mp-close
mss-mapa

To zapewne jedne z wielu słów, które słyszała, a które zapisały się na długo w jej podświadomości. Niełatwo jest podbijać świat, nosząc w sobie tak głębokie zranienia. Jej pierwsza płyta zawierała materiał napisany dla zupełnie innej wokalistki, która po prostu wycofała się z projektu. Podpisywanie kontraktu w młodym wieku często wiąże się z akceptacją warunków, które nie do końca są “nasze”.

Pomimo ciężkiego startu zarówno życiowego, jak i zawodowego nie poddała się. Wyciągała wnioski z każdej porażki i zuchwale sięgała po swoje.

Dziś ma swoją wytwórnię płytową, zrzeszającą artystów z najwyższej półki, wszystkie najważniejsze nagrody muzyczne w tym kraju stoją na jej półce, a jej piosenki stały się “standardami” polskiej muzyki rozrywkowej.

To właśnie jest #MentalPower!

Czy wiesz, o której silnej kobiecie mówię?

Nie polubię Cię!

Bezkompromisowa, innowatorska, zaskakująca.

Zawsze krok przed innymi. Nie boi się śmiałego przełamywania granic i stereotypów. Zdecydowanie “futurolożka” branży muzycznej 🙂 Często wybiera drogę pod prąd i chyba właśnie dlatego czuję z nią swego rodzaju specjalną więź. Imponuje mi swoją niepohamowaną kreatywnością i wytrwałością w działaniu. Pomimo swojego młodego wieku, od 15 lat utrzymuje pozycję topowego artysty na polskiej scenie muzycznej.

Czy wiesz, która unikalna kobieta jest moją inspiracją?

Ile masz dzisiaj lat? Tyle, na ile się czujesz.

Prawdziwa ikona stylu i elegancji. Erudytka, znawczyni sztuki, teatru oraz filmografii. Jej umiejętność dobierania słów oraz prezentacji na scenie od dawna zapiera mi dech w piersiach! Niezwykle silna kobieta, z ogromną pasją, bijącą od niej na kilometr 🙂 Jestem oddanym fanem jej urodzinowego rytuału. Co roku, w dzień swoich urodzin wstaje i pyta samą siebie: “Jak się dzisiaj czujesz?” I to właśnie na tej podstawie decyduje, ile lat właśnie kończy. Wszystko zaczyna się w głowie… 🙂

Czy wiesz, której niezwykłej kobiety dotyczy ten opis?

Kochane kobiety 🙂

W dniu Waszego święta dziękuję Wam za to, jak wielkimi inspiracjami jesteście dla świata. Za Waszą ogromną siłę, determinację, bezkompromisowość, wiedzę i umiejętności, dzięki którym fascynujecie.

Ściskam Was mocno z Senegalu,

Kuba 🙂

PS. Goździków i rajstop nie mam, ale jeśli napiszesz “prezent” w komentarzu, dostaniesz ode mnie małą niespodziankę 🙂