mp-close
mss-mapa

Szkolenie motywacyjne

Wykład motywacyjny

Zasługuje Pan na uznanie i powodzenie, bo Pana przekaz jest zarówno prosty, atrakcyjny, odważny, jak spójny i wartościowy, prawdziwie pomaga Pan ludziom realizować marzenia.

Jacek Santorski

Akademia Psychologii Przywództwa

Jakub to perfekcyjne połączenie biznesowego umysłu z filantropijnym sercem. Doceniam jego zaangażowanie i profesjonalizm we wszystkim co robi, szczególnie w zakresie promocji Śmiechojogi.
dr Madan Kataria

Lekarz z Indii

Najpierw rozmawiałam z Jakubem dla jednej z gazet. Później rozmawialiśmy na jego LIVE. Teraz rozmawiamy o dalszej współpracy. Skąd tyle tych rozmów? A stąd, że to profesjonalista w każdym calu. Sportowiec biznesu.”

Monika Richardson

Dziennikarka, autorka

Polecam Kubę, bo to praktyk, który wie o czym mówi. Jeśli mówi o biznesie to dlatego, że sam zbudował od zera dużą firmę, a jeśli mówi o treningu mentalnym to dlatego, że pomaga ludziom osiągać sukcesy.

Paweł Zagumny

Siatkarz Reprezentacji Polski, Mistrz Świata 2014

Łączy głęboką wiedzę psychologiczną z ogromnym doświadczeniem praktycznym. Wszystko to jest udokumentowane nie tylko certyfikatami, ale także złotym medalem Mistrzostw Świata. Kuba jest też wspaniałym mówcą potrafiącym porwać tłumy, a kiedy trzeba, wzruszyć do łez.

prof. Rafał Ohme

Jeden z pionierów neuronauki

Kuba pokazuje i uczy jak żyć życiem pełnym pasji.
Motywuje aż do bólu (ale warto!).

Tomasz Kammel

Dziennikarz telewizyjny, producent, scenarzysta i trener.

Szkolenie motywacyjne

Nabierz chęci i zapału do pracy. Niech sprawia Ci więcej satysfakcji

Wykłady motywacyjne – skuteczny sposób na wizualizowanie Twoich celów

Bardzo często monotonia oraz powtarzalność pewnych zachowań i procesów sprawiają, że wszystko robimy w sposób mechaniczny, w ogóle się nad tym nie zastanawiając. To zaś prowadzi do tego, że nie myślimy o swoim rozwoju. Nie mamy czasu na przemyślenie naszych działań, a co za tym idzie – nie próbujemy poprawić naszych efektów. Takie zachowanie najczęściej jest całkowicie nieświadome. Nie dajemy z siebie wszystkiego i przestajemy zastanawiać się nad tym, jak coś zrobić lepiej, ponieważ do tej pory to, co robiliśmy, było wystarczające. Oczywistym sposobem na zmienienie tego stanu rzeczy jest odpowiednia motywacja. W jaki sposób motywować? Istnieje wiele technik motywacyjnych, część z nich jest dosyć uniwersalna, pozostałe to działania motywacyjne nastawione na konkretne obszary życia osobistego i zawodowego.

Skąd wiedzieć, która metoda motywacyjna będzie odpowiednia? Istnieją różnego rodzaju artykuły i książki, których autorzy podjęli się próby podzielenia sposobów motywacji na czynniki pierwsze. Innym, z całą pewnością jeszcze skuteczniejszym sposobem będzie szkolenie motywacyjne, prowadzone przez wykwalifikowanego coacha, czyli osobę posiadającą niemałe doświadczenie w temacie. Dobry coach, na podstawie wszystkich danych oraz predyspozycji danej osoby, będzie w stanie wskazać najlepszą dla niej technikę motywacji – dla jednych wystarczające może się okazać odpowiednie myślenie i wizualizowanie celów, inni mogą potrzebować bardziej fizycznych i namacalnych metod.

Wykłady motywacyjne

Jeśli czujesz, że Twoim pracownikom potrzebny jest porządny kopniak motywacyjny postaw na szkolenie motywacyjne. To inwestycja, która szybko się zwraca!

Wykłady motywacyjne – dlaczego powinieneś spróbować

Wystarczy zrozumieć, jakie bodźce wywołują w nas chęć do podjęcia określonych działań, by z łatwością przemienić codzienne obowiązki w satysfakcjonujące zadania, które niosą ze sobą zdrową dawkę pozytywnych emocji. Kluczem do sukcesu jest podążanie za właściwą, indywidualną motywacją. Szkolenie motywacyjne nie tylko podniesie naszą wydajność – dzięki nim przede wszystkim nabierzemy chęci i zapału do pracy, a co za tym idzie – praca będzie sprawiała nam więcej przyjemności. Tym bardziej jeśli potraktujemy ją nie jako przykry obowiązek, ale jako wyzwanie. Wykłady motywacyjne nauczą nas wyznaczać sobie priorytety, które skutecznie poprowadzą nas do wyznaczonego celu. Z drugiej strony, starannie przeprowadzona diagnoza pozwoli nie tylko określić zalecenia da pracowników, ale także odnaleźć i wyeliminować czynniki demotywujące ich w takcie zmagań z codziennymi obowiązkami. Biorąc to wszystko pod uwagę, warto rozważyć szkolenie motywacyjne również w swojej firmie.

