mp-close
mss-mapa

Jedni boją się i nie robią – właśnie dlatego, że się boją… Inni również się boją, ale nauczyli się działać pomimo lęku i obaw! Chcesz zaufać sobie, uwierzyć w swoją siłę i działać „pomimo”? Chcesz zbudować prawdziwą pewność siebie (opartą na tym, kim jesteś) oraz zmienić swoje życie i podnieść jego jakość?

Black Week kończy się 29.11 o godz. 20:00, czyli za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

„Za mało nazwać „fajną przygodą” coś, co zmienia nie tylko moje życie, ale również życie moich bliskich i tak bardzo pozytywnie wpływa na otoczenie.” Tymi słowami Agata podsumowała swój udział w Akademii Trenerów Mentalnych. Takich głosów Uczestników mamy mnóstwo. Łącznie z podsumowaniem, że „po Akademii moje życie już nigdy nie będzie takie samo”.

I choć zabrzmi to nieskromnie – wcale się temu nie dziwię!

Dlaczego?

 

W programie Akademii Trenerów Mentalnych zawarłem wszystko to, co pomogło mi stać się szczęśliwym i spełnionym człowiekiem oraz odnieść sukces i zyskać wolność finansową.

I co pomogło także moim Klientom, np. w zdobyciu złotego medalu Mistrzostw Świata.
Oczywiście nie tylko one przemawiają za skutecznością naszego programu – wszystko oparte jest również na badaniach naukowych, które regularnie weryfikujemy i aktualizujemy.

Dzięki temu wiem, że dajemy Wam naprawdę najwyższą jakość (co potwierdzają również ankiety Uczestników).

Proces zaplanowany jest na pół roku (6 weekendowych zjazdów), by „dotknąć” oddzielnie każdego z elementów naszej metodyki #MentalPower – i MOCNO nad nim popracować. A dodatkowo wszystko połączyć w spójną całość, by na koniec wyjść innym człowiekiem – nową i ulepszoną wersją siebie.

 

Gdyby interesowało Cię praktyczne przejście procesu i praca głęboka na neuronach, po to by podnieść pewność siebie, zwiększyć koncentrację i uważność, zaprosić do swojego życia wewnętrzny spokój, nauczyć się dawać sobie prawo do porażki oraz „wyrobić” w sobie nawyk zwyciężania – tutaj to uzyskasz.

 

I choć założeniem Akademii jest przygotowanie do pracy w roli Trenera Mentalnego (to już nie tylko zawód przyszłości, ale patrząc na obecne czasy – zdecydowanie teraźniejszości), wcale nie każemy Ci pracować w tym zawodzi (choć zachęcamy).

 

Zdobyta wiedza i narzędzia pomogą Ci wszędzie tam, gdzie występuje człowiek – z jego myślami i emocjami, pragnieniami i frustracjami, radościami i smutkami. Jeśli lubisz ludzi i chcesz uwalniać ich potencjał – dołącz do nas. Nie tylko Ty poczujesz różnicę. Zauważą ją również Twoi Klienci, współpracownicy, dzieci, przyjaciele i znajomi.

 

Kto najbardziej skorzysta na udziale w Akademii?

 • Trenerzy
 • Trenerzy biznesu
 • Psychologowie
 • Coachowie
 • Trenerzy sportowi
 • Nauczyciele
 • Opiekunowie
 • Rodzice
 • Przedsiębiorcy
 • Managerowie
 • HR-owcy
 • Handlowcy

 

Jak uzyskać dostęp do tego warsztatu? Jaka jest cena?

 

Wystarczy, że wpłacisz zaliczkę 2 000 zł, by w pełni zarezerwować sobie miejsce na ATM 22 z terminami zjazdów:

 • Zjazd 1: 22-23 stycznia 2022 (Jednostka i grupa w treningu mentalnym)
 • Zjazd 2: 19-20 lutego 2022 (Budowanie pewności siebie)
 • Zjazd 3: 19-20 marca 2022 (Koncentracja i spokój wewnętrzny)
 • Zjazd 4: 09-10 kwietnia 2022 (Prawo do porażki)
 • Zjazd 5: 14-15 maja 2022 (Nawyk zwyciężania – Mistrzostwo Osobiste)
 • Zjazd 6: 11-12 czerwca 2022 (PR, marketing i personal branding + egzamin)

 

Dodatkowo korzystając teraz z oferty na Black Week możesz zapisać się w cenie 13 900 zł zamiast 19 900 zł (kwoty zawierają 23% VAT) oraz zyskać BONUS o wartości 6 000 zł w formie szkolenia stacjonarnego JA+! Wystarczy wpłata zaliczki, pozostałą kwotę można rozłożyć na raty 0% na czas trwania Akademii.

