Zamknij Okienko
Potrzebujemy Twojej Zgody!
Aby kontynuować zakupy zaakceptuj regulamin
oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych zaznaczając pola poniżej przycisków "Kupuj".

Dziękujemy serdecznie!

NASZE POZYCJE KSIĄŻKOWE, AUDIO i DVD

WIOSENNE WIETRZENIE MAGAZYNÓW

100-lekcji-www

Najnowsza książka Jakuba B. Bączka, która jest jednocześnie albumem coachingowym. Na każdej stronie tego niezwykłego albumu znajdziesz motywację i pomysły do działania. A dodatkowo masz możliwość udziału w praktycznych ćwiczeniach.

Audiobook - okładka - prostokąt

Uniwersytet wolności finansowej na kółkach? Proszę bardzo! Wsiądź do auta, włóż do odtwarzacza tę płytą i ucz się oraz inspiruj podczas podróży do pracy czy do innego miasta. Tym bardziej, że jest się czym inspirować!

zmipp

Książkę polecają między innymi: Stephane Antiga, Kacper Kuszewski, Jacek Santorski czy Michał Winiarski. Sprawdź jak w polskich warunkach autor doszedł od zera do sukcesów w kilku branżach i… przygotuj się na „mocną” historię!

dvd-zycie-pelne-pasji

Skoro potrafisz decydować o tym, w co się ubrać i kiedy wyjść na spacer, możesz też decydować o tym, jaka jest Twoja praca, ile zarabiasz i jakie marzenia realizujesz! Wystarczy podnieść pewność siebie, polubić się takim jakim się jest, znaleźć narzędzia i… działać!

cele-motywacja

Tobie też zdarzyło się nie osiągnąć celu? Odpuścić gdzieś po drodze? Gryzą Cię wyrzuty sumienia? Wiesz że możesz osiągnąć cel, a nie starcza Ci motywacji? Jeżeli godzisz się z tym stanem rzeczy to… nie kupuj tej płyty! To grozi zwiększeniem Twojej efektywności!

trening-mentalny-www

Tysiąc razy słyszałem już pytanie: Na czym polega trening mentalny? Postanowiłem na nie solidnie i obszernie odpowiedzieć!” – mówi Jakub B. Bączek, złoty medalista Mistrzostw Świata jako trener mentalny kadry narodowej siatkarzy Stéphana Antigi.

cd-www

Mam niezwykły zaszczyt pracować nie tylko z wybitnymi sportowcami, ale i z jednym z najwybitniejszych dla mnie w polskiej nauce Psychologiem.

Jedna Rzecz czy Multitaskingto audiobook, w którym mocujemy się i polemizujemy z Jackiem Santorskim. Czasem twardo i bez ogródek, a czasem na zasadach mentalnego aikido.

Znajdujemy jednak summa summarum wspólne mianowniki i już dziś zapraszamy do zakupu fragmentu z powstającej książki „Jak być dobrym i bogatym”.

books-1024

Jeśli interesujesz się rozwojem szeroko pojętym, lubisz uczyć się nowych rzeczy i poszerzać swoje kompetencje to …

Wybierz pakiet 2 książek Jakuba B. Bączka i skorzystaj z tej wiedzy tak jak 86% Klientów naszego Sklepu!

Nasz zestaw to także doskonały pomysł na prezent dla bliskich osób.

Zapraszamy do zakupów!

pakiet-7

Masz niezwykłą okazję nabyć promocyjny pakiet wszystkich jego produktów z naszego sklepu w bardzo atrakcyjnej cenie. Promocja trwa do wyczerpania zapasów! Poznaj szczegóły i ucz się od trenera mentalnego złotych siatkarzy oszczędzając pieniądze!

Nasz pakiet to także doskonały pomysł na prezent dla bliskich osób. Kup pakiet i rozdaj swoim znajomym i bliskim te produkty, które na danym etapie ich życia będą miały największą moc sprawczą.

Zapraszamy do zakupów!

Facebook - Polub Mój Profil