mp-close
mss-mapa

Szkolenia dla menedżerów

Postaw na wykwalifikowaną kadrę

Najlepsi managerowi zawsze szukają nowych, lepszych i skuteczniejszych rozwiązań. Wykwalifikowana kadra kierownicza to atut, który warto posiadać w dynamicznie zmieniającej się przestrzeni biznesowej. Wspólnie wejdziemy na kolejny poziom rozwoju.

Zasługuje Pan na uznanie i powodzenie, bo Pana przekaz jest zarówno prosty, atrakcyjny, odważny, jak spójny i wartościowy, prawdziwie pomaga Pan ludziom realizować marzenia.

Jacek Santorski

Akademia Psychologii Przywództwa

Jakub to perfekcyjne połączenie biznesowego umysłu z filantropijnym sercem. Doceniam jego zaangażowanie i profesjonalizm we wszystkim co robi, szczególnie w zakresie promocji Śmiechojogi.
dr Madan Kataria

Lekarz z Indii

Najpierw rozmawiałam z Jakubem dla jednej z gazet. Później rozmawialiśmy na jego LIVE. Teraz rozmawiamy o dalszej współpracy. Skąd tyle tych rozmów? A stąd, że to profesjonalista w każdym calu. Sportowiec biznesu.”

Monika Richardson

Dziennikarka, autorka

Polecam Kubę, bo to praktyk, który wie o czym mówi. Jeśli mówi o biznesie to dlatego, że sam zbudował od zera dużą firmę, a jeśli mówi o treningu mentalnym to dlatego, że pomaga ludziom osiągać sukcesy.

Paweł Zagumny

Siatkarz Reprezentacji Polski, Mistrz Świata 2014

Łączy głęboką wiedzę psychologiczną z ogromnym doświadczeniem praktycznym. Wszystko to jest udokumentowane nie tylko certyfikatami, ale także złotym medalem Mistrzostw Świata. Kuba jest też wspaniałym mówcą potrafiącym porwać tłumy, a kiedy trzeba, wzruszyć do łez.

prof. Rafał Ohme

Jeden z pionierów neuronauki

Kuba pokazuje i uczy jak żyć życiem pełnym pasji.
Motywuje aż do bólu (ale warto!).

Tomasz Kammel

Dziennikarz telewizyjny, producent, scenarzysta i trener.

Szkolenia dla managerów

Szukasz rozwiązań i rozwiązujesz problemy by realizować ambitne cele i marzenia. Możesz osiągnąć więcej i szybciej niż planowałeś.

Szkolenia menedżerskie to standard dla idących do przodu

Na sprawne funkcjonowanie firmy składa się wiele czynników. Do najważniejszych z nich należy bez wątpienia wykwalifikowana kadra kierownicza – nieumiejętne zarządzanie przedsiębiorstwem zawsze oznacza słabe wyniki oraz straty finansowe, przy tym dodatkowo niskie morale pracowników i nie najlepszą reputację, a tego wszyscy raczej woleliby uniknąć. W jaki sposób temu przeciwdziałać?

Szkolenia menedżerskie to opcja, na którą decyduje się coraz więcej polskich przedsiębiorstw i nic w tym dziwnego – za granicą takie szkolenia dawno stały się czymś pospolitym i w pełni oczywistym. Wraz z rozwojem gospodarczym menedżer przestał już tylko pełnić rolę osoby zarządzającej, stając się też liderem – spowodowało to zapotrzebowanie na nowe cechy i umiejętności. Szkolenia dla menedżerów mają za zadanie między innymi przypomnieć im, że są odpowiedzialni za szereg procesów zachodzących w przedsiębiorstwie, najbardziej jednak za ludzi – to właśnie oni są osobami, które pośredniczą między szefem a pracownikami, mają też za zadanie przygotowanie i wdrożenie pracowników we wszystkie zmiany, w taki sposób, żeby nie czuli się nimi przytłoczeni.

Szkolenia menedżerskie nie podlegają sztywnym zasadom, których należy przestrzegać, żeby być dobrym menedżerem, ich celem jest rozwinięcie w kadrze kierowniczej ukrytych zdolności przywódczych oraz motywujących, dzięki którym egzekwowanie zleconych poleceń czy zarządzanie procesem zmian nie będzie już problemem.

Podejmowanie decyzji w oparciu o intuicję czy nawyki jest czymś bardzo popularnym na wszystkich szczeblach kariery, w przypadku menedżerów powinno jednak zostać zastąpione przez świadome i dogłębnie przemyślane wybory – dzięki takiemu podejściu można mieć pewność, że menedżer niezależnie od sytuacji będzie w stanie podjąć decyzję, kierując się chłodną analizą.

Szkolenia managerskie

Każdy z nas może być lepszym managerem. Osiągać więcej i czerpać większą satysfakcję z pracy. Zobacz jak świadomi liderzy zmieniają siebie i otaczającą ich rzeczywistość. Możesz być jednym z nich.

Szkolenia dla menedżerów – dlaczego warto

Nikt nie rodzi się liderem – wbrew pozorom może nim zostać każdy z nas. To wszystko kwestia odpowiedniej motywacji i konsekwentnego nabywania niezbędnych umiejętności. W związku z dynamicznymi zmianami, jakie zachodzą dziś w świecie biznesu, nawet doświadczony lider z wieloletnim stażem może się jeszcze wiele nauczyć. Pomogą w tym z pewnością szkolenia menedżerskie – skuteczny sposób na podniesienie kompetencji pod czujnym okiem eksperta. Planując swój rozwój zawodowy, z pewnością warto zastanowić się nad tym, czego nie wiemy jeszcze o działaniu w zespole i jak wiele może wnieść do naszej pracy świadomość jej najważniejszych zalet.

Każdy menedżer musi być świadom faktycznego wymiaru swojej roli. Umiejętne delegowanie zadań, skuteczna komunikacja, odpowiednie zarządzanie czasem i wyznaczanie priorytetów to tylko część kompetencji, jakie powinien posiadać idealny lider wysoko zmotywowanego zespołu. Profesjonalne szkolenia dla menedżerów to doskonała okazja do poddania próbie własnych technik motywacyjnych i umiejętności budowania relacji z pracownikami, ale także szansa na poprawienie wydajności w pracy i wprowadzenie realnie dochodowych zmian. Każdy, komu zależy na poszerzeniu wiedzy na temat zarządzania efektywnym, zaangażowanym zespołem i przetestowaniu jej w praktyce, bez wątpienia powinien rozważyć swój udział w tego typu szkoleniu.

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli czujesz, że Twoja firma może być zainteresowana współpracą z nami, ale czujesz, że potrzebujesz więcej informacji, to z radością, cierpliwością i uwagą z Tobą porozmawiamy i dopasujemy nasze rozwiązania do potrzeb Twojej firmy. Jaka forma kontaktu będzie najlepsza? Kliknij “Mam dodatkowe pytania” i wybierz najlepszą dla Ciebie opcję.