mp-close
mss-mapa

Personal Branding Masterclass

Nie wątpię, że masz wiedzę i talenty. Ludzi z wiedzą i talentami jest jednak wielu. Tylko niektórzy z nich potrafią skutecznie docierać do publiczności. Możesz się tego nauczyć. Trenerzy, terapeuci, freelancerzy – macie możliwość występowania w telewizji, bycia zapraszanym do radia i budowania potężnych zasięgów na social mediach. Ten warsztat powstał po to, żeby dać Wam wiedzę, jak to robić!

JEDYNY TERMIN W TYM ROKU: 16.10.2021

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Prowadzący

Jakub B. Bączek – ambasador Kongresu Zdrowia Psychicznego, wykładowca MBA, autor bestsellerów i człowiek odpowiadający za przygotowanie mentalne piłkarzy, siatkarzy, skoczków i olimpijczyków, którym kibicujecie. Prowadzi gościnne zajęcia dla PZU, Toyotu, Orlen, Alior Banku, KGHM, Coca-Cola i wielu innych czołowych organizacji świata. Współpracuje z profesorami psychologii, ludźmi sukcesu i korzysta z wyników najnowszych badań naukowych. Stworzył „Akademię Trenerów Mentalnych”, która przez Klientów jest uznawana za najgłębszy kurs rozwojowy w Polsce (98,7% respondentów). Od 2019 roku wycofuję się stopniowo z prowadzenia szkoleń. „Wyższe Ja” to być może jedyny weekend w 2021 roku, kiedy będzie można skorzystać z interdyscyplinarnej wiedzy Jakuba.

Jego motto brzmi: Marzenia się nie spełniają… marzenia się SPEŁNIA!

Foto: Lidia Skuza

Monika Richardson – iberystka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Od 1995 roku związana z telewizją TVP. Prowadziła między innymi takie jak popularne Europa da się lubić, czy Teleadwokat, Europejczycy. Zasiadała także w jury programy Supertalent. W latach 2006-2008 pełniła funkcję redaktorki naczelnej miesięcznika “Zwierciadło”. W 2009 roku wzięła także udział w programie Taniec z gwiazdami. Przez wiele lat współprowadziła poranny program Pytanie na Śniadanie, a także w latach 2011-2012 współprowadziła z Jarosławem Budnikiem poranną audycję Radia Złote Przeboje. Od 2020 roku przeprowadza także wywiady dla tygodnika “Wprost”.   

Opinie o Jakubie

Zasługuje Pan na uznanie i powodzenie, bo Pana przekaz jest zarówno prosty, atrakcyjny, odważny, jak spójny i wartościowy, prawdziwie pomaga Pan ludziom realizować marzenia.

Jacek Santorski

Akademia Psychologii Przywództwa

Jakub to nietuzinkowy polski przedsiębiorca, który udowadnia, że marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia!
Mistrz świata inspiracji – polecam!

Ewa Minge

Polska Projektantka

PROGRAM:

  • 10:00 – 11:30 – Skuteczna komunikacja z Moniką Richardson

  • 12:00 – 13:30 – Social media w służbie Tobie z Jakubem B. Bączkiem

  • 14:30 – 16:00 – Warsztaty praktyczne z kamerą (Monika Richardson)

  • 16:30 – 18:00 – Jak sprzedawać offline i online? (Jakub B. Bączek)

Dla kogo jest ten warsztat:

  1. Trenerki i Trenerzy, którzy chcą zarabiać na swojej wiedzy.
  2. Przedsiębiorcy, którzy za pomocą mediów chcą podnieść swoje zyski.
  3. Freelancerzy, którzy mają już dość harowania na Facebook za 3 like.

3 powody, żeby się zapisać:

  1. Sprawdź zasięgi Jakuba B. Bączka i Moniki Richardson. Jeśli chcesz dostać od nich konkretne narzędzia, których używają – zapisz się na nasz warsztat.
  2. Jeśli uważasz, że warto wydać 2900 zł, żeby podnieść swoje zarobki o 5%, 10% lub nawet 50% – zapisz się na nasz praktyczny warsztat.
  3. Wiedzy od marketingowców i pseudomarketingowców jest dużo. Problem w tym, że wielu z nich nie ma rezultatów. My mamy. Dołącz do nas.

MIEJSCE:

WARSZAWA

DATA:

16.10.2021 (sobota)

GODZINY SZKOLENIA:

10:00 – 18:00

PROWADZĄCY:

Jakub B. Bączek
Monika Richardson

CENA SZKOLENIA: 2 900 zł

Preferujesz płatność przelewem? Żaden problem!
Dokonaj przelewu na poniższe konto,
wpisując w tytule przelewu: „PBM – Imię i Nazwisko”.
JBB International Sp. z o. o. Sp. k. mBank 38 1140 2004 0000 3902 7759 8494
a następnie wyślij do nas potwierdzenie na maila: szkolenia@jakubbbaczek.pl

Dokonując zakupu potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką PrywatnościRegulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń i zapytaj Klaudię o szczegóły 🙂
TEL.: +48 727 707 074
E-MAIL: szkolenia@jbbteam.pl