Video treningi, Live’y z Jakubem Bączkiem

 

“5 sposobów na to, żeby nie przejmować się tym, co ludzie powiedzą”

Nasze samopoczucie jest często zależne od tego co powiedzą inni. A kiedy przejmujesz się zdaniem innych – Twoje poczucie wartości drastycznie spada. Tak jednak wcale nie musi być! W trakcie tego LIVE’a poznasz 5 moich sposobów na to, żeby nie przejmować się zdaniem innych ludzi i być szczęśliwszym!

Praca z Jakubem – wady i zalety!.

Czy to, że mam cudowny zespół i od lat razem z czołowymi managerami zwiedziliśmy kawał świata oznacza, że nie ma u nas problemów i wszystko jest idealnie? Oooooooooooooooj nie! Jesteśmy normalnymi ludźmi, z normalnymi emocjami, więc nie może być idealnie. Nie znam ani jednego zespołu, który walcząc o wysokie cele, mógłby uniknąć konfliktów i porażek. Nasz niczym się od nich nie różni w tym względzie.

„4 kroki do wolności finansowej – narzędzia!”

Dla każdego wolność finansowa oznacza co innego – dla jednych będzie to możliwość podróżowania, dla innych jak najmniej pracy, a kto inny powie: „niezależność”. I bez względu na to, jak Ty ją postrzegasz – większość z nas do niej dąży. Do tej sytuacji, w której dysponujesz odpowiednią ilością czasu i środkami finansowymi, by spełniać swoje marzenia.

“Jak przestać się martwić, czyli stoicyzm w XXI wieku”

Żyjemy w przebodźcowanym świecie. Stres, pośpiech i porównywanie się do innych to nasza codzienność. Okazuje się, że wiele cennych porad mają dla nas filozofowie sprzed ponad 2000 lat! Mówię o stoikach i ich poglądach na życie człowieka. Aktualnych i ważnych jak jeszcze nigdy dotychczas.

Metodologia #MentalPower

Moje wartości to: SKUTECZNOŚĆ, MISTRZOSTWO, CZŁOWIEK – posłuchaj dlaczego to takie ważne. Zapraszam na LIVE i proszę o udostępnienie:)

“Jak być hiperefektywnym? 5 sposobów Jakuba B. Bączka”

Jestem Prezesem 4 spółek, prowadzę treningi mentalne z olimpijczykami, szkolę i pokazuję tajniki zawodu Trenera Mentalnego podczas Akademia Trenerów Mentalnych, prowadzę szkolenia biznesowe dla największych korporacji, a do tego udaje mi się wyrwać z kraju na #25miniemerytur rocznie.