Szkolenia

Prawdopodobnie masz jakieś marzenie lub też problem, z którym od dłuższego czasu walczysz. Prawdopodobnie masz w sobie też potencjał, żeby samodzielnie sobie pomóc! Tak, tak! Wierzę, że poradzisz sobie samodzielnie, prędzej czy później.

Potężne rezultaty

Powierzone mi zespoły osiągają światowy poziom mistrzowski w sporcie, w biznesie i w życiu. Ludzie łatwiej osiągają spokój i szczęście w życiu codziennym.

Potężna wiedza

Merytoryczna, empiryczna, udowodniona i aktualna wiedza. Jestem w stałym kontakcie ze światowymi autorytetami psychologii i osiągania celów.

Potężna energia

Wyobraź sobie, jakie to uczucie, kiedy uświadamiasz sobie, ile potrafisz i do czego jesteś zdolny. A teraz wyobraź sobie, ile mi to daje frajdy!

Live life now!

3-DNIOWY EVENT INSPIRACYJNY
na którym Jakub B. Bączek nauczy Cię, jak cieszyć się życiem, osiągnąć wolność finansową i uzyskać wewnętrzną siłę i równowagę!

21.04.2018, Warszawa

Życie Pełne Pasji 2.0™

Życie Pełne Pasji.To niby proste, ale jak to zrobić? Dobra wiadomość dla mnie jest taka, że ja to mniej więcej wiem! Ludzie budzą się z wyścigu szczurów. Coraz większa liczba Polaków biega, kupuje w aptekach spirulinę i co rano poci się przed telewizorem ćwicząc z Chodakowską. Nie tylko dlatego, że to modne (choć oczywiście też), ale dlatego, że to rozsądne i poparte taką ilością badań empirycznych, że nawet skrajny ignorant nie może ich zanegować. Myślę więc, że w roku 2018 mogę spodziewać się kilkuset osób na spotkaniu. Bo ludzie pragną Życia Pełnego Pasji, a ono zaczyna się od Twojej decyzji…

19-20.05.2018, Warszawa

TRENING ŚWIADOMEGO LIDERA™

Każdy z nas jest liderem. Liderem w firmie, zespole czy w rodzinie. Przywództwo jednak nie jest przypisane na stałe. Zmiana sytuacji lub zadań wymaga zmiany przywódcy lub sposobu przewodzenia. Najważniejsze aby świadomie być liderem dla siebie, aby świadomie kierować swoim życiem! Trening Świadomego Lidera to 2-dniowy proces skoncentrowany na świadomym przywództwie. Zależy nam, żeby wiedza nabyta podczas Treningu była aplikowalna dla Uczestnika i jego biznesu. Jeśli więc zależy Ci na praktyce, zapraszamy Cię do przygody ze świadomym przywództwem.

Start: 26-27.05.2018, Poznań

AKADEMIA TRENERÓW MENTALNYCH™

Akademia Trenerów Mentalnych™ Poznań to całoroczny program, który kompleksowo i dogłębnie zajmuje się tematem Treningu Mentalnego – w oparciu o najnowsze badania psychologiczne, wieloletnie doświadczenie na polu biznesowym i sportowym oraz… filozofię Wschodu! To niesamowite połączenie, scalone w jedno przez nietuzinkowego Jakuba B. Bączka, gwarantuje, że po przejściu tego programu już nic nie będzie takie samo. Zdobądź wiedzę certyfikowaną przez trenera mentalnego Mistrzów Świata i Olimpijczyków – Jakuba B. Bączka. Zdobądź zawód, który zmienia świat.

29.07-03.08.2018 Brenna

#MENTALCAMP™ …CZYLI URLOP Z ROZWOJEM OSOBISTYM™

Każdy z nas potrzebuje pewności i wiary w siebie! Bez względu na to, czy jesteśmy sportowcami, managerami czy rodzicami – ważne jest byśmy w siebie nie tylko wierzyli ale i akceptowali siebie takimi jakimi jesteśmy! Po setkach spotkań z Klientami i Słuchaczami wiem, że wiarę w siebie i auto-akceptację można wypracować, a co najważniejsze: może to dużo zmienić w całym Twoim życiu! Bardzo dużo!

Postanowiłem więc zorganizować wyjazd dla osób świadomych, gotowych do zmian, poszukujących odpowiedzi i chcących poszerzyć swoją strefę komfortu.

29.07-03.08.2018, Brenna

#MENTALCAMPJUNIOR™ …CZYLI URLOP Z ROZWOJEM OSOBISTYM™

Przypomnij sobie czas, kiedy miałeś 12-17 lat… Jak wyglądało Twoje życie? Czy wiedziałeś wtedy, co jest dla Ciebie ważne? A co by było, gdybyś miał to doświadczenie i tę wiedzę, którą masz teraz – już w tamtym wieku? Chcielibyśmy pomóc młodemu pokoleniu ukierunkować ich myśli na to, co dla nich istotne i nauczyć tego, czego niestety nie uczy szkoła: komunikacji, radzenia sobie z emocjami, przezwyciężania problemów, inteligencji emocjonalnej, feedbacku i naturalnej, wyważonej i wspierającej pewności siebie.

Ten wyjazd jest dla młodych ludzi, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty. Ludzi gotowych do rozwoju osobistego, który może wpłynąć na ich przyszłość. W warunkach pięknej przyrody popracujemy nad własną świadomością i przeżyjemy bezcenne chwile.

19-21.10.2018, Warszawa

Live Life Now™

Live Life Now to 3-dniowy event inspiracyjny, w którym Jakub B. Bączek czerpie zarówno z twardej wiedzy akademickiej (teoria perspektywy D. Kahnemanna, teoria P. Lencioniego, piramida potrzeb A. Maslowa, koncepcja wywierania wpływu R. Cialdiniego czy koncepcja Czarnego Łabędzia N. Taleba), jak i z psychologii pozytywnej i treningu mentalnego (inspirowanych własnymi obserwacjami oraz koncepcjami T. Robinsa, T. Ferrisa czy B. Tracy’ego). NAUCZ SIĘ W PRAKTYCE JAK SKORZYSTAĆ Z TEJ WIEDZY I ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE NA WŁASNYCH WARUNKACH.

02.2019, Teneryfa

WCZASY Z WOLNOŚCIĄ FINANSOWĄ™ TENERYFA 2019

Wczasy z wolnością finansową w 2019 roku!
Jak najlepiej zrozumieć mechanizmy wolności finansowej? Przebywając z kimś, kto do niej sam doszedł w polskich warunkach! Jak doświadczyć wyższej jakości swojego życia? Przebywając z kimś, kto jest szczęśliwy!

Na tej podstawie stworzyliśmy unikalną propozycję wyjazdu z Jakubem B. Bączkiem na wspólne wczasy, połączone ze szkoleniem i inspirującymi doświadczeniami. Program wart 16 000 zł teraz w atrakcyjnej cenie!

Co mnie inspiruje?

Chcesz wiedzieć? To pozwól, że raz w tygodniu prześlę Ci krótką, esencjonalną wiadomość, z listą inspiracji, w której dowiesz się o 3 rzeczach, które mnie zainspirowały / poruszyły w tym tygodniu. Do zobaczenia!