3 x w polskich warunkach!

Podróżuj częściej, zarabiaj więcej, żyj bardziej! – dla jednych będzie to tylko marzenie, dla innych szansa, by wziąć sprawy w swoje ręce. Jakub B. Bączek nie rzuca słów na wiatr. Twierdzi, że marzenia się nie spełniają, ale marzenia się SPEŁNIA! I właśnie jako spełniony przedsiębiorca, nałogowy podróżnik i wolny finansowo inspirator, chce pomóc Ci w stworzeniu strategii na potrojenie zysków i podróży! Wchodzisz w to?

Ten niezwykle praktyczny warsztat, poprowadzi Cię krok po kroku przez największe tajemnice biznesowe Jakuba, który doprowadził takie firmy jak: STAGEMAN, #MentalPower, JBB czy „Wakacje w Sarandzie” do pozycji liderów w swoich branżach.

Czas pokazać Ci jak Ty możesz to osiągnąć!

Jedyny termin w 2019: 09-11.07.2019 DOSTĘPNE

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Prowadzący

Jakub B. Bączek zachęca do bardzo konkretnego działania, nie pozostawiając Cię z teorią, która z dnia na dzień uleci przecież z Twojej głowy. Łatwo mu uczyć czegoś, co sam osiągnął. Jest bardzo szczery, ale też wymagający. Mówi o sprawach, o których inni boją się powiedzieć. Zachęca słuchaczy do wychodzenia ze strefy komfortu, do ryzykowania i działania pod prąd.
Dzięki temu, inspiruje zarówno osoby młode z pokolenia Y, jak i osoby doświadczone życiem. Jest częstym gościem mediów i autorem 18 książek oraz ponad 100 publikacji. Jego książki sprzedawane są w 17 krajach! Jeden z jego przyjaciół powiedział kiedyś: „Przejść obok wiedzy Jakuba obojętnie to tak, jakby mieć w ręku kupon lotka na pewną wygraną i wyrzucić go do kosza”. Jest duże prawdopodobieństwo, że masz pod ręką swój „kupon” w tej chwili…
Jakub B. Bączek poprowadził już setki szkoleń, speechy i wystąpień publicznych. Od małych kilku osobowych grup po pełen stadion piłkarski Inea w Poznaniu podczas wydarzenia Życie bez Ograniczeń w 2015 roku (ponad 30 tys. osób!). Dziś ma za sobą ogromne doświadczenie. Występował na scenie z takimi autorytetami jak Brian Tracy, Jack Canfield, Tony Robbins, Stephane Antiga, Nick Vujicic, Les Brown, Jacek Santorski, Garri Kasparov, Dan MIllman, Mamed Khalidov, gen. Roman Polko, Prof. Rafał Ohme, Tomasz Kammel, Otylia Jędrzejczak, Michał Szpak, Krzysztof Ignaczak, czy Prof. Robert Cialdini. Otrzymał także owacje na stojąco na University of Oxford.

Opinie o Jakubie

Zasługuje Pan na uznanie i powodzenie, bo Pana przekaz jest zarówno prosty, atrakcyjny, odważny, jak spójny i wartościowy, prawdziwie pomaga Pan ludziom realizować marzenia.

Jacek Santorski

Akademia Psychologii Przywództwa

Z Jakubem osiągniesz życiowy rekord! Widziałem i słuchałem Jakuba w akcji i poczułem się wtedy znów jak jeden z tych wybrańców, którzy są o krok od sięgnięcia po zloty medal. Jest sugestywny, analityczny, błyskotliwy. Z każdą minutą rosłem niczym siatkarze, by pod koniec mierzyć jakieś 2,5 metra!

Robert Korzeniowski

Wielokrotny Mistrz Olimpijski

Wolność finansowa? Zawsze myślałem, że to poza moim zasięgiem. Dopóki nie poznałem Kuby Bączka… Jakub uczy, inspiruje, wzmacnia i prowokuje do ciężkiej pracy…

Kacper Kuszewski

Aktor teatralny i filmowy

Polecam Kubę, bo to praktyk, który wie o czym mówi. Jeśli mówi o biznesie to dlatego, że sam zbudował od zera dużą firmę, a jeśli mówi o treningu mentalnym to dlatego, że pomaga ludziom osiągać sukcesy!

Paweł Zagumny

Mistrz Olimpijski

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

  • poznasz strategię na potrojenie swoich zysków (3x);
  • dowiesz się jak podróżować 3 razy częściej;
  • odkryjesz jak zarabiać w polskich warunkach biznesowych;
  • dowiesz się jak wykorzystać Internet by zwiększyć własne przychody;
  • otrzymasz praktyczne narzędzia do zarabiania na nieruchomościach;
  • odkryjesz jakie przekonania stoją na drodze do Twojej Wolności Finansowej;
  • dowiesz się jak motywować pracowników i podwoić przychody;
  • nauczysz się zarządzania metodą Harvardzką;
  • poznasz tajniki inwestycji Jakuba B. Bączka;
  • spotkasz wspaniałych ludzi i być może nawiążesz nowe kontakty biznesowe!

Dokonując zakupu potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką PrywatnościRegulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.

.

ZARABIAJ 3X WIĘCEJ,

PODRÓŻUJ 3X CZĘŚCIEJ,

ŻYJ BARDZIEJ!

 

POZNAJ METODY

JAKUBA B. BĄCZKA

I ODKRYJ NOWĄ JAKOŚĆ ŻYCIA!

JESTEŚ GOTOWA/Y?

 

MIEJSCE

Eurocentrum Konferencyjne
al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa

DATA WYDARZENIA

09-11.07.2019 

GODZINY SZKOLENIA

WT. 18:00 – 21:00
ŚR. 10:00 – 18:00
CZW. 10:00 – 18:00

PROWADZĄCY:

WT. – JAKUB B. BĄCZEK + GOŚĆ
ŚR. – JAKUB B. BĄCZEK + GOŚĆ
CZW. – JAKUB B. BĄCZEK

* Pozostała płatność ustalana jest indywidualnie z Klientem.

Dokonując zakupu szkolenia potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności, Regulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń i zapytaj Klaudię o szczegóły 🙂
TEL.: +48 450 088 022
E-MAIL: szkolenia@jakubbbaczek.pl

POZNAJ OPINIE O JAKUBIE! 

ANETA O JAKUBIE:

JUSTYNA O JAKUBIE: