Zamknij Okienko
Potrzebujemy Twojej Zgody!
Aby kontynuować zakupy zaakceptuj regulamin
oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych zaznaczając pola poniżej przycisków "Kupuj".

Dziękujemy serdecznie!

Szkolenia biznesowe

Całkiem sporo osób na hasło „szkolenie biznesowe” machnie ręką, myśląc, że może i ktoś takich szkoleń potrzebuje, ale na pewno nie oni – założyli przecież biznes i są w stanie go utrzymać. Poza tym przecież jakiś obcy człowiek  nie może wiedzieć więcej o ich firmie niż oni sami. I faktycznie na chwilę obecną tak jest, jednak nie znaczy to wcale, że osoba z zewnątrz nie może pomóc. Prowadzenie firmy to duże wyzwanie, niezależnie od branży czy wielkości przedsiębiorstwa. Trzeba posiadać wiedzę z naprawdę wielu dziedzin i jeszcze umiejętnie ją stosować, a czasem nawet to nie wystarcza. Zdarzają się sytuacje, gdy właściciel jest naprawdę wykwalifikowaną i inteligentną osobą, zależy mu na rozwoju firmy, robi wszystko co może, żeby firma się rozwijała, a mimo to wszystko stoi w miejscu i nie widać żadnych efektów. Dlaczego tak się dzieje? Często właśnie brakuje tego elementu z zewnątrz – osoba niezwiązana z firmą zupełnie inaczej ją postrzega – widzi błędy i problemy, których właściciel i pracownicy nie dostrzegają.

Szkolenia biznesowe mogą być zbędne i jeżeli ktoś decyduje się na takie szkolenie, mimo że nie wierzy, że to może mu w czymś pomóc, to zapewne faktycznie niczego się nie nauczy. Jeśli jednak ktoś jest otwarty na nowe doświadczenia i dopuszcza do siebie myśl, że na szkoleniu dowie się czegoś przydatnego – szkolenie może się okazać bardzo satysfakcjonujące.

Nie uczymy teorii, które można przeczytać w pierwszej lepszej książce o biznesie, stawiamy na praktyczne zastosowania. Posiadamy wiedzę i doświadczenie – jesteśmy praktykami i zależy nam na tym, żeby przekazać wiedzę praktyczną. Człowiek często uczy się na błędach i jest to bardzo przydatna umiejętność, czasami jednak lepiej uczyć się na cudzych błędach niż na własnych, zwłaszcza jeżeli jest taka możliwość. Jako trenerzy biznesu, my ją oferujemy – w drodze do miejsca, w którym teraz jesteśmy byliśmy zmuszeni podjąć wiele decyzji – część z nich była przemyślana i pozwoliła nam się rozwinąć, jednak zdarzyło nam się też podjąć decyzje mało rozsądne czy pospieszne. Teraz, z perspektywy czasu widzimy zarówno swoje sukcesy, jak i porażki – chcemy o nich opowiedzieć, żeby innym udało się ich uniknąć.

Facebook - Polub Mój Profil