mp-close
mss-mapa

JAK TO JEST MOŻLIWE, ŻE NIEKTÓRZY OSIĄGAJĄ SUKCESY, SĄ SZCZĘŚLIWI I WSZYSTKO IM “WYCHODZI”? TYMCZASEM DRUDZY – MIMO SZCZERYCH CHĘCI, PRACY I DĄŻENIA DO CELU – SPALAJĄ SIĘ W TRAKCIE REALIZACJI SWOICH PLANÓW, POZOSTAJĄC Z NICZYM?

Black Week kończy się 29.11 o godz. 20:00, czyli za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Większość z nas ma ukryte marzenia, cele, wizję tego, jak chcielibyśmy, aby nasze życie wyglądało. Niestety, ile razy próbujemy dążyć do realizacji naszych marzeń, napotykamy na całą masę przeciwności losu, które zdają się sprzysiąc przeciw Tobie i mówić „NAWET O TYM NIE MYŚL!”.

Czy miałaś kiedykolwiek tak, że im większy cel ustaliłaś, tym większa gonitwa negatywnych myśli pojawia się w Twojej głowie?

„Czy dam sobie radę? Co sobie pomyślą inni? Ja nigdy tego nie robiłam! Lepiej dam sobie z tym spokój. Nie jestem wystarczająco dobra”.

Dodatkowo ten stres, który temu towarzyszy potrafi być nie tylko frustrujący i demotywujący, ale wywiera tak potężny i negatywny wpływ na naszą samoocenę, że w ostateczności poddajemy się w poczuciu straconego i upływającego czasu oraz kolejnej porażki.

Chcę, abyś wiedziała, że to NIE JEST TWOJA WINA!

Jesteśmy zaprogramowani i zaprojektowani od małego na trzech podstawowych, ograniczających nas poziomach:

– Poziom programowania społecznego. Powszechne przekonanie, „aby lepiej się nie wychylać i nie ryzykować”.

Poziom biologiczny. Gadzi mózg, który posiada każdy człowiek, stymuluje non-stop ośrodek m.in. stresu i ostrzega przed (bardzo często błędnie) przed zagrożeniem.

– Poziom pamięci, doświadczeń i nawyków. Wystarczy, że ktoś, kiedyś wmówił Ci, że czegoś nie potrafisz, że jesteś niewystarczająco dobra, a Ty podświadomie uwierzyłaś w to i działasz na podstawie tego przekonania przez całe swoje życie.

Co gorsza, pewne przekonania mogą być tak głęboko w nas zakorzenione, że na pierwszy rzut możemy ich nawet nie zauważać. Mogą być tak bardzo zakotwiczone w naszych umysłach, że dopiero wiedza, praca i czas spędzony z doświadczonym specjalistą może pomóc nam się ich pozbyć.

Niestety nie wszyscy mają to szczęście wychowywać się i żyć we wspierającym środowisku, które wyrabia w nas pewność siebie, nawyki wspomagające sukces i nie “instaluje” destrukcyjnych przekonań.

Jeśli jesteś w takiej sytuacji i doświadczyłaś chociaż jednej emocji i blokad, które tutaj zostały wymienione, to mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość.

Ucząc się, jak działa Twój umysł i pracując bezpośrednio na ograniczających przekonaniach, jesteś w stanie go przeprogramować.

Możesz usunąć to, co Ciebie ogranicza i w to miejsce zainstalować przekonania, które pomogą Ci zrealizować obrane cele i dodadzą Ci sił do ich realizacji.

Pozwól więc, że zadam Ci proste pytanie. Czy chciałabyś razem ze mną przeprogramować swój umysł i nauczyć się tych wszystkich technik, których używam podczas współpracy z najlepszymi sportowcami w Polsce, aby pokonywali bariery i osiągali prawdziwe mistrzostwo?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK!, z pewnością moja propozycja bardzo Ci się spodoba.

W dniach 02-03.04.2022 poprowadzę w Warszawie prawdopodobnie już ostatni raz wyjątkowy i unikalny warsztat „Wyższe Ja”.

Jest to warsztat, gdzie przez dwa dni będziemy pracowali na przekonaniach, by uzmysłowić sobie, że to, co jest głęboko w naszym sercu, to co jest elementem naszej duchowości i za czym chcielibyśmy stać, i co chcielibyśmy realizować, to bardzo często emocje, myśli język, a nawet kultura, które bywają dla nas ograniczeniem, bywają czymś w rodzaju celi.

Na „Wyższym Ja” zmieniamy język po to, aby granice naszego świata mogły być szersze i żeby samorealizacja, wolność, spełnienie były możliwościami dla każdego z was, który uczestniczy w tym właśnie warsztacie.

Jest to szkolenie nietypowe, gdyż dotyka zupełnie innej sfery niż to, z czym mieliśmy do czynienia do tej pory. 

