mp-close
mss-mapa
Uwierz w końcu w siebie!
Nawet jeśli czasem przeceniasz ilość rzeczy, które możesz zrobić dziś, zazwyczaj też nie doceniasz, ile możesz zrobić w miesiąc!
Zwróć uwagę, że są ludzie, którzy lubią z Tobą rozmawiać. Zwróć uwagę, jak wiele życiowych trudności masz już za sobą. Zwróć uwagę na to, że w wielu sytuacjach podejmujesz dobre i odważne decyzje. Zwróć uwagę, jak wiele wiesz i potrafisz.
Nadszedł czas, żeby przestać się sabotować! Już pora, żeby odważyć się na większe marzenia. Koniec użalania się nad sobą! Niech ten rok będzie Twoim najlepszym EVER!
Przypomnij sobie, o czym marzysz! Zdefiniuj, o co chcesz się bić i za czym stać! Uświadom sobie zasoby jakie posiadasz i ludzi, którzy dobrze Ci życzą. I krok po kroku…
UWIERZ W SIEBIE!
Jesteś osobą niepowtarzalną. Jesteś osobą wyjątkową. Jesteś osobą, która ma w sobie duży potencjał. Masz przed sobą wiele dni, w których możesz realizować swoje pasje. Masz wokół siebie wielu ludzi, od których warto się inspirować. Masz dostęp do nieograniczonej wiedzy.
Uwierz w siebie!
Mi zajęło to trochę czasu i wcale nie było łatwe. Nie raz porównywałem się do innych osób i czułem, że jestem za słaby, za głupi, że nie dam sobie rady. A potem trafiłem na trening mentalny i mój mięsień pewności siebie urósł. To był przełom. Poziom szczęścia zaczął odczuwalnie rosnąć. Zarobki wręcz eksplodowały. Otwierały się drzwi, których wcześniej nawet nie śmiałbym sobie wyobrażać. Marzenia stały się rzeczywistością.
Uwierz w siebie!
A jeśli to dla Ciebie na ten moment niewykonalne, bo np. chorujesz na depresję, pozwól, że to ja uwierzę w Ciebie na początek i wyciągnę do Ciebie rękę. Dołącz i…
UWIERZ W SIEBIE!
Jakub B. Bączek