Nie ma bowiem nic bardziej wartościowego od odpowiednio zmotywowanego pracownika – pracownik taki często robi wszystko dokładniej, szybciej i wykazuje się większą kreatywnością, a przecież na takim wykonywaniu zadań najbardziej nam właśnie zależy. Wykłady motywacyjne to nie tylko doskonały sposób na przekazanie uczestnikom cennej wiedzy, ale także realne wsparcie w drodze do odnalezienia swojej osobistej motywacji.

Dla kogo przeznaczone są wykłady motywacyjne

Każdy z nas zmaga się niekiedy ze spadkiem motywacji i niechęcią do machinalnie podejmowanych zadań. Wszystkie osoby, które odczuwają zmęczenie rutyną i chciałyby mieć faktyczny wpływ na swoje nawyki czy niekorzystne przyzwyczajenia, mają szansę zyskać nowe spojrzenie na otaczającą je rzeczywistość. Wykłady motywacyjne to szansa zrozumienia własnych ograniczeń i przekucia świadomości wagi codziennych wyborów w narzędzie eliminujące większość przeszkód, stojących na naszej drodze do sukcesu – zarówno na polu zawodowym, jak i osobistego.

MOTYWOWANIE PRACOWNIKÓW – CYKLICZNE SZKOLENIA ONLINE

Szkolenia online prowadzone przez trenera biznesu, zaplanowane w regularnych cyklach, pozwolą utrzymać motywację pracowników na stałym, wysokim poziomie. Pracodawca, który umiejętnie motywuje pracowników do działania, obserwuje wzrost wskaźników i skuteczność w osiąganiu celów. Większa dokładność w wypełnianiu obowiązków, dynamiczne tempo pracy, a także kreatywne podejście do powierzonych zadań, to wynik zastosowania dobrze dobranego rodzaju motywacji.
Jak nie dopuścić do zmniejszenia zaangażowania pracowników? Regularne szkolenie, motywowanie, podnoszenie umiejętności komunikacyjnych i ćwiczenia praktyczne pozwalają na osiągnięcie bardziej precyzyjnej informacji zwrotnej. A to z kolei pozwala na dokonanie dalszych usprawnień w zarządzaniu zespołem. Trener biznesu przekazuje uczestnikom szkoleń wiedzę, która jest realnym wsparciem w drodze do odniesienia sukcesu.

TRENER BIZNESU – POMOC W ZNALEZIENIU ODPOWIEDNIEGO SPOSOBU MOTYWACJI

Czy każdy pracodawca dobrze wykorzystuje narzędzia motywowania do podnoszenia efektywności swoich pracowników? Przede wszystkim warto, by zdał sobie sprawę z tego, że ma do dyspozycji wiele sposobów na pobudzenie personelu do aktywności i utrzymania w stanie kreatywnego działania przez długi czas. Warto sięgnąć po pomoc profesjonalisty, by jeszcze lepiej spożytkować wysiłki i ukierunkować firmę na sukces. Trener biznesu w skuteczny sposób wspiera pracodawcę w dążeniu do celu i dostarcza fachowej wiedzy z zakresu zarządzania.
Motywowanie pracowników, które niemal od razu przyniesie efekty, musi zawierać w sobie spory impakt. Dlatego pracodawcy, którzy czują, że pracownikom potrzebny jest porządny zastrzyk motywacyjny, stawiają na szkolenie online lub stacjonarne z doświadczonym trenerem. Taka inwestycja szybko się zwraca i jest najbardziej oczywistym sposobem na zmienienie stanu zastoju w aktywność na wysokich obrotach. Pobudzić zespół do kreatywnego myślenia, podejmowania kolejnych wyzwań i uzbrojenie w odwagę do przezwyciężania wszystkich trudności to zadanie dla dobrego coacha!

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli czujesz, że Twoja firma może być zainteresowana współpracą z nami, ale czujesz, że potrzebujesz więcej informacji, to z radością, cierpliwością i uwagą z Tobą porozmawiamy i dopasujemy nasze rozwiązania do potrzeb Twojej firmy. Jaka forma kontaktu będzie najlepsza? Kliknij “Mam dodatkowe pytania” i wybierz najlepszą dla Ciebie opcję.