ODWAŻ SIĘ BYĆ SOBĄ

Trening autentyczności z Pawłem Cieślakiem

W codziennym pośpiechu, stresie zaczynamy zatracać pewność wyrażania siebie. Autorski program szkolenia Pawła Cieślaka „Odważ się być sobą” to warsztat mający na celu przyswojenie narzędzi niezbędnych szczęśliwej, pewnej siebie osobie, która swoją autentycznością tworzy rzeczywistość na własnych zasadach. W programie korzystanie z erystyki i retoryki, czyli lingwistyki, która robi różnicę. Pewność siebie, a kontrola sytuacji. Wizerunek (mowa ciała), jako Twoja wizytówka. Wizerunek w praktyce (warsztaty wydobywające Twoją atrakcyjność). Autentyczność i szczerość przekazu – bądź sobą! Zasady asertywnego życia. Autoradość codzienna. Dystans do siebie zbliża do innych.

OSTATNI TERMIN W 2019 ROKU: 29-30.06.2019

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Prowadzący

Paweł Cieślak – dyrektor rozwoju w holdingu Jakuba B. Bączka. Kilkanaście lat doświadczenia przy koordynacji projektów m.in. w Hiszpanii, Włoszech, Portugalii, Grecji, Albanii, Czarnogórze, Turcji, Egipcie, Tunezji, Tajlandii, Bułgarii, Chorwacji, Maroko, Macedonii, Węgrzech czy Wyspach Zielonego Przylądka. Specjalizuje się w systemowym zarządzaniu projektami i budowaniem kadry wykonawczej. Współpracuje z klientami korporacyjnymi przy projektach kreatywnych. Przeprowadził kilkaset szkoleń, a spod jego skrzydeł wyszło kilka tysięcy zadowolonych kursantów.
Dotychczas udzielał się szkoleniowo w STAGEMAN Group i jest odpowiedzialny za rozwój tysięcy kursantów z zakresu maksymalizacji ich wydajności, budowania wizerunku i nastawienia do osiągania swoich celów. Obecnie Dyrektor Kreatywny Live Life Now oraz Życie Pełne Pasji 2.0. Podczas tych eventów energia twórcza udziela się każdej osobie biorącej udział w tych niezwykłych wydarzeniach na najwyższym europejskim poziomie.
Jest współautorem książki „Efektywność”, która swoją premierę będzie miała 21 marca. To niezwykła publikacja, która swoją formą ma działać na wzrokowców. Jest podróżą po wielu dziedzinach życia, oraz pigułką i inspiracją do podjęcia działania i bycia efektywnym. Grafiki zawarte w tekście odczarowują świat książki jako nudnego tekstu. Wyjątkowy – poziomy – układ książki jest manifestem myślenia „pod prąd”. Z tego powodu może być niewygodna do czytania, ale wygodnie nie zawsze znaczy dobrze.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

  • poznasz narzędzia do skutecznej komunikacji i osiągania celów komunikacyjnych,
  • popracujesz nad narzędziami mającymi na celu zwiększenie pewności siebie,
  • uświadomisz sobie jakie mechanizmy działają przy budowaniu wizerunku,
  • popracujemy nad Twoim wizerunkiem,
  • zrozumiesz dlaczego tak ważna w życiu jest autentyczność,
  • otrzymasz wskazówki do budowania asertywność szczęśliwego człowieka,
  • dowiesz się jakie są techniki wpływające na nastrój od początku Twojego dnia,
  • popracujemy nad dystansem do samego siebie.

Dokonując zakupu potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką PrywatnościRegulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.

Obszary szkolenia

ZOBACZ RELACJĘ I OPINIĘ UCZESTNIKÓW PIERWSZEJ EDYCJI SZKOLENIA!

MIEJSCE

Eurocentrum Konferencyjne
al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa

DATA WYDARZENIA

29-30.06.2019

GODZINY SZKOLENIA

Sob 10:00 – 18:00
Ndz 10:00 – 18:00

Dokonując zakupu szkolenia potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności, Regulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń i zapytaj Klaudię o szczegóły 🙂
TEL.: +48 450 088 022
E-MAIL: szkolenia@jakubbbaczek.pl