Zamknij Okienko
Potrzebujemy Twojej Zgody!
Aby kontynuować zakupy zaakceptuj regulamin
oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych zaznaczając pola poniżej przycisków "Kupuj".

Dziękujemy serdecznie!

Inspirujący Power Speech!

Wystąpienia Power Speech to nie tylko duża dawka motywacji dla pracowników firmy lub drużyny sportowej. To także praktyczna i ciekawa wiedza merytoryczna, dużo energii, humoru i inspiracji do rozwoju własnego.

To dlatego zaufały nam największe Firmy w Polsce (takie jak Orange, Bank Millenium, Orlen, ING, Polsat, PZU, Link4, BOSCH, L’oreal, Ferrero, Ernst & Young, BZ WBK, Plus, YAMAHA,  czy wiele innych) i postawiły na motywację najwyższej jakości. Pora żeby także Twoja Firma przekonała się jakie są efekty Power Speech na najwyższym światowym poziomie,

Motywacja Level Up!

szkolenia1aChcesz zmotywować swoich ludzi do wyższej sprzedaży lub większego wysiłku? Chcesz pokazać pracownikom, jak ważna jest praca zespołowa i jakie metody mentalne stosowali Mistrzowie Świata w siatkówce?

Chcesz wzbogacić program konferencji lub spotkania firmowego dynamicznym i merytorycznym wystąpieniem? Pora na Power Speech. Tego rodzaju szkolenia są bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych i w Europie Zachodniej. Światowa czołówka public speaker wyznacza standardy, które przekładają się na wyniki biznesowe Klientów.

Teraz można skorzystać z Power Speech także w Polsce!

,,Sugestywny, analityczny, błyskotliwy!”

Widziałem i słuchałem Jakuba w akcji i poczułem się wtedy znów jak jeden z tych wybrańców, którzy są o krok od sięgnięcia po zloty medal. Jest sugestywny, analityczny, błyskotliwy. Z każdą minutą rosłem niczym siatkarze by pod koniec mierzyć jakieś 2,5 metra!

Robert-Korzeniowski-400x400

ROBERT KORZENIOWSKI
Wielokrotny Mistrz Olimpijski

WYBRANE MARKI Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACOWAŁEM:

POWER SPEECH:

Przykładowe
Tematy Wystąpień:

1. Sprzedaż zaczyna się w głowie – NOWOŚĆ

(realne zwiększenie sprzedaży lub zwrot pieniędzy, system dedykowany indywidualnym potrzebom handlowców, ilość projektów w roku mocno ograniczona)

2. #MentalPower – umysł jak spadochron 

(efektywność osobista, motywacja na wyniki, praca z emocjami i nawykami)

Standing ovation na evencie „Efektywne Przywództwo” (1 500 osób)

 3. Marzenia się nie spełniają!

(motywacja do rozwoju osobistego i poprawy wyników, budowanie grupy)

Standing ovation na evencie ,,Życie bez ograniczeń” (30 000 osób)

,,Kuba jest
wspaniałym mówcą”

Jakub B. Bączek to niezwykła osoba. Łączy głęboką wiedzę psychologiczną z ogromnym doświadczeniem praktycznym. Wszystko to jest udokumentowane nie tylko certyfikatami, ale także złotym medalem Mistrzostw Świata. Kuba jest też wspaniałym mówcą potrafiącym porwać tłumy, a kiedy trzeba, wzruszyć do łez.

TEAM-OHME-01

PROF. RAFAŁ OHME
Jeden z pionierów Neuronauki

FAKTY:

Power Speech

Mówca:

Jakub B. Bączek – posiadacz osobliwego stylu życia, wolny finansowo i duchowo twórca. Zawodowy motywator i trener mentalny. Podczas licznych podróży pogłębia swój wgląd w osobowość, relacje i rozwój osobisty. Jest w pewnym sensie na ,,emeryturze”, więc swoje praktyczne warsztaty traktuje jako pasję i misję.

Ma dar przekazywania wiedzy w sposób nieszablonowy, humorystyczny i… bardzo skuteczny. Zachęca do bardzo konkretnego działania, nie pozostawiając Cię z teorią, która z dnia na dzień uleci przecież z Twojej głowy. Łatwo mu uczyć czegoś, co sam osiągnął.

Jest bardzo szczery, ale też wymagający. Mówi o sprawach, o których inni boją się powiedzieć. Zachęca słuchaczy do wychodzenia ze strefy komfortu, do ryzykowania i działania pod prąd. Dzięki temu, inspiruje zarówno osoby młode z pokolenia Y, jak i osoby doświadczone życiem.

Jest częstym gościem mediów i autorem 18 książek oraz ponad 100 publikacji. Jeden z jego przyjaciół powiedział kiedyś: „Przejść obok wiedzy Jakuba obojętnie to tak, jakby mieć w ręku kupon lotka na pewną wygraną i wyrzucić go do kosza”.

Jest duże prawdopodobieństwo, że masz pod ręką swój ,,kupon” w tej chwili…

Bez porażki nie ma osiągnięć!

Szczegóły:

Power Speech trwa od 30 do 90 minut i jest zawsze dostosowany do grona odbiorców. Każde wystąpienie jest szyte na miarę pod demograficzną i zawodową strukturę grupy.

Oprócz wiedzy merytorycznej, nasze wystąpienia są też pełne humoru, inspiracji i energii. Program jest tak opracowany, by uczestnicy cały czas byli mocno skoncentrowani, ale jednocześnie żeby czuli się swobodnie, a tematyka „wciągała” ich w interakcje.

Wystąpienia nadają się zarówno dla małych grup (ok. 10 osób), jak i dla grup bardzo licznych (nawet 40 000 osób).

Power Speech
Power Speech

Terminy i Ceny:

Terminy i ceny ustalane są indywidualnie poprzez kontakt mailowy. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie Power Speech Jakuba, łatwiej zarezerwować termin w ciągu tygodnia niż w weekend.

Najczęściej rezerwacja terminu wymaga przynajmniej kilkutygodniowego wyprzedzenia (wyjątkiem są miesiące wakacyjne). Ceny zależą od stopnia złożoności celu i tematyki, dojazdu i wymagań Klienta. Ustalane są indywidualnie w każdym przypadku.

Obowiązuje 50% przedpłaty w momencie zamówienia i 50% płatności po wystąpieniu. Sprawdź szczegóły…

ZAPYTANIA:

Manager Jakuba B. Bączka
tel.: 791 999 222
e-mail: manager@JakubBBaczek.pl

filip-240

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń i zapytaj :-)
tel.: 0048 791  999 222,
e-mail: manager@JakubBBaczek.pl

Facebook - Polub Mój Profil