Jest tu głównie mowa o duchowości, czyli o tym, co każdy z nas ma w środku i do czego często nam bardzo ciężko dotrzeć. Jesteśmy zagłuszani przez bodźce, przez narrację i opinie innych ludzi, przez przekonania, przez kulturę, przez język, którym się posługujemy.  

O tym wszystkim mówimy podczas tego szkolenia, aby chociaż na chwilę dotrzeć do swojego głębokiego „ja” i wydobyć z Ciebie to, kim tak naprawdę jesteś i jaka jest Twoja misja.

Doświadczysz niespotykanych dotąd emocji.

Pracujemy w głębokich warstwach, krok po kroku, bardzo profesjonalnie i spokojnie.

Tworzymy bezpieczną przestrzeń, przez którą Cię przeprowadzę bez względu na to, z jakimi doświadczeniami do tej pory się mierzyłaś i jaka jest naprawdę Twoja historia.

Wierzę, że po tym warsztacie powiesz, że: „To była najlepsza rzecz w całym moim życiu”,

ponieważ otworzysz się na nowe doświadczenia, na to, co naprawdę jest ważne w życiu. Być może to będzie coś, do czego przez długi czas nie mogłeś dotrzeć, bo uniemożliwiały Ci to racjonalizacje, wyparcia jednak odkryjesz swoją misję w trakcie naszych spotkań. 

Czego się dokładnie nauczysz i co otrzymasz podczas tego warsztatu?

 • Stres jako reakcja na coś, co nie istnieje. Metody pracy ze stresem.
 • Autentyczność, która daje wolność, moc sprawczą i szacunek do siebie.
 • Jak pozbyć się kołowrotu negatywnych myśli w praktyce?
 • Integralność: ciało – emocje – rozsądna duchowość.
 • „Mentalne kamienie” – pora zbadać ich wpływ na Twoje „dzisiaj”.
 • Warstwy Twojej tożsamości i przestrzeń na zmianę przekonań.
 • Głęboka, uwalniająca i twórcza praca z lękiem i wstydem.
 • Świadoma obecność w ciele, w rodzinie, w świecie…
 • „Mapka” lub „Przepis”, który wypracujemy razem na warsztacie.
 • Informacje w Twoim mózgu, do których nie masz dostępu… jeszcze.

Komu dedykuję w szczególności ten warsztat?

 • Absolwentom i Studentom ATM, ATMJ i ATM Online.
 • Dla osób zestresowanych i żyjących w pośpiechu.
 • Dla szukających głębszej pracy niż „jesteś zwycięzcą!”

Dlaczego warto zapisać się teraz?

 1. Jest to jeden z ostatnich warsztatów, który Jakub B. Bączek poprowadzi w 100% osobiście. To okazja, by skorzystać z jego wiedzy i pracy mentalnej z Jakubem 1:1 (w trakcie warsztatu).
 2. Przedpremierowa informacja o tym warsztacie na grupach zamkniętych „Akademii Trenerów Mentalnych Online” poskutkowała wyprzedażą około 80% biletów. Spodziewamy się, że reszta z nich rozejdzie się szybko.
 3. Już teraz można wpłacić zaliczkę 1 000 zł, żeby zarezerwować sobie miejsce na tym warsztacie i nie stracić możliwości pracy z Jakubem na żywo. Następnie – dopłatę do ceny promocyjnej 1999 zł można rozłożyć sobie na raty (z ostatnią ratą PRZED 31.03.2022).

Bardzo ważne, aby uczestniczyć w tym warsztacie, należy spełnić poniższe warunki:

 1. Pełna efektywność tak głębokiej pracy wymaga 100% obecności = od 10:00 w sobotę, do 18:00 w niedziele. Prosimy nie rezerwować pociągów lub lotów powrotnych, które sprawią, że trzeba wyjść wcześniej z sali.
 2. Na tego typu warsztatach regularnie pojawiają się takie tematy, jak: depresja, molestowanie seksualne, traumy z dzieciństwa itp. Obowiązuje absolutny zakaz nagrywania video i audio oraz zasada pełnej dyskrecji.
 3. Przed warsztatem każdy Uczestnik zostanie poproszony o wypełnienie ankiety do wyłącznej wiadomości Jakuba B. Bączka. Wypełnienie ankiety jest obowiązkowe.

 

Jak uzyskać dostęp do tego warsztatu? Jaka jest cena?

Pozwól, że zadam Ci proste pytanie. Ile byłoby dla Ciebie warte pozbycie się Twojego najbardziej ograniczającego przekonania?

Jaką cenę byłabyś w stanie poświęcić, aby raz na zawsze usunąć ze swojej głowy ograniczenie powodujące lęk i frustrację?

Jeśli byłoby to dla Ciebie bezcenne, mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. 

