Mistrzostwo to wieloletni proces. Nikt nie stał się od razu wybitny w swojej dziedzinie. Potrzeba pasji, marzenia (i celu z nim związanego), a także ogromnej pracy i zaangażowania… Dlatego im wcześniej taką pracę rozpoczniemy, tym lepiej!

Black Week kończy się 29.11 o godz. 20:00, czyli za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Wprawdzie w każdym wieku zmiana jest możliwa (dzięki neuroplastyczności), jednak dużo łatwiej i skuteczniej ona przychodzi, gdy od początku budujemy dobre nawyki (nie musząc najpierw uporać się ze starymi).

 

Taka też myśl przyświecała mi, gdy tworzyłem Akademię Trenerów Mentalnych Juniorów.

 

To projekt dla tych, którzy pracują (lub chcą pracować) z dziećmi i młodzieżą (jak trenerzy, nauczyciele lub rodzice).

 

I chcą budować w nich mistrzowską mentalność od początku. U swoich dzieci, uczniów, zawodników

 

Jeśli liczy się dla Ciebie praktyczna i łatwa do zastosowania wiedza, bądź pewien, że Akademia Trenerów Mentalnych Juniorów daje Ci do tego narzędzia. Od razu będziesz mógł/mogła wykorzystać je w życiu i swoich kontaktach z najmłodszym pokoleniem.

 

Nasi Trenerzy z powodzeniem pracują z różnymi grupami wiekowymi i pomagają młodym ludziom radzić sobie z wyzwaniami osobistymi, sportowymi i szkolnymi.

 

W czasach pandemii i związanej z nią izolacji oraz problemami natury psychicznej przyjdzie nam mierzyć się jeszcze przez lata.

 

Jak alarmują naukowcy z kanadyjskiego Uniwersytetu w Calgary, pandemia doprowadziła do silnego kryzysu psychicznego wśród dzieci i młodzieży. W swojej przeglądowej pracy opublikowanej w czasopiśmie „JAMA Pediatrics”, wskazują na niemal dwukrotny wzrost liczby przypadków depresji i stanów lękowych u młodych ludzi.

 

Wyniki przedstawione w 29 pracach naukowych z różnych kontynentów wskazują na to, że sytuacja jest nie tylko zła, ale i pogarsza się. W największym stopniu dotyka starsze nastolatki i dziewczęta.

 

Opierając się na 16 prac naukowych z Wschodniej Azji, 6 z Ameryki Północnej, 4 z Europy, dwóch z Ameryki Południowej i Środkowej oraz jednej z Bliskiego Wschodu, które sumarycznie objęły blisko 81 tysięcy dzieci i młodzieży, podsumowują: „Szacunki wskazują na to, że co czwarte z dzieci i nastolatków zdradza objawy depresji, co piąte ma objawy stanów lękowych.” Co gorsza – objawy te z czasem zdają się nasilać.

 

„Kiedy zaczęła się pandemia, większość z nas przewidywała, że dla dzieci będzie to trudny okres, wydawało się jednak, że z czasem się przyzwyczają, zaadaptują. Kiedy jednak pandemia się przedłużała, stało się jasne, że dzieci tracą istotne momenty swojego życia. To trwa ponad rok i stanowi istotną część ich życia.”

 

Naukowcy zastanawiają się (i obawiają) tego, jakie będą skutki długofalowe. Przewidują, że przynajmniej część problemów zostanie z młodymi ludźmi na dłużej, w mniej lub bardziej ujawnionej formie – w zależności od tego z jakim wsparciem i otwartością dorosłych (rodziców, nauczycieli, trenerów) się stykają na co dzień.

 

W związku z szybkim rozwojem nowych technologii i dużą częścią życia w „onlinie”, w ostatnich latach można było dostrzec dużo więcej problemów natury psychicznej. Obecne wyzwania pandemiczne tylko je pogłębiły i sprawiły, że wiele z nich zaczęło się nawarstwiać.

 

Autorki pracy (dr Nicole Racine, dr Sheri Madigan) zwracają uwagę na palącą potrzebę wzmocnienia opieki psychiatrycznej i psychologicznej dla dzieci i młodzieży, ponieważ same nie są i nie będą w stanie sobie z tym poradzić.

 

To tylko pokazuje, jak ważne jest, by dbać o nasze zdrowie psychiczne i mentalne także w dobrych czasach, by odpowiednio się przygotować na wypadek tego rodzaju kryzysów. Nie mówiąc już o pracy, jaką należy wykonać teraz, gdy mleko już się rozlało…

 

Niestety, jeśli chodzi o pomoc psychologów i psychoterapeutów, nie mamy na nią zbytnio co liczyć. Dlaczego? Ponieważ jest ich po prostu za mało, o czym mówi się już od lat, ale niewiele się w tym temacie zmienia.

I właśnie dlatego udział w Akademii Trenerów Mentalnych Juniorów może być najlepszą decyzją na te czasy.

 

Jak uzyskać dostęp do tego warsztatu? Jaka jest cena?

 

Zapisz się na kolejną dostępną edycję z terminami:

  • Zjazd 1: 05-06.03.2022
  • Zjazd 2: 09-10.04.2022
  • Zjazd 3: 14-15.05.2022

Najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie. Druga najlepsza inwestycja to inwestycja w najmłodsze pokolenie, bo to od niego zależy, jaka będzie nasza przyszłość.

WAŻNE:
W ofercie na Black Week cena wynosi 4 900 zł zamiast 9 900 zł (kwoty zawierają 23% VAT)! Wystarczy wpłata zaliczki 1 000 zł, pozostałą kwotę można rozłożyć na raty 0% na czas trwania Akademii.

