Money Breakthrough! – OSTATNIA EDYCJA Z JAKUBEM!

Dla każdego wolność finansowa oznacza co innego – dla jednych będzie to możliwość podróżowania, dla innych jak najmniej pracy, a kto inny powie: “niezależność”. I bez względu na to jak Ty ją postrzegasz – większość z nas do niej dąży. Do tej sytuacji w której dysponujesz odpowiednią ilością czasu i środkami finansowymi by spełniać swoje marzenia. Brzmi jak amerykański film, a Ty zastanawiasz się czy w Polsce to możliwe? Tak! W polskich warunkach to jest możliwe! Jestem Prezesem kilku firm, pół roku spędzam w pracy, a pół roku na wakacjach. Osiągnąłem wolność finansową i i każdego roku wyjeżdżam na 25 miniemerytur do bliskich i najbardziej odległych miejsc na Ziemi!
Chcę pokazać Ci jak Ty możesz to osiągnąć!

II TERMIN: 06-08.12.2019 DOSTĘPNE!

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Prowadzący

Jakub B. Bączek zachęca do bardzo konkretnego działania, nie pozostawiając Cię z teorią, która z dnia na dzień uleci przecież z Twojej głowy. Łatwo mu uczyć czegoś, co sam osiągnął. Jest bardzo szczery, ale też wymagający. Mówi o sprawach, o których inni boją się powiedzieć. Zachęca słuchaczy do wychodzenia ze strefy komfortu, do ryzykowania i działania pod prąd.

Dzięki temu, inspiruje zarówno osoby młode z pokolenia Y, jak i osoby doświadczone życiem. Jest częstym gościem mediów i autorem 18 książek oraz ponad 100 publikacji. Książki Jakuba sprzedawane są dziś w 17 krajach na całym świecie! Jeden z jego przyjaciół powiedział kiedyś: „Przejść obok wiedzy Jakuba obojętnie to tak, jakby mieć w ręku kupon lotka na pewną wygraną i wyrzucić go do kosza”. Jest duże prawdopodobieństwo, że masz pod ręką swój „kupon” w tej chwili…

Aneta Moniuszko – trener mentalny i wykładowca na Akademii Trenerów Mentalnych™ Jakuba B. Bączka, przedsiębiorca. Od 2011 roku już kilkukrotnie powiększyła swoją firmę odnotowując rok rocznie ze swoim zespołem wzrost zysków. Jej firma Sypialnioland.pl jest  liderem w sprzedaży łóżek i materacy w całej Polsce, wśród firm sprzedających łóżka i materace renomowanych producentów. Wykładała  ponadto na Uniwersytecie Opolskim oraz Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, przedstawiając kluczowe aspekty strategicznego zarządzania w duchu wolności finansowej. Z wykształcenia prawnik i administratywista, podyplomowo absolwentka MBA Przedsiębiorczość i Marketing. Z pasji Instruktorka golfa warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Autorka szeregu ciekawych publikacji z zakresu biznesu, psychologii i aspektów mentalnej gry w golfa. Na co dzień współpracuje z ludźmi biznesu, lekarzami, golfistami oraz wszystkim, którzy pragną zmiany.

Opinie o Jakubie

Zasługuje Pan na uznanie i powodzenie, bo Pana przekaz jest zarówno prosty, atrakcyjny, odważny, jak spójny i wartościowy, prawdziwie pomaga Pan ludziom realizować marzenia. Jacek Santorski

Akademia Psychologii Przywództwa

Z Jakubem osiągniesz życiowy rekord! Widziałem i słuchałem Jakuba w akcji i poczułem się wtedy znów jak jeden z tych wybrańców, którzy są o krok od sięgnięcia po zloty medal. Jest sugestywny, analityczny, błyskotliwy. Z każdą minutą rosłem niczym siatkarze, by pod koniec mierzyć jakieś 2,5 metra! Robert Korzeniowski

Wielokrotny Mistrz Olimpijski

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

  • poznasz drogę, która poprowadzi Cię do Wolności Finansowej,
  • dowiesz się co wspólnego ma energia i dobrostan z finansami,
  • odkryjesz jak zarabiać w polskich warunkach biznesowych,
  • dowiesz się jak wykorzystać Internet by zwiększyć własne przychody,
  • otrzymasz praktyczne narzędzia do zarabiania na nieruchomościach,
  • odkryjesz jakie przekonania stoją na drodze do Twojej Wolności Finansowej,
  • dowiesz się jak motywować pracowników i podwoić przychody,
  • nauczysz się zarządzania metodą Harvardzką,
  • poznasz tajniki taniego podróżowania Jakuba,
  • spotkasz wspaniałych ludzi i być może nawiążesz nowe kontakty biznesowe!

 

 

Dokonując zakupu potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką PrywatnościRegulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.

.

Zyskaj wolność finansową,

podróżuj i ciesz się życiem!

Poznaj metody

Jakuba B. Bączka

i odkryj nową jakość życia!

Jesteś gotowa/y?

MIEJSCE

Warszawa

DATA

06-08.12.2019 – DOSTĘPNE!

W JAKICH GODZINACH?

Pt. 18:00 – 21:00
Sob. 10:00 – 18:00
Ndz. 10:00 – 18:00

PROWADZĄCY:

Pt. – Aneta Moniuszko
Sob. – Jakub B. Bączek
Ndz. – Jakub B. Bączek

* Pozostała płatność ustalana jest indywidualnie z Klientem.

Preferujesz płatność przelewem? Żaden problem!

Dokonaj przelewu na poniższe konto wpisując w tytule przelewu: „MBT – data szkolenia – Imię i Nazwisko”.

JBB International Sp. z o. o. Sp. k. MBank 38 1140 2004 0000 3902 7759 8494

a następnie wyślij do nas potwiedzenie na maila: szkolenia@jakubbbaczek.pl

Dokonując zakupu szkolenia potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności, Regulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń i zapytaj Klaudię o szczegóły 🙂
TEL.: +48 450 088 022
E-MAIL: szkolenia@jakubbbaczek.pl

POZNAJ OPINIE O JAKUBIE! 

ANETA O JAKUBIE:

JUSTYNA O JAKUBIE: