Maszy pytanie? Napisz do nas e-mail

15 + 10 =

dane kontaktowe:

JBB INTERNATIONAL SP. Z O.O.
ul. Jagiellońska 6/5a
41-500 Chorzów
KRS: 0000498894

Zadzwoń: +48 791 999 222
E-mail: biuro@jakubbbaczek.pl

Dodaj mnie na swoich ulubionych stronach:

Poznaj Team JBB!

Aneta Dasting

Aneta Dasting

Asystentka zarządu

Aneta oficjalnie wspiera JBB Team od lutego 2017 roku. Pełni rolę Asystentki Zarządu. W wolnych chwilach wspiera też firmę STAGEMAN jako animatorka, a swoją przygodę z animacją zaczęła już w 2010 roku. Wielokrotnie wyjeżdżała za granicę jako Team Leader animacji w takich krajach jak: Tunezja, Bułgaria, Chorwacja, czy Albania. Na co dzień jest studentką AWF-u. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących firmy JBB pozostaje ZAWSZE do Waszej dyspozycji!

Kontakt do Anety:
tel.: +48 579 660 044
e-mail: logistyka@JakubBBaczek.pl

Małgorzata Sawicka

Małgorzata Sawicka

PR Manager

Małgorzata jest odpowiedzialna za kontakty z mediami i wizerunek Jakuba. Jeśli jesteś przedstawicielem mediów i chcesz nawiązać z Jakubem współpracę, to właśnie ona jest odpowiednią osobą do zrobienia tego skutecznie. Zawodowo od ponad 20 lat zajmuje się marketingiem. Z przyjemnością odpowie na każde pytanie w imieniu Jakuba lub wyciągnie z niego odpowiedź 🙂 Wierzy, podobnie jak Jakub, że Marzenia się SPEŁNIA!

Kontakt do Małgorzaty:
tel.: +48 501 164 611
e-mail: pr@JakubBBaczek.pl

Dagna Siemaszko

Dagna Siemaszko

Manager Szkoleń Korporacyjnych

Dagna w JBB zajmuje się Klientami Korporacyjnymi – jeśli organizujesz event dla firmy, chcesz zamówić Power Speech lub nawiązać z nami współpracę skontaktuj się właśnie z Nią. Indywidualne podejście do każdego Klienta i spersonalizowana oferta to jej domena. Dodatkowo Dagna czuwa nad Social Media w JBB, Mental-Power oraz Stageman.

Kontakt do Dagny:
tel.: +48 790 306 687
e-mail: manager@JakubBBaczek.pl

Daniel Janik

Daniel Janik

Manager Akademii Trenerów Mentalnych

Daniel jest odpowiedzialny za dział Mental Power. Osoby, które są zainteresowane sesją treningu mentalnego, chcą zamówić wystąpienie lub szkolenie na temat przygotowania mentalnego w sporcie, biznesie itp. lub pragną dołączyć do Akademii Trenerów Mentalnych, będą kontaktowały się właśnie z nim. Jest byłym zawodowym sportowcem, pasjonatem sportu i psychologii osiągnięć, tropicielem strategii najlepszych sportowców oraz współautorem (razem z Jakubem B. Bączkiem) książki „Trening mentalny w piłce ręcznej”. Z radością doradzi i odpowie na pytania związane z treningiem mentalnym.

Kontakt do Daniela:
tel.: +48 733 858 858
e-mail: biuro@mental-power.pl

Jola Cieślak

Jola Cieślak

Manager E-Commerce

Jolanta zajmuje się całościową obsługą Sklepu JBB. Jeśli chcesz kupić produkty Jakuba B. Bączka i nie tylko, kontaktuj się właśnie z Jolantą. Jej priorytetem jest szybkość realizacji zamówienia i pełna satysfakcja zamawiającego. Oprócz sprzedaży w sklepie JBB jest odpowiedzialna za dystrybucję produktów. Prywatnie bardzo lubi podróżować i poznawać historię zwiedzanych miejsc.

