Życie Pełne Pasji 2.0™

Poznaj życie, w którym wstawanie z łóżka nie sprawia problemu. Naucz się robić to, co kochasz i na tym zarabiać. Wykształć w sobie szczęście i pewność siebie. Żyj życiem pełnym pasji! To wszystko brzmi tak prosto, łatwo, przyjemne i piękne. Czy to w ogóle możliwe? Jeszcze się nie obudzimy, a już biegniemy! Do pracy i na spotkania. Gonią nas wskaźniki, KPI, wyniki. Czasu brakuje na wszystko! Nie potrafimy zwolnić. Boimy się porażki. Mamy problemy z zasypianiem. Żyjemy, martwiąc się jutrem, rozpamiętując wczoraj. A nie ma nas dziś, tu, teraz. Podczas szkolenia Życie Pełne Pasji 2.0™ zdobędziesz narzędzia, dzięki którym odnajdziesz swoją pasję, zaczniesz budować szczęście oraz podniesiesz pewność siebie!

JEDYNY TERMIN W 2020 ROKU! 07.03.2020

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

MIEJSCOWOŚĆ: WARSZAWA

PROWADZĄCY:

Daniel Janik – dyrektor i wykładowca Akademii Trenerów Mentalnych™, trener mentalny, konsultant i mówca. Były zawodowy piłkarz ręczny. Pasjonat sportu i tropiciel Mistrzowskich Strategii. Autor książek i artykułów nt. treningu mentalnego. Jego publikacje ukazały się w takich czasopismach, jak: Benefit, Coaching czy Asystent Trenera. Przenosi to, co najlepsze w sporcie do świata biznesu. Wspiera sportowców czołowych polskich lig (Superliga piłki ręcznej, PlusLiga siatkówki) oraz reprezentacje, jak również wszystkich tych, którzy chcą wykorzystać sprawdzone Mistrzowskie Strategie w swoim życiu. Przenosi to, co najlepsze w sporcie do świata biznesu, współpracując ze znanymi markami i firmami z takich branż, jak finansowa, deweloperska, telekomunikacyjna, wydobywcza i inne.

Jego motto brzmi: walczymy o medale… albo wcale!

Aneta Moniuszko – trener mentalny i wykładowca na Akademii Trenerów Mentalnych™, przedsiębiorca. Od 2011 roku już kilkukrotnie powiększyła swoją firmę odnotowując rok rocznie ze swoim zespołem wzrost zysków. Jej firma Sypialnioland.pl jest liderem w sprzedaży łóżek i materacy w całej Polsce, wśród firm sprzedających łóżka i materace renomowanych producentów. Wykładała  ponadto na Uniwersytecie Opolskim oraz Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Z wykształcenia prawnik i administratywista, podyplomowo absolwentka MBA Przedsiębiorczość i Marketing. Z pasji Instruktorka golfa na AWF w Warszawie. Autorka wielu publikacji z zakresu biznesu, psychologii i aspektów mentalnej gry w golfa. Na co dzień współpracuje z ludźmi biznesu, lekarzami, golfistami oraz wszystkim, którzy pragną zmiany.

Jej motto brzmi: Wszystko czego potrzebujesz, masz w SOBIE!

Paweł Cieślak – dyrektor operacyjny. Kilkanaście lat doświadczenia przy koordynacji projektów m.in. w Hiszpanii, Włoszech, Portugalii, Grecji, Albanii, Czarnogórze, Turcji, Egipcie, Tunezji, Tajlandii, Bułgarii, Chorwacji, Maroko, Macedonii, Węgrzech czy Wyspach Zielonego Przylądka. Specjalizuje się w systemowym zarządzaniu projektami i budowaniem kadry wykonawczej. Współpracuje z klientami korporacyjnymi przy projektach kreatywnych. Przeprowadził kilkaset szkoleń, a spod jego skrzydeł wyszło kilka tysięcy zadowolonych kursantów. Dotychczas udzielał się szkoleniowo w STAGEMAN Group i jest odpowiedzialny za rozwój tysięcy kursantów z zakresu maksymalizacji ich wydajności, budowania wizerunku i nastawienia do osiągania swoich celów. Dyrektor Kreatywny Live Life Now oraz Życie Pełne Pasji 2.0. Podczas tych eventów energia twórcza udziela się każdej osobie biorącej udział w tych niezwykłych wydarzeniach na najwyższym europejskim poziomie. Jest współautorem książki „Efektywność”, która jest podróżą po wielu dziedzinach życia, oraz pigułką i inspiracją do podjęcia działania i bycia efektywnym.

