Masz pytanie? Napisz do nas e-mail

11 + 12 =

dane kontaktowe:

JBB INTERNATIONAL SP. Z O.O.
ul. Jagiellońska 6/5a
41-500 Chorzów
KRS: 0000498894

Zadzwoń: +48 791 999 222
E-mail: biuro@jakubbbaczek.pl

Dodaj mnie na swoich ulubionych stronach:

Poznaj JBB Team!

Klaudia Jakubowska

Klaudia Jakubowska

Manager Sprzedaży

Klaudia w JBB i Mental-Power dba o to, by koordynowane przez nią wydarzenia, szkolenia zamknięte i eventy były utrzymane na najwyższym poziomie organizacyjnym. Prywatnie żeglarka i miłośniczka podróży. Wierzy, podobnie jak Jakub, że Marzenia się SPEŁNIA! Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, więc z uśmiechem na twarzy odpowie na każde Twoje pytanie. Jeśli potrzebujesz biletów indywidualnych lub grupowych na którekolwiek nasze szkolenie, masz pytania dot. szkoleń otwartych  – skontaktuj się z Klaudią!

Kontakt do Klaudii:
tel.: +48 450 088 022
email: szkolenia@JakubBBaczek.pl

Jola Cieślak

Jola Cieślak

Manager E-Commerce

Jolanta zajmuje się całościową obsługą Sklepu JBB wraz z dystrybucją produktów. Chcesz kupić pakiet produktów Jakuba B. Bączka, którego nie ma w sklepie? Skontaktuj się z Jolą, a Ona stworzy go dla Ciebie! Jej priorytetem jest szybkość realizacji zamówienia i pełna satysfakcja zamawiającego. Prywatnie bardzo lubi podróżować i poznawać historię zwiedzanych miejsc.

Kontakt do Joli:
tel.: +48 535 155 488
e-mail: sklep@JakubBBaczek.pl

Daniel Janik

Daniel Janik

Manager Akademii Trenerów Mentalnych

Daniel jest odpowiedzialny za dział Mental Power. Jest byłym zawodowym sportowcem, pasjonatem sportu i psychologii osiągnięć, tropicielem strategii najlepszych sportowców. Rozwija działania zw. z indywidualnymi sesjami treningu mentalnego, wystąpieniami lub szkoleniami nt. przygotowania mentalnego w sporcie lub biznesie. Przewodzi Akademii Trenerów Mentalnych.

Kontakt do Daniela:
tel.: +48 733 858 858
e-mail: biuro@mental-power.pl

Aneta Dastig

Aneta Dastig

Asystentka zarządu

Aneta oficjalnie wspiera JBB Team od lutego 2017 roku. Pełni rolę Asystentki Zarządu. W wolnych chwilach wspiera też firmę STAGEMAN jako animatorka. Swoją przygodę z animacją zaczęła już w 2010 roku – wielokrotnie wcielała się w rolę Team Leader’a animacji w Tunezji, Bułgarii, Chorwacji, czy Albanii. Na co dzień jest studentką AWF-u. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących firmy JBB pozostaje ZAWSZE do Waszej dyspozycji!

Kontakt do Anety:
tel.: +48 579 660 044
e-mail: logistyka@JakubBBaczek.pl

Paweł Cieślak

Paweł Cieślak

Manager Incentive

Paweł jest Managerem Animacji Zagranicznych i Koordynatorem Klientów Kluczowych w STAGEMAN – największej firmie animacyjnej w Polsce. Z ogromną pasją realizuje tworzenie eventów motywacyjnych wspierających przesłanie Jakuba B. Bączka. Rezultaty jego pracy widać w Polsce i za granicą. Każdy punkt programu Live Life Now ma wywołać refleksję i przypomnieć uczestnikom – jakie wartości w życiu są najważniejsze.

Kontakt do Pawła:
tel.: +48 506 116 644
e-mail: pawel.cieslak@stageman.pl

Małgorzata Sawicka

Małgorzata Sawicka

PR Manager

Małgorzata jest odpowiedzialna za kontakty z mediami i wizerunek Jakuba. Reprezentujesz media i chcesz nawiązać z Jakubem współpracę? Skontaktuj się z Gosią – to właśnie Ona może Ci pomóc! Zawodowo od ponad 20 lat zajmuje się marketingiem. Z przyjemnością odpowie na każde pytanie w imieniu Jakuba lub wyciągnie z niego odpowiedź 🙂 Wierzy, podobnie jak Jakub, że Marzenia się SPEŁNIA!

