TRENER ŚMIECHOJOGI
(2-dniowy kurs certyfikowany)

Trener śmiechojogi to warsztat dla każdego, kto pragnie poznać nową, wyjątkową ideę. Jej założeniem jest, że każdy może śmiać się bez powodu, bez polegania ani na żartach, ani na komedii. Chcesz wprowadzić w życie bezwarunkową radość taką z jaką śmieją się dzieci – mistrzowie śmiechu bez powodu ?  “Śmiech to zdrowie” to znane powiedzenie. Dzięki szkoleniu poznasz wiele dowodów na jego potwierdzenie m.in. dowiesz się, jak wpływa na Twoją odporność, poznasz oddziaływanie pogłębionego oddechu na organizm, oraz wpływ śmiechu na biochemię mózgu. Szkolenie potrzebne jest dla każdego, kto chce prowadzić społeczny klub śmiechu, czy sesje dla korporacji, uczniów, seniorów czy osób o specjalnych potrzebach.

JEDYNY TERMIN w 2020 roku: 24-25.10.2020

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Prowadzący

Karin Lesiak – nauczyciel i trener śmiechojogi. Współpracuje z Jakubem B. Bączkiem oraz wieloma fundacjami i stowarzyszeniami opiekującymi się osobami starszymi, osobami niepełnosprawnymi oraz dziećmi w szpitalach, gdzie propaguje śmiechojogę. Współtworzyła Dziennik Rozwoju “Wiem, czego chcę” oraz jest współorganizatorką spotkań networkingowych dla przedsiębiorców. Spotkania te uzupełnia mini sesjami śmiechojogi, a podczas warsztatów prowadzonych dla firm udowadnia, że śmiech potrafi integrować także ludzi sukcesów. Jej publikacje dotyczące śmiechojogi pojawiły się jako rozdziały w książkach m.in. dla osób starszych. Karin jest świadoma tego, że życie to sinusoida i warto zadbać o siebie… dla siebie! Jej życiowym celem jest wprowadzenie radości wszędzie, gdzie ludzie tego potrzebują i przypominanie, że śmiech to zdrowie!

Jej motto brzmi: “To proste śmiać się, gdy wszystko układa się dobrze. Utrzymaj radość, gdy sprawy idą źle”.

Karin jest certyfikowanym Trenerem Śmiechojogi. Swój tytuł uzsykała na kursie u samego dr Madana Katarii – twórcy śmiechojogi z Indii.

Wybierając nasz kurs – uczysz się u najlepszych!

GOŚCINNIE: Wykład w formie video tłumaczonego na język polski.

dr Madan Kataria – lekarz z Bombaju w Indiach. Przy wsparciu żony Madhuri Kataria, nauczycielki jogi, w 1995 roku założył pierwszy klub jogi śmiechu. Obecnie joga śmiechu jest ruchem ogólnoświatowym obejmujacym swoim zasięgiem tysiące klubów śmiechu w ponad 100 krajach.

Ta nowa koncepcja, zyskująca popularność w Stanach Zjednoczonych, Europie, Australii, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Afryce, została szeroko omówiona w prestiżowych mediach, takich jak magazyn TIME, National Geographic i Wall Street Journal, a także w CNN, BBC, sieciach amerykańskich i programie Oprah Winfrey Show.

Dr Kataria poświecił całe swoje życie promowaniu zdrowia, szczęścia i pokoju na świecie poprzez śmiech. Jest częstym gościem w programach telewizyjnych i radiowych na całym świecie. Kojarzony jest z wieloma projektami badawczymi mającymi na celu ocenę korzyści płynących ze śmiechu.

Jego motto brzmi: “Laugh, Love and Live!”