Jego motto brzmi: Chcesz mieć dobre życie? Odważ się być sobą!

On-line

Jakub B. Bączek – prawdopodobnie najmłodszy emeryt w Polsce. Swoją pracę zawodową zakończył w wieku 37. lat, by prowadzić autorską fundację i pomagać Polakom na większą skalę niż w biznesie. Wcześniej twórca Akademii Trenerów Mentalnych™, trener mentalny olimpijczyków i złotych siatkarzy, mówca numer 1 w Polsce i przedsiębiorca, który udowodnił swoją skuteczność między innymi w takich projektach jak STAGEMAN, Akademia Stewardess, JBB, Wakacje w Sarndzie, Szkoła Tańca Dakini czy #MentalPower. Były zawodowy siatkarz. Autor ponad 20. książek i artykułów nt. psychologii, biznesu, turystyki, socjologii, oligofrenopedagogiki i treningu mentalnego. Jego publikacje ukazały się w takich czasopismach, jak: Harvard Business Review, Wysokie Obcasy, Manager, Personel i Zarządzanie czy Benefit. Występował ze swoimi inspirującymi wykładami dla takich firm jak PZU, Toyota, KGHM, Cyfrowy Polsat, ING, Samsung, Bank Millennium, T-Mobile, L’Oreal, Alior Bank, AEGON czy Polpharma. Na „Życiu Pełnym Pasji” pojawi się w wersji on-line i połączy z Uczestnikami eventu prosto z Nowej Zelandii gdzie spędza marzec 2020 roku.

Jego motto brzmi: Marzenia się nie spełniają. Marzenia się SPEŁNIA!

8 wątków, które poruszymy na szkoleniu:

1. Budowa własnego szczęścia
2. Skuteczne metody na to, by nie przejmować się, co ludzie powiedzą
3. Budżet czasu
4. Techniki najlepszych sportowców na zwiększenie pewności siebie
5. Twoje przekonania a rzeczywistość
6. W jaki sposób odkryć swoją pasję
7. Docenianie i wdzięczność
8. Inspiracje do obniżenia stresu

 

Co Ci da to szkolenie?

  • Odnajdziesz swoją pasję!
  • Otworzysz się na nowe sposoby myślenia o budowaniu własnego szczęścia!
  • Przestaniesz przejmować się opinią innych.
  • Nauczysz się zarządzać sobą w czasie.
  • Poczujesz na własnej skórze na czym polega wymiana nawyków mentalnych!
  • Zrozumiesz jak istotną rolę pełni w życiu wdzięczność.
  • Podniesiesz swoją pewność siebie
  • … i wiele więcej!

Przekazywana przez Trenerów wiedza oparta jest na badaniach naukowych, a Ich doświadczenie w biznesie, sporcie i treningu mentalnym potwierdza, że narzędzia, które otrzymasz podczas tego szkolenia – naprawdę działają! Daj sobie prawo do tego by odmienić swoje życie już teraz – zapisz się i zacznij żyć ŻYCIEM PEŁNYM PASJI!

PROMOCJA WALENTYNKOWA!

KUPUJĄC 1 BILET – DRUGA OSOBA GRATIS!

Do końca promocji pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dokonując zakupu szkolenia potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności, Regulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.

ŻYCIE PEŁNE PASJI 2.0

Statystycznie, licząc dla obu płci, żyjemy w Polsce około 77 lat. Oznacza to, że jeśli przeżyliśmy 38 lat to… jesteśmy już na półmetku naszej przygody zwanej „życiem” (przynajmniej tak mówią liczby). I choć to oczywista konstatacja, nie każdy z nas na co dzień dba o to, by to jedyne życie jakie mamy przeżyć z pasją i w dobrym humorze (a przynajmniej częściej w dobrym niż w złym).

 

Zapisz się i dołącz do nas 7 marca, a pokażemy Ci jak niewiele czasem potrzeba by ŻYĆ ŻYCIEM PEŁNYM PASJI!

OSTATNIE BILETY – KUP TERAZ!

Dokonując zakupu szkolenia potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności, Regulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.

Miejsce szkolenia:

HOTEL NOVOTEL WARSZAWA AIRPORT

1 Sierpnia 1, 02-134 Warszawa

 

 

 

Godziny szkolenia:

9:00 –  Rejestracja

10:00 – 18:00 – Szkolenie

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń i zapytaj Klaudię o szczegóły 🙂

TEL.: +48 450 088 022
E-MAIL: szkolenia@jakubbbaczek.pl