TRENER ŚMIECHOJOGI
(2-dniowy kurs certyfikowany)

Trener śmiechojogi to warsztat dla każdego, kto pragnie poznać nową, wyjątkową ideę. Jej założeniem jest, że każdy może śmiać się bez powodu, bez polegania ani na żartach, ani na komedii. Chcesz wprowadzić w życie bezwarunkową radość taką z jaką śmieją się dzieci – mistrzowie śmiechu bez powodu ?  „Śmiech to zdrowie” to znane powiedzenie. Dzięki szkoleniu poznasz wiele dowodów na jego potwierdzenie m.in. dowiesz się, jak wpływa na Twoją odporność, poznasz oddziaływanie pogłębionego oddechu na organizm, oraz wpływ śmiechu na biochemię mózgu. Szkolenie potrzebne jest dla każdego, kto chce prowadzić społeczny klub śmiechu, czy sesje dla korporacji, uczniów, seniorów czy osób o specjalnych potrzebach.

OSTATNIA EDYCJA: 26-27.03.2022

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

NASI TRENERZY:

Sebastian Padula – nauczyciel i trener śmiechojogi, Absolwent Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne o specjalności kryminologia i kryminalistyka oraz absolwent Prywatnej Szkoły Aktorskiej w Krakowie. Z animacją związany od kilku lat, a z firmą STAGEMAN współpracuje od obozu animacyjnego w Zakopanem w 2017 roku. Wiedzę i doświadczenie animacyjne zdobył na licznych eventach w Polsce oraz pracując jako animator czasu wolnego w Egipcie, Albanii, Maroko czy Sycylii. Uwielbia pracę z ludźmi, na warsztatach zaraża energią i poczuciem humoru. 

Jego motto brzmi: „Nie ma rzeczy niemożliwych!”

GOŚCINNIE: Wykład w formie video tłumaczony na język polski.

dr Madan Kataria – lekarz z Bombaju w Indiach. Przy wsparciu żony Madhuri Kataria, nauczycielki jogi, w 1995 roku założył pierwszy klub jogi śmiechu. Obecnie joga śmiechu jest ruchem ogólnoświatowym obejmujacym swoim zasięgiem tysiące klubów śmiechu w ponad 100 krajach.

Ta nowa koncepcja, zyskująca popularność w Stanach Zjednoczonych, Europie, Australii, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Afryce, została szeroko omówiona w prestiżowych mediach, takich jak magazyn TIME, National Geographic i Wall Street Journal, a także w CNN, BBC, sieciach amerykańskich i programie Oprah Winfrey Show.

Dr Kataria poświecił całe swoje życie promowaniu zdrowia, szczęścia i pokoju na świecie poprzez śmiech. Jest częstym gościem w programach telewizyjnych i radiowych na całym świecie. Kojarzony jest z wieloma projektami badawczymi mającymi na celu ocenę korzyści płynących ze śmiechu.

Jego motto brzmi: “Laugh, Love and Live!”

GOŚCINNIE: Wykład w formie video.

Jakub B. Bączek zachęca do bardzo konkretnego działania, nie pozostawiając Cię z teorią, która z dnia na dzień uleci przecież z Twojej głowy. Łatwo mu uczyć czegoś, co sam osiągnął. Jest bardzo szczery, ale też wymagający. Mówi o sprawach, o których inni boją się powiedzieć. Zachęca słuchaczy do wychodzenia ze strefy komfortu, do ryzykowania i działania pod prąd.

Dzięki temu, inspiruje zarówno osoby młode z pokolenia Y, jak i osoby doświadczone życiem. Jest częstym gościem mediów i autorem 18 książek oraz ponad 100 publikacji. Jego książki sprzedawane są w 17 krajach na świecie!

Jakub B. Bączek poprowadził już setki szkoleń, speechy i wystąpień publicznych. Od małych kilku osobowych grup po pełen stadion piłkarski Inea w Poznaniu podczas wydarzenia Życie bez Ograniczeń w 2015 roku (ponad 30 tys. osób!). Dziś ma za sobą ogromne doświadczenie. Występował na scenie z takimi autorytetami jak Brian Tracy, Jack Canfield, Tony Robbins, Stephane Antiga, Nick Vujicic, Les Brown, Jacek Santorski, Garri Kasparov, Dan MIllman, Mamed Khalidov, gen. Roman Polko, Prof. Rafał Ohme, Tomasz Kammel, Otylia Jędrzejczak, Michał Szpak, Krzysztof Ignaczak, czy Prof. Robert Cialdini. Otrzymał także owacje na stojąco na University of Oxford.

Jego motto brzmi: Marzenia się nie spełniają. Marzenia się SPEŁNIA!

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

  • nauczysz się śmiać bez powodu, nie polegając na żartach, czy komedii
  • poznasz korzyści jakie odczujesz pod wpływem śmiechojogi
  • nauczysz się w jaki sposób poprowadzić grupę ludzi podczas sesji śmiechojogi wykorzystując techniki opracowane przez dr Madana Katarii
  • poznasz technikę medytacji śmiechu, która jest wyjątkowa dla każdego, kto chciałby nauczyć się medytować
  • zdobędziesz umiejętność poprowadzenia sesji śmiechojogi dla seniorów, dzieci, młodzieży jak również osób o specjalnych potrzebach
  • zdobędziesz uprawnienia do założenia Klubu Śmiechu
  • zdobędziesz Certyfikat Lidera Śmiechojogi

Wszystkie warsztaty odbywają się w małych, 20- osobowych grupach, by dać Ci największy komfort i najlepsze efekty!

Sebastian jest certyfikowanym Trenerem Śmiechojogi. Swój tytuł uzsykał na kursie u samego dr Madana Katarii – twórcy śmiechojogi z Indii.

Wybierając nasz kurs – uczysz się u najlepszych!

Sebastian Padula - certyfikat

.

Zyskaj SWÓJ CERTYFIKAT TRENERA I WPROWADŹ DO SWOJEGO ŻYCIA I ŻYCIA INNYCH NOWĄ JAKOŚĆ!

Jesteś gotowa/y SIĘ UŚMIECHNĄĆ?

SPRAWDŹ KIEDY PRZYJEDZIEMY DO CIEBIE I ZAPISZ SIĘ TERAZ!

26-27.03.2022 w Warszawie (dokładną lokalizację podamy w terminie późniejszym)

W jakich godzinach odbędzie się szkolenie?

Szkolenie odbędzie w sobotę i niedzielę w godzinach od 10:00 do 18:00. 

Kto poprowadzi szkolenie?

Szkolenie prowadzi Sebastian Padula. W trakcie szkolenia gościnnie w formie video wystąpią Jakub B. Bączek oraz Madan Kataria.

CENA SZKOLENIA: 2 900 zł!

SPRAWDŹ PROMOCJE I PAKIETY!

KUPUJĄC TERAZ W PAKIECIE – OSZCZĘDZASZ!

Preferujesz płatność przelewem? Jeden uśmiech i gotowe 🙂

Dokonaj z uśmiechem przelewu na poniższe konto, wpisując w tytule przelewu: „Trener Śmiechojogi – Imię i Nazwisko”.

JBB International Sp. z o. o. Sp. k. mBank 38 1140 2004 0000 3902 7759 8494

a następnie wyślij do nas (oczywiście z uśmiechem 😉 ) potwierdzenie na maila: szkolenia@jakubbbaczek.pl

Dokonując zakupu szkolenia potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności, Regulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń i zapytaj Klaudię o szczegóły 🙂
TEL.: +48 727 707 074
E-MAIL: szkolenia@jbbteam.pl