WCZASY Z WOLNOŚCIĄ FINANSOWĄ™… I ROZWOJEM OSOBISTYM – TENERYFA 2019 (OSTATNIA EDYCJA Z JAKUBEM!)

EDYCJA VII – 21-28.02.2019! Jak najlepiej zrozumieć mechanizmy wolności finansowej? Przebywając z kimś, kto do niej sam doszedł w polskich warunkach! Jak doświadczyć wyższej jakości swojego życia? Przebywając z kimś, kto jest szczęśliwy! Na tej podstawie stworzyliśmy unikalną propozycję wyjazdu z Jakubem B. Bączkiem na wspólne wczasy, połączone ze szkoleniem i inspirującymi doświadczeniami. Tylko jedna edycja w 2019 roku!

Szkolenie zaczyna się za...

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

WCZASY Z WOLNOŚCIĄ FINANSOWĄ – program wart 16 000 zł teraz w atrakcyjnej cenie, która obejmuje: przelot, hotel, wyżywienie all-inclusive, ubezpieczenie a przede wszystkim warsztaty z Jakubem, materiały szkoleniowe oraz świetną atmosferę.

Zajęcia Wczasów z Wolnością Finansową przeplatać się będą z aktywnościami animacyjnymi. Jakub jest właścicielem najlepszej firmy animacyjnej na świecie – STAGEMAN! Wykorzystując potencjał swoich Animatorów, Jakub wprowadza wyższy poziom integracji grupy. Oprócz zajęć nastawionych na dobry humor, Animatorzy prowadzić będą również zajęcia rozwojowe takie jak: Muzykoterapia, 5 Pozycji Tybetańskich, Masaż Shiatsu czy trening kondycyjny.

WCZASY SPĘDZISZ Z:

Jakub B. Bączek – twórca lub współtwórca kilku marek. Medalista mistrzostw świata, trener mentalny złotej kadry narodowej siatkarzy Stéphane Antigi. Specjalizuje się w budowaniu niszowych biznesów od zera i w budowaniu samodzielnych zespołów. Jest wolny finansowo, a swoje wykłady i szkolenia traktuje jako pasję i misję. Ma dar przekazywania wiedzy w sposób nieszablonowy, humorystyczny i… bardzo skuteczny. Zachęca do bardzo konkretnego działania, nie pozostawiając Cię z teorią, która z dnia na dzień uleci przecież z Twojej głowy. Jest bardzo szczery, ale też wymagający. Mówi o sprawach, o których inni boją się powiedzieć. Zachęca słuchaczy do wychodzenia ze strefy komfortu, do ryzykowania i działania pod prąd. Dzięki temu udaje mu się inspirować zarówno studentów, myślących o swojej pierwszej firmie, jak i biznesmenów, którzy chcą kupić swoją pierwszą nieruchomość w licytacji komorniczej. Jest częstym gościem mediów i autorem 18 książek oraz ponad 100 publikacji, w tym bestsellerów: „Zarobić Milion, idąc pod prąd”, “25 miniemerytur” czy “Determinacja” napisana wspólnie z prof. Jackiem Santorskim.

Aneta Moniuszko – trener mentalny i wykładowca na Akademii Trenerów Mentalnych™ Jakuba B. Bączka, przedsiębiorca. Od 2011 roku już kilkukrotnie powiększyła swoją firmę odnotowując rok rocznie ze swoim zespołem wzrost zysków. Jej firma Sypialnioland.pl jest  liderem w sprzedaży łóżek i materacy w całej Polsce, wśród firm sprzedających łóżka i materace renomowanych producentów. Wykładała  ponadto na Uniwersytecie Opolskim oraz Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, przedstawiając kluczowe aspekty strategicznego zarządzania w duchu wolności finansowej. Z wykształcenia prawnik i administratywista, podyplomowo absolwentka MBA Przedsiębiorczość i Marketing. Z pasji Instruktorka golfa warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Autorka szeregu ciekawych publikacji z zakresu biznesu, psychologii i aspektów mentalnej gry w golfa. Na co dzień współpracuje z ludźmi biznesu, lekarzami, golfistami oraz wszystkim, którzy pragną zmiany.

Paweł Cieślak – rezydent i opiekun grupy. Od 8 lat zajmuje się animacją i pedagogiką zabawy w kraju oraz za granicą. Swoje umiejętności animacyjne realizuje w trakcie eventów dla znanych polskich firm, na wyjazdach incentive a także w zagranicznych hotelach. Jako wszechstronny animator wyspecjalizował się we wszystkich najważniejszych dziedzinach animacji: od animacji dziecięcej, sportowej po show wieczorne. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i pasji, prowadzi szkolenia z zakresu Animacji czasu wolnego oraz inne warsztaty praktyczne. Skutecznie dzieli się swoją wiedzą na temat tego nowoczesnego działu turystyki. Paweł jest także autorem unikatowych płyt DVD z choreografiami animacyjnymi dla dzieci i dorosłych.

