Zarabiaj ze Sceny!

Pewnego dnia zadzwoniła do mnie uczelnia z Warszawy i zaproponowała wygłoszenie mowy. Choć robiłem to juz wcześniej i mówiłem o animacji czasu wolnego m.in. na Uczelniach z Austrii, Czech, Słowacji, Węgier i Polski, tym razem chodziło o wiedzę biznesową. Organizatorzy chcieli bym zainspirował właścicieli firm. Choć nigdy się tego nie uczyłem, nie byłem nawet na żadnym kursie z wystąpień publicznych, zrobiłem swoje i… dostałem standing ovation. To był prawdziwy przełom w moim życiu. Od tamtego czasu występowałem już na scenie z wieloma autorytetami. Dziś chcę podzielić się wiedzą i moim doświadczeniem z Tobą! Pokażę Ci jak Ty możesz otrzymać swoje standing ovation!

I TERMIN: 01-03.03.2019 WYPRZEDANE

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

II TERMIN: 06-08.09.2019 DOSTĘPNE!

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Prowadzący

Jakub B. Bączek zachęca do bardzo konkretnego działania, nie pozostawiając Cię z teorią, która z dnia na dzień uleci przecież z Twojej głowy. Łatwo mu uczyć czegoś, co sam osiągnął. Jest bardzo szczery, ale też wymagający. Mówi o sprawach, o których inni boją się powiedzieć. Zachęca słuchaczy do wychodzenia ze strefy komfortu, do ryzykowania i działania pod prąd.

Dzięki temu, inspiruje zarówno osoby młode z pokolenia Y, jak i osoby doświadczone życiem. Jest częstym gościem mediów i autorem 18 książek oraz ponad 100 publikacji. Jeden z jego przyjaciół powiedział kiedyś: „Przejść obok wiedzy Jakuba obojętnie to tak, jakby mieć w ręku kupon lotka na pewną wygraną i wyrzucić go do kosza”. Jest duże prawdopodobieństwo, że masz pod ręką swój „kupon” w tej chwili…

Jakub B. Bączek poprowadził już setki szkoleń, speechy i wystąpień publicznych. Od małych kilku osobowych grup po pełen stadion piłkarski Inea w Poznaniu podczas wydarzenia Życie bez Ograniczeń w 2015 roku (ponad 30 tys. osób!). Dziś ma za sobą ogromne doświadczenie. Występował na scenie z takimi autorytetami jak Brian Tracy, Jack Canfield, Tony Robbins, Stephane Antiga, Nick Vujicic, Les Brown, Jacek Santorski, Garri Kasparov, Dan MIllman, Mamed Khalidov, gen. Roman Polko, Prof. Rafał Ohme, Tomasz Kammel, Otylia Jędrzejczak, Michał Szpak, Krzysztof Ignaczak, czy Prof. Robert Cialdini. Otrzymał także owacje na stojąco na University of Oxford.

 

 

 

Kamil Lizurej – Trener mentalny i personalny, certyfikowany coach i mówca. Wykładowca Akademii Trenerów Mentalnych, Twórca Klubu Rozwoju The Life Skillz, Absolwent m.in. Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Doradztwo Filozoficzne i Coaching oraz
prestiżowej World Class Speaker Academy. Na co dzień́ pracuje głównie ze sportowcami, managerami oraz przedsiębiorcami.
Pomaga ludziom zrozumieć́ swoją psychikę̨ i ciało oraz dzięki treningowi mentalnemu w pełni wykorzystywać ich potencjał. Autor warsztatów dla zespołów biznesowych i drużyn sportowych oraz wielu szkoleń otwartych. Prelegent konferencji o tematyce coachingowej i rozwojowej.

Uzależniony od ciągłego rozwoju robi wszystko, aby ludzie, którzy z nim pracują stawali się lepszymi wersjami siebie każdego dnia. Wierzy, że każdy zasługuje na to, aby być szczęśliwym człowiekiem, a szczęście to nie cel, lecz droga sama w sobie.

Opinie o Jakubie

Łączy głęboką wiedzę psychologiczną z ogromnym doświadczeniem praktycznym. Wszystko to jest udokumentowane nie tylko certyfikatami, ale także złotym medalem Mistrzostw Świata. Kuba jest też wspaniałym mówcą potrafiącym porwać tłumy, a kiedy trzeba, wzruszyć do łez.

prof. Rafał Ohme

Jeden z pionierów Neuronauki

Jakub na scenie? A gdzież miałby być, jak nie tam? Wiem, co mówię. Merytoryczny, wiarygodny i skuteczny, bo osiąga to, o czym inni tylko opowiadają. Łamie z wdziękiem zasadę, że milczenie jest złotem.

Piotr Szwedes

Aktor teatralny i filmowy

Co da Ci to szkolenie?

 • stworzysz niezapomniany speech!
 • zbudujesz wizerunek eksperta, który podwoi Twoje przychody!
 • nauczysz się jak zorganizować zaplecze i logistykę mówcy z ekstraklasy!
 • stworzysz samo sprzedające się produkty i zaczniesz zarabiać pasywnie!
 • dowiesz się, jak skonstruować swój motyw przewodni!
 • poznasz najlepsze metody tworzenia strategi działań PR i dowiesz się jak pozyskać wystąpienia w mediach!
 • zbudujesz swoje najlepsze szkolenie… od A do Z!
 • ustalisz swój cennik i stworzysz swój własny business plan!
 • dowiesz się, jak wyróżnić się poprzez branding i dress code!
 • poznasz sposoby na stworzenie e-learningu, który zarabia… kiedy Ty śpisz lub podróżujesz!
 • dowiesz się jak opublikować swój tekst by wzmocnić pozycję na rynku
 • i jak pozyskać tłumy fanów (Klientów) na Facebooku!

Dokonując zakupu potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką PrywatnościRegulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.

Dołącz do Karola (na zdjęciu z lewej), Elwiry na zdjęciu z prawej) – absolwentów tego szkolenia, oraz innych Uczestników i tak jak Oni wskocz na kolejny poziom!

Teraz Twoja kolej!

Wejdź na scenę i daj niezapomniane wystąpienie!

GDZIE?

WARSZAWA

KIEDY?

01-03.03.2019 – WYPRZEDANE!

06-08.09.2019 – DOSTĘPNE!

 

W JAKICH GODZINACH?

Pt: 18:00 – 21:00

Sob 10:00 – 18:00

Ndz 10:00 – 18:00

* Pozostała płatność ustalana jest z Klientem indywidualnie.

Dokonując zakupu szkolenia potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności, Regulaminem, oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń i zapytaj Klaudię o szczegóły 🙂
TEL.: +48 450 088 022
E-MAIL: szkolenia@jakubbbaczek.pl

POZNAJ OPINIE O JAKUBIE! 

JOANNA O JAKUBIE:

JUSTYNA O JAKUBIE: