mp-close
mss-mapa

Czy pośmiejesz się z nami? Możesz usłyszeć takie pytanie podczas prowadzonych sesji śmiechojogi ode mnie i od Sebastiana.

Jesteśmy wykwalifikowanymi trenerami i za tym prostym pytaniem, stoi również nasza wiedza.

Bardzo wierzymy w moc śmiechojogi. Jej pozytywne efekty odczuwamy na sobie, nasi bliscy również. To już nie tylko wzrost radości, odstresowanie i większy spokój, to również chęć podnoszenia umiejętności, aby jeszcze lepiej pracować. Wbrew pozorom, śmiech to bardzo poważna sprawa, a jeśli chcesz pomagać innym, musisz wiedzieć jak to robić.

W teamie Jakuba B. Bączka pracują najbardziej wykwalifikowani ludzie w swoich dziedzinach, dlatego od kilku tygodni przechodziliśmy szkolenie u dr Madana Katarii i teraz z ogromną radością informujemy, że właśnie je ukończyliśmy i mamy TO!

Certified Laughter Yoga Teacher!!!

Tak, jesteśmy certyfikowanymi nauczycielami śmiechojogi. Szkolenie prowadzone było w wersji on-line. Otrzymaliśmy mnóstwo wiedzy i równie dużo praktyki, czyli ćwiczeń śmiechu. Mieliśmy również wyzwania, bo przecież różnica czasu i dostosowywanie grafików. Spotkania odbywały się na Skype, na zoom, w mailach… była teoria i ćwiczenia. Ogromne dawki wiedzy i równie dużo śmiechu. Nasi bliscy zastanawiali się czasami czy to jest na pewno szkolenie, bo tyle śmiechu, że zaczynali mieć wątpliwości. Z drugiej strony chyba trochę zazdrościli.

Jesteśmy bardzo, bardzo szczęśliwi. Cieszymy się, że w czasach kiedy życie mówi: “Sprawdzam” – możemy wprowadzać z jeszcze większym zaangażowaniem metodę na podniesienie radości, odstresowanie, wzmocnienie odporności i fizycznej i psychicznej. Nasze ulubione pytanie usłyszysz podczas prowadzonych przez nas szkoleń… już wkrótce, bo i Ty możesz pośmiać się, zdobyć wiedzę, umiejętności i zostać trenerem śmiechojogi z certyfikatem.

Karin Lesiak & Sebastian Padula
Certyfikowani Nauczyciele Śmiechojogi