Zamknij Okienko
Potrzebujemy Twojej Zgody!
Aby kontynuować zakupy zaakceptuj regulamin
oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych zaznaczając pola poniżej przycisków "Kupuj".

Dziękujemy serdecznie!

Życie pełne pasjiTM

Patronat Medialny

Classic_logo3

Współpraca redakcyjna

Średnia życia Polaka to 77 lat. Czy zastanawiasz się czasem nad tym, ile Ci zostało statystycznie Twojego jedynego życia? Być może nie. A być może warto zastanowić się nad tym, jakie to życie jest. Czy jest tułaczką i sprzedawaniem swojego czasu w miejscu, którego nie lubisz, czy też jest przygodą, którą sam kreujesz? Prowadzący jest człowiekiem pasji, a co najważniejsze, ma dar przekazywania takiej postawy życiowej z humorem i z zaskakującymi puentami!

Aż trudno mi czasem zrozumieć, dlaczego ludzie poddają się i dają się sterować innym (instytucjom i ludziom). Jesteśmy przecież wewnątrzsterowni! Skoro potrafimy decydować o tym, w co się ubrać i kiedy wyjść na spacer, możemy też decydować o tym, jaka jest nasza praca, ile zarabiamy i jakie marzenia realizujemy! Wystarczy podnieść pewność siebie, polubić się takim jakim się jest, znaleźć narzędzia i… działać! Trening mentalny bardzo w tym pomaga, więc spokojnie mogę powiedzieć, że ten warsztat jest pigułką pasji” (Jakub B. Bączek).

Prowadzący

Jakub B. Bączekzachęca do bardzo konkretnego działania, nie pozostawiając Cię z teorią, która z dnia na dzień uleci przecież z Twojej głowy. Łatwo mu uczyć czegoś, co sam osiągnął. Jest bardzo szczery, ale też wymagający. Mówi o sprawach, o których inni boją się powiedzieć. Zachęca słuchaczy do wychodzenia ze strefy komfortu, do ryzykowania i działania pod prąd.

Dzięki temu, inspiruje zarówno osoby młode z pokolenia Y, jak i osoby doświadczone życiem. Jest częstym gościem mediów i autorem 15 książek oraz ponad 100 publikacji. Jeden z jego przyjaciół powiedział kiedyś: „Przejść obok wiedzy Jakuba obojętnie to tak, jakby mieć w ręku kupon lotka na pewną wygraną i wyrzucić go do kosza„. Jest duże prawdopodobieństwo, że masz pod ręką swój „kupon” w tej chwili…

Ciesz się małymi rzeczami!
LiveLifeNow_424

GOŚCIE SPECJALNI

Beata Kapcewicz

Przedsiębiorca, międzynarodowy trener, coach, speaker, autorka książek. Na co dzień pomaga Zarządom, menedżerom, przedsiębiorcom, trenerom dokonać zmiany w życiu osobistym i zawodowym. Pomaga zmieniać rezultaty wielkich firm, zespołów, a także pojedynczych osób gotowych wejść na kolejny poziom swojej kariery i swojego rozwoju, aby sięgać po więcej, bo jak twierdzi „każdy ma swój Mt Everest, dla zdobycia którego pojawił się na tej Ziemi”.

Wierzy, że każdy ma jakiś talent, każdy może być najlepszą wersją siebie i mieć życie, które sobie wymarzy, zaplanuje i stworzy według własnej wizji. Wybrała bycie szczęściarą i teraz dzięki książce pokazuje innym, jak sami mogą stworzyć sobie szczęśliwe życie.

Beata Kapcewicz

Greg “KAMYK” Kamiński

Greg “KAMYK” Kamiński jest artystą muzykiem, wokalistą, kabareciarzem, trenerem sprzedaży oraz aktywnym przedsiębiorcą, który zbudował oraz rozwinął przez 20 lat wiele przedsiębiorstw.
Od najmłodszych lat związany jest z pasją jaką jest Muzyka. Bawi, śmieszy, gra i śpiewająco przechodzi przez życie.

Już na studiach jako 20 latek miał już bardzo dochodowy biznes generujący 180 tyś zł dochodu rocznie ale mimo dobrych dochodów zrozumiał wtedy, że zamieniał swój czas na pieniądze. Postanowił coś zmienić. Przed 30tką zarobił swój pierwszy milion dochodząc do przychodów pasywnych. Wówczas postanowił założyć nowy biznes totalnie od podstaw. W ciągu 4 lat wygenerował on przychód ponad 20 milionów złotych pomagając przy tym utrzymać 250 rodzin. Po przejściu tylu dróg biznesowych doświadczył wszystkich czterech “kwadrantów przepływu pieniędzy” (o których mówią Nauczyciele Inteligencji Finansowej) w swoim życiu i zdobył umiejętność poruszania się pomiędzy nimi.
Dzięki temu może dziś dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem jako Trener Biznesu i Konsultant dla Firm i zarządów, gdzie pomaga zwiększyć efektywność zespołów sprzedaży i budować dobre modele biznesowe.

Greg “KAMYK” Kamiński dzisiaj łącząc wszystkie TALENTY:
Inspiruje prowadząc warsztaty, wykłady, treningi wykorzystując przy tym MUZYKĘ, KABARET, SPRZEDAŻ ucząc poprzez ZABAWĘ, inspirując, bawiąc otwiera SERCA i Odkrywa nowe Talenty i pomaga swoim uczniom ponownie uwierzyć w siebie i nauczyć się być NATURALNYM i potrafić SPRZEDAWAĆ Z UŚMIECHEM.