Kontakt do Małgorzaty:
tel.: +48 501 164 611
e-mail: pr@JakubBBaczek.pl

Karolina Puchrowicz

Karolina Puchrowicz

Koordynator KTM

Karolina w MENTAL POWER zajmuje się prawidłowym funkcjonowaniem Klubów Treningu Mentalnego. To dzięki Karolinie powstają nowe Kluby w Twoim mieście! Pomaga również przy Akademii Trenerów Mentalnych oraz innych szkoleniach naszych trenerów. Spotkasz ją również podczas naszych eventów na stoiskach sprzedażowych. Z przyjemnością doradzi i odpowie na Twoje pytania.

Kontakt do Karoliny:
e-mail: ktm@mental-power.pl
e-mail: kontakt@mental-power.pl

Paweł Kłoda

Paweł Kłoda

Digital Manager

Paweł odpowiedzialny jest za obsługę medialną firm JBB, Mental Power oraz STAGEMAN. Dba także o materiały video i całość serwisu VOD. Pojawia się zawsze tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Szkolenia, speeche czy eventy? Paweł stworzy z nich genialne produkcje, które możecie znaleźć na naszych kanałach i social media. Prywatnie i biznesowo: miłośnik kina i fotografii!

Kontakt do Pawła:
tel.: +48 516 126 985
e-mail: jbbtv@JakubBBaczek.pl

Filip Herma

Filip Herma

Road Manager

Filip jest Road Managerem Jakuba. Dba o niego w trasie i podczas wystąpień. Odpowiada także za techniczny aspekt wszystkich wystąpień Jakuba. Jest dokładny i skrupulatny, ale pełnię swoich możliwości prezentuje w sytuacjach kryzysowych – gdy trzeba gasić pożar, zachowuje zimną krew i szuka najlepszych rozwiązań. Filipa spotkacie podczas niemalże każdego wystąpienia Jakuba, ale jeśli chcecie go dojrzeć, musicie być czujni – lubi pracować w cieniu..

Kontakt do Filipa:
tel.: +48 600 201 892
e-mail: roadmanager@JakubBBaczek.pl

Basia Ligocka

Basia Ligocka

Dyrektor Administracyjny

Basia w JBB zajmuje się zarządzaniem administracyjnym zapleczem firmy oraz biura JBB. Dba, aby każda z komórek firmy funkcjonowała prawidłowo pod kątem formalnym oraz w przyjaznej atmosferze realizowała swoje zadania. Basia oprócz tego kieruje firmą STAGEMAN, w której pracuje niemal od początku jej istnienia. Przeszła wszystkie szczeble kariery – od koordynatorki szkoleń stając się dyrektorem. Prywatnie spędza czas podróżując, chodząc na koncerty i rekreacyjnie uprawiając sport.

Kontakt do Basi:
tel.: +48 796 666 609
e-mail: biuro@JakubBBaczek.pl

Jakub B. Bączek

Prawdopodobnie najpopularniejszy trener mentalny w kraju. Jest wykładowcą biznesowym i akademickim (studia MBA), właścicielem kilku firm oraz podróżnikiem. Ceniony w branży rozwoju, motywacji i psychologii jako mówca inspiracyjny i determinacyjny – występował z Nickiem Vujcicem, Prof. Robertem Cialdinim, Jackiem Canfieldem, Erickiem Thomasem, Johnem Maxwellem czy Brianem Tracy. Często zapraszany na wykłady zagraniczne (np. przez Oxford University czy University of Vienna), do takich krajów jak Brazylia, RPA, UK, Tanzania, Słowacja czy Tajwan. Misją życiową Jakuba jest podnosić przychody i jakość życia Polaków. W 2014 roku pomagał Stephanowi Antidze w zdobyciu Mistrzostwa Świata kadry narodowej siatkarzy. Ceni sobie prywatność, nie stroni od podróży, golfa, neuronauki i jazzu.

Kontakt do Jakuba:
Przez management: manager@JakubBBaczek.pl

Co mnie inspiruje?

Chcesz wiedzieć? To pozwól, że raz na jakiś czas prześlę Ci, esencjonalną wiadomość, inspirację, lub informacje o promocjach. Ode mnie dla Ciebie! Do zobaczenia!