mp-close
mss-mapa

Szkolenia rozwoju osobistego

Trener rozwoju osobistego

Chcesz spełniać marzenia i realizować swoje plany zawodowe? Szkolenia rozwoju osobistego to doskonały wybór, gdy zmierzasz w tym kierunku.

Zasługuje Pan na uznanie i powodzenie, bo Pana przekaz jest zarówno prosty, atrakcyjny, odważny, jak spójny i wartościowy, prawdziwie pomaga Pan ludziom realizować marzenia.

Jacek Santorski

Akademia Psychologii Przywództwa

Jakub to perfekcyjne połączenie biznesowego umysłu z filantropijnym sercem. Doceniam jego zaangażowanie i profesjonalizm we wszystkim co robi, szczególnie w zakresie promocji Śmiechojogi.
dr Madan Kataria

Lekarz z Indii

Najpierw rozmawiałam z Jakubem dla jednej z gazet. Później rozmawialiśmy na jego LIVE. Teraz rozmawiamy o dalszej współpracy. Skąd tyle tych rozmów? A stąd, że to profesjonalista w każdym calu. Sportowiec biznesu.”

Monika Richardson

Dziennikarka, autorka

Polecam Kubę, bo to praktyk, który wie o czym mówi. Jeśli mówi o biznesie to dlatego, że sam zbudował od zera dużą firmę, a jeśli mówi o treningu mentalnym to dlatego, że pomaga ludziom osiągać sukcesy.

Paweł Zagumny

Siatkarz Reprezentacji Polski, Mistrz Świata 2014

Łączy głęboką wiedzę psychologiczną z ogromnym doświadczeniem praktycznym. Wszystko to jest udokumentowane nie tylko certyfikatami, ale także złotym medalem Mistrzostw Świata. Kuba jest też wspaniałym mówcą potrafiącym porwać tłumy, a kiedy trzeba, wzruszyć do łez.

prof. Rafał Ohme

Jeden z pionierów neuronauki

Kuba pokazuje i uczy jak żyć życiem pełnym pasji.
Motywuje aż do bólu (ale warto!).

Tomasz Kammel

Dziennikarz telewizyjny, producent, scenarzysta i trener.

Szkolenia rozwój osobisty

Myślisz o rozwoju osobistym bo wiesz, że możesz efektywniej i skuteczniej realizować własne cele. Pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele.

Szkolenia rozwój osobisty dla każdego

Rozwój osobisty jest czymś, co może doskonalić każdy, niezależnie od indywidualnych uwarunkowań. Są takie rzeczy czy zdarzenia, które na wszystkich wpływają w sposób rozwojowy – możemy do nich zaliczyć rzeczy celowe, jak nauka w szkole, ale również takie, które wyłapujemy często zupełnie nieświadomie, np. podczas rozmowy czy dyskusji. Nie można jednak zapomnieć, że każdy człowiek jest całkowicie indywidualny – posiada inny system wartości, wykształcenie, poglądy i charakter. Przede wszystkim jednak każdy inaczej spędza dzień, ma inną pracę i hobby, a co za tym idzie również kontakt z innymi czynnikami. Stosowanie się tylko do ogólnych założeń rozwoju osobistego z całą pewnością przyniesie pewne efekty i być może będą one zadowalające dla danej osoby.

Trener rozwoju osobistego – kto powinien rozważyć indywidualne konsultacje

Warto jednak pamiętać, że rezultaty te można poprawić poprzez skupienie się na tych czynnikach, które mają wpływ bezpośrednio na nas.

Z tego też powodu warto rozważyć indywidualny trening rozwoju osobistego. W jaki sposób taki trening miałby pomóc? Przede wszystkim trener rozwoju osobistego może skupić się na jednej konkretnej osobie, dzięki czemu przy opracowywaniu treningu rozwojowego jest w stanie wziąć pod uwagę doświadczenia, przyzwyczajenia i charakter konkretnej osoby. Takie indywidualne szkolenie z rozwoju osobistego często pozwala wskazać te rzeczy, które robimy na co dzień, a które mogłyby pomóc nam w rozwoju, gdybyśmy tylko minimalnie zmienili do nich nastawienie. Każdy w końcu rozwija się inaczej i warto o tym pamiętać. Przykładem może być tak zwyczajna rzecz jak oglądanie telewizji – dla jednych będzie to czynność całkowicie bezużyteczna, przez którą stracą tylko czas, jaki mogliby wykorzystać w bardziej produktywny sposób, dla innych jednak oglądanie telewizji będzie oznaczać rozwój – ktoś może oglądać programy przekazujące wiedzę, jaką wykorzysta później w codziennym życiu. Takimi rozwojowymi czynnikami mogą być programy popularnonaukowe, ale też programy kulinarne czy dotyczące prac domowych. Dla pewnej grupy zawodowej nawet oglądanie reklam okaże się rozwojowe – dotyczy to na przykład producentów czy pracowników agencji reklamowych.