PROGRAM WYJAZDU

1. Program wczasów – część z rozwojem osobistym i relaksem

Piękna plaża, turkusowe morze, ciepły wiatr i dużo słońca – to czeka na nas. Oprócz warsztatów, inspiracji i pracy poprzez doświadczenie, możesz spodziewać się głębokiego relaksu, czasu z interesujcymi ludźmi, którzy mają podobne pasje. Spodziewaj się także humoru, radości i dobrej zabawy. Pomiędzy dobrowolnymi warsztatami na pewno przygotuj się na:

1.1. Wspólne kolacje z długimi rozmowami o rozwoju osobistym
1.2. Wspólne smakowanie kuchni kanaryjskiej
1.3. Plażowanie i spacery brzegiem morza
1.4. Współprzebywanie w ciszy, medytacjach i pomiędzy zajęciami

2. Program wczasów – część z wolnością finansową i warsztatami

Po smacznym śniadaniu w pięknym hotelu, spotkamy się na warsztatach i będziemy pogłębiać zarówno kwestie biznesowe, jak i tematy związane z wolnością finansową i rozwojem osobistym. To będzie czas przyjemnej pracy, inspirowania się nawzajem i odkrywania swojego potencjału i swoich zasobów. Przygotuj się na pewno na takie tematy jak:

2.1. Budowanie przychodów pasywnych z czterech źródeł
2.2. Tworzenie produktu, który uczyni Cię bogatym
2.3. Rekrutacja, motywowanie i szkolenie super zespołu
2.4. Automatyzowanie swojej firmy
2.5. Zakup nieruchomości
2.6. Automatyzowanie wynajmu nieruchomości
2.7. Wzmacnianie poczucia własnej wartości
2.8. Budowanie spokoju i ćwiczenie zdrowych reakcji na stres
2.9. Przygotowanie do mini-emerytury
2.10. Systemy podwajania motywacji ludzi i podwajania dochodów
2.11. Szczęśliwe życie w praktyce
2.12. Samorealizacja i określenie misji

3. Program wczasów – część mentoringowa

Godzinny mentoring z Jakubem B. Bączkiem to koszt 5 000 zł netto. Wielu dotychczasowych Klientów stwierdziło już, że to… bardzo mało, w porównaniu do efektów jakie daje sesja z doświadczonym praktykiem. Jeśli jednak czujesz opór przed wydaniem takiej kwoty, podczas szkolenia masz niepowtarzalną szansę na sesję indywidualną z Jakubem w cenie dużo, dużo niższej od cennika! Oczywiście treningi mentalne są dobrowolne i mogą dotyczyć:

3.1. Odcinania spraw z przeszłości, które ciążą nam na co dzień
3.2. Pozbywania się kompleksów i pozytywnej wiary w siebie
3.3. Budowania głębszych i prawdziwszych relacji z ludźmi
3.4. Usuwania problemów z seksualnością, relacjami, brakiem akceptacji

Zobacz opinie uczestników

WCZASY Z WOLNOŚCIĄ FINANSOWĄ

KIEDY?

21 – 28 lutego 2019

CHCESZ ROZŁOŻYĆ PŁATNOŚĆ NA RATY?

ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE JUŻ DZIŚ WPŁACAJĄC ZALICZKĘ (1000 zł),
A MY SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ CELEM USTALENIA SZCZEGÓŁÓW!

Dokonując zakupu szkolenia potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności, Regulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.

OSTATNIE MIEJSCA!

Istnieje możliwość opłacenia zaliczki w wysokości 1 000 zł od osoby za rezerwacje miejsca – reszta płatna w późniejszym terminie. Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia rat.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń i zapytaj Klaudię o szczegóły 🙂
TEL.: +48 450 088 022,
E-MAIL: szkolenia@jakubbbaczek.pl

CENA ZAWIERA:

a) Przelot w obie strony z/do Katowic
b) Pobyt w pięknym Hotelu min. 4*
c) Wyżywienie All-Inclusive
d) 6 warsztatów z Jakubem B. Bączkiem i warsztaty z Trenerami Mentalnymi przez 6 dni pobytu (wartość 12 000 zł)
e) Bogate materiały szkoleniowe
f) Udział w Animacjach czasu wolnego (m.in. masaż Shiatsu, Muzykoterapia)
g) Dużą zniżkę na sesje indywidualne z Jakubem B. Bączkiem
h) Unikalną możliwość bycia sobą, wśród dużej grupy pogodnych ludzi 24/7 – bezcenne!!!
i) Transfer z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko
j) Ubezpieczenie turystyczne NNW

CENA NIE ZAWIERA:

a) Dojazdu z i na lotnisko w Polsce (Katowice lub Warszawa)
b) Własnych zakupów i wstępów na imprezy płatne
c) Wycieczek oferowanych przez rezydentów i pracowników hotelu
d) Ewentualnych opłat za Internet w hotelu

SPRAWY ORGANIZACYJNE:

a) Płatność: 1 000 zł, aby zarezerwować sobie miejsce + pozostałą część wpłaty w ciągu 2 miesięcy od zgłoszenia
b) Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych (nie ma możliwości wykupu jedynki)
c) Zajęcia nie są obowiązkowe, aczkolwiek na pewno warto być na wszystkich
d) Organizator zastrzega sobie prawo odmówienia udziału w imprezie bez podania przyczyn
e) Zaliczka może być zwrócona przez organizatora po podaniu ważnych przyczyn do 30.11.2018
f) Po 30.11.2018 nie ma możliwości rezygnacji bez poniesienia kosztów wyjazdu
g) Dokonując zapłaty za szkolenie Uczestnik akceptuje REGULAMIN

Dokonując zakupu szkolenia potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności, Regulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.