ZOBACZ WYSTĄPIENIE JAKUBA B. BĄCZKA
I ANETY MONIUSZKO U BOKU ROBERTA KIYOSAKIEGO!

JAKUB B. BĄCZEK

Trener Mentalny Mistrzów Świata

Przedsiębiorca, człowiek wolny finansowo. Zachęca do bardzo konkretnego działania, nie pozostawiając Cię z teorią. Łatwo mu uczyć czegoś, co sam osiągnął. Jest bardzo szczery, ale też wymagający. Mówi o sprawach, o których inni boją się powiedzieć. Zachęca słuchaczy do wychodzenia ze strefy komfortu, do ryzykowania i działania pod prąd. Jest częstym gościem mediów i autorem 18 książek oraz ponad 100 publikacji. Jego książki sprzedawane są w 17 krajach! Jakub B. Bączek poprowadził już setki szkoleń, speechy i wystąpień publicznych. Od małych kilku osobowych grup po pełen stadion piłkarski Inea w Poznaniu podczas wydarzenia Życie bez Ograniczeń w 2015 roku (ponad 30 tys. osób!). Dziś ma za sobą ogromne doświadczenie. Występował na scenie z takimi autorytetami jak Brian Tracy, Jack Canfield, Tony Robbins, Stephane Antiga, Nick Vujicic, Les Brown, Jacek Santorski, Garri Kasparov, Dan MIllman, Mamed Khalidov, gen. Roman Polko, Prof. Rafał Ohme, Tomasz Kammel, Otylia Jędrzejczak, Michał Szpak, Krzysztof Ignaczak, czy Prof. Robert Cialdini. Otrzymał także owacje na stojąco na University of Oxford.

 

ROBERT KIYOSAKI

Autor bestsellerów

Robert Kiyosaki zrewolucjonizował sposób w jaki ludzie postrzegają pieniądze. Przedsiębiorca, inwestor oraz mówca motywacyjny, najbardziej znany z jego światowego bestsellera i książki nr 1 z branży finansowej „Bogaty Ojciec Biedny Ojciec”, która sprzedana była w nakładzie ponad 32 milionów kopii.
Jego 3 najbardziej popularne książki: „Bogaty Ojciec Biedny Ojciec”, „Kwadrant przepływu pieniędzy” oraz „Inwestycyjny poradnik bogatego ojca” znalazły się w top 10 najlepiej sprzedawanych tytułów w rankingach Wall Street Journal, USA Today oraz New York Times.
Ten ekscentryczny przedsiębiorca miał bardzo skromne początki. Pomimo bankructwa na początku swojej kariery, stał się multimilionerem, który uczy innych, jak stać się bogatym, jak unikać błędnych decyzji finansowych oraz przede wszystkim jak bogatym pozostać.

ANETA MONIUSZKO

Trener Mentalny, Przedsiębiorca

Od 2011 roku już kilkukrotnie powiększyła swoją firmę odnotowując rok rocznie ze swoim zespołem wzrost zysków. Jej firma Sypialnioland.pl jest  liderem w sprzedaży łóżek i materacy w całej Polsce, wśród firm sprzedających łóżka i materace renomowanych producentów. Wykładała  ponadto na Uniwersytecie Opolskim oraz Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, przedstawiając kluczowe aspekty strategicznego zarządzania w duchu wolności finansowej. Z wykształcenia prawnik i administratywista, podyplomowo absolwentka MBA Przedsiębiorczość i Marketing. Z pasji Instruktorka golfa warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Autorka szeregu ciekawych publikacji z zakresu biznesu, psychologii i aspektów mentalnej gry w golfa. Na co dzień współpracuje z ludźmi biznesu, lekarzami, golfistami oraz wszystkim, którzy pragną zmiany.

 

TOM WHEELWRIGHT

Doradca Podatkowy
Roberta Kiyosaki

 

MARK YUZUIK

Hipnotyzer & Trener

 

JW WILSON

Założyciel Advanced
Learning Institute

 

PENG JOON

Światowy Lider
Sprzedaży Online

 

SANDY JADEJA

Główny Strateg Finansowy

 

JOHN MACGREGOR

CEO, Financial Transformation Inc.

 

RYAN RIEDER

Trener Biznesu

 

Opinie o Jakubie

Wolność finansowa? Zawsze myślałem, że to poza moim zasięgiem. Dopóki nie poznałem Kuby Bączka… Jakub uczy, inspiruje, wzmacnia i prowokuje do ciężkiej pracy…

Kacper Kuszewski

Aktor teatralny i filmowy

Z Jakubem osiągniesz życiowy rekord! Widziałem i słuchałem Jakuba w akcji i poczułem się wtedy znów jak jeden z tych wybrańców, którzy są o krok od sięgnięcia po zloty medal. Jest sugestywny, analityczny, błyskotliwy. Z każdą minutą rosłem niczym siatkarze, by pod koniec mierzyć jakieś 2,5 metra!

Robert Korzeniowski

Wielokrotny Mistrz Olimpijski

O Wealth Masters Tour:

  • Naucz się jak przejąć pełną kontrolę nad Twoją niezależnością finansową, zamiast liczyć na pomoc innych.
  • Doradcy Bogatego Ojca, mówcy i eksperci zgromadzeni przez Roberta Kiyosaki, stworzą Ci możliwość uzyskania wiedzy finansowej od topowych umysłów z branży.
  • Mądrość, spostrzeżenia oraz narzędzia posiadane przez Wealth Masters’s Tour pozwolą Ci na natychmiastowe rozpoczęcie działań, które zmienią Twoje życie i zamienią Twoje pragnienia w rzeczywistość.
  • To wydarzenie zrzesza wyjątkowych ludzi, którzy wierzą, że finansowa niezależność jest wtedy, kiedy pieniądze pracują dla Ciebie. Przyjdź i poznaj ludzi, którzy dzielą z Tobą wizję na temat kontrolowania swoich wyników.

.

Zapisz się już dziś na naszej stronie w niższej cenie!

I odbierz unikatowe prezenty od JAKUBA!

JEDYNY TERMIN w 2019 roku! START JUŻ ZA:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dokonując zakupu szkolenia potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności, Regulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia. Oficjalnym organizatorem szkolenia jest Success Resources UK Ltd. Po zakupie Twoje dane zostaną udostępnione organizatorowi szkolenia i jego reprezentantowi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (Kamil Sikora, z siedzibą ul. Grzybowska 62, 00-844 Warszawa).

TŁUMACZENIE NA J. POLSKI: Istnieje możliwość wykupienia tłumaczenia w wysokości 110 zł bezpośrednio na stronie organizatora. W celu zakupu tłumaczenia – kliknij TUTAJ

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń i zapytaj Klaudię o szczegóły 🙂
TEL.: +48 450 088 022
E-MAIL: szkolenia@jakubbbaczek.pl