#MENTALCAMP™… czyli Urlop z Rozwojem Osobistym™

01-06.08.2019 / Ustroń. Każdy z nas potrzebuje pewności i wiary w siebie! Bez względu na to, czy jesteśmy sportowcami, managerami czy rodzicami – ważne jest byśmy w siebie nie tylko wierzyli, ale i akceptowali siebie takimi, jacy jesteśmy! Wiemy, że wiarę w siebie i auto-akceptację można wypracować, a co najważniejsze: może to dużo zmienić w całym Twoim życiu! Bardzo dużo!

JEDYNY TERMIN W 2019 ROKU! 01-06.08.2019

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

#MentalCamp

#MentalCamp to wczasy podczas których zdobędziesz pewność siebie i zwiększysz wiarę w siebie! To wyjazd dla osób świadomych, gotowych do zmian, poszukujących odpowiedzi i chcących poszerzyć swoją strefę komfortu. Podczas wspólnego urlopu w pięknym Ustroniu popracujemy nad rozwojem osobistym i w pięknych warunkach przyrody przeżyjemy warsztat, jakiego w Polsce jeszcze nie było! Z Iwoną Guzowską, doświadczonymi żołnierzami i Jakubem B. Bączkiem, z otwartymi ludźmi i z widokiem na las… to będzie niezapomniane przeżycie!

WCZASY SPĘDZISZ Z:

Iwona Guzowska – trener biznesowy i mentor rozwoju, certyfikowany szkoleniowiec Bazy Usług Rozwojowych, autorka książki „Najważniejsza decyzja”, była posłanka na sejm, ale najbardziej znana jako mistrzyni świata i Europy w boksie i kick-boxingu. Zorientowana na dążenie do celu, ale zawsze trzymająca się zasad fair play i budowania dobrych relacji z otoczeniem.

Doświadczenie, które zdobyła w ringu jest nieocenione w pracy czy codziennym życiu. Często spotyka się z pytaniami jak to jest, kiedy staje się twarzą w twarz z przeciwnikiem, co się wtedy czuje i jak sobie poradzić z tak ogromnym stresem. Jak skupić się na swoim zadaniu, gdy dookoła jest tak wiele odwracających uwagę i stresogennych czynników. Jak wierzyć w swoje możliwości, gdy cały czas czuje się oddech konkurencji. Wiele zaczerpniętych ze świata sportu mechanizmów radzenia sobie z tymi wyzwaniami, można z powodzeniem przenieść na życie codzienne. Walka jest nierozerwalną częścią życia człowieka i zrozumienie jej istoty, a przede wszystkim poznanie siebie samego, to droga do sukcesu w każdej dziedzinie.

Atutami Iwony Guzowskiej są autentyczne zaangażowanie i unikalna wiedza, gdyż swoich umiejętności nie zawdzięcza akademickim kursom, a własnemu doświadczeniu. Potrafi pracować z ludźmi o zróżnicowanych temperamentach i silnych charakterach. Skupia się na budowaniu dobrych relacji, pielęgnowaniu skupienia i uważności, a także radzenia sobie z emocjami oraz ekstremalnym stresem, który w pracy zespołowej zawsze, w pewnym momencie realizacji projektu bierze górę. Uczestnicy jej szkoleń kończą swoje kursy z przekonaniem, że można i warto jest działać, że trzeba podnieść rękawicę. Prowadziła szkolenia pracowników m.in. dla: Volvo Truck, BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Bank, Siemens Polska, Cegielski Poznań S.A., Provident Polska, Akzo Nobel, Pliva Kraków (obecnie Teva Polska), Kredyt Inkaso SA

Instruktorzy – najwyższej klasy specjaliści, doświadczeni żołnierze i dowódcy, uczestnicy misji pokojowych i bojowych na świecie m.in. Afganistan, Irak, Bałkany. Doskonale wiedzą, co znaczy zgrany team i niezłomny duch. Praca z nimi nie jest dostępna dla każdego, a to czego można się od nich nauczyć przekłada się na każdy aspekt życia.

Jakub B. Bączek zachęca do bardzo konkretnego działania, nie pozostawiając Cię z teorią, która z dnia na dzień uleci przecież z Twojej głowy. Łatwo mu uczyć czegoś, co sam osiągnął. Jest bardzo szczery, ale też wymagający. Mówi o sprawach, o których inni boją się powiedzieć. Zachęca słuchaczy do wychodzenia ze strefy komfortu, do ryzykowania i działania pod prąd.

Dzięki temu, inspiruje zarówno osoby młode z pokolenia Y, jak i osoby doświadczone życiem. Jest częstym gościem mediów i autorem 18 książek oraz ponad 100 publikacji. Jego książki sprzedawane są w 17 krajach na świecie! Jeden z jego przyjaciół powiedział kiedyś: „Przejść obok wiedzy Jakuba obojętnie to tak, jakby mieć w ręku kupon lotka na pewną wygraną i wyrzucić go do kosza”. Jest duże prawdopodobieństwo, że masz pod ręką swój „kupon” w tej chwili…

Jakub B. Bączek poprowadził już setki szkoleń, speechy i wystąpień publicznych. Od małych kilku osobowych grup po pełen stadion piłkarski Inea w Poznaniu podczas wydarzenia Życie bez Ograniczeń w 2015 roku (ponad 30 tys. osób!). Dziś ma za sobą ogromne doświadczenie. Występował na scenie z takimi autorytetami jak Brian Tracy, Jack Canfield, Tony Robbins, Stephane Antiga, Nick Vujicic, Les Brown, Jacek Santorski, Garri Kasparov, Dan MIllman, Mamed Khalidov, gen. Roman Polko, Prof. Rafał Ohme, Tomasz Kammel, Otylia Jędrzejczak, Michał Szpak, Krzysztof Ignaczak, czy Prof. Robert Cialdini. Otrzymał także owacje na stojąco na University of Oxford.

