Szkolenie motywacyjne

Wykład motywacyjny

Jakub to perfekcyjne połączenie biznesowego umysłu z filantropijnym sercem. Doceniam jego zaangażowanie i profesjonalizm we wszystkim co robi, szczególnie w zakresie promocji Śmiechojogi.
dr Madan Kataria

Twórca śmiechojogi

Zasługuje Pan na uznanie i powodzenie, bo Pana przekaz jest zarówno prosty, atrakcyjny, odważny, jak spójny i wartościowy, prawdziwie pomaga Pan ludziom realizować marzenia.

Jacek Santorski

Akademia Psychologii Przywództwa

Najpierw rozmawiałam z Jakubem dla jednej z gazet. Później rozmawialiśmy na jego LIVE. Teraz rozmawiamy o dalszej współpracy. Skąd tyle tych rozmów? A stąd, że to profesjonalista w każdym calu. Sportowiec biznesu.”

Monika Richardson

Dziennikarka, autorka

Polecam Kubę, bo to praktyk, który wie o czym mówi. Jeśli mówi o biznesie to dlatego, że sam zbudował od zera dużą firmę, a jeśli mówi o treningu mentalnym to dlatego, że pomaga ludziom osiągać sukcesy.

Paweł Zagumny

Siatkarz Reprezentacji Polski, Mistrz Świata 2014

Łączy głęboką wiedzę psychologiczną z ogromnym doświadczeniem praktycznym. Wszystko to jest udokumentowane nie tylko certyfikatami, ale także złotym medalem Mistrzostw Świata. Kuba jest też wspaniałym mówcą potrafiącym porwać tłumy, a kiedy trzeba, wzruszyć do łez.

prof. Rafał Ohme

Jeden z pionierów neuronauki

Kuba pokazuje i uczy jak żyć życiem pełnym pasji.
Motywuje aż do bólu (ale warto!).

Tomasz Kammel

Dziennikarz telewizyjny, producent, scenarzysta i trener.

Szkolenie motywacyjne

Nabierz chęci i zapału do pracy. Niech sprawia Ci więcej satysfakcji

Wykłady motywacyjne – skuteczny sposób na wizualizowanie Twoich celów

Bardzo często monotonia oraz powtarzalność pewnych zachowań i procesów sprawiają, że wszystko robimy w sposób mechaniczny, w ogóle się nad tym nie zastanawiając. To zaś prowadzi do tego, że nie myślimy o swoim rozwoju. Nie mamy czasu na przemyślenie naszych działań, a co za tym idzie – nie próbujemy poprawić naszych efektów. Takie zachowanie najczęściej jest całkowicie nieświadome. Nie dajemy z siebie wszystkiego i przestajemy zastanawiać się nad tym, jak coś zrobić lepiej, ponieważ do tej pory to, co robiliśmy, było wystarczające. Oczywistym sposobem na zmienienie tego stanu rzeczy jest odpowiednia motywacja. W jaki sposób motywować? Istnieje wiele technik motywacyjnych, część z nich jest dosyć uniwersalna, pozostałe to działania motywacyjne nastawione na konkretne obszary życia osobistego i zawodowego.

Skąd wiedzieć, która metoda motywacyjna będzie odpowiednia? Istnieją różnego rodzaju artykuły i książki, których autorzy podjęli się próby podzielenia sposobów motywacji na czynniki pierwsze. Innym, z całą pewnością jeszcze skuteczniejszym sposobem będzie szkolenie motywacyjne, prowadzone przez wykwalifikowanego coacha, czyli osobę posiadającą niemałe doświadczenie w temacie. Dobry coach, na podstawie wszystkich danych oraz predyspozycji danej osoby, będzie w stanie wskazać najlepszą dla niej technikę motywacji – dla jednych wystarczające może się okazać odpowiednie myślenie i wizualizowanie celów, inni mogą potrzebować bardziej fizycznych i namacalnych metod.

Wykłady motywacyjne

Jeśli czujesz, że Twoim pracownikom potrzebny jest porządny kopniak motywacyjny postaw na szkolenie motywacyjne. To inwestycja, która szybko się zwraca!

Wykłady motywacyjne – dlaczego powinieneś spróbować

Wystarczy zrozumieć, jakie bodźce wywołują w nas chęć do podjęcia określonych działań, by z łatwością przemienić codzienne obowiązki w satysfakcjonujące zadania, które niosą ze sobą zdrową dawkę pozytywnych emocji. Kluczem do sukcesu jest podążanie za właściwą, indywidualną motywacją. Szkolenie motywacyjne nie tylko podniesie naszą wydajność – dzięki nim przede wszystkim nabierzemy chęci i zapału do pracy, a co za tym idzie – praca będzie sprawiała nam więcej przyjemności. Tym bardziej jeśli potraktujemy ją nie jako przykry obowiązek, ale jako wyzwanie. Wykłady motywacyjne nauczą nas wyznaczać sobie priorytety, które skutecznie poprowadzą nas do wyznaczonego celu. Z drugiej strony, starannie przeprowadzona diagnoza pozwoli nie tylko określić zalecenia da pracowników, ale także odnaleźć i wyeliminować czynniki demotywujące ich w takcie zmagań z codziennymi obowiązkami. Biorąc to wszystko pod uwagę, warto rozważyć szkolenie motywacyjne również w swojej firmie.

Nie ma bowiem nic bardziej wartościowego od odpowiednio zmotywowanego pracownika – pracownik taki często robi wszystko dokładniej, szybciej i wykazuje się większą kreatywnością, a przecież na takim wykonywaniu zadań najbardziej nam właśnie zależy. Wykłady motywacyjne to nie tylko doskonały sposób na przekazanie uczestnikom cennej wiedzy, ale także realne wsparcie w drodze do odnalezienia swojej osobistej motywacji.

Dla kogo przeznaczone są wykłady motywacyjne

Każdy z nas zmaga się niekiedy ze spadkiem motywacji i niechęcią do machinalnie podejmowanych zadań. Wszystkie osoby, które odczuwają zmęczenie rutyną i chciałyby mieć faktyczny wpływ na swoje nawyki czy niekorzystne przyzwyczajenia, mają szansę zyskać nowe spojrzenie na otaczającą je rzeczywistość. Wykłady motywacyjne to szansa zrozumienia własnych ograniczeń i przekucia świadomości wagi codziennych wyborów w narzędzie eliminujące większość przeszkód, stojących na naszej drodze do sukcesu – zarówno na polu zawodowym, jak i osobistego.

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli czujesz, że Twoja firma może być zainteresowana współpracą z nami, ale czujesz, że potrzebujesz więcej informacji, to z radością, cierpliwością i uwagą z Tobą porozmawiamy i dopasujemy nasze rozwiązania do potrzeb Twojej firmy. Jaka forma kontaktu będzie najlepsza? Kliknij „Mam dodatkowe pytania” i wybierz najlepszą dla Ciebie opcję.