ZOBACZ WYSTĄPIENIE JAKUBA B. BĄCZKA
u boku osobistości świata biznesu, rozwoju, telewizji oraz sportu. Wystąpienie podczas którego prelegenci ujawnią przed Tobą, w jaki sposób osiągnęli swoją pozycję, pomimo gigantycznych przeciwności.

JAKUB B. BĄCZEK

Mówca #1 w Polsce

Przedsiębiorca, człowiek wolny finansowo. Zachęca do bardzo konkretnego działania, nie pozostawiając Cię z teorią. Łatwo mu uczyć czegoś, co sam osiągnął. Jest bardzo szczery, ale też wymagający. Mówi o sprawach, o których inni boją się powiedzieć. Zachęca słuchaczy do wychodzenia ze strefy komfortu, do ryzykowania i działania pod prąd. Jest częstym gościem mediów i autorem 18 książek oraz ponad 100 publikacji. Jego książki sprzedawane są w 17 krajach! Jakub B. Bączek poprowadził już setki szkoleń, speechy i wystąpień publicznych. Od małych kilku osobowych grup po pełen stadion piłkarski Inea w Poznaniu podczas wydarzenia Życie bez Ograniczeń w 2015 roku (ponad 30 tys. osób!). Dziś ma za sobą ogromne doświadczenie. Występował na scenie z takimi autorytetami jak Brian Tracy, Jack Canfield, Tony Robbins, Stephane Antiga, Nick Vujicic, Les Brown, Jacek Santorski, Garri Kasparov, Dan MIllman, Mamed Khalidov, gen. Roman Polko, Prof. Rafał Ohme, Tomasz Kammel, Otylia Jędrzejczak, Michał Szpak, Krzysztof Ignaczak, czy Prof. Robert Cialdini. Otrzymał także owacje na stojąco na University of Oxford.

Opinie o Jakubie

Wolność finansowa? Zawsze myślałem, że to poza moim zasięgiem. Dopóki nie poznałem Kuby Bączka… Jakub uczy, inspiruje, wzmacnia i prowokuje do ciężkiej pracy…

Kacper Kuszewski

Aktor teatralny i filmowy

Z Jakubem osiągniesz życiowy rekord! Widziałem i słuchałem Jakuba w akcji i poczułem się wtedy znów jak jeden z tych wybrańców, którzy są o krok od sięgnięcia po zloty medal. Jest sugestywny, analityczny, błyskotliwy. Z każdą minutą rosłem niczym siatkarze, by pod koniec mierzyć jakieś 2,5 metra!

Robert Korzeniowski

Wielokrotny Mistrz Olimpijski

Zmierz się z 8 wyzwaniami współczesności:

  • ODWAGA – dowiedz się, jak odnaleźć w sobie potężne źródło odwagi;
  • PRZECIĘTNOŚĆ – Jak wyróżnić się w pracy, życiu i biznesie, bez szkody dla innych?
  • POKORA – Jak odnaleźć siebie i zachować własną twarz w „Instagramowej bańce?”
  • ZASADY I WARTOŚCI – Grać fair czy za wszelką cenę? Na której drodze spotkasz swoich idoli?
  • AMBICJA – W którym miejscu przebiega cienka granica pomiędzy ambicją a zachłannością?
  • GNIEW – Emocje mogą być najsilniejszym motywatorem, jak i hamulcem.
  • DYSCYPLINA – O ile więcej można osiągnąć, dotrzymując zobowiązań przed samym sobą?
  • HEJT – Droga do sukcesu usłana jest… hejterami. Dowiedz się, jak sobie z nimi poradzić.

 

Be Supreme to innowacyjna konferencja inspiracyjna, która pozwoli poznać i zrozumieć czynniki osiągania sukcesu w dzisiejszym świecie. Prelekcje staną się źródłem Twojej wewnętrznej siły. Zaktywizują Cię do działania i realizacji wytyczonych celów. Co ważne, wykorzystasz odwagę oraz potencjał, który już w sobie masz!

Be Supreme to nie tylko okazja do spotkania gwiazd, ale przede wszystkim inspirująca prezentacja wielu ścieżek prowadzących na szczyt. Wyjątkowa szansa, aby prelegenci za sprawą własnych historii rzucili nowe światło na Twoją życiową drogę.

Prelegenci: Robert Krool, Łukasz Jakóbiak, Wojciech Herra, Joanna Przetakiewicz, Jakub B. Bączek, Martin Lewandowski, Łukasz Milewski, Kuba Wojewódzki, Anna Lewandowska.

W PAKIECIE TANIEJ!

KUP BILET na #BeSupreme
i kultowy event #LiveLifeNow
i zyskaj dodatkowe 15%!

Preferujesz płatność przelewem? Żaden problem!

Dokonaj przelewu na poniższe konto wpisując w tytule przelewu: „BS – data szkolenia – Imię i Nazwisko”.

JBB International Sp. z o. o. Sp. k. MBank 38 1140 2004 0000 3902 7759 8494

a następnie wyślij do nas potwiedzenie na maila: szkolenia@JakubBBaczek.pl

Dokonując zakupu szkolenia potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności, Regulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia. Oficjalnym organizatorem szkolenia jest High Level Polska Sp. z o.o. Po zakupie Twoje dane zostaną udostępnione organizatorowi szkolenia celem realizacji szkolenia.

MIEJSCE

Centrum Expo XXI
Warszawa

DATA WYDARZENIA

17 września 2019

REJESTRACJA

17 września 9:00 – 11:00

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń i zapytaj Klaudię o szczegóły 🙂
TEL.: +48 450 088 022
E-MAIL: szkolenia@jakubbbaczek.pl