Mistrzowskie Strategie – EDYCJA V

Dowiedz się, jak działa #UmysłMistrza i wykorzystaj mistrzowskie strategie do podniesienia swojej EFEKTYWNOŚCI w dowolnym obszarze – biznesie, sporcie i życiu osobistym! Jeśli czujesz, że nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału to wiedz, czas najwyższy coś z tym zrobić! Jak zrobić to najlepiej i najszybciej? Korzystając ze sprawdzonych rozwiązań tych, którzy osiągają wybitne rezultaty!

Jeśli zależy Ci na wynikach, PRAWDZIWYCH wynikach – musisz przestać „próbować”. Konkretne wyniki da tylko konkretne działanie. Najlepiej takie, które już przyniosło oczekiwane efekty. Wierz lub nie, ale tym, co różni MISTRZÓW od reszty jest tak naprawdę mentalność i siła psychiczna. To z jednej strony zwykli ludzie, z drugiej mają w sobie to coś, co sprawia, że wybili się ponad przeciętność!

TERMIN: 04-05.04.2020

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Prowadzący

DANIEL JANIK, czyli kilka słów o prowadzącym

  • Trener mentalny
  • Współpracownik Jakuba B. Bączka
  • Manager projektu #MENTALPOWER
  • Wykładowca na AKADEMII TRENERÓW MENTALNYCH
  • Współpracuje ze sportowcami różnych dyscyplin (m.in. piłka ręczna, piłka nożna, siatkówka czy skoki narciarskie)
  • Jego publikacje ukazały się m.in. w magazynach Asystent Trenera, Benefit oraz portalu Handballnews.pl
  • Były zawodowy piłkarz ręczny (bramkarz), instruktor piłki ręcznej
  • Pasjonat sportu i jego psychologicznych aspektów
  • Tropiciel STRATEGII NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW

Mój cel jest jasny: wspomóc Cię w regularnym osiąganiu jak najlepszych wyników – na miarę Twoich marzeń, możliwości i włożonej pracy.

Moje motto brzmi: NIEWAŻNE SKĄD POCHODZISZ – WAŻNE DOKĄD ZMIERZASZ!

Pomyśl, co by było, gdybyś odpowiednie myśli i nastawienie potrafił generować niemal na zawołanie? Jak wpłynęło by to na Twoją grę i – w konsekwencji – wyniki?

Z Danielem współpracujemy od 2 lat i mogę śmiało powiedzieć, że to człowiek o ogromnej wiedzy, pasji i zaangażowaniu. Dodatkowo przemawia za nim doświadczenie w zawodowym sporcie, co jest nie do przecenienia. No i lubi pomagać ludziom, dzielić się tym, do czego doszedł ciężką pracą. To dlatego zaprosiłem go do współpracy – napisania książki „Trening mentalny w piłce ręcznej”, współtworzenia i prowadzenia Akademii Trenerów Mentalnych i innych projektów. Zachęcam do udziału w jego szkoleniu, bo tutaj dostaniesz konkretną wiedzę i narzędzia, które podniosą poziom Twojej gry niezależnie od dyscypliny, którą uprawiasz.

Jakub B. Bączek

Trener Mentalny, Mistrz Świata w siatkówce

Daniel to prawdziwy profesjonalista. Nasza współpraca wiele wniosła w moje nastawienie do sportu, samoświadomość oraz postrzeganie wydarzeń wokół mnie i bardzo szybko zacząłem widzieć oczekiwane efekty. Z czystym sumieniem mogę polecić trening mentalny z Danielem.

Piotr Orczyk

Siatkarz PGE Skry Bełchatów

Daniela znam od przedszkola, ale moim trenerem mentalnym jest od kilku lat. W tym czasie zdobyliśmy z moją drużyną 3 brązowe medale Mistrzostw Polski oraz miałem przyjemność grać w Pucharach Europejskich. Mogę tylko żałować, że tak późno zacząłem. Jeśli tak, jak ja, masz problemy z pewnością siebie czy przedmeczowym stresem, to na pewno jest to osoba godna polecenia. Mnie pomógł i mam nadzieję na dalszą współpracę!

