Zamknij Okienko
Potrzebujemy Twojej Zgody!
Aby kontynuować zakupy zaakceptuj regulamin
oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych zaznaczając pola poniżej przycisków "Kupuj".

Dziękujemy serdecznie!

Szkolenia z pasją

Prawdopodobnie masz jakieś marzenie lub też problem, z którym od dłuższego czasu walczysz. Prawdopodobnie masz w sobie też potencjał, żeby samodzielnie sobie pomóc! Tak, tak! Wierzę, że poradzisz sobie samodzielnie, prędzej czy później. Są jednak marzenia i problemy, które nie chcą czekać. Które chcą się wydostać spod kompleksów, zranień dzieciństwa i obawy o to, co inni powiedzą. W tych przypadkach – być może pora na trening mentalny.

Jeśli chcesz poczuć skutki profesjonalnego treningu mentalnego, które pomogły polskim siatkarzom zdobyć tytuł Mistrzów Świata 2014 i jeśli chcesz przekonać się, jaki potencjał tkwi w Tobie, zapraszam!

DSC_6296

Wydarzenia 2017-2018

Live Life NowTM 3-DNIOWY EVENT INSPIRACYJNY 02-04.06.2017

Live Life Now to 3-dniowy event inspiracyjny, w którym Jakub B. Bączek czerpie zarówno z twardej wiedzy akademickiej (teoria perspektywy D. Kahnemanna, teoria P. Lencioniego, piramida potrzeb A. Maslowa, koncepcja wywierania wpływu R. Cialdiniego czy koncepcja Czarnego Łabędzia N. Taleba), jak i z psychologii pozytywnej i treningu mentalnego (inspirowanych własnymi obserwacjami oraz koncepcjami T. Robinsa, T. Ferrisa czy B. Tracy’ego).

NAUCZ SIĘ W PRAKTYCE JAK SKORZYSTAĆ Z TEJ WIEDZY I ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE NA WŁASNYCH WARUNKACH.

#MentalCampTM czyli Urlop z Rozwojem OsobistymTM
Ustroń 07-12.09.2017

Każdy z nas potrzebuje pewności i wiary w siebie! Bez względu na to, czy jesteśmy sportowcami, managerami czy rodzicami – ważne jest byśmy w siebie nie tylko wierzyli ale i akceptowali siebie takimi jakimi jesteśmy! Po setkach spotkań z Klientami i Słuchaczami wiem, że wiarę w siebie i auto-akceptację można wypracować, a co najważniejsze: może to dużo zmienić w całym Twoim życiu! Bardzo dużo!

Postanowiłem więc zorganizować wyjazd dla osób świadomych, gotowych do zmian, poszukujących odpowiedzi i chcących poszerzyć swoją strefę komfortu.

AKADEMIA TRENERÓW MENTALNYCHTM EDYCJA II – START: 21-22.10.2017

Akademia Trenerów Mentalnych™ to całoroczny program, który kompleksowo i dogłębnie zajmuje się tematem Treningu Mentalnego – w oparciu o najnowsze badania psychologiczne, wieloletnie doświadczenie na polu biznesowym i sportowym oraz… filozofię Wschodu! To niesamowite połączenie, scalone w jedno przez nietuzinkowego Jakuba B. Bączka, gwarantuje, że po przejściu tego programu już nic nie będzie takie samo.

Zdobądź wiedzę certyfikowaną przez trenera mentalnego Mistrzów Świata i Olimpijczyków – Jakuba B. Bączka. Zdobądź zawód, który zmienia świat.

Urlop z wolnością finansowąTM
Teneryfa – luty 2018 – V edycja

Urlop z wolnością finansową w 2018 roku!
Jak najlepiej zrozumieć mechanizmy wolności finansowej? Przebywając z kimś, kto do niej sam doszedł w polskich warunkach! Jak doświadczyć wyższej jakości swojego życia? Przebywając z kimś, kto jest szczęśliwy!

Na tej podstawie stworzyliśmy unikalną propozycję wyjazdu z Jakubem B. Bączkiem na wspólne wczasy, połączone ze szkoleniem i inspirującymi doświadczeniami. Program wart 16 000 zł teraz w atrakcyjnej cenie!

Facebook - Polub Mój Profil