Zamknij Okienko
Potrzebujemy Twojej Zgody!
Aby kontynuować zakupy zaakceptuj regulamin
oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych zaznaczając pola poniżej przycisków "Kupuj".

Dziękujemy serdecznie!

NASZE POZYCJE KSIĄŻKOWE, AUDIO i DVD

25miniemerytur-www

Chciałbyś pracować dużo mniej, a mimo to bardziej efektywnie? To możliwe! Wyrusz w podróż moimi śladami – podróż geograficzną przez Bali, Nowy Jork czy Rio de Janeiro, ale także mentalną, przez nawyki skutecznego działania i szczęśliwego życia.
Przeczytaj “25 miniemerytur” i dowiedz się, jak wieść życie, o którym do tej pory tylko marzyłeś!

Z tego DVD dowiesz się m. in.: Jakie są perspektywy treningu mentalnego? Skąd wiemy, że możesz dużo zarobić w tej branży? Jak pracować z pokoleniem Y? Dlaczego warto poznać swoją scenę wewnętrzną? Czym są pozytywne i negatywne atrybucje?

dvd_mental_power_1
dvd_mental_power_2

Z tego DVD dowiesz się m. in.: Czym jest pewność siebie? Skąd się bierze pewność siebie? Czy jest coś takiego, jak naturalna pewność siebie? Czym jest Model Jakuba i jak pomógł Mu zdobyć Mistrzostwo Świata?

Z tego DVD dowiesz się m.in. : W jaki sposób podnosić pewność siebie?Jaka jest rola trenera mentalnego w podnoszeniu pewności siebie? Które hormony mają decydujący wpływa na budowanie pewności siebie? W jaki sposób zarządzać tymi hormonami?

dvd_mental_power_3
trening-mentalny-w-pilce-recznej

Jakub B. Bączek, trener mentalny m.in. kadry narodowej siatkarzy w 2014 r., gdy sięgali po złoty medal MŚ, współpracujący ze sportowcami różnych dyscyplin oraz Daniel Janik, były piłkarz ręczny i trener mentalny prezentują pierwszą w Polsce książkę poświęconą treningowi mentalnemu w piłce ręcznej.

Profesor Rafał Ohme po raz kolejny udowadnia, że nauka może być lekkostrawna i rockandrollowa. W swojej książce opowiada o emocjach, aby ułatwić nam poruszanie się po ich świecie.

Emo-Sapiens-www
100-lekcji-www

Najnowsza książka Jakuba B. Bączka, która jest jednocześnie albumem coachingowym.
Na każdej stronie tego niezwykłego albumu znajdziesz motywację i pomysły do działania. A dodatkowo masz możliwość udziału w praktycznych ćwiczeniach.

dvd-zycie-pelne-pasji

Skoro potrafisz decydować o tym, w co się ubrać i kiedy wyjść na spacer, możesz też decydować o tym, jaka jest Twoja praca, ile zarabiasz i jakie marzenia realizujesz! Wystarczy podnieść pewność siebie, polubić się takim jakim się jest, znaleźć narzędzia i… działać!

Uniwersytet wolności finansowej na kółkach? Proszę bardzo! Wsiądź do auta, włóż do odtwarzacza tę płytą i ucz się oraz inspiruj podczas podróży do pracy czy do innego miasta. Tym bardziej, że jest się czym inspirować!

Audiobook - okładka - prostokąt
trening-mentalny-www

Tysiąc razy słyszałem już pytanie: Na czym polega trening mentalny? Postanowiłem na nie solidnie i obszernie odpowiedzieć!” – mówi Jakub B. Bączek, złoty medalista Mistrzostw Świata jako trener mentalny kadry narodowej siatkarzy Stéphana Antigi.

Książkę polecają między innymi: Stephane Antiga, Kacper Kuszewski, Jacek Santorski czy Michał Winiarski. Sprawdź jak w polskich warunkach autor doszedł od zera do sukcesów w kilku branżach i… przygotuj się na „mocną” historię!

zmipp
cd-www

Jedna Rzecz czy Multitaskingto audiobook, w którym mocujemy się i polemizujemy z Jackiem Santorskim. Czasem twardo i bez ogródek, a czasem na zasadach mentalnego aikido.

cele-motywacja

Tobie też zdarzyło się nie osiągnąć celu? Odpuścić gdzieś po drodze? Gryzą Cię wyrzuty sumienia? Wiesz że możesz osiągnąć cel, a nie starcza Ci motywacji? Jeżeli godzisz się z tym stanem rzeczy to… nie kupuj tej płyty! To grozi zwiększeniem Twojej efektywności!

pakiet-7

Nasz pakiet to doskonały pomysł na prezent dla bliskich osób. Kup pakiet i rozdaj swoim znajomym i bliskim te produkty, które na danym etapie ich życia będą miały największą moc sprawczą.

Facebook - Polub Mój Profil