mp-close
mss-mapa

POLECAM!

“Jeśli zależy Ci na tym, by osiągnąć więcej w krótkim czasie, zastosuj się do zawartych w tej książce wskazówek.”

Krzysztof Ignaczak, Mistrz Świata w siatkówce

 

Jeśli szukasz:

inspiracji historiami wielkich mistrzów, którzy osiągnęli niesamowite sukcesy;
– skutecznej motywacji do działania;
praktycznych wskazówek bez owijania w bawełnę;
konkretnych ćwiczeń pozwalających budować mentalność mistrza;
doświadczeń z pracy z reprezentantami kraju, Olimpijczykami i Mistrzami Świata…

…to ta książka jest dla Ciebie!

Don’t wish for it, work for it! W naszej wersji (słynne motto Jakuba): marzenia się nie spełniają, marzenia się SPEŁNIA!
Gotowy/-a, by podkręcić swoje działania i sięgnąć po “niemożliwe”? W takim razie już teraz sięgnij po pozycję, którą polecają Mistrzowie Świata!

KSIĄŻKĘ POLECAJĄ:

„Mistrzowskie strategie” to książka, która łączy w sobie doświadczenia wielkich sportowych mistrzów, jak również doświadczenie autorów: zarówno w roli sportowców jak i trenerów mentalnych. Miałem okazję współpracować z Kubą podczas pamiętnych Mistrzostw Świata w 2014 roku w Polsce, gdzie zdobyliśmy złoty medal, a z Danielem podczas realizacji „Akademii Trenerów Mentalnych”. Zdecydowanie polecam pracę obu – to profesjonaliści! Jeśli zależy Ci na tym, by osiągnąć więcej w krótkim czasie, zastosuj się do zawartych w tej książce wskazówek.

Krzysztof Ignaczak

Mistrz Świata w siatkówce

Kuba i Daniel to niesamowite połączenie doświadczenia, wiedzy i „serducha”. W swojej książce „Mistrzowskie strategie” prezentują jak myślą i działają najlepsi, by osiągać wybitne rezultaty. Jeśli chcesz osiągnąć więcej w swojej dyscyplinie (również pozasportowej), to jest to lektura obowiązkowa. Polecam!

Iwona Guzowska

Mistrzyni Świata w boksie zawodowym

WYKORZYSTAJ MISTRZOWSKIE STRATEGIE!

Nie od dziś wiadomo, że to “głowa” jest głównym czynnikiem odróżniającym mistrzów od przeciętnych. Ta książka pokazuje, jak budować swoją “mentalność zwycięzcy“, by w pełni rozwinąć swój potencjał.

CZY ODWAŻYSZ SIĘ SIĘGNĄĆ PO TO, CO W TOBIE NAJLEPSZE?
Czy jesteś gotów na pracę, która pozwoli Ci osiągać wybitne rezultaty?

Kup tę książkę, zamień “wiem” na “wiem i robię” i działaj, jak jeszcze nigdy dotąd!


* Do dnia 01.12.2019 trwa PROMOCJA BLACK WEEK. Skorzystaj i kup książkę w cenie 29 zł zamiast 39,90 zł (ponad 25% TANIEJ)

PROMOCJA!*

39,90 zł (cena katalogowa)
29 zł + 8 zł (przesyłka)*

 

Dokonując zakupu potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką PrywatnościRegulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.

O AUTORACH:

JAKUB B. BĄCZEK

Jakub B. Bączek – Trener Mentalny Mistrzów Świata i Olimpijczyków, przedsiębiorca, mówca inspiracyjny, podróżnik. Jest bardzo szczery, ale też wymagający. Mówi o sprawach, o których inni boją się powiedzieć. Zachęca słuchaczy do wychodzenia ze strefy komfortu, do ryzykowania i działania pod prąd. Dzięki temu, inspiruje zarówno osoby młode z pokolenia Y, jak i osoby doświadczone życiem. Jest częstym gościem mediów i autorem 18 książek oraz ponad 100 publikacji. Poprowadził już setki szkoleń, speechy i wystąpień publicznych. Występował na scenie z takimi autorytetami jak Brian Tracy, Jack Canfield, Tony Robbins, Stephane Antiga, Nick Vujicic, Les Brown, Jacek Santorski, Garri Kasparov, Dan MIllman, Mamed Khalidov, gen. Roman Polko, Prof. Rafał Ohme, Tomasz Kammel, Otylia Jędrzejczak, Michał Szpak, Krzysztof Ignaczak, czy Prof. Robert Cialdini.

DANIEL JANIK

Daniel Janik – dyrektor i wykładowca Akademii Trenerów Mentalnych™, trener mentalny, konsultant i mówca. Były zawodowy piłkarz ręczny. Pasjonat sportu i tropiciel Mistrzowskich Strategii. Autor książek i artykułów nt. treningu mentalnego. Jego publikacje ukazały się w takich czasopismach, jak: Benefit, Coaching czy Asystent Trenera. Przenosi to, co najlepsze w sporcie do świata biznesu. Wspiera sportowców czołowych polskich lig (Superliga piłki ręcznej, PlusLiga siatkówki) oraz reprezentacje, jak również wszystkich tych, którzy chcą wykorzystać sprawdzone Mistrzowskie Strategie w swoim życiu. Jego motto brzmi: nieważne skąd pochodzisz, ważne dokąd zmierzasz!

KUP DZIŚ W PROMOCJI BLACK WEEK
w cenie 37 zł z przesyłką
I DOWIEDZ SIĘ JAK ROZWINĄĆ SWÓJ POTENCJAŁ!

Dokonując zakupu potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności, Regulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.

Masz pytania?

Zadzwoń i zapytaj Jolę! 🙂
TEL.: +48 535 155 488
E-MAIL: sklep@jakubbbaczek.pl