Adam Skrabania

Piłkarz ręczny KS Azotów Puławy

“Jak zamienić swoje wysiłki, poświęcenie oraz zaangażowanie w konkretne wyniki, rozwinąć swoją karierę i zrealizować swoje marzenie…”

…nawet, jeśli do tej pory często działałeś poniżej swoich możliwości i nieczęsto miałeś okazję, by pokazać, na co Cię stać!

Odpowiedzią na powyższe jest wykształcenie w sobie mentalności zwycięzcy. Jak? Pracując świadomie nad tym, co dzieje się w naszej głowie i ucząc się odpowiednio zarządzać naszymi myślami i emocjami. I tutaj mam dla Ciebie wyjątkową propozycję…

Sport, trening mentalny i tropienie strategii najlepszych sportowców to moje wielki pasje. Dlatego zamiast samemu szukać rozwiązań, po prostu skorzystaj z moich doświadczeń (w tym wielu błędów – nie wstydzę się o tym mówić) oraz ogromu wiedzy, które zdobyłem przez ponad 15 lat wyczynowego uprawiania sportu, 10 lat zagłębiania się w biografie i autobiografii mistrzów, ponad 5 lat współpracy ze sportowcami (w tym zawodnikami czołowych polskich lig, jak PlusLiga siatkówki, Superliga piłki ręcznej oraz reprezentantami kraju) oraz kilkudziesięciu szkoleń z zakresu treningu mentalnego, psychologii sportu, psychologii osiągnięć, socjologii i innych. Po co? Po to, byś Ty mógł od razu zastosować je w swojej dziedzinie!

Wykonasz pracę, która przyspieszy Twój rozwój i pozwoli Ci uniknąć wielu niepotrzebnych błędów (ach, gdybym ja dysponował taką wiedzą, gdy byłem nastolatkiem…)! Zyskasz większy spokój i determinację, które w połączeniu z Twoją ambicją i wolą zwyciężania stworzą mieszankę wybuchową!

Więc, jeśli jesteś gotowy, aby uzyskać kontrolę nad swoim życiem i/lub karierą, kup bilet i zarezerwuj swoje miejsce:

Wiele osób wie CO zrobić, natomiast sama wiedza nie wystarczy. Potrzeba jeszcze JAK oraz małego impulsu, by rzeczywiście zabrać się do pracy. To wszystko otrzymasz podczas całodniowego szkolenia (już ja o to zadbam)!

Kim są najlepsi sportowcy i jak skorzystać z ich sukcesów?

W ilu procentach sukces zależy od głowy i jak to wykorzystać w życiu?

Co jest podstawą wielkich osiągnięć (a czego większość unika jak ognia)?

Jak sobie radzić z niedowiarkami i tymi, którzy „wiedzą lepiej”?

Jak okiełznać stres i presję, by działały na naszą korzyść?

Czym jest I-sze prawo satysfakcji Janika i jak z niego korzystać?

Jak zbudować potężną pewność siebie i wysokie poczucie własnej wartości?

Jak skutecznie używać treningu wyobrażeniowego?
(największy sekret Michaela Phelpsa – PETARDA!)

Dokonując zakupu potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką PrywatnościRegulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.

Życie jest za krótkie, by stosować metodę „prób i błędów” (własnych)Potrzebujesz konkretu, który da Ci realną poprawę Twoich wyników, inaczej przepadnie kolejny dzień, tydzień, miesiąc, rok… Dlatego nie zwlekaj i zarezerwuj swoje miejsce już teraz!

MIEJSCE

Eurocentrum Konferencyjne
Jerozolimskie 134,
02-305 Warszawa

DATA

04-05.04.2020

GODZINY SZKOLENIA

Sob 10:00 – 18:00
Ndz 10:00 – 18:00

Preferujesz płatność przelewem? Żaden problem!

Dokonaj przelewu na poniższe konto wpisując w tytule przelewu:
„MS – data szkolenia – Imię i Nazwisko”.

JBB International Sp. z o. o. Sp. k.
MBank 38 1140 2004 0000 3902 7759 8494

a następnie wyślij do nas potwiedzenie
na maila: szkolenia@JakubBBaczek.pl

Dokonując zakupu szkolenia potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności, Regulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń i zapytaj Klaudię o szczegóły 🙂
TEL.: +48 450 088 022
E-MAIL: szkolenia@jbbteam.pl