Greg2

Łukasz Jakóbiak

Prowadzi w całej Polsce szkolenia i wykłady motywacyjne pod hasłem: “Znajdź Siłę” i “Bądź zachłanny, miej marzenia, wygraj życie”. W 2013, 2014, 2015 i 2016 roku zrealizował swój cykl wykładów na terenie całej Polski. Razem z Jackiem Walkiewiczem prowadził wykłady we Wrocławiu i Warszawie. Był gościem seminarium „Go Big Or Go Home” z Randy Gagem i Mateuszem Grzesiakiem, gdzie wysłuchało go ponad pół tysiąca uczestników. Wykładał jako jeden z 12 najlepszych mówców na Festiwalu Inspiracji w 2014, 2015 i 2016 roku. W marcu 2015 wystąpił na Uniwersytetach: Greenwich i Oxford. Prelegent jednego z największych eventów motywacyjnych w Europie – Życie bez Ograniczeń – z Nickiem Vujicicem i Lesem Brownem. W 2016 roku ze swoim wykładem był gościem Sebastiana Kotowa na evencie Efekt Domina. W styczniu 2017 roku wystąpił (jako prowadzący oraz prelegent) na jednym z największych eventów dla kobiet Queens of Life. Do stycznia 2017 roku wysłuchało go podczas wystąpień na żywo ponad 65 000 osób. Gość i prelegent wielu konferencji, m. in. „Łódź JungleWeb”, „Like us, TOO” na Uniwersytecie Jagiellońskim, „Creative Mornings” w Warszawie czy „XX Forum Gospodarczego” w Toruniu.

lukasz_jakubiak

Magdalena Saganowska

Konferansjerka to nie tylko zawód ale przede wszystkim jej pasja. Pierwszy raz wystąpiła na scenie mając pięć lat. Wystąpienia publiczne przewijały się przez szkołę i studia. Absolwentka dziennikarstwa w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach. Swój pierwszy wywiad przeprowadziła podczas studiów z Marcinem Prokopem. Kolejne już jako redaktor w Magazynie Why Story m.in. z Robertem Biedroniem.

Od najmłodszych lat związana ze sprzedażą. Będąc maturzystką, osiągnęła tytuł Dyrektora w jednej z znanych firm kosmetycznych. Członek Silesia Toastmasters, Klubu Mówców w którym doskonali swoje umiejętności przemawiania. Z powodzeniem prowadzi eventy dla firm, korporacji i klientów indywidualnych.

Miłośniczka zdrowego stylu życia, yogi i rozwoju szeroko pojętego. Nie wyobraża sobie życia bez przyjaciół, muzyki, tańca i występów na scenie. Wolny czas najchętniej spędza na łonie natury robiąc zdjęcia. Po raz drugi będzie miała okazję z nutą dobrego humoru, prowadzić czwartą edycją Życia Pełnego Pasji.

magda_saganowska_www

Cena: 700 zł

22 Kwietnia 2017 (1 dzień),
Warszawa

Zawiera:

 • Warsztat z Jakubem B. Bączkiem i jego Gośćmi od 10:00 do 18:00
 • Przerwy kawowe (kawa, herbata, woda, ciastka)
 • Wystąpienie Gości Specjalnych
 • Zniżki na kolejne szkolenia i warsztaty
 • Dyplom uczestnictwa

Program warsztatu:

 • Jakość mojego życia – wyznaczanie celów i pasji
 • Strategia osiągania swoich celów i marzeń
 • Zmiany mentalne – psychologia sukcesu
 • Spotkanie z własnym ego
 • Sinusoida życia i radzenie sobie z kryzysem
 • Inteligencja emocjonalna i komunikacja
 • Samokontrola, motywacja i trening mentalny
 • Decyzja: Chcę być Szczęśliwa/y!
Prawdziwym celem jest ciągłe udoskonalanie Siebie!

3 największe Korzyści z uczestnictwa:

 • Po pierwsze: Poczujesz na własnej skórze na czym polega wymiana nawyków mentalnych
 • Po drugie: Otworzysz się na nowe sposoby myślenia o budowaniu własnego szczęścia
 • Po trzecie: Poznasz ludzi pełnych pasji i otrzymasz od nich najskuteczniejsze narzędzia!

Dokonując zapłaty za szkolenie Uczestnik akceptuje REGULAMIN.

Życie Pełne PasjiTM

Bilet Standard

Życie Pełne Pasji™

Streaming Live

Życie Pełne Pasji™ – oglądaj online
(dostęp do materiału przez 7 dni)

Bilet Vip *

Życie Pełne Pasji™
+ wybrana książka z autografem
+ lunch z Jakubem podczas szkolenia

Oświadczam, iż akceptuję regulamin strony internetowej www.JakubBBaczek.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze zm.) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).

Kontakt: tel.: 0048 579 660 044, e-mail: szkolenia@JakubBBaczek.pl

*Ilość miejsc ograniczona

Możesz zrobić również przelew bezpośrednio na konto:
JBB Coaching Sp. z o.o., mBank
Nr konta: 81 1140 2004 0000 3002 7510 7783
dla przelewów z zagranicy:

Nr konta: PL81 1140 2004 0000 3002 7510 7783
Swift: BREXPLPWMBK

w tytule przelewu wpisując:
BILET STANDARD, STREAMING LIVE lub BILET VIP

Patronat Medialny

Classic_logo3

Współpraca redakcyjna

GALERIA ZDJĘĆ

Facebook - Polub Mój Profil