Przyroda, zieleń, woda, czyste powietrze – w takiej atmosferze człowiek zatrzymuje się na chwilę i ląduje w „tu i teraz”. A dzięki temu można dostrzec myśli, które na co dzień są przykryte multitaskingiem, rozpamiętywaniem i wewnętrznym krytykiem… W tym roku otwórz się na rozwój – zrób krok naprzód, odważ się wyjść ze swojej strefy komfortu i poczuj na własnej skórze jak to jest być pewnym siebie! Poczuj wewnętrzną siłę, która jest w Tobie i osiągnij sukces w wybranej dziedzinie życia!!

Co zyskasz, dzięki #MentalCamp?

 • zaakceptujesz samego siebie,
 • uwierzysz we własne siły i pozbędziesz się kompleksów,
 • poznasz rozwój osobisty, który jest skuteczny i długotrwały,
 • dowiesz się jak wygląda budowanie silnego zespołu i jak być liderem,
 • poczujesz, że wzajemne wsparcie to jeden z niezbędnych elementów każdego sukcesu,
 • odkryjesz fundamenty swojej wewnętrznej mocy,
 • pokonasz własne słabości,
 • nauczysz się działać w sytuacjach kryzysowych,

W programie oferujemy także:

 • Wspólne kolacje z długimi rozmowami o rozwoju osobistym,
 • Spacery w pięknych okolicznościach przyrody,
 • Wieczorne zabawy i tańce przy muzyce
 • Oferta wolnoczasowa w samym ośrodku

# Dlaczego warto zostać uczestnikiem tego szkolenia?

 • Miło spędzisz czas wśród pozytywnie zakręconych ludzi, od których otrzymasz dużo wsparcia i zrozumienia,
 • Ekspresowo nauczysz się, jak patrzeć i słuchać, żeby zobaczyć i usłyszeć – siebie, innych i otoczenie,
 • Nauczysz się, jak przetrwać w lesie, a jeśli starczy Ci odwagi – spędzisz tam jedną noc,
 • Twórczo spojrzysz na świat i nauczysz się doświadczać „tu i teraz”,
 • Aktywnie i zarazem relaksująco spędzisz swój najlepszy urlop w życiu,
 • Lepiej zrozumiesz siebie, swoje potrzeby i otaczających Cię ludzi,
 • Celnie określisz kierunek swojego życia i nauczysz się realizować swoje marzenia,
 • Asertywnie nauczysz się tworzyć własną przestrzeń i szanować przestrzeń innych,
 • Mocno rozwiniesz w sobie umiejętność konwersacji i pogłębisz relacje międzyludzkie,
 • Poczujesz i zrozumiesz, jak ważne w życiu jest wyrażanie WSZYSTKICH emocji i jak nimi zarządzać.

OSTATNIE 2 MIEJSCA!

DATA

01-06.08.2019

MIEJSCE

Hotel WILGA
ul. Zdrojowa
743-450 Ustroń

Dokonując zakupu szkolenia potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką PrywatnościRegulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń i zapytaj Klaudię o szczegóły!

TEL.: +48 450 088 022,
E-MAIL: szkolenia@jakubbbaczek.pl

CENA ZAWIERA:

a) Pobyt w przepięknym ośrodku w otoczeniu górskiej przyrody
b) Pełne i zdrowe wyżywienie (w cenie)
c) Warsztaty w ciągu 5 dni pobytu z Jakubem B. Bączkiem (2 dni), Iwoną Guzowską (3 dni), Instruktorami (3 dni)
d) Unikalna możliwość bycia sobą, wśród wielu pogodnych ludzi 24/7!!!

CENA NIE ZAWIERA:

a) Dojazdu na miejsce
b) Własnych zakupów na miejscu
c) Ewentualnych wycieczek po okolicy
d) Ewentualnych opłat za Internet na recepcji

SPRAWY ORGANIZACYJNE:

a) Płatność: 1 000 zł przy rezerwacji + reszta wpłaty w ciągu 2 miesięcy od zgłoszenia (do 14 dni przed wyjazdem)
b) Zajęcia nie będą obowiązkowe, aczkolwiek warto być na wszystkich
c) Organizator zastrzega sobie prawo odmówienia udziału w imprezie bez podania przyczyn
d) Zaliczka może być zwrócona przez organizatora po podaniu ważnych przyczyn (koszt operacyjny 99 zł) do 31.05.2019
e) Po 31.05.2019 nie ma możliwości wypisania się z wyjazdu
f) Dokonując zapłaty za szkolenie Uczestnik akceptuje REGULAMIN i Politykę Prywatności