Standardowa cena warsztatu Wyższe Ja to 3 900 zł. Ponieważ trwa obecnie promocja z okazji Black Week postanowiłem udostępnić ostatnie wolne miejsca w cenie 1999 zł (lub 1000 zł zaliczki, a następnie ustalimy dogodne dla Ciebie raty).

Black Week kończy się 29.11 o godz. 20:00, czyli za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

 

Podejmij teraz najlepszą decyzję dla siebie i zapisz się na szkolenie “Wyższe Ja”.

 

OPINIE O SZKOLENIU:

Jakub to entuzjastyczny i bardzo merytoryczny mówca, na którego publiczność reaguje owacjami na stojąco. Inspiracja na światowym poziomie – polecam serdecznie!

Hubert Urbański

Aktor, dziennikarz, prezenter telewizyjny i radiowy

Jego zaangażowanie, szybkość działania. energia, jaką wnosi w każdy projekt, przy którym współpracowaliśmy oraz fakt, że jest praktykiem, a nie teoretykiem – zarówno w kwestiach sportu, jak i biznesu.

Bartosz Kurek

Mistrz Świata w siatkówce

Jakub to perfekcyjne połączenie biznesowego umysłu z filantropijnym sercem. Doceniam jego zaangażowanie
profesjonalizm we wszystkim co robi, szczególnie w zakresie promocji Śmiechojogi

dr Madan Kataria

Twórca Śmiechojogi na świecie

FAQ (CZĘSTE PYTANIA)

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak. Po dokonaniu płatności napisz do nas na szkolenia@jbbteam.pl i prześlij dane Twojej firmy do wystawienia faktury.

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa w wyznaczonym czasie (patrz zegar) lub do wyczerpania produktów promocyjnych. Nie warto czekać do ostatniej chwili! 

Dlaczego teraz?

Warto skorzystać z propozycji teraz, ponieważ zostały ostatnie miejsca, a liczba uczestników na tym szkoleniu jest ograniczona. 

Czy Jakub prowadzi zajęcia osobiście?

Tak. Oba dni szkoleniowe są prowadzone przez Jakuba B. Bączka. Zajęcia trwają od 10:00 – 18:00 w sobotę i niedzielę, a więc otrzymujesz 16h szkoleniowych z Jakubem.

Kiedy i gdzie dokładnie odbędzie się szkolenie?

Wyższe Ja odbędzie się w Warszawie w dniach 02-03 kwietnia 2022 roku. Dokładną lokalizację podamy uczestnikom na początku 2022 roku.

Mam pytanie

Jeśli masz dodatkowe pytania związane z tą promocją – zapraszamy do kontaktu pod adresem: szkolenia@jbbteam.pl lub numerem telefonu +48 727 707 074

Dlaczego warto uczyć się od Jakuba B. Bączka?

Jakub to złoty medalista Mistrzostw Świata jako trener mentalny kadry narodowej siatkarzy Stephana Antigi (2014), mówca, który za swoje wystąpienie na Stadionie piłkarskim INEA otrzymał owacje na stojąco od ok. 30 000 zgromadzonych osób.

To przedsiębiorca, który od jednoosobowej działalności gospodarczej rozwinął swój biznes do pozycji lidera animacji czasu wolnego w Europie, autor kilku książek (w tym „Determinacja”) i DVD (w tym „Trening mentalny”), podróżnik, miłośnik filozofii, golfa i siatkówki. Wolny twórca, który kocha ludzi i potrafi w porywający sposób dzielić się z nimi swoją wszechstronną wiedzą. 

 

Inspiruje zarówno osoby młode z pokolenia Y, jak i osoby doświadczone życiem. Jest częstym gościem mediów i autorem 18 książek, sprzedawanych w 17 krajach(!) na świecie oraz autorem ponad 100 publikacji. Jeden z jego przyjaciół powiedział kiedyś: „Przejść obok wiedzy Jakuba obojętnie to tak, jakby mieć w ręku kupon lotka na pewną wygraną i wyrzucić go do kosza”. Jest duże prawdopodobieństwo, że masz pod ręką swój „kupon” w tej chwili… Jakub B. Bączek poprowadził już setki szkoleń, speechy i wystąpień publicznych. Od małych kilku osobowych grup po pełen stadion piłkarski INEA w Poznaniu podczas wydarzenia Życie bez Ograniczeń w 2015 roku (ponad 30 tys. osób!). Dziś ma za sobą ogromne doświadczenie. Występował na scenie z takimi autorytetami jak Brian Tracy, Jack Canfield, Tony Robbins, Stephane Antiga, Nick Vujicic, Les Brown, Jacek Santorski, Garri Kasparov, Dan MIllman, Mamed Khalidov, gen. Roman Polko, Prof. Rafał Ohme, Tomasz Kammel, Otylia Jędrzejczak, Michał Szpak, Krzysztof Ignaczak, czy Prof. Robert Cialdini. Otrzymał także owacje na stojąco na University of Oxford.