mp-close
mss-mapa
To będzie długi post, na lekkiej złości, ale i z weną i… nadzieją!
(wytrzymasz do końca –> coś zyskasz)
Najpierw tło „historyczne”:)
1. W październiku 2019 poprowadziłem event „Live Life Now 4”. Zapowiedziałem ze sceny, że to jest OSTATNI mój event na żywo, a ja przechodzę na EMERYTURĘ.
2. Zaraz potem zrobiłem „Roadshow Pożegnalne Jakuba” na 9 miast Polski – tak chciałem się pożegnać z fanami przed wycofaniem się z życia publicznego.
3. Od 01.01.2020 moim jedynym celem była EMERTURA: podróże do krajów, których jeszcze nie widziałem, olbrzymi postęp w grze w golfa, pogłębienie potrzeb duchowych, poświęcenie czasu na rodzinę, siebie i… aktywne leniuchowanie!
4. Wszystko szło wg planu do marca 2020… Wtedy wybuchła w Polsce pandemia COVID i okazało się, że część moich Firm traci nawet do 90% normalnych przychodów.
5. Podejmuję decyzję, że zawieszam emeryturę i przechodzę na „sterowanie ręczne” by nikt z mojego zespołu nie stracił pracy. Liderem bowiem się jest, a nie bywa…
6. Rok pandemiczny to dla mnie system 80/20 = 80% czasu poświęcam na emeryturowanie, a 20% na najważniejsze sprawy moich firm i fundacji.
7. Spotykam się z hejtem i zarzutami, że moje emerytura była chwytem marketingowym i że „wyskakuję z lodówki, a miałem odpoczywać” i… z jednej strony mam to w nosie, a z drugiej zachodzę w głowę, czemu ta zła energia płynie głównie od… ludzi ze świata rozwoju osobistego (hm…).
8. Jest wiosna 2021 roku i podejmuję ważną dla mnie decyzję…
Chcę dla Was zorganizować „LIVE LIFE NOW”, edycja on-line. Ale tym razem bezpłatnie, bo wiem, że wielu ludzi nie stać teraz na eventy. Ale w formie internetowej, by nikogo z Was nie narażać na zarażenie się wirusem. Ale przez 5 dni, żeby dać Wam jak najwięcej wartości. Ale z wybitnymi gośćmi, żebyście mogli zanotować wiele stron wartościowej wiedzy. Ale z pokorą, że znów ktoś napisze „miałeś być na emeryturze”. I z zespołem JBB, który jest oddany w pełni, by wnosić wartość w życie Polek i Polaków!
Zapraszam Cię więc! 25-ty do 29-ty kwietnia (5 dni) na warsztaty ze mną. Codziennie wieczorem, czyli po pracy i ogarnięciu domowych spraw. Codziennie dam z siebie wszystko. Codziennie będę miał wybitnych gości z pierwszych stron gazet i z „prime time” w największych telewizjach! Codziennie konkretne wyzwanie dla Ciebie, które może zmienić Twoje nawyki, Twoje zachowania, Twoje… życie!!! (Na lepsze).
Po co to robię?
– Liderem się jest, a nie bywa!
– Mój zespół jest uzależniony od dawania Wam wartości!
– Chcę się przydać w czasie pandemii, jeśli czujesz, że jest Ci ciężko!
– Będę miał taką samą frajdę jak Wy ze wspólnych spotkań, dyskusji i wyzwań!!!
Bilety za 0 zł na…
To będzie coś wyjątkowego!
Jakub B. Bączek