JA+

Świat podąża w stronę „ja”, dlatego zapraszam Cię w podróż dookoła siebie. Przygodę 360⁰ od „Ja+Świadomość” do „Ja+Inni” i znów „Ja+Świadomość”. Mój autorski projekt to odpowiedź na zapotrzebowanie współczesnych ludzi: na wsparcie, mentoring, a czasem po prostu konsultacje w kryzysowym momencie życia. Praca na trzech poziomach: ja – trener mentalny, ja – grupa i najwyższym: ja – ja. W nowatorskiej formule szkoleniowej, w okręgach i tak głęboko jak na moich sesjach treningu mentalnego 1 na 1, ale z dodatkową wartością: możliwością przeglądania się w oczach innych i poznawania siebie w projekcjach innych. Program, który odmieni Twoje życie raz na zawsze. Bądź ze mną na „JA +” i odmień swoje życie!

I TERMIN: 11-13.01.2019 WYPRZEDANE!

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

II TERMIN: 15-17.11.2019 DOSTĘPNE!

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Prowadzący

Jakub B. Bączek zachęca do bardzo konkretnego działania, nie pozostawiając Cię z teorią, która z dnia na dzień uleci przecież z Twojej głowy. Łatwo mu uczyć czegoś, co sam osiągnął. Jest bardzo szczery, ale też wymagający. Mówi o sprawach, o których inni boją się powiedzieć. Zachęca słuchaczy do wychodzenia ze strefy komfortu, do ryzykowania i działania pod prąd.

Dzięki temu, inspiruje zarówno osoby młode z pokolenia Y, jak i osoby doświadczone życiem. Jest częstym gościem mediów i autorem 18 książek oraz ponad 100 publikacji. Jeden z jego przyjaciół powiedział kiedyś: „Przejść obok wiedzy Jakuba obojętnie to tak, jakby mieć w ręku kupon lotka na pewną wygraną i wyrzucić go do kosza”. Jest duże prawdopodobieństwo, że masz pod ręką swój „kupon” w tej chwili…

Jakub B. Bączek poprowadził już setki szkoleń, speechy i wystąpień publicznych. Od małych kilku osobowych grup po pełen stadion piłkarski Inea w Poznaniu podczas wydarzenia Życie bez Ograniczeń w 2015 roku (ponad 30 tys. osób!). Dziś ma za sobą ogromne doświadczenie. Występował na scenie z takimi autorytetami jak Brian Tracy, Jack Canfield, Tony Robbins, Stephane Antiga, Nick Vujicic, Les Brown, Jacek Santorski, Garri Kasparov, Dan MIllman, Mamed Khalidov, gen. Roman Polko, Prof. Rafał Ohme, Tomasz Kammel, Otylia Jędrzejczak, Michał Szpak, Krzysztof Ignaczak, czy Prof. Robert Cialdini. Otrzymał także owacje na stojąco na University of Oxford.

 

Daniel Janik Trener Mentalny. Sportowiec (były profesjonalny piłkarz ręczny). Pasjonat sportu. Autor (m.in. współautor razem z Jakubem B. Bączkiem książki „Trening mentalny w piłce ręcznej”). Publicysta (jego artykuły ukazały się m.in. w magazynach Asystent Trenera, Benefit oraz na portalu Handballnews.pl). Współpracownik Jakuba B. Bączka oraz menedżer i wykładowca na Akademii Trenerów Mentalnych™. Pasjonat rozwoju osobistego.

Tropiciel Strategii Najlepszych Sportowców. Współpracuje z piłkarzami ręcznymi, piłkarzami nożnymi, siatkarzami, skoczkami narciarskimi i innymi. Twórca autorskiego szkolenia „Strategie Najlepszych Sportowców„. Jego motto brzmi: Nieważne skąd pochodzisz, ważne dokąd zmierzasz!

Opinie o Jakubie

Kuba pokazuje i uczy jak żyć życiem pełnym pasji.
Motywuje aż do bólu (ale warto!).

Tomasz Kammel

Dziennikarz telewizyjny, producent, scenarzysta i trener.

Jakub to nietuzinkowy polski przedsiębiorca, który udowadnia, że marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia!
Mistrz świata inspiracji – polecam!

Ewa Minge

Polska projektantka

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

 • po raz pierwszy w życiu zadasz sobie niektóre ważne pytania;
 • pokochasz siebie i podniesiesz swoją pewność siebie;
 • zobaczysz siebie z niebanalnej perspektywy (test dra Klasika);
 • odbędziesz ze sobą bardzo szczerą rozmowę;
 • zaakceptujesz siebie i swoje otoczenie;
 • uświadomisz sobie ból i traumy by bezpiecznie z nimi (współ)pracować;
 • poczujesz w sercu i w umyśle, że świat potrzebuje Ciebie, a Ty świata;
 • otrzymasz narzędzia do pracy nad sobą;
 • odnajdziesz motywację do działania;
 • poczujesz spokój wewnętrzny;
 • i… zaplanujesz swoje życie tak jak Ty tego chcesz!

Dokonując zakupu potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką PrywatnościRegulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.

.

Odnajdź swoje JA

na 8 płaszczyznach

i poczuj jak to jest,

gdy bierze się sprawy w swoje ręce!

Naucz się cieszyć małymi rzeczami

i stwórz swoją własną mapę,

która będzie Cię prowadzić każdego dnia.

GDZIE?

WARSZAWA

KIEDY?

11-13.01.2019 – WYPRZEDANE!

15-17.11.2019 – DOSTĘPNE!

 

W JAKICH GODZINACH?

Pt: 18:00 – 21:00

Sob 10:00 – 18:00

Ndz 10:00 – 18:00

* Pozostała płatność ustalana jest indywidualnie z Klientem.

Dokonując zakupu szkolenia potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności, Regulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń i zapytaj Klaudię o szczegóły 🙂
TEL.: +48 450 088 022
E-MAIL: szkolenia@jakubbbaczek.pl

POZNAJ OPINIE O JAKUBIE! 

IWONA O JAKUBIE:

IZABELA O JAKUBIE: