpaniu po grząskim gruncie utkanym z sukcesów i porażek. Mentor pomaga znaleźć drogę na skróty i szybciej dotrzeć na szczyt – bez potrzeby testowania wszystkich ścieżek, które są widoczne na horyzoncie. Na bazie przeprowadzonej na wstępie diagnozy, a także swojego doświadczenia, wybiera tę drogę, która wydaje się najlepsza w konkretnej sytuacji. Mentoring biznesowy to szkolenie pomagające zaoszczędzić wielu frustracji, a także kosztów niepowodzeń. W czasie pracy mentor działa na wiele sposobów, które można uszeregować w różnych konfiguracjach. Zawsze jednak proces pomaga w ustaleniu celów i własnego kierunku rozwoju.

Jak pracuje mentor? Oto kilka metod:

  • zadaje pytania pozwalające lepiej zorientować się, czego dokładnie potrzebujesz, by z większą pewnością podjąć odpowiednie decyzje;
  • zwraca uwagę na wartości i zasoby, których na co dzień nie dostrzegasz;
  • podpowiada, jak lepiej wykorzystać istniejący potencjał, który masz już w sobie;
  • dzieli się wiedzą i doświadczeniem, które są w konkretnej chwili potrzebne;
  • podsuwa rozwiązania podobnych problemów, które zostały wykorzystane w innych biznesach;
  • wspiera w rozwiązywaniu problemów menedżerskich (motywacja, relacje międzyludzkie, poczucie odpowiedzialności);
  • pomaga podążać właściwą ścieżką, nawet w chwilach zwątpienia.

 

MENTORING BIZNESOWY – SZKOLENIE ONLINE LUB STACJONARNIE

Przedsiębiorca korzystający z mentoringu biznesowego zatrudnia kogoś w rodzaju przewodnika, który umiejętnie przeprowadza przez krętą ścieżkę prowadzącą na szczyt. Do wyboru jest kilka form współpracy, w zależności od warunków i konkretnych potrzeb. Mentoring biznesowy online to jedna z najwygodniejszych opcji, po którą chętnie sięgają właściciele firm. Daje dużo swobody, co do miejsca i czasu spotkania, płynnie wpisując się w harmonogram. Mentoring biznesowy – szkolenie może zostać zaplanowane w kilku etapach i obejmować swoim zasięgiem większy zespół pracowników na bezpośrednim spotkaniu w firmie lub innym, wybranym miejscu. Istnieje możliwość zaplanowania szkolenia z mentorem dla dużych grup, które odbywają się przy perfekcyjnej organizacji zapewnionej przez JBB Team.

Jeśli czujesz, że Twoja firma może być zainteresowana współpracą z nami, ale czujesz, że potrzebujesz więcej informacji, to z radością, cierpliwością i uwagą z Tobą porozmawiamy i dopasujemy nasze rozwiązania do potrzeb Twojej firmy.

Napisz lub zadzwoń do nas:

BARBARA LIGOCKA
TEL.: +48 791 999 222
E-MAIL: biuro@JBBteam.pl