#MENTALCAMP™ LOŻA EKSPERTÓW… czyli Urlop z Rozwojem Osobistym™

22-27.07.2020 / Ustroń. To niesamowite, ale większość ludzi po urlopie deklaruje, że… nie wypoczęła! Często bowiem korzystamy z nawyków „pracowych” i chcemy odpocząć na „czas: START!”. Niestety to tak nie działa. Korzystając więc z naszego doświadczenia z poprzednich edycji i z wyników badań naukowych, opracowaliśmy nowatorski program wczasów #MentalCamp, który jest jednocześnie bardzo głębokim i relaksującym urlopem, a także mocno praktycznym szkoleniem psychologiczno-biznesowym. Dwa w jednym! Odpoczywasz i się uczysz! Poznajesz kochanych ludzi i zdobywasz narzędzia do swoich sukcesów. Zamiast zaliczać na czas zabytki lub nudzić się na balkonie, zadbamy o Twój wzrost! #MentalCamp to coś dla Ciebie!

JEDYNY TERMIN W 2020 ROKU! 22-27.07.2020

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

#MentalCamp

#MentalCamp to wczasy podczas których zdobędziesz pewność siebie i zwiększysz wiarę w siebie! To wyjazd dla osób świadomych, gotowych do zmian, poszukujących odpowiedzi i chcących poszerzyć swoją strefę komfortu. Podczas wspólnego urlopu w pięknym górskim otoczeniu popracujemy nad rozwojem osobistym i w pięknych warunkach przyrody przeżyjemy warsztat, jakiego w Polsce jeszcze nie było! Z ekspertami,
z otwartymi ludźmi i z widokiem na las… to będzie niezapomniane przeżycie!

WCZASY SPĘDZISZ Z:

Daniel Janik – Trener Mentalny. Sportowiec (były profesjonalny piłkarz ręczny). Pasjonat sportu. Autor (m.in. współautor razem z Jakubem B. Bączkiem książki „Trening mentalny w piłce ręcznej”). Publicysta (jego artykuły ukazały się m.in. w magazynach Asystent Trenera, Benefit oraz na portalu Handballnews.pl). Współpracownik Jakuba B. Bączka oraz menedżer i wykładowca na Akademii Trenerów Mentalnych™. Pasjonat rozwoju osobistego.

Tropiciel Strategii Najlepszych Sportowców. Współpracuje z piłkarzami ręcznymi, piłkarzami nożnymi, siatkarzami, skoczkami narciarskimi i innymi. Twórca autorskiego szkolenia „Strategie Najlepszych Sportowców„.

Jego motto brzmi: Nieważne skąd pochodzisz, ważne dokąd zmierzasz!

Aneta Moniuszko – trener mentalny i wykładowca na Akademii Trenerów Mentalnych™ Jakuba B. Bączka, przedsiębiorca. Od 2011 roku już kilkukrotnie powiększyła swoją firmę odnotowując rok rocznie ze swoim zespołem wzrost zysków. Jej firma Sypialnioland.pl jest  liderem w sprzedaży łóżek i materacy w całej Polsce, wśród firm sprzedających łóżka i materace renomowanych producentów. Wykładała  ponadto na Uniwersytecie Opolskim oraz Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, przedstawiając kluczowe aspekty strategicznego zarządzania w duchu wolności finansowej. Z wykształcenia prawnik i administratywista, podyplomowo absolwentka MBA Przedsiębiorczość i Marketing. Z pasji Instruktorka golfa warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Autorka szeregu ciekawych publikacji z zakresu biznesu, psychologii i aspektów mentalnej gry w golfa. Na co dzień współpracuje z ludźmi biznesu, lekarzami, golfistami oraz wszystkim, którzy pragną zmiany.

Jej motto brzmi: Wszystko czego potrzebujesz, masz w SOBIE

Paweł Cieślak – dyrektor operacyjny. Kilkanaście lat doświadczenia przy koordynacji projektów m.in. w Hiszpanii, Włoszech, Portugalii, Grecji, Albanii, Czarnogórze, Turcji, Egipcie, Tunezji, Tajlandii, Bułgarii, Chorwacji, Maroko, Macedonii, Węgrzech czy Wyspach Zielonego Przylądka. Specjalizuje się w systemowym zarządzaniu projektami i budowaniem kadry wykonawczej. Współpracuje z klientami korporacyjnymi przy projektach kreatywnych. Przeprowadził kilkaset szkoleń, a spod jego skrzydeł wyszło kilka tysięcy zadowolonych kursantów. Dotychczas udzielał się szkoleniowo w STAGEMAN Group i jest odpowiedzialny za rozwój tysięcy kursantów z zakresu maksymalizacji ich wydajności, budowania wizerunku i nastawienia do osiągania swoich celów. Dyrektor Kreatywny Live Life Now oraz Życie Pełne Pasji 2.0. Podczas tych eventów energia twórcza udziela się każdej osobie biorącej udział w tych niezwykłych wydarzeniach na najwyższym europejskim poziomie. Jest współautorem książki „Efektywność”, która jest podróżą po wielu dziedzinach życia, oraz pigułką i inspiracją do podjęcia działania i bycia efektywnym.

Jego motto brzmi: Chcesz mieć dobre życie? Odważ się być sobą!

[GOŚCINNIE NA 1 WARSZTAT]
Jakub B. Bączek zachęca do bardzo konkretnego działania, nie pozostawiając Cię z teorią, która z dnia na dzień uleci przecież z Twojej głowy. Łatwo mu uczyć czegoś, co sam osiągnął. Jest bardzo szczery, ale też wymagający. Mówi o sprawach, o których inni boją się powiedzieć. Zachęca słuchaczy do wychodzenia ze strefy komfortu, do ryzykowania i działania pod prąd.