Black Week kończy się 29.11 o godz. 20:00, czyli za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

 

Podejmij teraz najlepszą decyzję dla siebie i zapisz się na Akademię Trenerów Mentalnych!

OPINIE O SZKOLENIU:

Jakub to entuzjastyczny i bardzo merytoryczny mówca, na którego publiczność reaguje owacjami na stojąco. Inspiracja na światowym poziomie – polecam serdecznie!

Hubert Urbański

Aktor, dziennikarz, prezenter telewizyjny i radiowy

Jego zaangażowanie, szybkość działania. energia, jaką wnosi w każdy projekt, przy którym współpracowaliśmy oraz fakt, że jest praktykiem, a nie teoretykiem – zarówno w kwestiach sportu, jak i biznesu.

Bartosz Kurek

Mistrz Świata w siatkówce

Jakub to perfekcyjne połączenie biznesowego umysłu z filantropijnym sercem. Doceniam jego zaangażowanie
profesjonalizm we wszystkim co robi, szczególnie w zakresie promocji Śmiechojogi

dr Madan Kataria

Twórca Śmiechojogi na świecie

FAQ (CZĘSTE PYTANIA)

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak. Po dokonaniu płatności napisz do nas na szkolenia@jbbteam.pl i prześlij dane Twojej firmy do wystawienia faktury.

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa w wyznaczonym czasie (patrz zegar) lub do wyczerpania produktów promocyjnych. Nie warto czekać do ostatniej chwili! 

Dlaczego teraz?

Warto skorzystać z propozycji teraz, ponieważ zostały ostatnie miejsca, a liczba uczestników na tym szkoleniu jest ograniczona. 

Chcę zapłacić tradycyjnym przelewem. Jaki jest numer konta?

Wpłać zaliczkę lub całość na poniższe konto: JBB International
71 1140 2004 0000 3602 7954 6777, a następnie wyślij do nas maila na kontakt@mental-power.pl, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Kiedy i gdzie dokładnie odbędzie się szkolenie?

Zajęcia odbywają się w Warszawie (dokładną lokalizację podamy bliżej pierwszego zjazdu. Terminy zjazdów znajdziesz wyżej w treści strony.

Mam pytanie

Jeśli masz dodatkowe pytania związane z tą promocją – zapraszamy do kontaktu pod adresem: szkolenia@jbbteam.pl lub numerem telefonu +48 727 707 074

Dlaczego warto uczyć się od Jakuba B. Bączka?

Jakub to złoty medalista Mistrzostw Świata jako trener mentalny kadry narodowej siatkarzy Stephana Antigi (2014), mówca, który za swoje wystąpienie na Stadionie piłkarskim INEA otrzymał owacje na stojąco od ok. 30 000 zgromadzonych osób.

To przedsiębiorca, który od jednoosobowej działalności gospodarczej rozwinął swój biznes do pozycji lidera animacji czasu wolnego w Europie, autor kilku książek (w tym „Determinacja”) i DVD (w tym „Trening mentalny”), podróżnik, miłośnik filozofii, golfa i siatkówki. Wolny twórca, który kocha ludzi i potrafi w porywający sposób dzielić się z nimi swoją wszechstronną wiedzą. 

 

Inspiruje zarówno osoby młode z pokolenia Y, jak i osoby doświadczone życiem. Jest częstym gościem mediów i autorem 18 książek, sprzedawanych w 17 krajach(!) na świecie oraz autorem ponad 100 publikacji. Jeden z jego przyjaciół powiedział kiedyś: „Przejść obok wiedzy Jakuba obojętnie to tak, jakby mieć w ręku kupon lotka na pewną wygraną i wyrzucić go do kosza”. Jest duże prawdopodobieństwo, że masz pod ręką swój „kupon” w tej chwili… Jakub B. Bączek poprowadził już setki szkoleń, speechy i wystąpień publicznych. Od małych kilku osobowych grup po pełen stadion piłkarski INEA w Poznaniu podczas wydarzenia Życie bez Ograniczeń w 2015 roku (ponad 30 tys. osób!). Dziś ma za sobą ogromne doświadczenie. Występował na scenie z takimi autorytetami jak Brian Tracy, Jack Canfield, Tony Robbins, Stephane Antiga, Nick Vujicic, Les Brown, Jacek Santorski, Garri Kasparov, Dan MIllman, Mamed Khalidov, gen. Roman Polko, Prof. Rafał Ohme, Tomasz Kammel, Otylia Jędrzejczak, Michał Szpak, Krzysztof Ignaczak, czy Prof. Robert Cialdini. Otrzymał także owacje na stojąco na University of Oxford.