Jak zacząć?

Nazywam się Jakub B. Bączek. Jestem trenerem mentalnym i biznesowym, właścicielem kilku firm, autorem kilkunastu książek, sprzedawanych w 17 krajach! Najważniejsze jednak, że mam dla Ciebie narzędzia, które pomogą Ci podnieść poziom szczęścia, jakość życia i przychody.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z rozwojem i chcesz dowiedzieć się o mnie i o moim zespole więcej, pigułkę informacji znajdziesz pod linkiem: Zobacz stronę

Doskonale zdaję sobie sprawę, że ilość informacji w Internecie jest przytłaczająca. Ci, którzy mnie znają, doskonale wiedzą jak bardzo w życiu cenię skuteczność! Dlatego postanowiłem napisać dla Ciebie mini „przewodnik” o tym, co mogę Ci konkretnie dać. Bo taka lista z pewnością zaoszczędzi Ci masę czasu!

Moje social media – bezpłatna dawka energii i inspiracji na co dzień!

Facebook

Od inspirujących grafik, po transmisję LIVE z najnowszą wiedzą psychologiczną. Tutaj też możemy porozmawiać na żywo. Przedstawię Ci moje narzędzia, które wykorzystuję przy pracy ze sportowcami, biznesmenami, rodzicami oraz… samym sobą! 

Instagram

Piękne widoki, podróże i pozytywni ludzie to tylko tło do prawdziwej energii, którą czerpię zza granicy. Znajdziesz tam dużo treści, które dadzą Ci #MentalPower!

Linkedin

Tutaj znajdziesz tematy związane bezpośrednio z biznesem. Od rzeczy, które mnie inspirują, poprzez krótkie materiały wideo: od biznesu, aż do treningu mentalnego w tym obszarze. 

Narzędzia za darmo!

Skorzystaj i sprawdź efekty!

Zapisz się na newsletter z pigułkami wiedzy:

Tworzymy tutaj osobne treści. Dajemy wiele narzędzi, które zadziałają w Twoim życiu. Często też tworzymy dla Ciebie infografiki lub krótkie filmy, by móc jeszcze bardziej przyśpieszyć oraz uprościć Ci proces uczenia się! Psssst… Często tutaj znacznie wcześniej informujemy o wszelakich zniżkach lub wydarzeniach:) Warto od razu się zapisać!

Dołącz do grupy na Facebooku:

Mamy specjalną grupę, poprzez którą nie tylko masz pewność, że dostaniesz powiadomienia z LIVE, ale również będziesz dostawać specjalne materiały, niedostępne nigdzie indziej! Dołączysz?

Czytaj Bloga:

Na blogu piszę o swoich przemyśleniach przez pryzmat doświadczenia. Znajdziesz tutaj zarówno inspirację, jak i narzędzia. Są także inspirujące wpisy Trenerów JBBTeam! Zapisz sobie ten link w czytelni swojego komputera!

E-booki

Mikro inwestycja, która da Ci natychmiastowy efekt!

#25MiniEmerytur:

Chciałbyś pracować dużo mniej, a mimo to robić więcej i jeszcze mieć czas na podróże? To możliwe! Wyrusz w podróż geograficzną od Bali, przez Nowy Jork czy Rio de Janeiro, po podróż mentalną, przez nawyki skutecznego działania i szczęśliwego życia! 

Wszystkie E-booki:

Tutaj masz dostęp do wszystkich e-booków. Jestem pewien, że znajdziesz coś dla siebie, zarówno jeśli jesteś sportowcem, jak i przedsiębiorcą.

JBB TV

Fragmenty moich szkoleń, za mniej niż 10% ceny!

Twoja Wolność Finansowa:

Pozwól, że wywrócę Twoją firmę do góry nogami. Oglądając ten warsztat, poznasz tajniki prowadzenia biznesu od zera, do wartości firmy większej niż 1 000 000 €! Jeśli prowadzisz firmę, jest to pozycja obowiązkowa.

Wszystkie nagrania:

Twój prywatny Netflix, dzięki któremu zwiększysz swoją efektywność o minimum 30%! Za kilkadziesiąt złotych, poznasz konkretne metody, które Cię teraz interesują.

Książki

Czyli wiedza z moich bestsellerów, warta MILION za niecałe 40 zł!

Wszystkie książki:

Znajdziesz tutaj wszystkie książki, które pomogą Ci osiągnąć wolność finansową, rozwinąć firmę oraz żyć w zgodzie ze sobą i w szczęściu! Zobacz, czy nie znajdziesz tam rozwiązania swoich problemów!

EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA I BIZNESOWA:

Efektywność osobista i biznesowa decydują w dużej mierze o realizacji dwóch, pozornie sprzecznych, marzeń: by zarówno odnieść sukces i być szczęśliwym człowiekiem. Tą książką chcemy udowodnić, że sukces i szczęście są możliwe równolegle. Chcemy Cię zainspirować do zastosowania narzędzi treningu mentalnego w polepszaniu jakości życia.

Determinacja:

Zderzenie temperamentów i perspektyw autorów powoduje wyłonienie się nowych paradygmatów szczęścia i sukcesu, w którym poczucie celu i motywacji umacniamy przez determinację, twórcze i elastyczne, lecz zarazem zdyscyplinowane i oparte na prostych zasadach – działanie oraz współdziałanie. Wewnętrzna moc, zewnętrzny sukces!

Szkolenia

dowiedz się, co sprawia, że na moje wydarzenia przychodzą tłumy ludzi!

Wszystkie:

Znajdziesz tutaj kalendarz szkoleń naszych Trenerów. Mamy nadzieję, że wkrótce na jednym z nich będziemy mogli się poznać osobiście! A co ważniejsze, że po naszych szkoleniu odczujesz od razu wzrost swoich zysków (szkolenie biznesowe) i podniesiesz jakość Twojego życia (szkolenia inspiracyjne). Do zobaczenia!

Live Life Now

Event pełen inspiracji, wsparcia i motywacji. Otrzymasz tu dawkę rzetelnej i sprawdzonej wiedzy oraz zestaw narzędzi do jej natychmiastowego wykorzystania. Podniesiesz jakość swojego życia osobistego i prywatnego, a także zwiększysz efektywność swoich działań.

Dziękuję Ci za zaufanie.

Wierzę, że skorzystasz z mojej wiedzy tak samo, jak Mistrzowie Świata w siatkówce, Ula Radwańska, skoczkowie, golfiści, piłkarze ręczni, managerowie licznych korporacji i rodzice. Nie zapominam też o studentach, marzycielach, przedsiębiorcach i osobach szukających rozwoju. Zacznij od bezpłatnych subskrypcji, a jak przekonasz się o wartości moich narzędzi – wierzę, że wkrótce przybijemy „piątkę” i zobaczymy się osobiście!

Trzymam za Ciebie kciuki
Jakub B. Bączek