Trener rozwoju osobistego

Współpraca z trenerem rozwoju osobistego to realna pomoc dla realizacji Twoich celów.

Trener rozwoju osobistego – dlaczego warto skorzystać z jego wsparcia

Jeżeli kiedykolwiek pomyślałeś o tym, że chciałbyś ukierunkować swoją energię na pracę i rozwój zainteresowań, lecz z jakiegoś powodu wciąż nie potrafisz się zorganizować, to z pewnością powinieneś przemyśleć sprawę ewentualnego szkolenia Rozwój osobisty to nie tylko sztuka motywowania, ale także doskonalenia umiejętności wyznaczania sobie priorytetów i efektywnego gospodarowania czasem. Każdy, kto zastanawia się, w jaki sposób wyrobić u siebie zdrowe, korzystne nawyki i wytrwałość w dotrzymywaniu nawet najbardziej ambitnych postanowień, ma szansę rozpocząć wprowadzanie zmian pod okiem eksperta, który podpowie mu, w jaki sposób podążać drogą do upragnionego celu. Trener rozwoju osobistego potrafi nie tylko zainspirować sposobem na rozwiązanie wielu codziennych problemów, ale także wskazać nam nasze dotychczasowe ograniczenia i podpowiedzieć sposób ich wyeliminowania.

Korzystanie z publikacji na temat motywowania się do codziennych zadań może podsunąć kilka ciekawych spostrzeżeń, ale nie gwarantuje długotrwałego efektu, jaki zapewni nam indywidualne podejście specjalisty, nastawionego na współpracę z określoną osobą – zorientowanego na jej konkretne potrzeby. Każdy, kto chce postawić na wzmocnienie pewności siebie i zdobywanie praktycznych umiejętności, powinien skorzystać z porad wyspecjalizowanego coacha – trener rozwoju osobistego to osoba, która pomaga zrozumieć siebie. Z pewnością warto choć raz spojrzeć na swoje motywacje oczami innego człowieka, który podpowie nam, w jaki sposób najefektywniej dążyć do upragnionego celu.

CZY WARTO ZAINWESTOWAĆ W SWÓJ ROZWÓJ OSOBISTY?

Klienci, którzy postanowili zadbać o rozwój osobisty, dokonują najlepszej inwestycji. Tak twierdzą specjaliści od pieniędzy, którzy na co dzień doradzają ludziom biznesu, gdzie lokować kapitał. Znawcy tematu finansów zapytani, w co zainwestować 20 tys. zł bez wahania odpowiadają – w siebie! Nie w akcje, kruszce, takie jak złoto, srebro, platyna czy w waluty, ale właśnie w kurs online, szkolenia, rozwój osobisty, który może być szeroko pojęty w zależności od indywidualnych preferencji. Dlaczego? Taka inwestycja szybko zwróci się nie tylko na rynku pracy, ale również w codziennym życiu.

Rozwoju osobistego można dokonać w wielu sytuacjach, które przełamują schematy i pomagają wyjść ze strefy komfortu np. podczas podróży czy wolontariatu. Jeżeli chcesz porozmawiać o realizacji twoich celów i dokonać przewartościowania, pomyśl o rozwoju razem z trenerem rozwoju osobistego i weź udział w procesie coachingu. Proces rozwoju osobistego może przebiegać na wiele sposobów. Sztuka polega na doborze odpowiedniej metody dla siebie.

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli czujesz, że Twoja firma może być zainteresowana współpracą z nami, ale czujesz, że potrzebujesz więcej informacji, to z radością, cierpliwością i uwagą z Tobą porozmawiamy i dopasujemy nasze rozwiązania do potrzeb Twojej firmy. Jaka forma kontaktu będzie najlepsza? Kliknij “Mam dodatkowe pytania” i wybierz najlepszą dla Ciebie opcję.