Kontakt do Joli:
tel.: +48 535 155 488
e-mail: sklep@JakubBBaczek.pl

Elwira Ślachciak

Elwira Ślachciak

Specjalista IT

Elwira w JBB jest tzw. ogarniaczem spraw internetowych. Jest również odpowiedzialna za nasz program lojalnościowy. Elwirę spotkacie także podczas eventów na naszych stoiskach sprzedażowych. Uwielbia spędzać czas z ludźmi o pozytywnym usposobieniu. Chętnie służy pomocą:-)

Kontakt do Elwiry:
tel.: +48 604 994 828
e-mail: it@JakubBBaczek.pl

Paweł Cieślak

Paweł Cieślak

Manager Incentive

Paweł jest Managerem Animacji Zagranicznych i Koordynatorem Klientów Kluczowych w STAGEMAN – największej firmie animacyjnej w Polsce. Z ogromną pasją realizuje siebie poprzez tworzenie eventów motywacyjnych wspierających przesłanie Jakuba B. Bączka. Rezultaty jego pracy można zobaczyć nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Każdy punkt programu na Live Life Now, przygotowany przez Pawła, ma na celu doprowadzić do refleksji i przypomnieć uczestnikom eventu – jakie wartości w życiu są najważniejsze.

Kontakt do Pawła:
tel.: +48 506 116 644
e-mail: pawel.cieslak@stageman.pl

Basia Ligocka

Basia Ligocka

Dyrektor Administracyjny

Basia w JBB zajmuje się zarządzaniem administracyjnym zapleczem firmy oraz biura JBB. Dba, aby każda z komórek firmy funkcjonowała prawidłowo pod kątem formalnym oraz w przyjaznej atmosferze realizowała swoje zadania. Basia oprócz tego kieruje firmą STAGEMAN, w której pracuje niemal od początku jej istnienia. Przeszła wszystkie szczeble kariery – od koordynatorki szkoleń stając się dyrektorem. Prywatnie spędza czas podróżując, chodząc na koncerty i rekreacyjnie uprawiając sport.

Kontakt do Basi:
tel.: +48 796 666 609
e-mail: biuro@JakubBBaczek.pl

Klaudia Jakubowska

Klaudia Jakubowska

Koordynator Projektów

Klaudia w JBB i Mental-Power dba o to, by koordynowane przez nią wydarzenia, szkolenia i eventy były utrzymane na najwyższym poziomie organizacyjnym. Z uśmiechem na twarzy odpowie na każde Twoje pytanie. Prywatnie żeglarka i miłośniczka podróży. Wierzy, podobnie jak Jakub, że Marzenia się SPEŁNIA!

Kontakt do Klaudii:
tel.: +48 668 444 505
email: roadshow@JakubBBaczek.pl

Jakub B. Bączek

Prawdopodobnie najpopularniejszy trener mentalny w kraju. Jest wykładowcą biznesowym i akademickim (studia MBA), właścicielem kilku firm oraz podróżnikiem. Ceniony w branży rozwoju, motywacji i psychologii jako mówca inspiracyjny i determinacyjny – występował z Nickiem Vujcicem, Prof. Robertem Cialdinim, Jackiem Canfieldem, Erickiem Thomasem, Johnem Maxwellem czy Brianem Tracy. Często zapraszany na wykłady zagraniczne (np. przez Oxford University czy University of Vienna), do takich krajów jak Brazylia, RPA, UK, Tanzania, Słowacja czy Tajwan. Misją życiową Jakuba jest podnosić przychody i jakość życia Polaków. W 2014 roku pomagał Stephanowi Antidze w zdobyciu Mistrzostwa Świata kadry narodowej siatkarzy. Ceni sobie prywatność, nie stroni od podróży, golfa, neuronauki i jazzu.

Kontakt do Jakuba:
Przez management: manager@JakubBBaczek.pl

Co mnie inspiruje?

Chcesz wiedzieć? To pozwól, że raz w tygodniu prześlę Ci krótką, esencjonalną wiadomość, z listą inspiracji, w której dowiesz się o 3 rzeczach, które mnie zainspirowały / poruszyły w tym tygodniu. Do zobaczenia!