mp-close
mss-mapa

Zamknąłem jeden z najlepszych miesięcy swojej firmy EVER. W lutym 2019 spółka JBB wygenerowała bowiem przychód, na który kiedyś pracowaliśmy przez… 2 lata! Wygląda na to, że bariery są tylko w głowie i coraz bardziej rozumiem, jak się ich pozbyć.

Kilka dni póżniej, siedzę już w saloniku Turkish Airlines w Istambule i czekamy na samolot do Seulu. A tam… kolejny urlop! Muzeum Innowacji Samsunga, strefa zdemilitaryzowana na granicy z Koreą Północną, piękny hotel i dużo spacerków w innej rzeczywistości.

Nie gonią mnie terminy, mogę się cieszyć wolnością. Cieszyć się związkiem, relacjami, spokojem wewnętrznym i nieskrępowaną radością życia. Moje firmy zarabiają nawet kiedy śpię. Premiera kolejnej książki już za kilkanaście dni – czuję, że to będzie prawdziwy hit!

Czy tak było od zawsze? Oj nie! Początki były trudne. Musiałem pozbierać się z przeszłości, nauczyć się siebie i znaleźć misję, która mnie zainspiruje. Chcę podnosić przychody i jakość życia Polaków. I chcę to robić najlepiej w tym kraju.

Mając pasję często nie czuję na scenie, że jestem w pracy (choć oczywiście są i tygodnie, gdzie po 10-ciu wystąpieniach publicznych poprostu padam). Spotykając odważnych i mądrych ludzi, uczę się jak im pomagać i jak inspirować ich do dobrego życia.

Po powrocie z kolejnej mini-emerytury czeka mnie praca z 3-ma kadrami narodowymi, ludźmi z pierwszych stron gazet i wystąpienia dla największych firm w Polsce i na świecie. Czeka mnie też autorski event “Życie Pełne Pasji” na 1500 ludzi, choć na pierwszej jego edycji pojawiły się… 23 osoby!

Opowiem tam o tym, jak zmienić korzenie, by to, co wyrasta z naszego umysłu i rezonuje na rzeczywistość było zdrowe i wspierające. Opowiem, jak porządek w głowie pomaga mi tworzyć dobrobyt w swoim życiu. Opowiem, jak zmieniając siebie, inspirować innych. Opowiem o życiu z pasją.

Stery w swoje ręce bierzesz jednak Ty. Owszem, mam najskuteczniejsze narzędzia treningu mentalnego i nie zawaham się ich użyć dla Twojego dobra. To jednak Ty kierujesz swoimi decyzjami i wierzę, że mogą Cię one doprowadzić do dostatku i szczęścia!

Gdyby mój “film” miał na końcu napisy, to wyglądałyby tak:

W ROLI GŁÓWNEJ: Jakub B. Bączek
PRODUCENT: Jakub B. Bączek
REŻYSER: Jakub B. Bączek – Mental Trainer

Bo marzenia przecież nie spełniają się same…

Marzenia się SPEŁNIA!
Pora na Twoje życie z pasją!
Jaki byłby to film?