JBB TEAM

Jesteśmy trenerami mentalnymi i biznesowymi. Dzięki sukcesom, które osiągnęliśmy w przedsiębiorczości, jesteśmy wiarygodnym wsparciem dla czołowych firm, sportowców i liderów. Nasze know how pomogło zarówno sportowcom (Mistrzostwo Świata w siatkówce), bankom (naszymi Klientami są: ING, Alior, Pekao, Millennium), korporacjom (m.in. KGHM, PZU, Toyota, Allegro, Walt Disney, Polpharma), jak i przedsiębiorcom z sektora MŚP. Skorzystaj z naszej wiedzy.

3 FILARY #MENTALPOWER

RZETELNA WIEDZA

MISTRZOWSKIE WYKONANIE

UŻYTECZNOŚĆ I NARZĘDZIA

Jak osiągnąłem sukces?

Zaczynałem od zera – dziś mogę powiedzieć, że osiągnąłem poziom mistrzowski w życiu zawodowym i osobistym. Robię to, co kocham – pomagam ludziom odnaleźć w sobie siłę do działania i pracy nad sobą. Aby dotrzeć do tego etapu, pokonałem kilka innych, pełnych ciężkiej pracy, wzlotów i upadków.

Byłem sportowcem – jako siatkarz zdobyłem tytuł Mistrza Polski w 1999 roku. Później wkroczyłem w fazę naukową – uzyskałem tytuł magistra wychowania fizycznego i pedagogiki, studiowałem również filozofię. Jednocześnie brałem udział w wielu szkoleniach, kursach, zdobywałem wiedzę o treningu mentalnym, psychologii i zarządzaniu strategicznym.

Do tej pory napisałem kilkanaście książek – niektóre z nich stały się bestsellerami! Moje książki można kupić już w 17 krajach, a ja.. wciąż pracuję nad kolejnymi publikacjami, tekstami naukowymi i publicystycznymi. Pogłębiam swoją wiedzę, czerpię z badań naukowych i spotkań z autorytetami ze świata nauki, biznesu i psychologii.

OPINIE

Jakub na scenie? A gdzież miałby być, jak nie tam? Wiem, co mówię. Merytoryczny, wiarygodny i skuteczny, bo osiąga to, o czym inni tylko opowiadają. Łamie z wdziękiem zasadę, że milczenie jest złotem.
Piotr Szwedes

Aktor teatralny i filmowy

Łączy głęboką wiedzę psychologiczną z ogromnym doświadczeniem praktycznym. Wszystko to jest udokumentowane nie tylko certyfikatami, ale także złotym medalem Mistrzostw Świata. Kuba jest też wspaniałym mówcą potrafiącym porwać tłumy, a kiedy trzeba, wzruszyć do łez.
prof. Rafał Ohme

Jeden z pionierów Neuronauki

Kuba z zespołem pokazuje i uczy jak żyć życiem pełnym pasji.
Motywuje aż do bólu (ale warto!). Za każdym razem, kiedy wchodzi na scenę razem ze swoim teamem, inspiruje ludzi do działania. Jestem pod wrażeniem!
Tomasz Kammel

Dziennikarz telewizyjny, producent, scenarzysta

czas na biznes

Dzięki mądrym zasadom i hiperproduktywności pomagamy osiągać sukces Twojej firmie.

Korzystamy z wiedzy Noblistów (naszą metodykę pracy ze sportowcami opieramy o „teorię perspektywy” Daniela Kahnemana, a nasze działania w biznesie opieramy o koncepcję „architektury wyboru” Richarda Thalera), z badań naukowych uznanych ośrodków akademickich i z wiedzy praktycznej, wynikającej z naszych doświadczeń, którymi się nowatorsko dzielimy i z ciągłego procesu rozwoju, który jest częścią naszej kultury organizacyjnej.

klienci

Naszą największą dumą są sukcesy naszych Klientów. Współpracowaliśmy między innymi z UEFA, Walt’em Disney’em, PZPN, PZPS, Play, Coca-Colą, PZU, Greenpeace, Warner Bros i innymi (jest tych Klientów dużo więcej).

Jesteśmy jednak tak samo dumni z pracy z młodą managerką, która stworzyła w swojej firmie nowe kanały sprzedaży w ciągu tygodnia po sesji z naszym Trenerem, jak i z pracy z selekcjonerem kadry narodowej siatkarzy (Stéphane Antiga).

Mamy wśród Klientów sportowców, aktorów, mówców, biznesmenów i prezesów, ale też młodych przedsiębiorców, psychologów i managerów. Każdy ich sukces to nasze paliwo…

Wywiady z Jakubem B. Bączkiem (Prezesem JBB)

Sukces pisany szminką

Jak żyć w czasach, kiedy relacje zamieniają się na racje, a emocje w emotikony w najnowszym odcinku DNA SuXesu rozmawia Olga Kozierowska z Jakubem B. Bączkiem.

MEDICOVER

Wywiad u Mateusza Kusznierewicza o tym, jak trening mentalny pomaga zadbać o zdrowie.

dr Madan Kataria

Wywiad z dr Madan Kataria – twórcą śmiechojogii z Indii

WCZEŚNIEJSZE WYWIADY:

RMF24

Czy nastawienie decyduje o sukcesie? Trening mentalny ułatwia!

Gazeta Wyborcza - Wysokie Obcasy

Jakub poleca jak szybko opanować emocje w pracy
DZIEŃ DOBRY TVN
Polscy siatkarze Mistrzami Świata. Jak stworzyć drużynę zwycięzców? Wywiad z Jakubem B. Bączkiem.

Wirtualna Polska - Sportowe Fakty

Hejt podcina skrzydła sportowcom. Przez anonimowe komentarze myślą o zakończeniu kariery

RMF FM
„Warto kłócić się z przeciwnikami” wywiad dla RMF z Jakubem B. Bączkiem
Tok FM – Strefa Szefa
Wraz z p. Jackiem Santorskim nt książki „Determinacja” i noworocznych postanowieniach

TVN24 – Poranek w TVN24

wypowiedź w sprawie Kamila Stocha i motywowania sportowców

POLSAT SPORT (WWW)

Pjongczang 2018: Co muszą zrobić polscy skoczkowie, by idealnie przygotować się do kolejnego konkursu?

RMF FM

audycja Wstajesz i wiesz