Black Week kończy się 29.11 o godz. 20:00, czyli za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

 

Podejmij teraz najlepszą decyzję dla siebie, swoich dzieci i podopiecznych i zapisz się na Akademię Trenerów Mentalnych Juniorów!

OPINIE O SZKOLENIU:

Jakub to entuzjastyczny i bardzo merytoryczny mówca, na którego publiczność reaguje owacjami na stojąco. Inspiracja na światowym poziomie – polecam serdecznie!

Hubert Urbański

Aktor, dziennikarz, prezenter telewizyjny i radiowy

Jego zaangażowanie, szybkość działania. energia, jaką wnosi w każdy projekt, przy którym współpracowaliśmy oraz fakt, że jest praktykiem, a nie teoretykiem – zarówno w kwestiach sportu, jak i biznesu.

Bartosz Kurek

Mistrz Świata w siatkówce

Jakub to perfekcyjne połączenie biznesowego umysłu z filantropijnym sercem. Doceniam jego zaangażowanie
profesjonalizm we wszystkim co robi, szczególnie w zakresie promocji Śmiechojogi

dr Madan Kataria

Twórca Śmiechojogi na świecie

FAQ (CZĘSTE PYTANIA)

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak. Po dokonaniu płatności napisz do nas na szkolenia@jbbteam.pl i prześlij dane Twojej firmy do wystawienia faktury.

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa w wyznaczonym czasie (patrz zegar) lub do wyczerpania produktów promocyjnych. Nie warto czekać do ostatniej chwili! 

Dlaczego teraz?

Warto skorzystać z propozycji teraz, ponieważ zostały ostatnie miejsca, a liczba uczestników na tym szkoleniu jest ograniczona. 

Kto prowadzi zajęcia?

Zajęcia prowadzi Piotr Matulka, Trener Mentalny, Wykładowca i Dyrektor Akademii Trenerów Mentalnych Junior. Twórca Klubów Treningu Mentalnego dla młodych sportowców. Autor artykułów i publikacji dotyczących motywacji i determinacji. Uczy menadżerów osiągać lepsze rezultaty w międzynarodowych i polskich korporacjach (m. in. Douglas, Leroy Merlin, ING Bank Śląski, PZU, Capital Service). Prowadzi treningi mentalne dla reprezentantów Polski, Mistrzów Polski, Europy i Świata. Specjalizuje się w piłce nożnej, tenisie i sportach walki. Uwielbia wydobywać ze sportowców i menadżerów ich ukryty potencjał. Wierny idei, że każdy może „Wychować (w sobie) Mistrza”.

Kiedy i gdzie dokładnie odbędzie się szkolenie?

Zajęcia odbywają się w Warszawie (dokładną lokalizację podamy bliżej pierwszego zjazdu. 

Terminy zjazdów:

  • Zjazd 1: 05-06.03.2022
  • Zjazd 2: 09-10.04.2022
  • Zjazd 3: 14-15.05.2022

Interesuje mnie płatność ratalna

Zarezerwuj sobie miejsce, wpłacając zaliczkę w wysokości 1 000 zł. Możesz skorzystać z dostępnych linków na stronie, lub kliknąć TUTAJ

Wolę zapłacić tradycyjnym przelewem. Jaki jest numer konta?

Wpłać zaliczkę lub całość na poniższe konto: JBB International
71 1140 2004 0000 3602 7954 6777

a następnie wyślij do nas maila na kontakt@mental-power.pl, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Mam pytanie

Jeśli masz dodatkowe pytania związane z tą promocją – zapraszamy do kontaktu pod adresem: szkolenia@jbbteam.pl lub numerem telefonu +48 727 707 074

Dlaczego warto uczyć się od Jakuba B. Bączka?

Jakub to złoty medalista Mistrzostw Świata jako trener mentalny kadry narodowej siatkarzy Stephana Antigi (2014), mówca, który za swoje wystąpienie na Stadionie piłkarskim INEA otrzymał owacje na stojąco od ok. 30 000 zgromadzonych osób.

To przedsiębiorca, który od jednoosobowej działalności gospodarczej rozwinął swój biznes do pozycji lidera animacji czasu wolnego w Europie, autor kilku książek (w tym „Determinacja”) i DVD (w tym „Trening mentalny”), podróżnik, miłośnik filozofii, golfa i siatkówki. Wolny twórca, który kocha ludzi i potrafi w porywający sposób dzielić się z nimi swoją wszechstronną wiedzą. 

 

Inspiruje zarówno osoby młode z pokolenia Y, jak i osoby doświadczone życiem. Jest częstym gościem mediów i autorem 18 książek, sprzedawanych w 17 krajach(!) na świecie oraz autorem ponad 100 publikacji. Jeden z jego przyjaciół powiedział kiedyś: „Przejść obok wiedzy Jakuba obojętnie to tak, jakby mieć w ręku kupon lotka na pewną wygraną i wyrzucić go do kosza”. Jest duże prawdopodobieństwo, że masz pod ręką swój „kupon” w tej chwili… Jakub B. Bączek poprowadził już setki szkoleń, speechy i wystąpień publicznych. Od małych kilku osobowych grup po pełen stadion piłkarski INEA w Poznaniu podczas wydarzenia Życie bez Ograniczeń w 2015 roku (ponad 30 tys. osób!). Dziś ma za sobą ogromne doświadczenie. Występował na scenie z takimi autorytetami jak Brian Tracy, Jack Canfield, Tony Robbins, Stephane Antiga, Nick Vujicic, Les Brown, Jacek Santorski, Garri Kasparov, Dan MIllman, Mamed Khalidov, gen. Roman Polko, Prof. Rafał Ohme, Tomasz Kammel, Otylia Jędrzejczak, Michał Szpak, Krzysztof Ignaczak, czy Prof. Robert Cialdini. Otrzymał także owacje na stojąco na University of Oxford.