#MentalCampJunior™ (dla nastolatków)

29.07-03.08.2018 / Brenna. Przypomnij sobie czasy, gdy byłeś nastolatkiem… Jak wyglądało wówczas Twoje życie? Czy wiedziałeś co jest dla Ciebie ważne? A jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś doświadczenie i wiedzę którą posiadasz dziś – miał już wtedy, gdy miałeś 12-17 lat? Chcemy pomóc młodemu pokoleniu ukierunkować ich myśli na to, co dla nich istotne i nauczyć tego, czego niestety nie uczy szkoła: komunikacji, radzenia sobie z emocjami, przezwyciężania problemów, inteligencji emocjonalnej, feedbacku i naturalnej, wyważonej i wspierającej pewności siebie. #MentalCamp Junior™ kierowany jest do ludzi młodych, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty. Ludzi gotowych do rozwoju osobistego, który pozytywnie wpływa na całe życie.  W warunkach pięknej przyrody popracujemy nad własną świadomością i przeżyjemy bezcenne chwile, które zaprocentują w przyszłości.

29.07-03.08.2018 / Brenna

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

URLOP SPĘDZISZ Z:

PATRONAT MERYTORYCZNY:

Heniek Hanuszczak – absolwent Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz Technik Masażu. Animator Czasu Wolnego, który swoje doświadczenie zdobywa już od 2012 roku zarówno w Polsce, jak i na świecie. Heniek to osoba pełna pomysłów, uśmiechnięta, bezproblemowa i kochająca pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Na co dzień zajmuje się szeroko pojętą aktywnością fizyczną: od tańców towarzyskich, aż po sztuki walki jak np.: boks. Swoją wiedzę, umiejętności i energię przekazuje innym z ogromną pasją. Od 5 lat współpracuje z Jakubem B. Bączkiem podczas szkoleń i eventów.
Dawid Juszczyk – absolwent Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie na kierunku kryminologia, gdzie rozpoczął swoją przygodę z psychologią, by następnie, dzięki wydarzeniom Jakuba B. Bączka wdrożyć wszystko w życie i cieszyć się Życiem Pełnym Pasji.  Dawid to Animator Czasu Wolnego w firmie STAGEMAN z wieloletnim doświadczeniem, który rozkręcił niejedną imprezę w Polsce i na świecie, dzieląc się swoją energią i uśmiechem z innymi. Miłośnik podróżowania, który kocha poznawać nowe osoby, kultury oraz odkrywać nowe horyzonty, wychodząc tym samym ze strefy swojego komfortu. Udowadnia tym samym, że nie trzeba być bogatym, by podróżować i spełniać marzenia – wystarczy mieć odwagę, by je realizować. Człowiek z pasją, który wie, że aby odnosić sukcesy, trzeba pracować ciężko, ale również w zgodzie ze samym sobą i swoimi marzeniami. 
Jakub B. Bączek – twórca lub współtwórca kilku marek. Medalista mistrzostw świata, jako trener mentalny złotej kadry narodowej siatkarzy Stéphane Antiga. Specjalizuje się w budowaniu niszowych biznesów od zera i w budowaniu samodzielnych zespołów. Jest wolny finansowo, a swoje wykłady i szkolenia traktuje jako pasję i misję. Ma dar przekazywania wiedzy w sposób nieszablonowy, humorystyczny i… bardzo skuteczny. Zachęca do bardzo konkretnego działania, nie pozostawiając Cię z teorią, która z dnia na dzień uleci przecież z Twojej głowy. Łatwo mu uczyć czegoś, co sam osiągnął.
Zarezerwuj bilet na #MentalCamp jeśli:

 • ważny jest dla Ciebie rozwój osobisty Twojego dziecka
 • troszczysz się o zdrowie Twojego dziecka
 • Twoje dziecko jest coraz starsze a nadal nie do końca radzi sobie z emocjami
 • chcesz pomóc swojemu dziecku uwierzyć we własne siły i osiągać cele
 • zastanawiasz się jak Twoje dziecko będzie adaptować się do nowych warunków, w szkole, na wyższej uczelni…
 • chcesz, żeby Twoje dziecko było szczęśliwe

Program wyjazdu

Część I – Aktywność, komunikacja, relaks, obcowanie z naturą Przyroda – zieleń, czyste powietrze, piękne Beskidy i szcześliwi ludzie, jako część fascynującej, tajmniczej natury.

 • Relacje i komunikacja w rodzinnej atmosferze.
 • Spacery w zachwycających okolicznościach przyrody.
 • Odpoczynek „offline”.
 • Wieczorne zabawy i tańce przy muzyce.
 • Treningi naturalne.
 • Animacje czasu wolnego w ciągu całego obozu by STAGEMAN.
 • Praca oddechowa i relaksacyjna.
 • Zajęcia Survivalowe.
 1. Część II – Warsztaty i ćwiczenia

Otwórz swój umysł i przyjmij wiedzę, której nie dostaniesz w szkole, otwórz swoje serce i poznaj emocje, które zostaną w sercu na zawsze. 2.1 Szczęście. Ludzie jako źródło szczęścia. 2.2 Jak patrzeć na siebie w zdrowy sposób? 2.3 Bądź tu i teraz. 2.4 Pierwsze wrażenie i umiejętność integracji. 2.5 Jak się skutecznie uczyć? 2.6 Jak słuchać i słyszeć? 2.7 Zarządzanie emocjami i oczekiwaniami. 2.8 Poprawna komunikacja. 2.9 Pewność siebie. + Warsztat mentalny z Jakubem B. Bączkiem Czemu nie warto zwlekać:

 • Dzieci rosną z każdym dniem – liczy się każdy dzień!
 • Na obozie uczestnicy otrzymają wiedzę, która może mieć ogromny wpływ na ich przyszłość.
 • #MentalCamp pomoże zostać Twojemu dziecku szczęśliwym człowiekiem.

BILETY WYPRZEDANE!

Istnieje możliwość opłacenia zaliczki w wysokości 1 000 zł od osoby za rezerwacje miejsca – reszta płatna w późniejszym terminie. Istnieje możliwość Indywidualnego ustalenia rat.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń i zapytaj Klaudię o szczegóły 🙂 TEL.: +48 450 088 022 E-MAIL: szkolenia@JakubBBaczek.pl