Zarabiaj ze Sceny!

Pewnego dnia zadzwoniła do mnie uczelnia z Warszawy i zaproponowała wygłoszenie mowy. Choć robiłem to juz wcześniej i mówiłem o animacji czasu wolnego m.in. na Uczelniach z Austrii, Czech, Słowacji, Węgier i Polski, tym razem chodziło o wiedzę biznesową. Organizatorzy chcieli bym zainspirował właścicieli firm. Choć nigdy się tego nie uczyłem, nie byłem nawet na żadnym kursie z wystąpień publicznych, zrobiłem swoje i… dostałem standing ovation. To był prawdziwy przełom w moim życiu. Od tamtego czasu występowałem już na scenie z wieloma autorytetami. Dziś chcę podzielić się wiedzą i moim doświadczeniem z Tobą! Pokażę Ci jak Ty możesz otrzymać swoje standing ovation!

JEDYNY TERMIN W 2018 ROKU! 21-23.09.2018

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

PROWADZĄCY

Jakub B. Bączek zachęca do bardzo konkretnego działania, nie pozostawiając Cię z teorią, która z dnia na dzień uleci przecież z Twojej głowy. Łatwo mu uczyć czegoś, co sam osiągnął. Jest bardzo szczery, ale też wymagający. Mówi o sprawach, o których inni boją się powiedzieć. Zachęca słuchaczy do wychodzenia ze strefy komfortu, do ryzykowania i działania pod prąd.
Dzięki temu, inspiruje zarówno osoby młode z pokolenia Y, jak i osoby doświadczone życiem. Jest częstym gościem mediów i autorem 18 książek oraz ponad 100 publikacji. Jeden z jego przyjaciół powiedział kiedyś: „Przejść obok wiedzy Jakuba obojętnie to tak, jakby mieć w ręku kupon lotka na pewną wygraną i wyrzucić go do kosza”. Jest duże prawdopodobieństwo, że masz pod ręką swój „kupon” w tej chwili…

Jakub B. Bączek poprowadził już tysiące szkoleń, speechy i wystąpień publicznych. Od małych kilku osobowych grup po pełen stadion piłkarski Inea w Poznaniu podczas wydarzenia Życie bez Ograniczeń w 2015 roku (ponad 30 tys. osób!). Dziś ma za sobą ogromne doświadczenie. Występował na scenie z takimi autorytetami jak Stephane Antiga, Nick Vujicic, Les Brown, Jacek Santorski, Garri Kasparov, Dan MIllman, Mamed Khalidov, gen. Roman Polko, Prof. Rafał Ohme, Tomasz Kammel czy Prof. Robert Cialdini. Otrzymał także owacje na stojąco na University of Oxford.

8 tematów, które omówimy podczas szkolenia:

 1. Jak stworzyć niezapomniany speech?
 2. Jak zbudować wizerunek eksperta, który podwoi Twoje przychody?
 3. Jak zorganizować zaplecze i logistykę mówcy z ekstraklasy?
 4. Jak tworzyć samosprzedające się produkty i zarabiać pasywnie?
 5. Jak skonstruować swój motyw przewodni?
 6. Jak tworzyć strategię działań PR i jak pozyskać wystąpienia w mediach?
 7. Jak zbudować świetne szkolenie od A do Z?
 8. Jak ustalić ceny i jak stworzyć swój business plan?
 9. Jak wyróżnić się poprzez branding i dress code?
 10. Jak stworzyć e-learning który zarabia kiedy Ty śpisz lub podróżujesz?
 11. Jak opublikować swój tekst by wzmocnić pozycję na rynku?
 12. Jak pozyskać tłumy fanów (Klientów) na Facebooku?
GDZIE?

WARSZAWA

KIEDY?

21-23.09.2018

PROMOCJA NA OSTATNIE 4 MIEJSCA!

CENA: 4 900 zł!

Dokonując zakupu szkolenia potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności, Regulaminem, Regulaminem Szkoleń oraz akceptujesz zawarte w w/w dokumentach postanowienia.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń i zapytaj Klaudię o szczegóły 🙂
TEL.: +48 450 088 022
E-MAIL: szkolenia@jakubbbaczek.pl

POZNAJ OPINIE O JAKUBIE! 

JOANNA O JAKUBIE:

JUSTYNA O JAKUBIE: