Zamknij Okienko
Potrzebujemy Twojej Zgody!
Aby kontynuować zakupy zaakceptuj regulamin
oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych zaznaczając pola poniżej przycisków "Kupuj".

Dziękujemy serdecznie!

Misja JBB:

Zwiększamy jakość życia i przychody naszych Klientów.
I robimy to najlepiej na świecie!

_MG_8620

Aneta Dastig

Asystentka Zarządu
tel.: +48 579 660 044
e-mail: logistyka@JakubBBaczek.pl

Aneta oficjalnie wspiera JBB Team od lutego 2017 roku. Pełni rolę Asystentki Zarządu. W wolnych chwilach wspiera też firmę STAGEMAN jako animatorka, a swoją przygodę z animacją zaczęła już w 2010 roku. Wielokrotnie wyjeżdżała za granicę jako Team Leader animacji w takich krajach jak: Tunezja, Bułgaria, Chorwacja, czy Albania. Na co dzień jest studentką AWF-u. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących firmy JBB pozostaje ZAWSZE do Waszej dyspozycji!

klaudia

Klaudia Jakubowska

Manager szkoleń
tel.: +48 668 444 505
szkolenia@JakubBBaczek.pl

Klaudia w JBB i Mental-Power dba o to, by koordynowane przez nią wydarzenia, szkolenia i eventy były utrzymane na najwyższym poziomie organizacyjnym. Z uśmiechem na twarzy odpowie na każde Twoje pytanie. Prywatnie żeglarka i miłośniczka podróży. Wierzy, podobnie jak Jakub, że Marzenia się SPEŁNIA!

gosia

Małgorzata Sawicka

PR Manager
tel.: +48 501 164 611
e-mail: pr@JakubBBaczek.pl

Małgorzata jest odpowiedzialna za kontakty z mediami i wizerunek Jakuba. Jeśli jesteś przedstawicielem mediów i chcesz nawiązać z Jakubem współpracę, to właśnie ona jest odpowiednią osobą do zrobienia tego skutecznie. Zawodowo zajmuje się marketingiem od ponad 20 lat. Z przyjemnością odpowie na każde pytanie w imieniu Jakuba lub wyciągnie z niego odpowiedź:-) Wierzy, podobnie jak Jakub, że Marzenia się SPEŁNIA!

dagna

Dagna Siemaszko

Manager Szkoleń Korporacyjnych
tel.: +48 790 306 687
e-mail: manager@JakubBBaczek.pl

Dagna w JBB zajmuje się Klientami Korporacyjnymi – jeśli organizujesz event dla firmy, chcesz zamówić Power Speech lub nawiązać z nami współpracę skontaktuj się właśnie z Nią. Indywidualne podejście do każdego Klienta i spersonalizowana oferta to jej domena. Dodatkowo Dagna czuwa nad Social Media w JBB, Mental-Power oraz Stageman.

_MG_8630

Daniel Janik

Manager Akademii Trenerów Mentalnych
tel.: +48 733 858 858
e-mail: biuro@mental-power.pl

Daniel jest odpowiedzialny za dział Mental Power. Osoby, które są zainteresowane sesją treningu mentalnego, chcą zamówić wystąpienie lub szkolenie na temat przygotowania mentalnego w sporcie, biznesie itp. lub pragną dołączyć do Akademii Trenerów Mentalnych, będą kontaktowały się właśnie z nim. Jest byłym zawodowym sportowcem, pasjonatem sportu i psychologii osiągnięć, tropicielem strategii najlepszych sportowców oraz współautorem (razem z Jakubem B. Bączkiem) książki „Trening mentalny w piłce ręcznej”.  Z radością doradzi i odpowie na pytania związane z treningiem mentalnym.

_MG_8625

Jola Cieślak

Manager Sklepu
tel.: +48 535 155 488
e-mail: sklep@JakubBBaczek.pl

Jolanta zajmuje się całościową obsługą Sklepu JBB. Jeśli chcesz kupić produkty Jakuba B. Bączka i nie tylko, kontaktuj się właśnie z Jolantą. Jej priorytetem jest szybkość realizacji zamówienia i pełna satysfakcja zamawiającego. Oprócz sprzedaży w sklepie JBB jest odpowiedzialna za dystrybucję produktów. Prywatnie bardzo lubi podróżować i poznawać historię zwiedzanych miejsc.

_MG_8614

Elwira Ślachciak

Specjalista IT
tel.: +48 604 994 828
e-mail: it@JakubBBaczek.pl

Elwira w JBB jest tzw. ogarniaczem spraw internetowych. Jest również odpowiedzialna za nasz program lojalnościowy. Elwirę spotkacie także podczas eventów na naszych stoiskach sprzedażowych.
Uwielbia spędzać czas z ludźmi o pozytywnym usposobieniu. Chętnie służy pomocą:-)

_MG_8636

Paweł Cieślak

Manager Incentive
tel.: +48 506 116 644
e-mail: pawel.cieslak@stageman.pl

Paweł jest Managerem Animacji Zagranicznych i Koordynatorem Klientów Kluczowych w STAGEMAN – największej firmie animacyjnej w Polsce. Z ogromną pasją realizuje siebie poprzez tworzenie eventów motywacyjnych wspierających przesłanie Jakuba B. Bączka. Rezultaty jego pracy można zobaczyć nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Każdy punkt programu na Live Life Now, przygotowany przez Pawła, ma na celu doprowadzić do refleksji i przypomnieć uczestnikom eventu – jakie wartości w życiu są najważniejsze.

_MG_8600

Basia Ligocka

Dyrektor Administracyjny
tel.: +48 796 666 609
e-mail: biuro@JakubBBaczek.pl

Basia w JBB zajmuje się zarządzaniem administracyjnym zapleczem firmy oraz biura JBB. Dba, aby każda z komórek firmy funkcjonowała prawidłowo pod kątem formalnym oraz w przyjaznej atmosferze realizowała swoje zadania. Basia oprócz tego kieruje firmą STAGEMAN, w której pracuje niemal od początku jej istnienia. Przeszła wszystkie szczeble kariery – od koordynatorki szkoleń stając się dyrektorem. Prywatnie spędza czas podróżując, chodząc na koncerty i rekreacyjnie uprawiając sport.

_MG_8588

Jakub B. Bączek

Prezes JBB
kontakt przez Management: manager@JakubBBaczek.pl

Najprawdopodobniej najpopularniejszy trener mentalny w kraju. Jest wykładowcą biznesowym i akademickim (studia MBA), właścicielem kilku firm oraz podróżnikiem. Ceniony w branży rozwoju, motywacji i psychologii jako mówca inspiracyjny i determinacyjny – występował z Nickiem Vujcicem, Prof. Robertem Cialdinim, Jackiem Canfieldem, Erickiem Thomasem, Johnem Maxwellem czy Brianem Tracy. Często zapraszany na wykłady zagraniczne (np. przez Oxford University czy University of Vienna), do takich krajów jak Brazylia, RPA, UK, Tanzania, Słowacja czy Tajwan.
Misją życiową Jakuba jest podnosić przychody i jakość życia Polaków. W 2014 roku pomagał Stephanowi Antidze w zdobyciu Mistrzostwa Świata kadry narodowej siatkarzy. Ceni sobie prywatność, nie stroni od podróży, golfa, neuronauki i jazzu.

NAPISZ DO NAS

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Temat

Treść wiadomości

JBB TEAM

_MG_8550

JBB INTERNATIONAL SP. Z O.O.

ul. Jagiellońska 6/5a
41-500 Chorzów
KRS: 0000498894

Facebook - Polub Mój Profil