Zamknij Okienko
Potrzebujemy Twojej Zgody!
Aby kontynuować zakupy zaakceptuj regulamin
oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych zaznaczając pola poniżej przycisków "Kupuj".

Dziękujemy serdecznie!

NASZE POZYCJE KSIĄŻKOWE, AUDIO i DVD

25miniemerytur-www

Chciałbyś pracować dużo mniej, a mimo to bardziej efektywnie? To możliwe! Wyrusz w podróż moimi śladami – podróż geograficzną przez Bali, Nowy Jork czy Rio de Janeiro, ale także mentalną, przez nawyki skutecznego działania i szczęśliwego życia.
Przeczytaj “25 miniemerytur” i dowiedz się, jak wieść życie, o którym do tej pory tylko marzyłeś!

Z tego DVD dowiesz się m. in.: Jak wykorzystać Tu i teraz, by zwiększyć koncentrację? Czym jest Mindfullness w praktyce? (ćwiczenie)Jak waż na jest wizualizacja w treningu mentalnym? W jaki sposób prowadzić skuteczną wizualizację?

dvd_mental_power_4_www
dvd_mental_power_3

Z tego DVD dowiesz się m.in. : W jaki sposób podnosić pewność siebie?Jaka jest rola trenera mentalnego w podnoszeniu pewności siebie? Które hormony mają decydujący wpływa na budowanie pewności siebie? W jaki sposób zarządzać tymi hormonami?

Z tego DVD dowiesz się m. in.: Czym jest pewność siebie? Skąd się bierze pewność siebie? Czy jest coś takiego, jak naturalna pewność siebie? Czym jest Model Jakuba i jak pomógł Mu zdobyć Mistrzostwo Świata?

dvd_mental_power_2
dvd_mental_power_1

Z tego DVD dowiesz się m. in.: Jakie są perspektywy treningu mentalnego? Skąd wiemy, że możesz dużo zarobić w tej branży? Jak pracować z pokoleniem Y? Dlaczego warto poznać swoją scenę wewnętrzną? Czym są pozytywne i negatywne atrybucje?

Poznaj narzędzia i prowadź Życie Pełne Pasji wg 5 zasad: Określ swoją pasję i naucz się na niej zarabiać; Otaczaj się pozytywnymi i wspierającymi ludźmi; Naucz się doceniać i być wdzięcznym; Zadbaj o swoje bezpieczeństwo finansowe; Zadbaj o swoje ciało i zdrowie…

dvd_zpp_www
100-lekcji-www

Najnowsza książka Jakuba B. Bączka, która jest jednocześnie albumem coachingowym.
Na każdej stronie tego niezwykłego albumu znajdziesz motywację i pomysły do działania. A dodatkowo masz możliwość udziału w praktycznych ćwiczeniach.

Jakub B. Bączek, trener mentalny m.in. kadry narodowej siatkarzy w 2014 r., gdy sięgali po złoty medal MŚ, współpracujący ze sportowcami różnych dyscyplin oraz Daniel Janik, były piłkarz ręczny i trener mentalny prezentują pierwszą w Polsce książkę poświęconą treningowi mentalnemu w piłce ręcznej.

trening-mentalny-w-pilce-recznej
dvd-zycie-pelne-pasji

Skoro potrafisz decydować o tym, w co się ubrać i kiedy wyjść na spacer, możesz też decydować o tym, jaka jest Twoja praca, ile zarabiasz i jakie marzenia realizujesz! Wystarczy podnieść pewność siebie, polubić się takim jakim się jest, znaleźć narzędzia i… działać!

Książkę polecają między innymi: Stephane Antiga, Kacper Kuszewski, Jacek Santorski czy Michał Winiarski. Sprawdź jak w polskich warunkach autor doszedł od zera do sukcesów w kilku branżach i… przygotuj się na „mocną” historię!

zmipp
trening-mentalny-www

Tysiąc razy słyszałem już pytanie: Na czym polega trening mentalny? Postanowiłem na nie solidnie i obszernie odpowiedzieć!” – mówi Jakub B. Bączek, złoty medalista Mistrzostw Świata jako trener mentalny kadry narodowej siatkarzy Stéphana Antigi.

Uniwersytet wolności finansowej na kółkach? Proszę bardzo! Wsiądź do auta, włóż do odtwarzacza tę płytą i ucz się oraz inspiruj podczas podróży do pracy czy do innego miasta. Tym bardziej, że jest się czym inspirować!

Audiobook - okładka - prostokąt
cd-www

Jedna Rzecz czy Multitaskingto audiobook, w którym mocujemy się i polemizujemy z Jackiem Santorskim. Czasem twardo i bez ogródek, a czasem na zasadach mentalnego aikido.

Tobie też zdarzyło się nie osiągnąć celu? Odpuścić gdzieś po drodze? Gryzą Cię wyrzuty sumienia? Wiesz że możesz osiągnąć cel, a nie starcza Ci motywacji? Jeżeli godzisz się z tym stanem rzeczy to… nie kupuj tej płyty! To grozi zwiększeniem Twojej efektywności!

cele-motywacja
pakiet-7

Nasz pakiet to doskonały pomysł na prezent dla bliskich osób. Kup pakiet i rozdaj swoim znajomym i bliskim te produkty, które na danym etapie ich życia będą miały największą moc sprawczą.

Facebook - Polub Mój Profil