Zamknij Okienko
Potrzebujemy Twojej Zgody!
Aby kontynuować zakupy zaakceptuj regulamin
oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych zaznaczając pola poniżej przycisków "Kupuj".

Dziękujemy serdecznie!

NASZE POZYCJE KSIĄŻKOWE, AUDIO i DVD

25miniemerytur-www

Chciałbyś pracować dużo mniej, a mimo to bardziej efektywnie? To możliwe! Wyrusz w podróż moimi śladami – podróż geograficzną przez Bali, Nowy Jork czy Rio de Janeiro, ale także mentalną, przez nawyki skutecznego działania i szczęśliwego życia.
Przeczytaj “25 miniemerytur” i dowiedz się, jak wieść życie, o którym do tej pory tylko marzyłeś!

Z tego DVD dowiesz się m. in.: Jak wykorzystać Tu i teraz, by zwiększyć koncentrację? Czym jest Mindfullness w praktyce? (ćwiczenie)Jak waż na jest wizualizacja w treningu mentalnym? W jaki sposób prowadzić skuteczną wizualizację?

dvd_mental_power_4_www
dvd_mental_power_3

Z tego DVD dowiesz się m.in. : W jaki sposób podnosić pewność siebie?Jaka jest rola trenera mentalnego w podnoszeniu pewności siebie? Które hormony mają decydujący wpływa na budowanie pewności siebie? W jaki sposób zarządzać tymi hormonami?

Z tego DVD dowiesz się m. in.: Czym jest pewność siebie? Skąd się bierze pewność siebie? Czy jest coś takiego, jak naturalna pewność siebie? Czym jest Model Jakuba i jak pomógł Mu zdobyć Mistrzostwo Świata?

dvd_mental_power_2
dvd_mental_power_1

Z tego DVD dowiesz się m. in.: Jakie są perspektywy treningu mentalnego? Skąd wiemy, że możesz dużo zarobić w tej branży? Jak pracować z pokoleniem Y? Dlaczego warto poznać swoją scenę wewnętrzną? Czym są pozytywne i negatywne atrybucje?

Poznaj narzędzia i prowadź Życie Pełne Pasji wg 5 zasad: Określ swoją pasję i naucz się na niej zarabiać; Otaczaj się pozytywnymi i wspierającymi ludźmi; Naucz się doceniać i być wdzięcznym; Zadbaj o swoje bezpieczeństwo finansowe; Zadbaj o swoje ciało i zdrowie…

dvd_zpp_www
100-lekcji-www

Najnowsza książka Jakuba B. Bączka, która jest jednocześnie albumem coachingowym.
Na każdej stronie tego niezwykłego albumu znajdziesz motywację i pomysły do działania. A dodatkowo masz możliwość udziału w praktycznych ćwiczeniach.

Jakub B. Bączek, trener mentalny m.in. kadry narodowej siatkarzy w 2014 r., gdy sięgali po złoty medal MŚ, współpracujący ze sportowcami różnych dyscyplin oraz Daniel Janik, były piłkarz ręczny i trener mentalny prezentują pierwszą w Polsce książkę poświęconą treningowi mentalnemu w piłce ręcznej.

trening-mentalny-w-pilce-recznej
dvd-zycie-pelne-pasji

Skoro potrafisz decydować o tym, w co się ubrać i kiedy wyjść na spacer, możesz też decydować o tym, jaka jest Twoja praca, ile zarabiasz i jakie marzenia realizujesz! Wystarczy podnieść pewność siebie, polubić się takim jakim się jest, znaleźć narzędzia i… działać!

Profesor Rafał Ohme po raz kolejny udowadnia, że nauka może być lekkostrawna i rockandrollowa. W swojej książce opowiada o emocjach, aby ułatwić nam poruszanie się po ich świecie.

Emo-Sapiens-www
trening-mentalny-www

Tysiąc razy słyszałem już pytanie: Na czym polega trening mentalny? Postanowiłem na nie solidnie i obszernie odpowiedzieć!” – mówi Jakub B. Bączek, złoty medalista Mistrzostw Świata jako trener mentalny kadry narodowej siatkarzy Stéphana Antigi.

Książkę polecają między innymi: Stephane Antiga, Kacper Kuszewski, Jacek Santorski czy Michał Winiarski. Sprawdź jak w polskich warunkach autor doszedł od zera do sukcesów w kilku branżach i… przygotuj się na „mocną” historię!

zmipp

Uniwersytet wolności finansowej na kółkach? Proszę bardzo! Wsiądź do auta, włóż do odtwarzacza tę płytą i ucz się oraz inspiruj podczas podróży do pracy czy do innego miasta. Tym bardziej, że jest się czym inspirować!

Audiobook - okładka - prostokąt
cd-www

Jedna Rzecz czy Multitaskingto audiobook, w którym mocujemy się i polemizujemy z Jackiem Santorskim. Czasem twardo i bez ogródek, a czasem na zasadach mentalnego aikido.

Tobie też zdarzyło się nie osiągnąć celu? Odpuścić gdzieś po drodze? Gryzą Cię wyrzuty sumienia? Wiesz że możesz osiągnąć cel, a nie starcza Ci motywacji? Jeżeli godzisz się z tym stanem rzeczy to… nie kupuj tej płyty! To grozi zwiększeniem Twojej efektywności!

cele-motywacja
pakiet-7

Nasz pakiet to doskonały pomysł na prezent dla bliskich osób. Kup pakiet i rozdaj swoim znajomym i bliskim te produkty, które na danym etapie ich życia będą miały największą moc sprawczą.

Facebook - Polub Mój Profil