Szkolenia

Prawdopodobnie masz jakieś marzenie lub też problem, z którym od dłuższego czasu walczysz. Prawdopodobnie masz w sobie też potencjał, żeby samodzielnie sobie pomóc! Tak, tak! Wierzę, że poradzisz sobie samodzielnie, prędzej czy później. Są jednak marzenia i wyzwania, które nie chcą czekać. Które chcą się wydostać spod kompleksów, zranień dzieciństwa i obawy o to, co inni powiedzą. W tych przypadkach – być może pora na trening mentalny.

Potężne rezultaty

Powierzone mi zespoły osiągają światowy poziom mistrzowski w sporcie, w biznesie i w życiu. Ludzie łatwiej osiągają spokój i szczęście w życiu codziennym.

Potężna wiedza

Merytoryczna, empiryczna, udowodniona i aktualna wiedza. Jestem w stałym kontakcie ze światowymi autorytetami psychologii i osiągania celów.

Potężna energia

Wyobraź sobie, jakie to uczucie, kiedy uświadamiasz sobie, ile potrafisz i do czego jesteś zdolny. A teraz wyobraź sobie, ile mi to daje frajdy!

Live life now!

3-DNIOWY EVENT INSPIRACYJNY
na którym Jakub B. Bączek nauczy Cię, jak cieszyć się życiem, osiągnąć wolność finansową i uzyskać wewnętrzną siłę i równowagę!

Start: 26-27.05.2018, Poznań

AKADEMIA TRENERÓW MENTALNYCH™

Akademia Trenerów Mentalnych™ Poznań to całoroczny program, który kompleksowo i dogłębnie zajmuje się tematem Treningu Mentalnego – w oparciu o najnowsze badania psychologiczne, wieloletnie doświadczenie na polu biznesowym i sportowym oraz… filozofię Wschodu! To niesamowite połączenie, scalone w jedno przez nietuzinkowego Jakuba B. Bączka, gwarantuje, że po przejściu tego programu już nic nie będzie takie samo. Zdobądź wiedzę certyfikowaną przez trenera mentalnego Mistrzów Świata i Olimpijczyków – Jakuba B. Bączka. Zdobądź zawód, który zmienia świat.

25.06.2018 Wrocław
26.06.2018 Warszawa

PRZEMAWIAJ, INSPIRUJ, ZARABIAJ!™

W 2015 roku rozpocząłem na dobre profesjonalne wystąpienia publiczne. Jednym z moich pierwszych poważnych przemówień było to, które wygłosiłem na stadionie piłkarskim Inea w Poznaniu („Zycie bez Ograniczeń” organizowane przez Milewski & Partnerzy na ok. 30 000 słuchaczy). Od tamtego czasy minęły 3 lata i mogę już po tym okresie z całą pewnością powiedzieć: większość taktyk na bycie mówców ze starych książek i dawno napisanych szkoleń NIE DZIAŁA! A co działa?

29.07-03.08.2018 Brenna

#MENTALCAMP™… CZYLI URLOP Z ROZWOJEM OSOBISTYM

Każdy z nas potrzebuje pewności i wiary w siebie! Bez względu na to, czy jesteśmy sportowcami, managerami czy rodzicami – ważne jest byśmy w siebie nie tylko wierzyli ale i akceptowali siebie takimi jakimi jesteśmy! Po setkach spotkań z Klientami i Słuchaczami wiem, że wiarę w siebie i auto-akceptację można wypracować, a co najważniejsze: może to dużo zmienić w całym Twoim życiu! Bardzo dużo!

Postanowiłem więc zorganizować wyjazd dla osób świadomych, gotowych do zmian, poszukujących odpowiedzi i chcących poszerzyć swoją strefę komfortu.

29.07-03.08.2018, Brenna

#MENTALCAMPJUNIOR™… CZYLI URLOP Z ROZWOJEM OSOBISTYM

Przypomnij sobie czasy, gdy byłeś nastolatkiem… Jak wyglądało wówczas Twoje życie? Czy wiedziałeś co jest dla Ciebie ważne? A jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś doświadczenie i wiedzę którą posiadasz dziś – miał już wtedy, gdy miałeś 12-17 lat? Chcemy pomóc młodemu pokoleniu ukierunkować ich myśli na to, co dla nich istotne i nauczyć tego, czego niestety nie uczy szkoła: komunikacji, radzenia sobie z emocjami, przezwyciężania problemów, inteligencji emocjonalnej, feedbacku i naturalnej, wyważonej i wspierającej pewności siebie.

19-21.10.2018, Warszawa

Live Life Now™

Live Life Now to 3-dniowy event inspiracyjny, w którym Jakub B. Bączek czerpie zarówno z twardej wiedzy akademickiej (teoria perspektywy D. Kahnemanna, teoria P. Lencioniego, piramida potrzeb A. Maslowa, koncepcja wywierania wpływu R. Cialdiniego czy koncepcja Czarnego Łabędzia N. Taleba), jak i z psychologii pozytywnej i treningu mentalnego (inspirowanych własnymi obserwacjami oraz koncepcjami T. Robinsa, T. Ferrisa czy B. Tracy’ego). NAUCZ SIĘ W PRAKTYCE JAK SKORZYSTAĆ Z TEJ WIEDZY I ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE NA WŁASNYCH WARUNKACH.

02.2019, Teneryfa

WCZASY Z WOLNOŚCIĄ FINANSOWĄ™ TENERYFA 2019

Wczasy z wolnością finansową w 2019 roku!
Jak najlepiej zrozumieć mechanizmy wolności finansowej? Przebywając z kimś, kto do niej sam doszedł w polskich warunkach! Jak doświadczyć wyższej jakości swojego życia? Przebywając z kimś, kto jest szczęśliwy!

Na tej podstawie stworzyliśmy unikalną propozycję wyjazdu z Jakubem B. Bączkiem na wspólne wczasy, połączone ze szkoleniem i inspirującymi doświadczeniami. Program wart 16 000 zł teraz w atrakcyjnej cenie!

20.04.2019, Warszawa

Życie Pełne Pasji 2.0™

Życie Pełne Pasji.To niby proste, ale jak to zrobić? Dobra wiadomość dla mnie jest taka, że ja to mniej więcej wiem! Ludzie budzą się z wyścigu szczurów. Coraz większa liczba Polaków biega, kupuje w aptekach spirulinę i co rano poci się przed telewizorem ćwicząc z Chodakowską. Nie tylko dlatego, że to modne (choć oczywiście też), ale dlatego, że to rozsądne i poparte taką ilością badań empirycznych, że nawet skrajny ignorant nie może ich zanegować. Myślę więc, że w roku 2019 mogę spodziewać się kilkuset osób na spotkaniu. Bo ludzie pragną Życia Pełnego Pasji, a ono zaczyna się od Twojej decyzji…

Co mnie inspiruje?

Chcesz wiedzieć? To pozwól, że raz w tygodniu prześlę Ci krótką, esencjonalną wiadomość, z listą inspiracji, w której dowiesz się o 3 rzeczach, które mnie zainspirowały / poruszyły w tym tygodniu. Do zobaczenia!