mp-close
mss-mapa

pod prąd!

Czasami mówię ludziom to, czego nie chcą usłyszeć lub czego się boją. Często wyprowadzam z komfortu i prowokuję do ciężkiej pracy.
Zdarza mi się siarczyście przeklnąć, nawrzeszczeć na kogoś czy rozśmieszyć do łez. Tak, to cały ja. Najczęściej jednak działa…

Zasługuje Pan na uznanie i powodzenie, bo Pana przekaz jest zarówno prosty, atrakcyjny, odważny, jak spójny i wartościowy, prawdziwie pomaga Pan ludziom realizować marzenia.
Jacek Santorski

Akademia Psychologii Przywództwa

Jakub był naszym trenerem mentalnym na Mistrzostwach. Jest inteligentny i zabawny, a na scenie to prawdziwy showman, który ma bardzo pozytywną energię i potrafi uczyć ludzi ważnych rzeczy. Polecam Jakuba!
Stephan Antiga

Trener Mistrzów Świata w siatkówce

Jakub to nietuzinkowy polski przedsiębiorca, który udowadnia, że marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia! Mistrz świata inspiracji – polecam!
Ewa Minge

Polska Projektantka

Kuba pokazuje i uczy jak żyć życiem pełnym pasji.
Motywuje aż do bólu (ale warto!).
Tomasz Kammel

Dziennikarz telewizyjny, producent, scenarzysta i trener.

Łączy głęboką wiedzę psychologiczną z ogromnym doświadczeniem praktycznym. Wszystko to jest udokumentowane nie tylko certyfikatami, ale także złotym medalem Mistrzostw Świata. Kuba jest też wspaniałym mówcą potrafiącym porwać tłumy, a kiedy trzeba, wzruszyć do łez.
prof. Rafał Ohme

Jeden z pionierów Neuronauki

Jakub na scenie? A gdzież miałby być, jak nie tam? Wiem, co mówię. Merytoryczny, wiarygodny i skuteczny, bo osiąga to, o czym inni tylko opowiadają. Łamie z wdziękiem zasadę, że milczenie jest złotem.
Piotr Szwedes

Aktor teatralny i filmowy

Wolność finansowa? Zawsze myślałem, że to poza moim zasięgiem. Dopóki nie poznałem Kuby Bączka… Jakub uczy, inspiruje, wzmacnia i prowokuje do ciężkiej pracy…

 

Kacper Kuszewski

Aktor teatralny i filmowy

Oprócz wielkich umiejętności
i wartościowego doświadczenia emanuje z niego piękna prawda.
To jest coś co osobiście cenię najbardziej. Przebywanie w towarzystwie Kuby to czysta, inspirująca przyjemność.
Polecam z całego serca.
Maja Tokarska

Siatkarka Reprezentacji Polski

Do każdego celu można dojść różnymi ścieżkami. Na każdej ścieżce spotkają nas dobre i złe doświadczenia. To od nas samych zależy czy z nich wyciągniemy na tyle dużo pozytywnej energii, żeby ten cel znacznie przybliżyć, a później go osiągnąć.
Mariusz Wlazły

Mistrz Świata w Siatkówce

BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Zapisz się na nasz newsletter i nie przegap darmowych treści oraz najlepszych promocji!