Zamknij Okienko
Potrzebujemy Twojej Zgody!
Aby kontynuować zakupy zaakceptuj regulamin
oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych zaznaczając pola poniżej przycisków "Kupuj".

Dziękujemy serdecznie!

Inspirujący Power Speech!

Nie wiesz, w jaki sposób zmotywować swoich podwładnych do wydajniejszej pracy i lepszych wyników? Jako manager chcesz pobudzić swój zespół do efektywniejszej współpracy, ale brakuje Ci pomysłów na skuteczny doping? Postaw na power speech w moim wykonaniu, który każdego pobudzi do działania! Tej metodzie zaufały już największe polskie firmy (takie jak Orange, Bank Millenium, Orlen, ING, Polsat, PZU, Link4, BOSCH, L’Oreal, Ferrero, Ernst & Young, BZ WBK, Plus, YAMAHA i wiele innych). Twoja kolej!

WYBRANE MARKI Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACOWAŁEM:

POWER SPEECH:

Motywacja Level Up!

szkolenia1a

Czym jest power speech? To niezwykłe, nieszablonowe wystąpienie, będące ogromną dawką motywacji, praktycznych wskazówek i ciekawej wiedzy dla pracowników, całych zespołów czy drużyn sportowych. Ten rodzaj szkolenia jest bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej – teraz również w Polsce możesz skorzystać z jego genialnych efektów.

Power speech może być nie tylko źródłem energii i siły dla Ciebie i Twoich pracowników, ale także rewelacyjnym i bardzo oryginalnym urozmaiceniem każdej konferencji czy firmowego spotkania. Przekonaj się o jego niezwykłym działaniu!

,,Sugestywny, analityczny, błyskotliwy!”

Widziałem i słuchałem Jakuba w akcji i poczułem się wtedy znów jak jeden z tych wybrańców, którzy są o krok od sięgnięcia po zloty medal. Jest sugestywny, analityczny, błyskotliwy. Z każdą minutą rosłem niczym siatkarze by pod koniec mierzyć jakieś 2,5 metra!

Robert-Korzeniowski-400x400

ROBERT KORZENIOWSKI
Wielokrotny Mistrz Olimpijski

Przykładowe
Tematy Wystąpień:

1. #MentalPower – umysł jak spadochron 

(efektywność osobista, motywacja na wyniki, praca z emocjami i nawykami)
Standing ovation na evencie „Efektywne Przywództwo” (1 500 osób)

2. Sprzedaż zaczyna się w głowie

(realne zwiększenie sprzedaży lub zwrot pieniędzy, system dedykowany indywidualnym potrzebom handlowców, ilość projektów w roku mocno ograniczona)

3. Marzenia się nie spełniają!

(motywacja do rozwoju osobistego i poprawy wyników, budowanie grupy)
Standing ovation na evencie „Życie bez ograniczeń” (30 000 osób)

,,Kuba jest
wspaniałym mówcą”

Jakub B. Bączek to niezwykła osoba. Łączy głęboką wiedzę psychologiczną z ogromnym doświadczeniem praktycznym. Wszystko to jest udokumentowane nie tylko certyfikatami, ale także złotym medalem Mistrzostw Świata. Kuba jest też wspaniałym mówcą potrafiącym porwać tłumy, a kiedy trzeba, wzruszyć do łez.

TEAM-OHME-01

PROF. RAFAŁ OHME
Jeden z pionierów Neuronauki

FAKTY:

Nie potrzebujesz powodu, by być szczęśliwym.

Mówca:

Nazywam się Jakub B. Bączek i pomagam ludziom odnaleźć w sobie siłę do działania i pracy nad sobą. Moją specjalnością są trening mentalny i hiperproduktywność. Wszystko, czego uczę podczas moich szkoleń czy wystąpień znam z doświadczenia.

Skąd wiem, jak umiejętnie zachowywać równowagę między życiem zawodowym a osobistym?

Na pewnym etapie życia wprowadziłem zasady, dzięki którym dziś potrafię działać efektywnie, kierować kilkoma dużymi projektami jednocześnie, a przy tym odnaleźć czas na przyjemności i spełnianie marzeń. Właśnie tego można nauczyć się podczas treningu ze mną.

Moją pasją i misją jest pomaganie innym, motywowanie do pracy, inspirowanie do podejmowania ważnych zmian.

Metody, które stosuję i forma szkoleń może nie zawsze są konwencjonalne, ale na pewno skuteczne, o czym przekonało się już wiele osób ze świata sportu, polityki czy biznesu, osiągając z moją pomocą sukces.

Jeśli nie boisz się wyzwań, wyjścia ze strefy komfortu i podążania pod prąd, mój trening jest właśnie dla Ciebie!

Bez porażki nie ma osiągnięć!

Szczegóły:

Nie masz pewności, że power speech sprawdzi się w przypadku Twojej firmy czy zespołu? Ta metoda jest świetna zarówno w przypadku niewielkich grup (ok. 10 osób), jak i tych bardzo licznych (nawet 40 tysięcy osób).

Każde wystąpienie dostosowuję do odbiorców pod względem ich danych demograficznych oraz zawodowych. Prowadzę je tak, aby uczestnicy byli cały czas skupieni i chętnie angażowali się w jego przebieg. Przecież o to chodzi, o podjęcie inicjatywy!

Power speech w moim wykonaniu trwa od 30 do 90 minut i jest naszpikowany praktyczną wiedzą oraz pomocnymi radami. Podczas szkolenia nie zabraknie też humoru, inspiracji i energii, którymi z chęcią dzielę się z innymi. Zainteresowałem Cię?

Power Speech
Power Speech

Terminy i Ceny:

Jeśli jesteś zainteresowany moim power speech, koniecznie skontaktuj się mailowo w celu ustalenia szczegółów. Rezerwacja terminu wymaga przynajmniej kilkutygodniowego wyprzedzenia (wyjątkiem są miesiące wakacyjne). Zdecydowanie łatwiej trafić na wolny termin w ciągu tygodnia niż w weekend.

Ile to kosztuje? Ceny ustalane są indywidualnie, w zależności od postawionego celu, Twoich wymagań czy tematyki. Płatność odbywa się dwuetapowo: 50% kwoty w formie przedpłaty w momencie zamówienia, a 50% po moim wystąpieniu.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zadzwoń lub wyślij maila.

ZAPYTANIA:

Manager Jakuba B. Bączka
tel.: 791 999 222
e-mail: biuro@JakubBBaczek.pl

dagna

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń i zapytaj :-)
tel.: 0048 790 306 687,
e-mail: manager@JakubBBaczek.pl

Facebook - Polub Mój Profil