GOŚCINNIE: Warsztat 1h w formie on-line

Jakub B. Bączek zachęca do bardzo konkretnego działania, nie pozostawiając Cię z teorią, która z dnia na dzień uleci przecież z Twojej głowy. Łatwo mu uczyć czegoś, co sam osiągnął. Jest bardzo szczery, ale też wymagający. Mówi o sprawach, o których inni boją się powiedzieć. Zachęca słuchaczy do wychodzenia ze strefy komfortu, do ryzykowania i działania pod prąd.

Dzięki temu, inspiruje zarówno osoby młode z pokolenia Y, jak i osoby doświadczone życiem. Jest częstym gościem mediów i autorem 18 książek oraz ponad 100 publikacji. Jego książki sprzedawane są w 17 krajach na świecie!

Jakub B. Bączek poprowadził już setki szkoleń, speechy i wystąpień publicznych. Od małych kilku osobowych grup po pełen stadion piłkarski Inea w Poznaniu podczas wydarzenia Życie bez Ograniczeń w 2015 roku (ponad 30 tys. osób!). Dziś ma za sobą ogromne doświadczenie. Występował na scenie z takimi autorytetami jak Brian Tracy, Jack Canfield, Tony Robbins, Stephane Antiga, Nick Vujicic, Les Brown, Jacek Santorski, Garri Kasparov, Dan MIllman, Mamed Khalidov, gen. Roman Polko, Prof. Rafał Ohme, Tomasz Kammel, Otylia Jędrzejczak, Michał Szpak, Krzysztof Ignaczak, czy Prof. Robert Cialdini. Otrzymał także owacje na stojąco na University of Oxford.

Jego motto brzmi: Marzenia się nie spełniają. Marzenia się SPEŁNIA!

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

  • nauczysz się śmiać bez powodu, nie polegając na żartach, czy komedii
  • poznasz korzyści jakie odczujesz pod wpływem śmiechojogi
  • nauczysz się w jaki sposób poprowadzić grupę ludzi podczas sesji śmiechojogi wykorzystując techniki opracowane przez dr Madana Katarii
  • poznasz technikę medytacji śmiechu, która jest wyjątkowa dla każdego, kto chciałby nauczyć się medytować
  • zdobędziesz umiejętność poprowadzenia sesji śmiechojogi dla seniorów, dzieci, młodzieży jak również osób o specjalnych potrzebach
  • zdobędziesz uprawnienia do założenia Klubu Śmiechu
  • zdobędziesz Certyfikat Lidera Śmiechojogi
Dokonując zakupu potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką PrywatnościRegulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.

.

Zyskaj CERTYFIKAT TRENERA ŚMIECHOJOGI I WPROWADŹ DO SWOJEGO ŻYCIA I ŻYCIA INNYCH NOWĄ JAKOŚĆ!

Jesteś gotowa/y SIĘ UŚMIECHNĄĆ?

MIEJSCE

Warszawa

DATA

24-25.10.2020

W JAKICH GODZINACH?

Sob. 10:00 – 18:00
Ndz. 10:00 – 18:00

PROWADZĄCY:

Sob. – Karin Lesiak
Ndz. – Karin Lesiak

Gościnnie:
Jakub B. Bączek
dr Madan Kataria

CENA SZKOLENIA: 2 900 zł!

SPRAWDŹ PROMOCJE I PAKIETY!

KUPUJĄC TERAZ W PAKIECIE – OSZCZĘDZASZ!

Preferujesz płatność przelewem? Jeden uśmiech i gotowe 🙂

Dokonaj z uśmiechem przelewu na poniższe konto wpisując w tytule przelewu: „Trener Śmiechojogi – data szkolenia – Imię i Nazwisko”.

JBB International Sp. z o. o. Sp. k. MBank 38 1140 2004 0000 3902 7759 8494

a następnie wyślij do nas (oczywiście z uśmiechem 😉 ) potwierdzenie na maila: szkolenia@jakubbbaczek.pl

Dokonując zakupu szkolenia potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności, Regulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń i zapytaj Klaudię o szczegóły 🙂
TEL.: +48 450 088 022
E-MAIL: szkolenia@JBBteam.pl