mp-close
mss-mapa

BUUUUUUUUUUUUUM!
Po raz pierwszy “wystąpiłem” w reklamie TV:)

Zobaczycie mnie więc na TVN, Polsat, w TVP i w innych telewizjach. Kampania trwa od 01 marca więc jeśli czasem zerkacie do TV to pewnie się “zobaczymy”:)

W ramach wdzięczności za Wasze zaufanie do mojej książki zdradzę Wam sekrecik, jak można jej posłuchać za darmo. Z wielką dumą jednak napiszę, że wg naszych największych dystrybutorów “Zarobić Milion, idąc pod prąd” jest jednym z najlepiej sprzedających się tytułów w dziale BIZNES ever! A od Storytela dowiedziałem się, że sprzedaż mojej książki niewiele ustępuje sprzedaży bestsellerowego autora kryminałów Remigiusza Mroza. Wow! Takie informację wgniatają w fotel.

Zobaczcie proszę reklamę – oglądajcie tylko do końca:) A jak chcecie wersję audio mojej książki to wejdźcie proszę pod link z pierwszego komentarza pod tym postem i macie 30 dni za darmo w Storytel i szansę na przesłuchanie mojego audiobooka (i setek innych) w bezpłatnej subskrypcji na 30 dni. Z mojego linka macie 30 dni za darmo (normalnie jest 14). Potem się już płaci, chyba, że zrezygnujesz. Warto jednak zostać w Storytel, nie tylko dla mojej kolejnej audio-książki “25 miniemerytur”, ale dlatego, że i tak wydajesz pewnie więcej niż 29,90 zł na książki miesięcznie… Polecam i dajcie znać jak zobaczycie mnie w TV:)

Jaram się:)