Dzięki temu, inspiruje zarówno osoby młode z pokolenia Y, jak i osoby doświadczone życiem. Jest częstym gościem mediów i autorem 18 książek oraz ponad 100 publikacji. Jego książki sprzedawane są w 17 krajach na świecie!

Jakub B. Bączek poprowadził już setki szkoleń, speechy i wystąpień publicznych. Od małych kilku osobowych grup po pełen stadion piłkarski Inea w Poznaniu podczas wydarzenia Życie bez Ograniczeń w 2015 roku (ponad 30 tys. osób!). Dziś ma za sobą ogromne doświadczenie. Występował na scenie z takimi autorytetami jak Brian Tracy, Jack Canfield, Tony Robbins, Stephane Antiga, Nick Vujicic, Les Brown, Jacek Santorski, Garri Kasparov, Dan MIllman, Mamed Khalidov, gen. Roman Polko, Prof. Rafał Ohme, Tomasz Kammel, Otylia Jędrzejczak, Michał Szpak, Krzysztof Ignaczak, Prof. Robert Cialdini, czy Dalai Lama. Otrzymał także owacje na stojąco na University of Oxford.

Jego motto brzmi: Marzenia się nie spełniają. Marzenia się SPEŁNIA!

Przyroda, zieleń, woda, czyste powietrze – w takiej atmosferze człowiek zatrzymuje się na chwilę i ląduje w „tu i teraz”. A dzięki temu można dostrzec myśli, które na co dzień są przykryte multitaskingiem, rozpamiętywaniem i wewnętrznym krytykiem… W tym roku otwórz się na rozwój – zrób krok naprzód, odważ się wyjść ze swojej strefy komfortu i poczuj na własnej skórze jak to jest być pewnym siebie! Poczuj wewnętrzną siłę, która jest w Tobie i osiągnij sukces w wybranej dziedzinie życia!!

Co zyskasz uczestnicząc z Loży Ekspertów?

U Daniela Janika:

 • Wzmocnisz wiarę w siebie by mieć siłę do marzeń
 • Skutecznie nauczysz się dawać sobie prawo do porażki

U Anety Moniuszko:

 • Nauczysz się, jak pracując mniej, zarabiać więcej
 • Zadziwisz się tym, jak można odzyskać czas pracy!

U Pawła Cieślaka:

 • Wyjdziesz ze strefy komfortu na wesoło
 • Zakochasz się w swojej autentyczności!

U Jakuba B. Bączka:

 • Przeżyjesz yielding – coś znacznie głębszego niż medytacja
 • Wyjdziesz z zajęć bez swoich lęków i trosk, z uśmiechem

 

  # Dlaczego warto zostać uczestnikiem tego szkolenia?

  • Miło spędzisz czas wśród pozytywnie zakręconych ludzi, od których otrzymasz dużo wsparcia i zrozumienia,
  • Ekspresowo nauczysz się, jak patrzeć i słuchać, żeby zobaczyć i usłyszeć – siebie, innych i otoczenie,
  • Nauczysz się odpoczywać!
  • Twórczo spojrzysz na świat i nauczysz się doświadczać „tu i teraz”,
  • Aktywnie i zarazem relaksująco spędzisz swój najlepszy urlop w życiu,
  • Lepiej zrozumiesz siebie, swoje potrzeby i otaczających Cię ludzi,
  • Celnie określisz kierunek swojego życia i nauczysz się realizować swoje marzenia,
  • Asertywnie nauczysz się tworzyć własną przestrzeń i szanować przestrzeń innych,
  • Mocno rozwiniesz w sobie umiejętność konwersacji i pogłębisz relacje międzyludzkie,
  • Poczujesz i zrozumiesz, jak ważne w życiu jest wyrażanie WSZYSTKICH emocji i jak nimi zarządzać.

  DATA

  22-27.07.2020

  MIEJSCE

  Hotel Perła Beskidu***
  ul. Sanatoryjna 42, 43-450 Ustroń

  OSTATNIE 2 MIEJSCA! ZAPISZ SIĘ TERAZ!

  Dokonując zakupu szkolenia potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką PrywatnościRegulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.

  Chcesz dowiedzieć się więcej?

  Zadzwoń i zapytaj Klaudię o szczegóły!

  TEL.: +48 450 088 022,
  E-MAIL: szkolenia@jbbteam.pl

  CENA ZAWIERA:

  a) Pobyt w przepięknym ośrodku w otoczeniu górskiej przyrody
  b) Pełne i zdrowe wyżywienie (w cenie)
  c) Warsztaty z Trenerami w ciągu 5 dni pobytu (każdego dnia inny Ekspert)
  d) Unikalna możliwość bycia sobą, wśród wielu pogodnych ludzi 24/7!!!

  CENA NIE ZAWIERA:

  a) Dojazdu na miejsce
  b) Własnych zakupów na miejscu
  c) Ewentualnych wycieczek po okolicy
  d) Ewentualnych opłat za Internet na recepcji

  SPRAWY ORGANIZACYJNE:

  a) Płatność: 1 000 zł przy rezerwacji + reszta wpłaty w ciągu 2 miesięcy od zgłoszenia (do 30 dni przed wyjazdem)
  b) Zajęcia nie będą obowiązkowe, aczkolwiek warto być na wszystkich
  c) Organizator zastrzega sobie prawo odmówienia udziału w imprezie bez podania przyczyn
  d) Zaliczka może być zwrócona przez organizatora po podaniu ważnych przyczyn (koszt operacyjny 99 zł) do 31.04.2020
  e) Po 31.04.2020 nie ma możliwości wypisania się z wyjazdu
  f) Dokonując zapłaty za szkolenie Uczestnik akceptuje REGULAMIN i Politykę Prywatności